Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Honzík s Mařenkou míří na Pultanelu.Fantomas se chystá na svatbu s princeznou Xenií, což se pochopitelně nemůže líbit Rumburakovi. Honzík s Mařenkou spěchali na Pultanelu, aby splnili svůj slib Petrovi a proměnili starce Karla a Hyacinta v normální děti, jenže zabloudili. Ani ve světě lidí nejde nic tak, jak by mělo jít. Pan Papp si zoufá nad proměnou Roxany v kozu, Arabela není stále hotova se svými nahrávkami zvířecí řeči a Petr nemůže vymyslet novou atraktivní hračku, na kterou má smlouvu s panem Pappem.(Česká televize)

Fantomas sa už nevie dočkať svadby s princeznou Xéniou, čo sa samozrejme v žiadnom prípade nemôže pozdávať Rumburakovi. Honzík s Marienkou sa vydali na cestu, aby splnili svoj sľub Petrovi a premenili starcov Karla a Hyacinta na normálne deti, ale zablúdili. Ani vo svete ľudí sa veci nevyvíjajú tak, ako by sa mohli. Pán Papp je zúfalý z najnovšej premeny Roxany na kozu, Arabela ešte stále nemá dokončené nahrávky zvieracej reči a Petr nemôže vymyslieť novú atraktívnu hračku, na ktorú už s pánom Pappom podpísal riadnu zmluvu...(Jochanan7)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71925-arabela-se-vraci-aneb-rumburak-kralem-rise-pohadek/478930-roxana-znovu-na-pastve/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Ožení se Rumburak ve Fantomasově podobě s Xenií?Arafon se bude vyrábět v Irisenu, kam musí odletět i Arabela. Bere s sebou Karla, druhé dvojče Hyacinta dostane na starost Petr. Rumburak, který splnil všechny podmínky věštby, zatím marně čeká, kdy konečně ovládne Říši pohádek. Pak ale najde způsob, jak se domoci svého práva. Využije Fantomasova vynálezu a přisvojí si jeho podobu. Vypadá to, že jako manželi princezny Xenie se mu záměr ovládnout kouzelnou říši podaří.(Česká televize)

Arafon se bude vyrábať v Irisene, kam musí odletieť aj Arabela. Berie si so sebou aj Karla, druhé dvojča, Hyacinta má na v opatere Petr. Rumburak, ktorý splnil všetky podmienky veštby, márne čaká, kedy už konečne ovládne Ríšu rozprávok. Konečne však nájde spôsob, ako sa môže domáhať svojho práva. Využije Fantomasov vynález a prisvojí si jeho podobu. Vyzerá to tak, že Rumburak sa ako manžel princeznej Xénie konečne posadí na trón v Ríši rozprávok...(STV)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71925-arabela-se-vraci-aneb-rumburak-kralem-rise-pohadek/478931-petrova-sance/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Natálka a vousatá dvojčata se zmocní Fantomasova kufříku.Těžko odhadnout, jak se budou věci odvíjet dál, když to vypadá, že se nic důležitého neděje. Arabela spolu s inženýrem Zachariášem pracuje v Irisenu na výrobě arafonu, Roxana je stále proměněna v kozu a pan Papp marně přemýšlí, jak jí vrátit lidskou podobu. Ale přece jen je tu jistá naděje, že by se věci mohly pohnout správným směrem...(Česká televize)

Ťažko odhadnúť, ako sa budú veci vyvíjať ďalej, Na prvý pohľad to vyzerá tak, že sa nič dôležité nechystá. Arabela spolu s inžinierom Zachariášom pracuje v Irisene na výrobe arafonu, Roxana je stále promenená na kozu a pán Papp zbytočne premýšľa, ako jej prinavrátiť ľudskú podobu. Ale predsa len je tu istá nádej, že by sa veci mohli pohnúť tým správnym smerom. Natálka a bradaté dvojičky vlastnia Fantomasov kufrík, po ktorom túži Rumburak.(STV)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71925-arabela-se-vraci-aneb-rumburak-kralem-rise-pohadek/478933-kral-bez-poddanych/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Najde Rumburak kouzelný kufřík?Nápad pořídit si dvojníka se Rumburakovi vyplácí. Zatímco jeho druhé já dál pronásleduje Honzíka a Mařenku, aby je připravilo o důležitou láhev s džiny, Rumburak v lidském světě uspěl jako pan Papp a stává se tak manželem Roxany i otcem malé Natálky. Nikdo netuší, že pravý pan Papp je ve vězení. Ví to jen vousatá dvojčata a obávají se toho, aby Rumburak nenašel Fantomasův kufřík plný vynálezů, který by v jeho rukou byl nesmírně nebezpečný. Kufřík ukryjí do komína Hermanovy vily.(Česká televize)

