Nic se nestalo (festivalový název)

Stáhnout Nic se nestalo (festivalový název)
Shlédnout Nic se nestalo (festivalový název)

Nic se nestalo
(festivalový název) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nic se nestalo
(festivalový název) (2015):

Žena nemá čas a dcera zase chuť. Přesto se Thomas rozhodne odjet s rodinou do Alp, kde jim chce snést modré z nebe. Klid a odpočinek své ženě, a báječné dny na sjezdovce své dceři. Tento rok s nimi navíc jede dcera jeho šéfa, čímž se vše ještě více zkomplikuje. Dívky se dostanou do konfliktu se svými vrstevníky z vesnice. Z pozice zodpovědného dospělého by Thomas měl zasáhnout. On ale mlčí. A aby se „nic nestalo", zaplétá se čím dál víc do lží a polopravd.(Das Filmfest)

Aby Thomas (Devid Striesow) zachránil svoje rozpadajúce sa manželstvo a vzťah so svojou pätnásťročnou dcérou Jenny (Lotte Becker), zorganizuje spoločný výlet na lyžovačku do hôr. Po období, kedy podstupoval terapie na sebakontrolu, zistil, že nadišla pravá chvíla stráviť plnohodnotne čas so svojimi najbližšími. Po ceste ešte narýchlo naberú dcéru jeho šéfa Sarah (Annina Walt), ktorá je v tom istom veku ako Jenny. Medzi oboma dievčatami však od úplného začiatku vládne isté napätie. To zanedlho kulminuje po tom, ako sa obe tínedžerky vyberú na párty a zapletú sa s miestnymi chlapcami. Avšak Sarah od tej chvíle už nikdy nebude taká, ako predtým. Niečo sa stalo a Thomas bude musieť vziať situáciu do svojich rúk. Veci ale musí riešiť tak, aby o tom nik nevedel, ani jeho manželka.(sochoking)

Informace o filmu Nic se nestalo
(festivalový název)

Režie:

Micha Lewinsky

Scénář:

Micha Lewinsky

Kamera:

Pierre Mennel

Hrají:

Devid Striesow, Maren Eggert, Beat Marti, Therese Affolter, Max Hubacher, Annina Walt, Oriana Schrage, Lotte Becker, Stéphane Maeder

Nic se nestalo
(festivalový název) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nic se nestalo
(festivalový název) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/203640-nic-se-nestalo/Berettův ostrov

Stáhnout Berettův ostrov
Shlédnout Berettův ostrov

Berettův ostrov (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Berettův ostrov (1994):

Interpol kontaktuje svého bývalého agenta Franca (Columbu) přezdívaného Beretta, aby se spolu s další agentkou vydal na svou rodnou Sardínii zlikvidovat dogový kartel. Hlavní role mistr světa a olympijský vítěz v boxu Franco Columbu, cameo Arnold Schwarzenegger. Režie televizák Michael Preece (televizní norrisovky NÁVRAT HITMANA, PREZIDENTůV MUŽ).(choze)

Informace o filmu Berettův ostrov

Režie:

Michael Preece

Scénář:

Franco Columbu

Kamera:

Massimo Zeri

Hrají:

Franco Columbu, Ken Kercheval, Elizabeth Kaitan, Dimitri Logothetis, Jo Champa, Arnold Schwarzenegger, Van Quattro, Abdul Salaam El Razzac

Producenti:

Franco Columbu

(další profese)

Berettův ostrov (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Berettův ostrov na ČSFD

30%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/40935-berettuv-ostrov/Bludička

Stáhnout Bludička
Shlédnout Bludička

Bludička (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bludička (1977):

Zapomenutý normalizační film obsahuje výrazné ideologické podtexty - vyplývá z něho, že ti, kdo odešli do emigrace, zradili svou vlast. Navíc se mezi nimi vyskytují pochybné živly, takže sondu do truchlivého života uprchlíků obohacuje kriminální zápletka. Směšně zapšklý, film je neživotně napsaný, nemohoucně inscenovaný a stěží mu mohl kdokoli věřit už v době jeho vzniku.(oficiální text distributora)

