Lizzie

Stáhnout Lizzie
Shlédnout Lizzie

Lizzie (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lizzie (2018):

Film natočený podle skutečné události sleduje příběh Lizzie Borden odehrávající se v roce 1892 v americkém státě Massachusetts. Lizzie (Chloe Sevigny) je mladá neprovdaná žena, jejíž život je ovládán a kontrolován přísným otcem. Situace se změní po příjezdu nové irské služky jménem Bridget Sullivan (Kristen Stewart). Lizzie v ní najde spřízněnou duši a potají si mezi sebou vytvoří intimní pouto, které směřuje k ďábelskému plánu a temnému znepokojujícímu konci.(oli009)

Informace o filmu Lizzie

Režie:

Craig William Macneill

Scénář:

Bryce Kass

Kamera:

Noah Greenberg

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Kristen Stewart, Chloë Sevigny, Kim Dickens, Denis O'Hare, Jeff Perry, Fiona Shaw, Jamey Sheridan, Jay Huguley, Darin Cooper

Producenti:

Naomi Despres, Liz Destro

Střih:

Abbi Jutkowitz

Scénografie:

Elizabeth J. Jones

Kostýmy:

Natalie O'Brien

(další profese)

Lizzie (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lizzie na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/493110-lizzie/Mladí zabijáci

Stáhnout Mladí zabijáci
Shlédnout Mladí zabijáci

Mladí zabijáci (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mladí zabijáci (2018):

Lily je úplně obyčejná středoškolačka, která spíš než v realitě žije na mobilu, kde „postuje, lajkuje, šéruje a selfíčkuje“, ostatně jako většina jejích vrstevníků. Když však do digitálních životů většiny obyvatel města pronikne neznámý hacker, který začne zveřejňovat zejména to, co mělo zůstat skryto, začnou se dít věci. Absolutní panika v městečku se záhy promění v peklo a Lily si dříve či později musí položit otázku, zda se vůbec dožije příštího rána. Vše totiž naznačuje, že tím neznámým infiltrátorem do lidských soukromí je právě ona.(CinemArt)

Lily je úplne obyčajná stredoškoláčka, ktorá viac než v realite žije na mobile, kde „postuje, lajkuje, šéruje a selfíčkuje“, rovnako ako väčšina jej vrstovníkov. Keď však do digitálnych životov väčšiny obyvateľov mesta prenikne neznámy hacker, ktorý začne zverejňovať práve to, čo malo zostať skryté, začnú sa diať veci. Absolútna panika v mestečku sa rýchlo premení na peklo a Lily si skôr či neskôr musí položiť otázku, či sa vôbec dožije nasledujúceho rána. Všetko totiž nasvedčuje, tomu že tým neznámym infiltrátorom do ľudských súkromí je práve ona.(CinemArt SK)

Informace o filmu Mladí zabijáci

Režie:

Sam Levinson

Scénář:

Sam Levinson

Kamera:

Marcell Rév

Hudba:

Ian Hultquist

Hrají:

Odessa Young, Hari Nef, Suki Waterhouse, Abra, Colman Domingo, Bill Skarsgård, Joel McHale, Anika Noni Rose, Bella Thorne, Maude Apatow, Cody Christian, Danny Ramirez, Susan Misner, Kelvin Harrison Jr., Joe Chrest, J.D. Evermore, Leticia Jimenez, Geraldine Singer, Cullen Moss, Andrene Ward-Hammond, T.C. Carter, Gabriel Orion McCulloch, Emily LaGroue, Lucy Faust, Noah Galvin

Producenti:

Aaron L. Gilbert, David S. Goyer, Kevin Turen, Manu Gargi, Matthew J. Malek, Anita Gou

Střih:

Ron Patane

Scénografie:

Michael Grasley

Kostýmy:

Rachel Dainer-Best

(další profese)

Mladí zabijáci (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mladí zabijáci na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/585896-mladi-zabijaci/Každý vyhrává

Stáhnout Každý vyhrává
Shlédnout Každý vyhrává

Každý vyhrává (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Každý vyhrává (1990):

