Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Slavný baletní režisér Kramář byl zastřelen ve svém bytě ve chvíli, kdy měla v divadle premiéru jeho inscenace Labutího jezera. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií se postupně dozvídají fakta o Kramářově nekonformním soukromém životě, který mohl být příčinou režisérova tragického konce. Bezvýsledné pátrání po jeho tajemné sestře a zmizelém autu vede k překvapivým zjištěním a vypadá to, že slavný umělec měl daleko víc tajemství, než se na první pohled zdálo. A jedno z nich se mu nepochybně stalo osudným. Beran spolu s Klaudií pátrají v prostředí ladných baletek a bizarních umělců po Kramářových nepřátelích, kterých si svérázný režisér uměl nadělat dostatečně. Policejní psycholog Hofman navíc nařídí Beranovi další psychologické testy. Podaří se přes všechny překážky Beranovi s Klaudií přijít na to, kdo stojí za neslavným koncem slavného režiséra?(TV Prima)

Slávneho baletného režiséra Kramářa zastrelili vo vlastnom byte práve počas premiéry jeho divadelnej inscenácie Labutieho jazera. Detektív Beran so spisovateľkou Klaudiou odhaľujú zaujímavé skutočnosti o Kramářovom nekonformnom súkromnom živote, ktorého dôsledky zrejme zapríčinili aj jeho tragický koniec. Bezvýsledné pátranie po jeho tajomnej sestre a zmiznutom aute vedie k prekvapujúcim odhaleniam, a ako sa zdá, slávny umelec mal oveľa viac tajomstiev, než sa na prvý pohľad zdalo. A jedno z nich sa mu nepochybne stalo osudným. Beran spolu s Klaudiou pátrajú v prostredí ladných baletiek a bizarných umelcov a zisťujú, že svojrázny umelec si narobil veľa nepriateľov. Medzitým policajný psychológ Hofman prikáže Beranovi absolvovať ďalšie psychologické testy. Podarí sa Beranovi s Klaudiou aj napriek všetkým prekážkam odhaliť vraha slávneho režiséra?(TV JOJ)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/436182-labuti-pisen/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Zdravotní sestru Benetkovou někdo uškrtil. Michal s Andrejem postupně zjišťují, že mladá sestřička se zvlášť zajímala o pacienty, kteří se stali obětí domácího násilí. Často její chování způsobilo, že pachatele takového násilí vyšetřovala policie a někdy dokonce skončil za mřížemi. Zdá se, že spravedlivá zdravotní sestra musela mít spoustu nepřátel. Najdou Michal s Andrejem vraha mezi násilníky, které Benetková poslala k zaslouženému trestu? A nebo někde úplně jinde? Udělá Michal dojem na doktorku Táňu Hoškovou, která se mu čím dál víc líbí? A nebo romantická večeře s manželkou Eliškou něco změní na jejich dosavadním vztahu?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/448288-polda/460279-nocni-sluzba/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Dokument režiséra Karla Čtveráčka nabízí portrét průkopnice „divadla jednoho herce" Gabriely Wilhelmové. Poprvé předstoupila sama před diváky v Klubu v Řeznické. Bylo to v představení o Emě Destinové. Pak přišel velký úspěch s Racajdou, kterou pro Gabrielu Wilhelmovou z koláže různých textů napsal Miloš Macourek. Byl to provokující a zároveň hluboce lidský příběh padlé ženy, v kterém se mísil humor s životní tragikou. Toto prolínání komiky se smutkem, vysokého s nízkým bylo vlastní temperamentu Gabriely Wilhelmové – její výraz, její myšlení, její krása nebyly povrchní a každému hned zřejmé. Ukazovaly se z hloubi její duše, musely být postupně odkrývány. Na pozoruhodnou českou herečku vzpomínají Rudolf Růžička, Igor Šebo, Jiří Pecha, Svatopluk Skopal, Jitka Sedláčková, Karel Smyczek a další.(Česká televize)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264200-pribehy-slavnych/479995-otisky/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Legendární novinář, vášnivý rybář, skvělý společník i nenáviděný nepřítel, ale především milovník života zůstal svobodným i v okamžiku smrti.