Spoločensko-morálna dráma s detektívnou zápletkou o mladej žene, ktorá po návrate do vlasti spomína na roky strávené v emigrácii. Súdobá moralita o "zvrátenosti kapitalizmu".(SKCinema.sk)

Informace o filmu Bludička

Režie:

Miroslav Horňák

Scénář:

Ernest Štric

Kamera:

Alojz Hanúsek

Hudba:

Štěpán Koníček

Hrají:

Božidara Turzonovová, Ctibor Filčík, Gustáv Herényi, Karol Machata, Viliam Záborský, Ľubo Roman, Pavol Mikulík, Viera Hladká, Magda Paveleková, Ján Greššo, František Desset, Jaroslav Rozsíval, Vladimír Slosjar, Zoltán Lenský, Jozef Benedikt, Elena Kucháriková, Magda Grandtnerová, František Hrabovský, Gizela Veclová, Jozef Husár, Ján Kramár, Ladislav Fecko, Ján Géc, Tomáš Raček, Lotár Radványi, Marián Gallo, František Hudek, Dušan Kaprálik, Rudolf Velický, František Velecký

Zvuk:

Alexander Pallós

Scénografie:

Juraj Červík

Masky:

Michal Jurkovič

Kostýmy:

Anna Liďáková

(další profese)

Bludička (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bludička na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29008-bludicka/Smysluplná vražda (TV film)

Stáhnout Smysluplná vražda (TV film)
Shlédnout Smysluplná vražda (TV film)

Smysluplná vražda (TV film) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smysluplná vražda (TV film) (2013):

Vraždy v útulku pro choromyslné nemusí být nutně dílem blázna. Epizoda z francouzského detektivního cyklu podle Agathy Christie.Francouzští tvůrci seriálu Vraždy podle Agathy Christie vyměnili (údajně na vlastní přání hlavních představitelů) dvojici hlavních aktérů inspektora Larosiera a komisaře Lampiona za distinguovaného komisaře Swana Laurenceho a poněkud splašenou novinářku Alice Avrilovou. I když to komisař odmítá a nechce si to připustit, stává se Alice posléze jeho „parťákem".Resuscitační útulek Podaná ruka se stará o duševně choré, jsou mezi nimi i ti, kteří si prošli vězením. Jeden z chovanců je podříznut za bílého dne. V takovém prostředí se velmi snadno ukáže na jednoho z pacientů. Ale komisař Laurence rychle vyvrátí všeobecnou teorii. Stačí se podívat odkud kam je veden řez. Další vražda na sebe nenechá dlouho čekat. Do případu se připlete novinářka Alice Avrilová, která už má dost rubriky odpovědí zhrzeným ženám. Touží po velkém článku, a tak ji nemůže odradit studený, sarkastický komisař. Přijde do útulku jako svedená, opuštěná a těhotná, a dostane místo služky.(Česká televize)

V rehabilitačním ústavu pro duševně nemocné dojde k brutální vraždě. Případ přijíždí vyšetřit svérázný komisař Swan Laurence. I přestože je vrah velmi rychle dopaden, dochází k dalším vraždám. Komisař Laurence se tak pouští do nového pátrání, ve kterém mu přes jeho nevůli pomáhá prostořeká redaktorka Alice Avrilová... Dr. Étienne Bousquet vede integrační centrum pro trestance. Ale neustálá přítomnost odsouzených zločinců znepokojuje jeho rodinu. Když dojde ke dvěma vraždám, nový policejní komisař Swan Laurence se vydá po stopě pachatele s pomocí půvabné asistentky Marlene Leroyové a ambiciózní mladé reportérky Alice Avrilové. Brzy zjišťují, že rodinné vztahy nejsou tak idylické, jak se na první pohled zdá, a že každý její člen má nějaké tajemství. Možná, že trestanci jsou nevinní…(TV Prima)

Informace o filmu Smysluplná vražda (TV film)