Soukromý detektiv Tom O'Toole přijíždí do malého connecticutského města, kam ho telefonicky pozvala pohledná Angela Crispini, protože chce, aby se pustil do vyšetřování v případě mladého Felixe Danielse. Ten byl podle jejích slov zatčen a falešně obviněn z vraždy svého strýce, který byl významnou místní osobností. Pošle ho za Amy, prostoduchou venkovskou ženou, jenž ho přivede na stopu Jerryho, který kromě toho, že je poněkud vyšinutým motorkářem, by možná mohl být také skutečným vrahem. Rozhovor s ním však nevede k žádnému podezření a O'Toole není příliš ochotný pustit se dalšího pátrání.
Přesto ho však čeká nový telefonický rozhovor, který se ho snaží přimět, aby si promluvil s dalšími lidmi, jenž by o případu mohli něco vědět. Ukáže se, že Angela Crispini je nejen poněkud nekonvenční mladá žena s poněkud labilní psychikou, ale navíc si vydělává jako prostitutka procházející neobvyklou proměnou osobnosti od pouliční šlapky zastavující na parkovišti řidiče kamionů po elegantní milenku místního prokurátora Charleyho Haggertyho, který se pokouší kandidovat do senátu. Ten nejenže stojí za Felixovým zatčením, ale navíc je O'Tooleovým dávným nepřítelem.
Detektiv nakonec zůstane, protože sám podlehne kouzlu Angely a navíc se ukazuje, že pozadí případu je mnohem složitější než se zpočátku zdálo, a že jsou do něj bezpochyby zapleteni místní zkorumpovaní politici a úředníci, včetně Haggertyho. O'Toole začíná věřit, že Felix se stal obětí komplotu a skutečného vraha je třeba hledat mezi místní smetánkou, možná dokonce přímo u soudního dvora.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Každý vyhrává

Režie:

Karel Reisz

Scénář:

Arthur Miller

Kamera:

Ian Baker

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

Debra Winger, Nick Nolte, Will Patton, Judith Ivey, Kathleen Wilhoite, Jack Warden, Frank Military, Frank Converse, Peter Appel, Mary Louise Wilson

Producenti:

Jeremy Thomas

Střih:

John Bloom

Scénografie:

Peter S. Larkin

Kostýmy:

Ann Roth

(další profese)

Každý vyhrává (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Každý vyhrává na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15082-kazdy-vyhrava/The Clovehitch Killer

Stáhnout The Clovehitch Killer
Shlédnout The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Clovehitch Killer (2018):

Rodina Burnsideovcov žije pokojným životom a je ukážkou idylickej rodiny s kresťanskými hodnotami. Snažia sa angažovať vo svojej komunite všetkými možnými spôsobmi, ale všetko sa zmení vo chvíli, keď Tyler (Charlie Plummer) nájde stopy, ktoré vedú k vrahovi prezývanému Clovehitch Killer, ktorý v meste pred desiatimi rokmi zavraždil viacero nevinných obetí. Keby pomohol nájsť vraha, stal by sa miestnym hrdinom. Jediný problém je v tom, že všetky stopy naznačujú, že vrahom by mohol byť jeho otec Don (Dylan McDermott). Tyler sa spojí s miestnou čudáčkou Kassi (Madisen Beaty) a spolu sa vydávajú na cestu za vypátraním vrahovej identity.(Marceloo)

Informace o filmu The Clovehitch Killer

Režie:

Duncan Skiles

Scénář:

Christopher D. Ford

Kamera:

Luke McCoubrey

Hudba:

Matt Veligdan

Hrají:

Charlie Plummer, Dylan McDermott, Samantha Mathis, Madisen Beaty, Brenna Sherman, Brian Dorton

Producenti:

Cody Ryder, Andrew Kortschak, Walter Kortschak

Střih:

Megan Brooks, Andrew Hasse

Scénografie:

Latisha Duarte

Kostýmy:

Jami Villers

(další profese)

The Clovehitch Killer (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Clovehitch Killer na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/656582-the-clovehitch-killer/Bad Kids Go to Hell

Stáhnout Bad Kids Go to Hell
Shlédnout Bad Kids Go to Hell

Bad Kids Go to Hell (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bad Kids Go to Hell (2012):

Šesť študentov súkromnej strednej školy sa na jedno temné a búrlivé sobotňajšie popoludnie ocitá vo väzbe. Počas svojho osemhodinového uväznenia sa päť zo šiestich detí stane obeťou hroznej "nehody", až nakoniec zostane nažive iba posledné. Potom, čo väčšina z týchto zbohatlíckych detí odíde do večných lovisk, príbeh pokračuje sériou vtipných a šialených zvratov. Prišli duchovia prestížnej Crestviewskej akadémie konečne potrestať najhorších a zdanlivo nedotknuteľných výrastkov? Odpoveď nie je jasná, ale jedna vec je istá: peniaze ich oteckov tentokrát nezachránia ani jedno z detí...(figliar)

Informace o filmu Bad Kids Go to Hell

Režie:

Matthew Spradlin

Kamera:

