Každá smůla jednou končí

Stáhnout Každá smůla jednou končí
Shlédnout Každá smůla jednou končí

Každá smůla jednou končí (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Každá smůla jednou končí (2012):

Andrea žije sama a nechce děti. Touží však najít toho pravého. Znenadání otěhotní. Ale kdo je otec? Možná je to drsňácký Gregor, se kterým strávila jedinou noc, anebo dobrák Chris...Andrea žije sama, nemá děti a ani je v nejbližší době neplánuje. Její život je dost komplikovaný i bez nich. Má prodělávající obchod s prádýlkem, matka ji neustále předhazuje nezastavitelné biologické hodiny, a její milostný život je jeden velký průšvih. Rande s drsňákem Gregorem skončí fiaskem, ale i přesto se druhý den ráno vzbudí nahá v jeho posteli s totální kocovinou. A dost! Bude se soustředit na záchranu svého obchůdku. Zničehonic se však objeví úplný opak Gregora, laskavý právník Chris. Andrea věří, že by to s Chrisem mohlo vyjít. Ale jen do té doby než zjistí, že je těhotná... Ale s kým vlastně?(HBO Europe)

Informace o filmu Každá smůla jednou končí

Režie:

Christine Hartmann

Předloha:

Susanne Fröhlich (kniha)

Scénář:

Dirk Ahner

Kamera:

Alexander Fischerkoesen

Hudba:

Fabian Römer

Hrají:

Diana Amft, Tom Wlaschiha, Alexander Beyer, Jule Ronstedt, Sylvester Groth, Sunnyi Melles, Oliver Pocher, Joram Voelklein, Jürgen Haug, Gerrit Klein, Rosalie Wolff, Thomas Balou Martin, Sahin Eryilmaz, April Hailer, Dagmar von Kurmin, Yasmina Filali, Giovanni Zarrella, Axel Schulz, Susanne Fröhlich

Producenti:

Regina Ziegler, Hartmut Köhler, Yoko Higuchi-Zitzmann

Střih:

Horst Reiter

(další profese)

Každá smůla jednou končí (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Každá smůla jednou končí na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/323569-kazda-smula-jednou-konci/Každý dělá, co umí

Stáhnout Každý dělá, co umí
Shlédnout Každý dělá, co umí

Každý dělá, co umí (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Každý dělá, co umí (2012):

Zatvrzelý starý mládenec Paul se zamiluje do Iris, která už je však bohužel jednou nohou v manželství. Navzdory vlastním problémům s opačným pohlavím dají Paulovi přátelé, kteří bydlí v jeho bytě, dohromady odvážný plán, jež má zabránit Iris ve sňatku s nesprávným mužem. Dají se problémy se ženami vyřešit s pomocí dobrých přátel a lahve červeného vína? Právě to se Paul Schuberth pokouší zjistit v této romantické komedii plné nepředvídatelných situací a výstižných dialogů.(oficiální text distributora)

Zarytý starý mládenec Paul, ktorý žije sám a myslí si, že je s takýmto životom spokojný, sa neočakávane zamiluje do Iris, ktorá sa však má čoskoro vydávať. Jeho priatelia, ktorí majú sami problémy s vlastnými vzťahmi, vymyslia odvážny plán, ktorý má Iris zabrániť v svadbe s nesprávnym mužom.(STV)

Informace o filmu Každý dělá, co umí

Režie:

Marc Rothemund

Kamera:

Martin Langer

Hrají:

Wotan Wilke Möhring, Jasmin Gerat, Jan Josef Liefers, Fahri Yardim, Oliver Korittke, Friederike Kempter, Karoline Schuch, Peter Sattmann, Miranda Leonhardt, Manuel Cortez, Suzan Anbeh, Axel Stein, Tobias Oertel, Emilia Schüle, Hedi Kriegeskotte, Kai Maertens, Waléra Kanischtscheff, Hilmar Eichhorn, Noemi Besedes

Kostýmy:

Silke Sommer

(další profese)

Každý dělá, co umí (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Každý dělá, co umí na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/326821-kazdy-dela-co-umi/Fresh Prince (TV seriál)