Za posledních třináct let, tedy v podmínkách svobody tisku, se snad neshodla ve svých názorech česká média v takové míře, jako tomu bylo po 31. srpnu 2003, kdy ve Francii, své druhé vlasti, zemřel novinář, vydavatel a politik Pavel Tigrid. Výjimkou byl pouze komunistický tisk a názory několika krajních konzervativců. Pro ostatní autory více než stovky nekrologů a komentářů byl Tigrid ztělesněním odporu proti jakékoli totalitě, vzorem tolerantního politika, analytikem s velkou intuicí pro politické dění, gentlemanem, výjimečným publicistou, vzácně celistvým člověkem. Přesto, že většinu života prožil za hranicemi své vlasti, nikdy nepřestal pro svou vlast pracovat, přemýšlet o ní a komentovat události, které se v ní odehrávaly. Stál u zrodu nejvýznamnějších kulturně-politických institucí naší emigrace: čs. vysílání Svobodné Evropy, přivedl na svět časopis Svědectví, který byl určen československému čtenáři. Časopis byl stále věhlasnější a nikdy se komunistům nepodařilo zabránit v jeho vydávání. Byl poradcem prezidenta Havla, v letech 1992-1994 českým ministrem kultury a až do své smrti váženým komentátorem politického dění u nás. V běhu Tigridova života a v jeho postojích je řada momentů, z nichž některé občas vyvolávají v Česku spíše nechuť a odmítání. Byl židovského původu. A také věřící křesťan. Na tohoto jiskřivého glosátora společenského dění i člověka, který dokázal překlenovat rozpory, domluvit se a spojovat vzpomíná jeho žena Ivana Tigridová, děti Gregory Tigrid a Deborah Tigrid i jeho přátelé a spolupracovníci Václav Havel, Ivan Medek, Milan Schulz, Lída Rakušanová, Jan Pelc, Jiří Planner, Petr Pithart, Dušan Havlíček, Tereza Pokorná, Ivan Kraus, Václav Malý, Ivo Mathé, Vlastimil Třešňák a další.(oficiální text distributora)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264200-pribehy-slavnych/250342-zivot-mezi-schonfeldem-a-tigridem/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Krátká hraná pohádka podle předlohy Boženy Němcové z cyklu České pohádky v režii Ludvíka Ráže, s hereckými esy Ladislavem Peškem a Jaroslavem Satoranským.Nevěříte, že se dá na králi vyhádat krásná princezna i mnoho zlaťáků? Českému Honzovi se to s důvtipem podaří, ale nakonec dá přednost rodné vísce a prostému životu.(Česká televize)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/614470-ceske-pohadky/226237-jak-se-honza-hadal-s-kralem/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Bizarní nález uprostřed pole, nahé tělo poseté tajemnými vpichy a modřinami, vypadá spíš jako sci-fi zápletka z Klaudiiny knížky, ale pro kriminalisty z oddělení vražd znamená jen další případ, tentokrát smrt známého rozhlasového moderátora a bývalého desetibojaře.  Vypadá to, že nedaleko místa činu řádí tajemná postava ve stříbrném skafandru a záhadné stopy po mimozemšťanech vedou do rádia ke dvojici poněkud ulítlých moderátorů s gentlemanskými sklony. Všichni se během vyšetřování baví Klaudiinou sci-fi prvotinou, ale Klaudie není nikde k nalezení a pátrání probíhá bez ní. Klíč k případu se ukrývá ve vrcholovém sportu mezi zlatými medailemi a odhalit nenápadného vraha je také velmi náročná disciplína, která si žádá trénink. I zátah na Dragouna má své vítěze a poražené a Beran je připravený nést důsledky.  Kam záhadně zmizela Klaudie? Jde o únos nebo jen její další fantazii? Dojde k setkání třetího druhu a kdo je připravený na konec světa?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/604019-v-zajeti-vzdalene-budoucnosti/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Při restaurování fresek a obrazů v kostele je nalezena probodnutá mrtvola bohatého sponzora a způsob provedení až nápadně připomíná výjev ze Svatováclavské legendy. Kriminalisté nevylučují loupežný motiv, protože se ztratilo velké množství plátkového zlata na pozlacování uměleckých děl.  