Čáry máry fuk

Stáhnout Čáry máry fuk
Shlédnout Čáry máry fuk

Čáry máry fuk (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čáry máry fuk (1995):

Tajná láska dvou mladých lidí na venkově je režírována jejich otci, kteří je chtějí dostat k oltáři(oficiální text distributora)

Informace o filmu Čáry máry fuk

Režie:

Michael Ritchie

Scénář:

Harvey Schmidt

Kamera:

Fred Murphy

Hudba:

Harvey Schmidt

Hrají:

Joel Grey, Barnard Hughes, Jean Louisa Kelly, Jonathon Morris, Tony Cox, Teller, Arturo Gil, Joey McIntyre, Keith Jefferson, Brad Sullivan

Producenti:

Michael Ritchie

Střih:

William S. Scharf

Masky:

Ken Chase

Kostýmy:

Luke Reichle

(další profese)

Čáry máry fuk (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čáry máry fuk na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71427-cary-mary-fuk/Vše o lásce

Stáhnout Vše o lásce
Shlédnout Vše o lásce

Vše o lásce (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vše o lásce (2002):

Billie Goldenovou fascinuje kouzlo starých časů. Obléká se jako Audrey Hepburn a Rita Hayworth. Je zpěvačkou v nočních podnicích, oslněná září sametu a jiskřivým šampaňským.

Ve skutečnosti je Billie dvaatřicetiletá servírka, která žije se svou ovdovělou matkou v newyorském Queensu. Sice opravdu zpívá, ale v ošuntělých podnicích plných důchodců, kteří usínají v polovině písně.
Navíc i tam zřejmě bude muset skončit.

Uprostřed této bídy se objeví princ, bývalý spolužák z univerzity, nyní úspěšný právník Greg Ellenbogen. Nabízí ji téměř vše po čem vždy toužila. V jejím životě se však znenadání objeví další muž. Pravý opak Grega. Arogantní a bohémský hudebník, který však může naplnit její největší posedlost, lásku k hudbě.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vše o lásce

Režie:

Robert Cary

Kamera:

Horacio Marquínez

Hudba:

Andrew Hollander

Hrají:

Andrew McCarthy, Cameron Bancroft, Victor Argo, Josh Stamberg, Frank Senger, Eartha Kitt, Joseph Murphy, Peter Maloney, Ilana Levine, Peter Appel, Michael J. Burg, Angela Pietropinto

Střih:

Robert M. Reitano

Scénografie:

Cecil Gentry

Kostýmy:

Sarah Beers

(další profese)

Vše o lásce (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vše o lásce na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/31888-vse-o-lasce/Pomáda: Živě (TV film)

Stáhnout Pomáda: Živě (TV film)
Shlédnout Pomáda: Živě (TV film)

Pomáda: Živě (TV film) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pomáda: Živě (TV film) (2016):

Nejnovější zpracování Pomády s mladým hereckým obsazením připomíná slavný muzikál se skvělou hudbou a nadčasovým milostným příběhem nové generaci diváků. V tomto záznamu živého představení muzikálové klasiky znamená začátek maturitního ročníku pro Dannyho a Sandy konec jejich letního románku - tedy až do chvíle, kdy Sandy nečekaně nastoupí na Dannyho střední školu. Dokáže si Danny zachovat tvář největšího drsňáka z T-Birds, když začne se Sandy chodit? A zůstane Sandy spořádanou dívkou i poté, co se přidá k partičce Pink Ladies? Jejich přátelé Rizzo a Kenickie se je od sebe snaží rozeštvat a je jen na Dannym a Sandy, zda si zůstanou oddáni i poté, co zamíří z Rydell High k novým zítřkům.(HBO Europe)

Za tímto remakem muzikálu Pomáda z roku 1978 stojí americká televize Fox, která jej poměrně odvážně vysílala živě. V novém televizním provedení si tak můžete zopakovat příběh letních milenců Sandy (Julianne Hough) a Dannyho (Aaron Tveit), kteří si po svém prázdninovém románku mysleli, že se již nikdy neuvidí. S nástupem Sandy na novou školu však zjistí, že se mýlili. Má jejích láska šanci přežít ve školním prostředí, kde si Danny chce udržet svoji drsnou image?(hansel97)

Informace o filmu Pomáda: Živě (TV film)

Režie:

Thomas Kail, Alex Rudzinski

Kamera:

Bob Gilles

Hrají:

Julianne Hough, Aaron Tveit, Vanessa Hudgens, Carlos PenaVega, Carly Rae Jepsen, Keke Palmer, Kether Donohue, Ana Gasteyer, Wendell Pierce, Eve Plumb, Mario López, Elle McLemore, Barry Pearl, Didi Conn, Joe Jonas, Jessie J, David Del Rio, Kayla Parker, Marc Hawes, Marko Germar, Noah Robbins, Chloe Ray Warmoth

Producenti:

Adam Siegel

Scénografie:

David Korins

(další profese)

Pomáda: Živě (TV film) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pomáda: Živě (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/420180-pomada-zive/Calamity Jane

Stáhnout Calamity Jane
Shlédnout Calamity Jane

Calamity Jane (1953) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Calamity Jane (1953):

Calamity Jane je mladá žena, která se v ničem nenechá zahanbit od příslušníků opačného pohlaví v městečku Deadwood v Jižní Dakotě. Nechybí jí odvaha, jezdí na koni, s koltem a lasem zachází lépe než mnohý muž. Rozhodujícím okamžikem v jejím životě se náhodně stává nevydařené vystoupení zpěvačky v místním baru. Místo ní do městečka přijel omylem pozvaný herec Francis Fryer, jemuž na jevišti příliš nepomohl ani na poslední chvíli použitý dámský převlek. Zatímco majitel baru hledá způsob, jak by mohl nenápadně zmizet, Calamity Jane emocemi doslova nabitou situaci v přeplněném sále zachrání. Všem mužům, kteří neskrývají zklamání a rozhořčení, pohotově přislíbí, že přiveze známou pěveckou hvězdu až z Chicaga...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Calamity Jane

Režie:

David Butler

Kamera:

Wilfred M. Cline

Hudba:

Howard Jackson, David Buttolph

Hrají:

Doris Day, Howard Keel, Allyn Ann McLerie, Philip Carey, Dick Wesson, Paul Harvey, Chubby Johnson, Gale Robbins, Glenn Strange, Forrest Taylor, Robert Fuller, Edmund Cobb, Reed Howes, Gene Roth, Lane Chandler, Bess Flowers, Jack Mower, Chuck Roberson, Mike Lally, Bert Stevens, Jeffrey Sayre, Philo McCullough, Sam Harris, Donald Kerr, Frank Mills, Michael Jeffers, Colin Kenny, Joe Ploski, Arthur Tovey, Harry Tenbrook, Waclaw Rekwart, Ray Bennett, Terry Frost, Hal Taggart, Tom Smith, Francis McDonald, Chet Brandenburg, Merrill McCormick, Buddy Roosevelt, Ethan Laidlaw, Brick Sullivan, Ray Jones, Stanley Blystone, Herman Hack, I. Stanford Jolley, Kermit Maynard, Jack Perrin, George Sowards, John Cliff, Fred Aldrich, Harry Wilson, Monte Montague, Bob Reeves, Rex Lease, Jimmy Lloyd, Dick Rich, William Wilkerson, Harold Goodwin, Augie Gomez, Sailor Vincent, Emmett Lynn, Jack Kenny, Suzanne Ridgway, Frank Mclure, Ben Frommer, Pierce Lyden, Budd Buster, James Gonzalez, Ralph Volkie, Jack Low, Artie Ortego, Billy Bletcher, Charles Soldani, Jack Daly, Al Hill, Paul Cristo, Richard LaMarr, Ed Hinton, George Huggins, John Rice, Kansas Moehring, Rudy Bowman, Zon Murray, Lee Morgan, Carl Sklover, Victor Adamson, Tom Monroe, Clem Fuller, Delos Jewkes, Norman Stevans, William Meader

Producenti:

William Jacobs

Střih:

Irene Morra

(další profese)

Calamity Jane (1953) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Calamity Jane na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/27598-calamity-jane/Něžná past

Stáhnout Něžná past
Shlédnout Něžná past

Něžná past (1955) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Něžná past (1955):

Úspěšný divadelní agent Charlie Y. Reader žije ve svém newyorském bytě stylem věčného svobodného mládence, který je neustále obklopen milými a krásnými ženami. K příslušnicím druhého pohlaví se dokáže chovat nedostižně šarmantním způsobem a možná až příliš lehce navazuje milostné vztahy. Změnu v jeho životě způsobí nečekaný příjezd dávného přítele Joea McCalla a příchod mladé herečky Julie. Přítel z dětství přijel na pár dní s jednoduchým plánem: odpočinout si od manželky a užít si krátké svobody. Rozhodně více zaskočí Charlieho půvabná a milá dvadvacetiletá uchazečka o roli v nové hře, zejména tím, jak důkladně si naplánovala svoji budoucnost. Právě kvůli této ženě vždy klidný a vyrovnaný Charlie najednou zcela ztrácí pevnou půdu pod nohama.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Něžná past