Stáhnout Fresh Prince (TV seriál)
Shlédnout Fresh Prince (TV seriál)

Fresh Prince (TV seriál) (1990 - 1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Fresh Prince (TV seriál) (1990 - 1996):

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří...(Pumiiix)

Informace o filmu Fresh Prince (TV seriál)

Režie:

Malcolm-Jamal Warner, Chuck Vinson, Alfonso Ribeiro, Debbie Allen, Jeff Melman, Shelley Jensen

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore, Maiya Williams, Matt Tarses, David Zuckerman

Hudba:

Quincy Jones III

Hrají:

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell, Lela Rochon, JoNell Kennedy, Chris Williams, Robert Guillaume, Brad Garrett, Jasmine Guy, Jim Fyfe, Vincent Ventresca, Raven-Symoné, Terry Kiser, Malcolm-Jamal Warner, Dennis Burkley, Pat Crawford Brown, Renée Jones, Gary Coleman, Tommy 'Tiny' Lister, Hugh M. Hefner, Donald J. Trump, Thom Barry, Rachel True, Lynn A. Henderson, Kenneth Tigar, Tisha Campbell-Martin, Caitlin Wachs, Earl Boen, Naya Rivera, Taylor Negron, Kathy Griffin, Kareem Abdul-Jabbar, Parley Baer, Jaleel White, Tom Jones, David Bowe, Kent King, Antonio Fargas, Karyn Parsons, Harriet Medin, Rosalind Cash, DeVaughn Nixon, Joan Van Ark, Robert Torti, Ben Vereen, Brian Stokes Mitchell, John Ridley, Allen Payne, John Cothran Jr., Marcus T. Paulk, Zak Knutson, Christopher Kirby, Sherman Hemsley, Isabel Sanford, Victoria Rowell, Reno Wilson, Leann Hunley, Iva Franks Singer, Tony Pierce, Mindy Seeger, Jay Arlen Jones, Aaron Lustig, Norman Fell, Marj Dusay, Marc Robinson, Dick O'Neill, Gregory Alan Williams, Naomi Campbell, Felton Perry, Brandon Quintin Adams, Debra Mooney, Gregory Sierra, Casey Sander, Paul Ganus, Virginia Capers, Lee Weaver, Timilee Romolini, Dorien Wilson, John Beradino, Macon McCalman, Kenya Moore, Shirley Mitchell, Jullian Dulce Vida, Shaun Baker, Max Maven, Tembi Locke, Don Yesso, Lance E. Nichols, Jeff Chayette, Tom Virtue, Ian Patrick Williams, David Wells, Joseph Marcell, Janet Hubert, Ross Bagley, Hawthorne James, Greg Travis, Steve Ireland, Jeff Doucette, Dave Florek, Paige Tamada, Christa Miller, Terrence Evans, Judy Prescott, Russell Gannon, Carmen Filpi, Don Lake, Bette Ford, Margaret Nagle, Nancy Giles, Eric Christmas, A.J. Johnson, Daphne Reid, Sullivan Walker, Chris Jaymes, Marla Gibbs, Stephanie Sawyer, Nita Whitaker, DJ Jazzy Jeff, Gina Ravera, Phil Proctor, Tom O'Rourke, Ralph Manza, John Petlock (herec, a.z.), Helen Page Camp, Ron Perkins, Galyn Görg, Vernée Watson-Johnson, Clea Lewis, Al Fann, Richard Roat, Mike Pniewski, Ashley Bank, Lisa Fuller, Dan Desmond, Daniel Trent, Ashley Monique Clark, Shavar Ross, Don Cheadle, Thomas Bellin, Matthew Faison, Jaclyn Bernstein, Branford Marsalis, Jack Heller, Tim Haldeman, Mel Johnson Jr., DeJuan Guy, Gilbert Lewis, John Wesley, Joel Weiss, David Drew Gallagher, Jim Jansen, Richard McKenzie, Mark Roberts, Conrad Bain, William Cort, Rodney Kageyama, Ahmad Stoner, Mari Morrow, Arnetia Walker, Peggy Blow, Arnold Johnson, Eda Reiss Merin, Mimi Cozzens, Edward Edwards, Jacob Ming-Trent, Royce Wallace, Olivia Brown, Kymberly Newberry, Ivory Ocean, Alexander Folk, Perry Moore