David Blood

Hrají:

Judd Nelson, Ben Browder, Eloise DeJoria, Marc Donato, Ali Faulkner, Augie Duke, Roger Edwards, Cameron Deane Stewart, Amanda Alch, Gary Teague, Kasey James, Chanel Ryan, Nic Brown, Ilana Wernick

Scénografie:

Jason Hammond

(další profese)

Bad Kids Go to Hell (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bad Kids Go to Hell na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309872-bad-kids-go-to-hell/Bezmocný (festivalový název)

Stáhnout Bezmocný (festivalový název)
Shlédnout Bezmocný (festivalový název)

Bezmocný
(festivalový název) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bezmocný
(festivalový název) (2011):

Snoubenci Mun-ho a Seon-yeong se baví v autě, ale sotva si muž odskočí na benzinové pumpě do obchodu, žena zmizí. Takovou událost nešlo ani v nejmenším předvídat a o to více se nyní snoubenec snaží dostat věci na kloub. Podaří se mu ženu najít, anebo jeho hledání štěstí vyústí v ještě větší smutek a tragédii? Může se stát, že ženino zmizení nebude tím nejhorším, co Mun-hoa potká? Milostné drama s kriminálními prvky pozvolna trousí indicie, které mají prozradit, zda byla žena unesena, anebo zda náhodou nezmizela sama, neboť na svého nastávajícího celou dobu šila boudu. Víceznačný snímek přesahuje žánrové hranice a při postupné rekonstrukci minulosti postav se dotýká obecnějších otázek a citlivě vystihuje stavy hlavního hrdiny, do kterých ho dohnala nečekaná situace. Skrze detektivní zápletku se zde vyjevují psychologické profily postav i téma odcizenosti a pocitu prázdnoty v současném městě, které jsou pro korejskou kinematografii typické.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Bezmocný
(festivalový název)

Režie:

Yeong-joo Byeon

Hrají:

Seon-gyoon Lee, Min-hee Kim, Seong-ha Jo, Hee-joon Lee, Soo-yeon Cha, Deok-moon Choi, Min-jae Kim, Hae-joon Park, Ha-yoon Song, Il-hwa Choi, Eun-yong Yang, Seong-wook Min, Ji-gyoo Lim, Seon-hyeok Kim, Sang-hyeon Park, Sun-kyu Jin

Bezmocný
(festivalový název) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bezmocný
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/314205-bezmocny/Šílenství Debory Loganové

Stáhnout Šílenství Debory Loganové
Shlédnout Šílenství Debory Loganové

Šílenství Debory Loganové (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Šílenství Debory Loganové (2014):

Studentka medicíny Mia (Michelle Ang) konešně našla zajímavé téma pro svou práci. Rozhodla se s pomocí několika přátel natočit dokument o projevech Alzheimerovy choroby. Několik následujících měsíců budou sledovat každodenní boj s touto nemocí v rodině Loganových. Deborah Logan (Jill Larson), která je v péči své dcery Sarah (Anne Ramsay) a nedávno jí byla tato choroba diagnostikována, je více než vhodným studijním materiálem. Je tu však háček, nad Deborou postupně přebírá kontrolu i něco jiného než tato choroba.(Magic Box)

Študentka medicíny Mia Medina (Michelle Ang) konečne našla zaujímavú tému pre svoju prácu. Rozhodla sa, že s pomocou svojich priateľov natočí dokument o prejavoch Alzhaimerovej choroby. Niekoľko nasledujúcich mesiacov by mala sledovať každodenný život a boj s touto chorobou v rodine Loganovcov. Deborah Logan (Jill Larson), ktorá je v domácej opatere svojej dcéry Sarah (Anne Ramsay), totiž len prednedávnom diagnostikovali túto chorobu, a tak je viac ako vhodným študijným materiálom. Je tu však jeden háčik: nad Deborah postupne preberá kontrolu aj čosi iné než iba táto študovaná choroba...(beso74)

Informace o filmu Šílenství Debory Loganové

Režie:

Adam Robitel

Scénář:

Adam Robitel, Gavin Heffernan

Kamera:

Andrew Huebscher

Hudba:

Haim Mazar

Hrají:

Jill Larson, Anne Ramsay, Michelle Ang, Ryan Cutrona, Kevin J. O'Connor, Bo Keister, Jana Allen, Karen Boles, Lee Spencer, Brett Gentile, Anne Bedian, Deaven Brooks

Producenti:

Jeff Rice, Bryan Singer

Střih:

Gavin Heffernan, Adam Robitel

Scénografie:

Danielle Aziz

Kostýmy:

Jayme Bohn

(další profese)

Šílenství Debory Loganové (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Šílenství Debory Loganové na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/392341-silenstvi-debory-loganove/Kněžna upír (TV film)

Stáhnout Kněžna upír (TV film)
Shlédnout Kněžna upír (TV film)

Kněžna upír (TV film) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kněžna upír (TV film) (2007):

Tým archeologů objevil v Krumlově, malém městečku v České republice, kostru ženy. Byla pohřbena v souladu s upírskými rituály: hlavu měla oddělenou od těla a položenou mezi kostmi dolních končetin, hrudník byl probodnut dřevěným nástrojem. Původ kostry se nikdy nepodařilo objasnit. Patří tělo tajné princezně, která byla v 18. století považována za upíra? Jak zemřela? Je právě tohle zdroj našich mýtů o upírech?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kněžna upír (TV film)

Kamera:

Hubert Doppler

Hudba:

Péter Wolf

Hrají:

Joachim Kerzel, Christian Reiter

Producenti:

Heike Lettau, Silvia Piglmann

Scénografie:

Sabina Pinsker

Masky:

Cosmo Kleverson

(další profese)

Kněžna upír (TV film) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kněžna upír (TV film) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/257749-knezna-upir/Berserk

Stáhnout Berserk
Shlédnout Berserk

Berserk (1967) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Berserk (1967):

V cirkuse The Great Rivers dojde přímo během představení ke smrtelné nehodě provazochodce. Protože vše nasvědčuje sabotáži, policie zahajuje vyšetřování, během něhož nesmí nikdo opustit cirkus. Hned druhý den najímá principálka Monica Rivers nového artistu Franka Hawkinse, muže s tajemnou minulostí a velmi pochybnými osobními zájmy. Je to paradoxně díky nehodě, že se finančně dosud neúspěšná sezona obrací k lepšímu, diváci totiž lační po tom vidět smrt v přímém přenosu a vyprodávají jedno představení za druhým. K další vraždě ale dojde v noci a obětí je tentokrát manažer cirkusu Albert Dorando, jehož osobní vztah s Monicou zůstal zastřen tajemstvím. Okruh podezřelých se rozšiřuje a k případu je povolán vrchní komisař Brooks ze Scotland Yardu.(dopitak)

Informace o filmu Berserk

Režie:

Jim O'Connolly

Scénář:

Herman Cohen

Kamera:

Desmond Dickinson

Hudba:

John Scott

Hrají:

Joan Crawford, Ty Hardin, Diana Dors, Michael Gough, Robert Hardy, Geoffrey Keen, Judy Geeson, Howard Goorney, Marianne Stone, Sydney Tafler, Reginald Marsh, Milton Reid, Ambrosine Phillpots, Herman Cohen, Bryan Pringle

Producenti:

Herman Cohen

Střih:

Raymond Poulton

(další profese)

Berserk (1967) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Berserk na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/27499-berserk/Odložený případ

Stáhnout Odložený případ
Shlédnout Odložený případ

Odložený případ (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Odložený případ (2012):

V malém jižanském městečku Amos v Alabamě, byl zavražděn mladý černošský chlapec. O devatenáct let později byl na stejném místě zavražděn náčelník tamní policie. Mladá žena, dcera místního aristokrata, žádá novináře z Nashvillu o pomoc. Mladý novinář Matt přijíždí do města společně se svým partnerem Ronniem a společně začínají pátrat, proč tehdy nikdo smrt mladého muže nevyšetřoval. Všude naráží na odpor a nenávist vůči černošské komunitě. Oba novináři postupně odhalují, co za vraždou mladého chlapce stojí. Oba novináři navzdory bílému obyvatelstvu městečka i vydavateli jejich vlastních novin zjišťují, kdo je vrahem. Toho pak předají řádnému soudu, u kterého vyjdou najevo i další překvapivé události... Příběh je natočený na základě skutečných událostí.(TV Barrandov)

Informace o filmu Odložený případ

Režie:

Curt Hahn

Předloha:

Mark Ethridge (kniha)

Scénář:

Mark Ethridge

Kamera:

Paul Marschall

Hrají:

Eric Roberts, Steve Talley, JD Souther, Lauren Jenkins, D'Army Bailey, Jeremy Childs, Jackie Welch, Anna Felix, Jessejames Locorriere, Tommy Cresswell

Producenti:

Molly M. Mayeux

Střih:

Robert Gordon

Kostýmy:

Stephen K. Randolph

(další profese)

Odložený případ (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Odložený případ na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/312809-odlozeny-pripad/