Režie:

Charles Walters

Scénář:

Julius J. Epstein

Kamera:

Paul Vogel

Hudba:

Jeff Alexander

Hrají:

Frank Sinatra, Debbie Reynolds, David Wayne, Celeste Holm, Lola Albright, Carolyn Jones, Howard St. John, Tom Helmore, Hugo Haas, Leonard Bremen, Bill Baldwin, James Drury, Sam Harris, Arthur Tovey, Hal Taggart, Frank Sully, King Mojave, Benny Rubin, Willard Sage, Gordon Richards, Oliver Cross, Joey Faye, Wilson Wood

Producenti:

Lawrence Weingarten

Střih:

John D. Dunning

Kostýmy:

Helen Rose

(další profese)

Něžná past (1955) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Něžná past na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/26951-nezna-past/Wild in the Streets

Stáhnout Wild in the Streets
Shlédnout Wild in the Streets

Wild in the Streets (1968) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wild in the Streets (1968):

Informace o filmu Wild in the Streets

Režie:

Barry Shear

Předloha:

Robert Thom (kniha)

Scénář:

Robert Thom

Kamera:

Richard Moore

Hudba:

Les Baxter

Hrají:

Shelley Winters, Diane Varsi, Hal Holbrook, Millie Perkins, Richard Pryor, Larry Bishop, Kevin Coughlin, Ed Begley, Bill Mumy, Barry Williams, Bert Freed, Paul Frees, Harley Hatcher, Guy Raymond, Pamela Mason, Dick Clark, Michael Margotta, Richard LaMarr, Baynes Barron, Lars Hensen, Eugene Jackson, Salli Sachse, Norman Stevans, William Meader, Christopher Jones

Producenti:

James H. Nicholson, Samuel Z. Arkoff

Střih:

Eve Newman, Fred R. Feitshans Jr.

Kostýmy:

Richard Bruno

(další profese)

Wild in the Streets (1968) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wild in the Streets na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15501-wild-in-the-streets/Báječná show

Stáhnout Báječná show
Shlédnout Báječná show

Báječná show (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Báječná show (2002):

Na kouzelném koberci se slétají významní herci ze zvířecí říše, aby si jako každý rok nadělili filmové ceny. Pořádek zajišťuje přítomnost krále lva a o zábavu se stará bavič ptakopysk Bobo. Mezi jeho estrádními čísly se promítají filmy, zvané bajky La Fontaina (Vůl a žába, Liška a čáp, Kojot a mula, Netopýr a lasičky, Liška a vrána, Myšák a hraboš, Vlk v převleku, Želva a zajíc). Organizace klape, i když každý bavičův výstup má své kouzlo trapasu. Nakonec se přece jen obecenstvo neudrží a nastane správná mela(oficiální text distributora)

Informace o filmu Báječná show

Režie:

Vladimír Mráz

Předloha:

Jean de La Fontaine (kniha)

Scénář:

Vladimír Mráz

Kamera:

Marta Kačorová

Hrají:

Dan Bárta, Vilém Čok, Lucie Vondráčková, Václav Neckář, Jiří Korn, Petr Janda, Věra Špinarová, Pavlína Kafková, Kateřina Krejčí

Báječná show (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Báječná show na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/45251-bajecna-show/Charming

Stáhnout Charming
Shlédnout Charming

Charming (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Charming (2018):

Príbeh hovorí o troch princeznách - Snehulienke, Popoluške a Ruženke, ktoré zistia, že sú všetky zasnúbené s jedným mužom, princom Krasoňom. Pod vplyvom kúzla zlej kráľovnej, vedený hrdinkou Lenore, sa princ Krasoň musí vydať na epickú cestu a nájsť svoju jedinú a pravú lásku.(mima33)

Informace o filmu Charming

Režie:

Ross Venokur

Scénář:

Ross Venokur

Hudba:

Tom Howe

Hrají:

Wilmer Valderrama, Ashley Tisdale, Demi Lovato, Tara Strong, John Cleese, Jim Cummings, Jillian Bell, Sia Furler, Avril Lavigne, Steve Aoki, Keyshia Cole