Producenti:

Maiya Williams

Střih:

John Doutt

(další profese)

Fresh Prince (TV seriál) (1990 - 1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Fresh Prince (TV seriál) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/72207-fresh-prince/Přineste mi hlavu samopalnice

Stáhnout Přineste mi hlavu samopalnice
Shlédnout Přineste mi hlavu samopalnice

Přineste mi hlavu samopalnice (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Přineste mi hlavu samopalnice (2012):

Mocný gangster udělá cokoli, aby zastavil sexy žoldačku známou jako Machine Gun Woman. Ohromující sumu peněz, kterou vypsal za její hlavu uvede do pohybu celou řadu zabijáků. A také, ovšem zcela omylem, naivního DJ Santiaga.Santiago Fernandez je mladý muž bez cíle, zcela spokojený, když může sedět na gauči, hrát hry a fantazírovat o vzrušujícím životě plném zločinu a přestřelek. Po nocích působí jako DJ v klubu, který vlastní nemilosrdný argentinský boss Che Longana. Jednoho večera se Santiago ocitne uvězněn v kabince na záchodě, zatímco Longana zde má tajnou schůzku, při které oznamuje, že na hlavu bývalé přítekyně, nájemné vražedkyně známé jako Machine Gun Woman, vypsal 300 milionů pesos. Když gangsteři zjistí, že Santiago vyslechl celou jejich konverzaci, vidí nebohý mladík jedinou možnost, jak si zachránit krk - navykládá jim, že vražedkyni zná a že ji přivede. DJ dostane čtyřiadvacet hodin na to, aby dostál svým slovům, a tak se jeho život během okamžiku převrátí vzhůru nohama, zčista jasna prožívá brutální videohru plnou speciálních misí, střílení a sexy dívek.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Přineste mi hlavu samopalnice

Režie:

Ernesto Díaz Espinoza

Hudba:

Rocco

Hrají:

Fernanda Urrejola

Střih:

Ernesto Díaz Espinoza

(další profese)

Přineste mi hlavu samopalnice (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Přineste mi hlavu samopalnice na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/328787-prineste-mi-hlavu-samopalnice/Jak vyloupit spermabanku

Stáhnout Jak vyloupit spermabanku
Shlédnout Jak vyloupit spermabanku

Jak vyloupit spermabanku (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jak vyloupit spermabanku (2012):

Tommy a Audrey Macklinovi touží po dítěti. Když ani devítiměsíční snaha nevede ke kýženému výsledku, oběma pomalu dochází, že se na ně štěstí neusměje. Po sérii nepříjemných vyšetření je jasné, že problém tkví v Tommym. Ten ale nebyl vždycky neplodný. Před třemi lety, když se s Audrey seznámili, prodal spermobance kvůli penězům na zásnubní prsten své sperma. S pomocí vtipných přátel se Tommy vydává po stopách své poslední plodné spermie ve víře, že právě ona mu může pomoci zachránit manželství. Začíná spletitá cesta, která rozhodne o osudu mladého manželského páru i o jeho touze vytvořit šťastnou rodinu.(Bontonfilm)

Tommy Macklin (Paul Schneider) už vyzkoušel úplně všechno, aby jeho manželka Audrey (Olivia Munn) otěhotněla. Bohužel postupem času zjišťuje, že může být neplodný. Ze strachu, že jeho manželství kvůli němu skončí, Tommy rekrutuje své přátele (a indického exgangstera) s plánem vyloupit spermabanku, do které kdysi daroval své sperma. Tak jako všechny ostatní nedomyšlené plány se i tento začne hroutit a otestuje limity Tommyho a Audreyina manželství.(Miro_CZ)

Informace o filmu Jak vyloupit spermabanku

Režie:

Jay Chandrasekhar

Scénář:

Peter Gaulke, Gerry Swallow

Kamera:

Frank G. DeMarco

Hudba:

Edward Shearmur

Hrají:

Olivia Munn, Aisha Tyler, Paul Schneider, Noureen DeWulf, Jay Chandrasekhar, M.C. Gainey, Kevin Heffernan, Constance Zimmer, Helena Mattsson, Miles Fisher, Desi Lydic, Sharon Maughan, Rick Overton, Tommy Dewey, Philippe Brenninkmeyer, Alena Savostikova, Nat Faxon, Hayes MacArthur, Jude Ciccolella, Wood Harris, Collette Wolfe, Nikki Moore, Charlie Finn, Jason Piccioni, Jennifer Ingrum, Marc Evan Jackson, Lindsey Kraft

Producenti:

Jason Blum, Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Brad Katz

Scénografie:

Katie Byron

Kostýmy:

Tricia Gray

(další profese)

Jak vyloupit spermabanku (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jak vyloupit spermabanku na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/314742-jak-vyloupit-spermabanku/Among Friends

Stáhnout Among Friends
Shlédnout Among Friends

Among Friends (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Among Friends (2012):

Film vypráví o skupince přátel, kteří nuceně sedí u stolu a psychopatka, znaje všechna jejich tajemství, je před nimi postupně odhaluje. Vše je to jedna velká nepříjemná hra, ve které se přitloukají ruce ke stolu, kastruje, skalpuje apod. Tak co myslíte? Přežije někdo?(J*E*A*N*N*E)

Informace o filmu Among Friends

Režie:

Danielle Harris

Scénář:

Alyssa Lobit

Kamera:

John Orphan

Hudba:

Cody Westheimer

Hrají:

AJ Bowen, Brianne Davis, Kimberly McCullough, Kamala Jones, Kane Hodder, Tanya Newbould, Danielle Harris, Xavier Gens, Matthew Ziff, Mark Gantt, Christopher Backus

Střih:

Vance Crofoot

Kostýmy:

Mandy Pauline

(další profese)

Among Friends (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Among Friends na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309882-among-friends/Naneun wangyirosoyida

Stáhnout Naneun wangyirosoyida
Shlédnout Naneun wangyirosoyida

Naneun wangyirosoyida (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Naneun wangyirosoyida (2012):

Korunní princ Chungnyeong nechce po svém otci nastoupit na trůn a uteče z paláce. Místo něj je pak zpátky omylem přiveden otrok Deok-Chil, jeho dvojník. Zatímco Deok-Chil se snaží chovat jako princ, aby se na záměnu nepřišlo, pravý princ na jeho místě zjišťuje, jak se vlastně žije obyčejným lidem za palácovými zdmi.(Moiraine)

Informace o filmu Naneun wangyirosoyida

Režie:

Gyoo-seong Jang

Scénář:

Seong-goo Hwang

Hrají:

Ji-hoon Joo, Yoon-shik Baek, Hee-bong Byeon, Yeong-gyoo Park, Won-hee Lim, Soo-ro Kim, Ha-nui Lee, Do-bin Baek, Mi-do Lee, So-hyeon Kim, Jae-goo Lee, Dong-jin Lee, Eung-soo Kim, Hyeong-joon Lim, Jin-seong Ham, Seong-yong Han, Gi-won Yoon, Tae-hwa Seo, Myeong-heon Yang, Kyeong-ho Yoon

Naneun wangyirosoyida (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Naneun wangyirosoyida na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/342288-naneun-wangyirosoyida/Slumber Party Massacre II

Stáhnout Slumber Party Massacre II
Shlédnout Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Slumber Party Massacre II (1987):

Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky.(molcan2)

Informace o filmu Slumber Party Massacre II

Režie:

Deborah Brock

Scénář:

Deborah Brock

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Richard Cox

Hrají:

Crystal Bernard, Jennifer Rhodes, Kimberly McArthur, Juliette Cummins, Joel Hoffman, Michael DeLano, Heidi Kozak

Producenti:

Deborah Brock

Střih:

William Flicker

Scénografie:

John Eng

(další profese)

Slumber Party Massacre II (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Slumber Party Massacre II na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/149826-slumber-party-massacre-ii/V hlavní roli já

Stáhnout V hlavní roli já
Shlédnout V hlavní roli já

V hlavní roli já (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V hlavní roli já (2008):

Černá komedie tragických rozměrů aneb Zubatá se nepřezouvá.