Mezi podezřelými se tak ocitá mladá chamtivá vdova a arogantní vyděděný bratr zavražděného, ale také extravagantní agresivní umělec se sklony k alkoholismu a s averzí k církvi a bezdomovcům. Klaudie je zpátky doma, odpočívá a snaží se vzpomenout, kde ji drželi v zajetí, ale nakonec se akčně zapojí do vyšetřování případu. Beran řeší svůj odchod od policie a jeho matka se ho pod vidinou možného dědictví snaží přimět k setkání s otcem, kterého nikdy nepoznal. Přivedou ukradené boty z krokodýlí kůže kriminalisty k vrahovi zaslepeného touhou po slávě a majetku? Zůstane Beran u policie na oddělení vražd? Kam až dokáže zajít přehnaná mateřská péče?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/604020-pro-vecnou-slavu/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Při představení zábavné kouzelnické šou je objevena mrtvola atraktivní asistentky s rozsápaným hrdlem. Specialisté z oddělení vražd ale nehledají vlkodlaka, upíra ani divoké zvíře, ale prověřují chovatele bojových psů a nezdárného problematického synka kouzelníka. Ukazuje se, že hledaný vrah se ukrývá na internetové  VIP seznamce pod přezdívkou Sexbeast a  vraždí pod vlivem experimentální drogy z Číny. Beran se chystá na setkání se svým nepoznaným otcem a všichni řeší, jaký dárek pořídit Sochorovi k svatbě. Klaudie se během vyšetřování případu snaží pomoci Šťovíčkovi od jeho fóbie ze zubaře a má v plánu vylákat nebezpečného pachatele na divoký večírek, kde probíhá Sochorovo loučení se svobodou. Právě tam zákeřný vrah udeří znovu. K údivu kriminalistů vede stopa přímo do jejich řad a vyšetřování pokračuje dál.  Skrývá se bestiální psychopat mezi policisty? Kdo se komu podívá na zoubek? O čem Klaudie přemýšlí a píše? Kdo je Beranův otec?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/604021-kdyz-radi-zubata/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Brutální vrah zfetovaný nebezpečnou čínskou drogou útočí do třetice a tentokrát je s prokousnutým krkem nalezený taxikář v odstaveném taxíku za městem. Zvěřinovo svědectví nasměruje vyšetřovatele na vysloužilého drogového dealera Kokeše a jeho nové zlaté zuby. Klaudie konzultuje na případu a zároveň dopisuje svou poslední knihu, a tak víc než obvykle dává prostor svým fantaziím. Událostí je pro všechny Sochorova svatba. Beran zůstává soustředěný na případ i přes veškerá rozptýlení včetně šokujícího odhalení identity svého otce. Na pachatele navede své kolegy doktor Šťovíček díky své traumatické zkušenosti u zubaře a k jeho odhalení přispěje také Klaudie, která v nebezpečné konfrontaci s psychopatickým vrahem zůstane úplně sama. Na koho čeká nový začátek a na koho pitevní stůl? Kdy může pepřový sprej zabíjet? Podaří se Beranovi a jeho kolegům dopadnout Dragouna? Co je ještě skutečnost a co Klaudiina autorská fantazie?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/604022-dokud-nas-smrt-nespoji/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Náruživá spisovatelka erotických románů je nalezená uškrcená v parku a podezření padá na bezpočet jejích nažhavených milenců, ale také na jejího ušlápnutého manžela a slavnou tchýni, vyhlášenou odbornici na šlechtění růží a květin. Klaudie je zpět v týmu a opět se spolu s detektivy horlivě pouští do objasňování zločinu, což se ani trochu nelíbí šéfovi kriminálky Sochorovi a jeho chování znepokojivě nahrává podezření o jeho napojení na podsvětí. Vyšetřování komplikovaného případu policii vede přes stránky erotikou nabitých románů, záplavy romantických květin až k rozpálené výhni kovárny a je jen otázkou času, kdy zrzavý pachatel znovu zaútočí. Kdo nebude mít tentokrát na růžích ustláno a kdo by měl trochu uklidnit svou matku? Dokáží kriminalisté před Klaudií utajit skutečné důvody, proč ji zvou k případům? Čeho byla Klaudie svědkyně, co všechno ví a pro koho je tak moc důležitá?(TV Prima)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50308-v-i-p-vrazdy/604015-bez-spetky-romantiky/