Producenti:

John H. Williams

(další profese)

Charming (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Charming na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/462327-charming/Divotvorný klobouk

Stáhnout Divotvorný klobouk
Shlédnout Divotvorný klobouk

Divotvorný klobouk (1952) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divotvorný klobouk (1952):

Student, který namísto očekávaných peněz zdědil bezcenný třírohý klobouk, vymyslí se svým kumpánem lest na hloupého kupce a klobouk mu prodá jako zázračný - kdo si ho nasadí na hlavu, nemusí prý nikomu nic platit... Hudební film na motivy divadelní frašky V. K. Klicpery natočil podle vlastního scénáře Alfréd Radok. Snímek, okamžitě obviněný z kosmopilitismu, byl na popud vedení barrandovských studií několikrát přestříhán, ale i přesto se stal záminkou k Radokovu vyhazovu - velký podíl na něm měl Otakar Vávra. Film dodnes působí především poetickou, na detail soustředěnou kamerou a na svou dobu nevšední hudbou. Vedle představitelů hlavních rolí, v té době zavedených filmových herců Zdeňka Dítěte, Josefa Kemra a Saši Rašilova se dočkali větších příležitostí i Rudolf Pellar a především Alena Kreuzmannová.(MarekMotor)

Informace o filmu Divotvorný klobouk

Režie:

Alfréd Radok

Scénář:

Alfréd Radok, Václav Kliment Klicpera (divadelní hra)

Kamera:

Josef Střecha

Hudba:

Jiří Sternwald

Hrají:

Saša Rašilov st., Zdeněk Dítě, Josef Kemr, Alena Kreuzmannová, Theodor Pištěk, Rudolf Pellar, František Kovářík, Jarmila Bechyňová, Otto Rubík, Jiří Novotný, Vladimír Řepa, Jaromír Pleskot, František Šlégr, Terezie Brzková, Eman Fiala, Václav Trégl, Josef Hlinomaz, Jiřina Bílá, Bohumil Aisman, Anna Vaňková, Luděk Mattausch, Jiří Suk, Anna Kadeřábková, Eva Trunečková, Otto Budín, František Černý, Eva Foustková, František Holar, Josef Najman, Soňa Červená, Svatopluk Bezděka, Miroslav Svoboda, Václav Švec, Jiří Němeček, Stanislav Remunda, Karel Hovorka st., Milan Mach, František Miroslav Doubrava, Oldřich Dědek, Věra Koktová, František Filipovský, Miloš Patočka, Vladimír Bejval, Věra Váchová, Josefa Pechlátová, Jiřina Součková, Marie Rýdlová

Střih:

Jiřina Lukešová

Zvuk:

František Fabián

Scénografie:

Jaroslav Krška

Masky:

Jaroslav Čermák, Karel Marek

Kostýmy:

Josef Matěj Gottlieb, Erna Veselá

(další profese)

Divotvorný klobouk (1952) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divotvorný klobouk na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/24834-divotvorny-klobouk/Plážová párty 2

Stáhnout Plážová párty 2
Shlédnout Plážová párty 2

Plážová párty 2 (1964) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Plážová párty 2 (1964):

Široko daleko nejoblíbenější surfařský páreček Frankie a Annette se vrací v tomto pokračování snímku Plážová párty, v němž milovanou pláž vezme útokem nejen majitel nové tělocvičny se smečkou kulturistů, ale také majetná mladá komtesa, které se Frankie moc líbí.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Plážová párty 2

Režie:

William Asher

Scénář:

Robert Dillon

Kamera:

Harold E. Wellman

Hudba:

Les Baxter

Hrají:

Frankie Avalon, Annette Funicello, Luciana Paluzzi, John Ashley, Don Rickles, Peter Turgeon, Stevie Wonder, Jody McCrea, Buddy Hackett, Peter Lorre, Peter Lupus, Dan Haggerty, Michael Nader, Gordon Case, Amadee Chabot, Donna Loren, Morey Amsterdam, Mary Hughes, Salli Sachse, Luree Holmes, Alberta Nelson, Bill Graham, Johnny Fain

Producenti:

James H. Nicholson

Střih:

Eve Newman, Fred R. Feitshans Jr.

Masky:

Ted Coodley

(další profese)

Plážová párty 2 (1964) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Plážová párty 2 na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/25335-plazova-party-2/