Režie:

Eric Woreth

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Hrají:

Blandine Bellavoir, Elodie Frenck, Catherine Mouchet, Olivier Rabourdin, Pierre Cartonnet

Smysluplná vražda (TV film) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smysluplná vražda (TV film) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/355982-smysluplna-vrazda/Baseline

Stáhnout Baseline
Shlédnout Baseline

Baseline (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Baseline (2010):

Klub Baseline je centrem východolondýnské grimeové scény a fronty u vstupu se pravidelně táhnou kolem celého bloku. Danny dělá vyhazovače - vyvádí opilé teenagery a zklidňuje šarvátky. Ale poté, co zachrání Terryho, majitele klubu a místního mafiánského bosse, před nájemným zabijákem, je Danny zatažen hluboko do místního podsvětí, kterému se vždycky tolika snažil vyhnout. Je povýšen na manažera, ale jen pod podmínkou, že bude přivírat oči nad nekalostmi na parketu i mimo něj. Spolu se svou přítelkyní Jessicou sní o tom, že si založí vlastní klub - nakonec je však nucen udělat rozhodnutí a obětovat to, co má nejradši, když si musí vybrat mezi loajalitou, morálkou a svými vlastními sny.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Baseline

Kamera:

Andreas Thalhammer, Xiaosu Han

Hudba:

Nigel Clarke, Michael Csányi-Wills

Hrají:

Jamie Foreman, Dexter Fletcher, Zoë Tapper, Gordon Alexander, Gary Stretch, Gemma Atkinson, George Georgiou, Paul Sculfor, Dan Cade, Delia Antal, Andy Callaghan, Kellie Shirley, Forbes KB, Samuel Victor, Guy Burnet, Robby Haynes, Sarah Moyle, Joseph Kennedy, Khadifa Wong

Baseline (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Baseline na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/284120-baseline/Otvorený účet (TV film)

Stáhnout Otvorený účet (TV film)
Shlédnout Otvorený účet (TV film)

Otvorený účet (TV film) (1982) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Otvorený účet (TV film) (1982):

Príbeh z prostredia sporiteľne - zásluhou iniciatívnych pracovníkov pobočky odhalí sa trestný čin z falšovania úradného dokladu a zabráni sa veľkej spoločenskej škode.(STV)

Informace o filmu Otvorený účet (TV film)

Režie:

Peter Opálený

Předloha:

Peter Bičkoš (povídka)

Scénář:

Božena Bižová

Kamera:

Dodo Šimončič

Hudba:

Miroslav Nemec

Hrají:

Elo Romančík, František Zvarík, Jarmila Koleničová, Milan Kňažko, Marian Labuda st., Vlado Černý, Eduard Bindas, Eva Večerová, Zuzana Frenglová, Zita Furková, Oľga Zöllnerová

Střih:

Helena Hartmanová

Scénografie:

Oto Šujan

(další profese)

Otvorený účet (TV film) (1982) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Otvorený účet (TV film) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/395323-otvoreny-ucet/Stav nejvyšší pohotovosti

Stáhnout Stav nejvyšší pohotovosti
Shlédnout Stav nejvyšší pohotovosti

Stav nejvyšší pohotovosti (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Stav nejvyšší pohotovosti (1997):

Policie nalezla u muže podezřelého z vraždy plány velkého sejfu. Během výslechu se ale nepodaří zjistit, kde sejf je, zda patří bance, nebo jiné společnosti. Jisté je jen to, že zadržený má komplice, se kterými plánuje loupež. Inspektor Pao je přesvědčený, že zadrženého Kwana se pokusí jeho komplicové osvobodit při převozu do věznice. Všechny policejní jednotky jsou v pohotovosti, připraveny na akci. Proti nim stojí skupina nelítostných zabijáků.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Stav nejvyšší pohotovosti

Režie:

Ringo Lam

Scénář:

Ringo Lam, Calvin Poon

Kamera:

Ardy Lam

Hudba:

Peter Kam

Hrají:

Francis Ng, Keith Siu-Kei Lee, Andrew Kam, Jack Kao, Sean Lau, Sunny Luk, Monica Chan, Amanda Wai-Man Lee, Fu-keung Kong, Emily Bo-Wai Kwan, Ka-lok Chin, Peter Kam-Cheung Yung, Frankie Chi-hung Ng, Jacky Cheung-bo Wong, Marcus Fox, Simon Yuk-san Cheung

Stav nejvyšší pohotovosti (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Stav nejvyšší pohotovosti na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/32244-stav-nejvyssi-pohotovosti/Podsvětí

Stáhnout Podsvětí
Shlédnout Podsvětí

Podsvětí (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Podsvětí (1972):

Mickey King, autor laciných detektivek, žije v Římě a chrlí jednu knížku za druhou. Kinga osloví Ben Dinuccio, který mu nabídne obrovskou sumu za napsání "autobiografie" záhadné celebrity. King se nechá přemluvit a je převezen na odlehlý ostrov, kde se setkává se svou hvězdou, Prestonem Gilbertem, béčkovým filmovým hercem, který hraje především gangstery a ví se o něm, že se s mafiány stýká i v soukromém životě. Gilbert nyní umírá na rakovinu a chce, aby King ještě rychle zaznamenal jeho životní příběh. I když je to lump, měl Gilbert zajímavý život a Kingovi se zdá, že sepsat půjde. Pak je ale hvězda na jednom večírku zavražděna a King má rázem knihu bez konce. Podle vzoru svých knih si začne hrát na detektiva a postupně skládá mozaiku Gilbertovy minulosti: jeho bývalé ženy, transvestity, který měl být mrtvý, nebo třeba italského prince, který se chystá začít panovat.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Podsvětí

Režie:

Mike Hodges

Scénář:

Mike Hodges

Kamera:

Ousama Rawi

Hudba:

George Martin

Hrají:

Michael Caine, Mickey Rooney, Lionel Stander, Lizabeth Scott, Dennis Price, Al Lettieri, Janet Agren, Cristina Gaioni, Ave Ninchi, Liù Bosisio, Leopoldo Trieste, Nadia Cassini, Maria Cumani Quasimodo, Luciano Pigozzi, Robert Sacchi, Cyrus Elias, Ermelinda De Felice, Joe Zammit Cordina, Giulio Donnini

Producenti:

Michael Klinger

Střih:

John Glen

Kostýmy:

Gitt Magrini

(další profese)

Podsvětí (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Podsvětí na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/23552-podsveti/Gentleman s pistolí

Stáhnout Gentleman s pistolí
Shlédnout Gentleman s pistolí

Gentleman s pistolí (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gentleman s pistolí (2018):

Biografické drama vychází ze skutečných událostí a zachycuje Forresta Tuckera, zloděje a legendárního specialistu na útěky z vězení, jež mu vynášely obdiv veřejnosti a nesmiřitelnou nenávist policie. Svůj nejslavnější únik uskutečnil v sedmdesáti letech. V hlavní roli exceluje Robert Redford, přičemž jde o jeho poslední filmové angažmá před odchodem do důchodu.(Febiofest)

Forrest Tucker (Robert Redford) byl kriminálníkem, který poprvé skončil za mřížemi už v 15 letech. Proslavil se velkou řadou útěků z vězení - podle jeho slov jich bylo 18 úspěšných a 12 neúspěšných. Snímek ho sleduje od slavného útěku z věznice v San Quentin v 70. letech a zachycuje řadu loupeží, kterými dopaloval ochránce zákona a okouzloval veřejnost.(Stoka)

Film inšpirovaný skutočným príbehom Forresta Tuckera, ktorému sa podarilo osemnásťkrát utiecť z väzenia, vnáša sviežosť do tradičného amerického žánru o osamelých zločincoch. Tucker strávil od svojich 15 rokov veľkú časť života za mrežami. Teraz by si ako sedemdesiatnik mohol užívať slobodu a dôchodok, no zdá sa, že nevie odolať pokušeniu zorganizovať ďalšiu bankovú lúpež. Dá dokopy partiu, ktorá sa pri lúpeži spolieha najmä na svoj dôvtip. Tuckera stvárňuje Robert Redford, ktorý sa vracia k svojim niekdajším úlohám a umne pracuje so svojim obrazom symbolu maskulinity.(IFF Bratislava)