Irská komedie V hlavní roli já je černá a drsná. Drsnější a černější než většina černých komedií, které jste mohli doposud vidět. Jejím hrdinou je člověk, který má oprávněný pocit, že se ocitl na dně. Bohužel netuší, že dno může mít i sklep.
Neúspěšný herec Mark (Mark Doherty) nosí permanentně uštvaný výraz, jemuž dominují psí oči. Není divu. Na konkurzech bývá většinou do počtu a navíc během nich zažívá mrazivá ponížení uštědřovaná nespokojenými režiséry (pikantní cameo rolička režiséra Neila Jordana). Opřít se navíc nemůže ani o přítelkyni (Amy Huberman), toužící po přívlastku „bývalá“, bratra (David O´Doherty), paraplegika upoutaného na vozík, ani o nejlepšího kámoše (Dylan Moran), který je sice budoucí slavný režisér a scenárista, ale zatím utápí svůj údajný talent v alkoholu a hazardních hrách. Jako pověstný Damoklův meč nad ním navíc visí hrozba vystěhování z pronajatého bytu, protože panu domácímu (Keith Allen) dochází trpělivost kvůli nesplácenému nájmu. Nějak takhle by mohlo vypadat peklo na Zemi.
Jenže pod tenhle kotel absolutního zoufalství lze ještě přiložit. Kombinace blikající žárovky v kuchyni, špatně zavěšeného lustru, uvolněných klik u dveří a popraskaného stropu odstartuje sérii katastrof, které ústí v sérii mrtvol, jež se zoufalému Markovi hromadí před očima. Ten ve snaze zachránit situaci roztáčí kolotoč bizarních a absurdních situacích, které všechno ještě zhoršují.
Komedie V hlavní roli já patří k filmům, u kterých se královsky bavíte, nicméně v hloubi duše se za to stydíte, protože v ní opravdu nic není k smíchu. Představitel jedné z hlavních rolí Dylan Moran patří k nejúspěšnějším britským komikům současnosti díky lehce anarchistickému britskému sitcomu Black Books, který volně vychází z poetiky Monty Pythonů. Ostatně i oni mají ve svém repertoáru slavný skeč, jehož hrdinou je muž, kolem něhož se sérií bizarních nehod kupí mrtví, aniž by on sám třeba jen hnul prstem.(oficiální text distributora)

Mark je neúspěšný herec, klarinetista a životní ztroskotanec. Třetím měsícem nemá z čeho zaplatit nájem, přítelkyně ho opustila a na psa právě spadla uvolněná polička. Mrtvý pes má však být jen první z řady obětí nešťastných nehod v Markově bytě. Za pomoci přítele Pierce situaci řeší tak trochu nestandardním způsobem a mrtvoly jednu po druhé odklízí. Budou mít aspoň jednou v životě štěstí?(Lancer)

Informace o filmu V hlavní roli já

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark Doherty

Kamera:

Seamus Deasy

Hrají:

Dylan Moran, Mark Doherty, Keith Allen, Amy Huberman, Aisling O'Sullivan, Neil Jordan, Hugh O'Conor, Jonathan Rhys Meyers, David O'Doherty

Producenti:

Alan Moloney

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson

(další profese)

V hlavní roli já (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V hlavní roli já na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/256232-v-hlavni-roli-ja/Lord Norton a sluha James (TV film)

Stáhnout Lord Norton a sluha James (TV film)
Shlédnout Lord Norton a sluha James (TV film)

Lord Norton a sluha James (TV film) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lord Norton a sluha James (TV film) (2002):

Úsmevné miniaktovky o skrachovanom a senilnom lordovi Nortonovi a o jeho vernom a dobráckom sluhovi Jamesovi.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lord Norton a sluha James (TV film)

Režie:

Paľo Korec

Hrají:

Marian Zednikovič, Stanislav Dančiak

Lord Norton a sluha James (TV film) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lord Norton a sluha James (TV film) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/208132-lord-norton-a-sluha-james/