Kriminálna komediálna dráma je elegantnou adaptáciou biografie lupiča-gentlemana Forresta Tuckera (1920 – 2004), ktorý sa preslávil viacerými nenásilnými bankovými lúpežami, ale aj ako špecialista na úteky z väzení. Príbeh rámcuje životné osudy sympatického zločinca, ktorý v neskoršom veku stretáva „dámu svojho srdca“, ale najradšej hrá svoju obľúbenú hru na mačku a myš. Kde myšou je jeho dobrý známy policajný detektív.(Art Film Fest)

Informace o filmu Gentleman s pistolí

Režie:

David Lowery

Předloha:

David Grann (povídka)

Scénář:

David Lowery

Kamera:

Joe Anderson

Hudba:

Daniel Hart

Hrají:

Robert Redford, Casey Affleck, Sissy Spacek, Danny Glover, Tom Waits, Tika Sumpter, Elisabeth Moss, Keith Carradine, John David Washington, Isiah Whitlock Jr., Augustine Frizzell, Gene Jones, Barlow Jacobs, Al Harland, Jordan Trovillion, Larry Jack Dotson, Marissa Woolf, Teagan Johnson, Robert Longstreet, Todd Terry, Kevin McClatchy, Leah Roberts, Atheena Frizzell

Producenti:

Robert Redford, Toby Halbrooks, Bill Holderman, James M. Johnston, Anthony Mastromauro, James D. Stern

Střih:

Lisa Zeno Churgin

Scénografie:

Scott Kuzio

Kostýmy:

Annell Brodeur

(další profese)

Gentleman s pistolí (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gentleman s pistolí na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/528285-gentleman-s-pistoli/Ukradená identita (TV film)

Stáhnout Ukradená identita (TV film)
Shlédnout Ukradená identita (TV film)

Ukradená identita (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ukradená identita (TV film) (2004):

Michelle Brown (Kimberly Williams) už od detstva túžila mať veľký dom s červenými dverami a bielym plotom. Preto je neskutočne šťastná, keď spolu so snúbencom Justinom (Jason London) nájdu takýto dom, ktorý však potrebuje mnoho opráv. Kúpu domu vybavujú cez agentúru, v ktorej pracuje aj bývalá narkomanka Connie Volkos (Annabella Sciorra).

Všetko sa začne tým, že Connie si chce kúpiť sukňu akú má Michelle, lenže má prečerpanú kreditku. A tak keď sa jej naskytne možnosť neváha si kúpiť sukňu cez internet a použiť na to číslo Michellinej kreditky. Takto si postupne nakupuje mnohé drahé veci, kúpi si auto, prefarbí sa a dá si vystaviť vodičák na meno Michelle Brown. Dokonca ide na plastiku, aby sa z nej stala druhá Michelle Brown. Pravej Michelle všetko dôjde keď uvidí výpis z kreditky, na ktorom sú aj veci, ktoré nikdy nekúpila. Postupne pochopí, že jej Connie ukradla identitu a rozhodne sa bojovať s americkými úradmi a zákonmi, aby očistila svoje meno, ktoré jej Connie neváha pošramotiť aj trestným činom....(krny)

Informace o filmu Ukradená identita (TV film)

Režie:

Robert Dornhelm

Kamera:

Derick V. Underschultz

Hudba:

J. Peter Robinson

Hrají:

Kimberly Williams-Paisley, Jason London, Annabella Sciorra, John Kapelos, Crystal Balint, Dave Trimble, Linda Darlow, Patti Kim

Kostýmy:

Katrina McCarthy

(další profese)

Ukradená identita (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ukradená identita (TV film) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/241338-ukradena-identita/