Riešenie s dvojníkom sa pre Rumburaka javí ako ideálne. Zatiaľ čo jeho druhé ja naďalej prenasleduje Honzíka s Marienkou, aby jich obral o dôležitú fľašu s džinom, Rumburak v ľudskom svete uspel ako pán Papp a stáva sa manželom Roxany i otcom malej Natálky. Nikto však netuší, že pravý pán Papp je vo väzení. Vedia to iba fúzaté dvojičky a obávajú sa, aby Rumburak nenašiel Fantomasov kufrík plný vynálezov. Ten by bol totiž v jeho rukách mimoriadne nebezpečnou zbraňou. Kufrík teda ukryjú do komína Hemanovej vily.(STV)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71925-arabela-se-vraci-aneb-rumburak-kralem-rise-pohadek/478937-falesny-pan-papp/Třináctery hodiny (TV film)

Stáhnout Třináctery hodiny (TV film)
Shlédnout Třináctery hodiny (TV film)

Třináctery hodiny (TV film) () online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Třináctery hodiny (TV film) ():

Na osamělém hradě žije zpupný Ledový vévoda ve společnosti své neteře, princezny Saralindy, a třináctera hodin, které před lety zastavila jeho ledová ruka. Když se o princeznu přijde ucházet princ Zorn ze Zorny, v převlečení za potulného pěvce Zpěvocha, úskočný vévoda mu zadá podobně jako jeho předchůdcům nesplnitelný úkol… Princi ale pomáhá Golux (jediný Golux na světě).(juvelinokivi)

Informace o filmu Třináctery hodiny (TV film)

Režie:

Josef Platz

Hrají:

Otakar Brousek ml., Jiří Schmitzer, David Prachař, Kamila Špráchalová, Zdeněk David, Zlata Adamovská, Jan Faltýnek, Ladislav Potměšil, Jaroslav Kepka, Bořík Procházka, Gustav Bubník, Václav Luks, Karel Hovorka ml., Ivan Hruška, Rudolf Papežík, Eliška Kasanová, Vlastimil Práda, Gabriela Berková, Klára Lidová

Třináctery hodiny (TV film) () ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Třináctery hodiny (TV film) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/266908-trinactery-hodiny/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Nevěstinec Margaret Wellsové se nachází v chátrající londýnské čtvrti. Ona to však hodlá změnit a přesunout svou rodinu a prostitutky do domu v energické nové čtvrti Soho.(Viasat)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/500576-nevestky/500578-epizoda-1/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Návrat starého známého může být požehnáním, pokud se ho Margaret podaří přesvědčit o investici do nevěstince.(Viasat)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/500576-nevestky/500579-epizoda-2/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Jeden z nejznámějších českých kuchařů zkolaboval po vyčerpání a ztrátě milované bytosti.Jaroslav Sapík je jeden z nejznámějších českých kuchařů, zastánce tradiční české kuchyně a poctivého vaření z čerstvých surovin, a to nejen ve špičkových restauracích, ale i ve školních jídelnách a nemocnicích. V gastronomii pracuje celý život a je hrdý na to, že pokračuje v rodinné tradici, sahající několik století do historie. Vyrůstal v rodině, v níž se střídaly generace řezníků a hospodských. Jak vést hospodu tak, aby se do ní hosté rádi vraceli, ho učil dědeček, ale ke kuchařskému umění ho přivedla maminka. A předala mu lásku k dobrému jídlu a poctivost v řemesle. Oba ho učili, že kuchař a hospodský nesmí být líný. Jeho pracovní nasazení tomu léta odpovídalo. V hotelu Ambassador se vypracoval na pozici šéfkuchaře, jezdil po světě na soutěže, vařil na Hradě pro několik prezidentů. Spolu s manželkou vybudoval ze starého stavení ve vesnici za Prahou rodinnou hospodu, kde se připravuje až dvě stě jídel za den. Pracovní den Jaroslava Sapíka začínal ráno před šestou, kdy vyrážel na nákup čerstvých surovin, v deset už kuchyně voněla prvními hotovými chody a jelo se naplno až do večera. Únavu a různé zdravotní obtíže si Jaroslav dlouho nepřipouštěl. Pak ale onemocněla jeho maminka, několik měsíců se o ni s manželkou za plného provozu restaurace starali. Když v lednu tohoto roku zemřela, uspořádal Jaroslav Sapík na její počest pohřební hostinu a po ní, ještě téhož večera, zkolaboval. Organismus, který čelil dlouhodobému psychickému vypětí a vyčerpání, ztratil sílu bránit se nemoci. Bojoval s vysokou horečkou, nemohl se postavit na nohy. Následoval převoz do nemocnice a téměř dvouměsíční léčení. Hrozily trvalé následky, poškození srdce nebo ledvin… Jaroslav se bál, jestli se bude moci vrátit ke své profesi, neboť kuchař musí mít v pořádku chuť, ale i nohy, tedy fyzickou výdrž, jestli mu infekce neporuší chuťové buňky, zda vydrží nápor práce v kuchyni, bez níž si svůj život neumí představit. Velkou oporou mu byla manželka a útěchou fakt, že obě jejich děti pokračují v rodinné tradici a gastronomii. Díky lékařům z Nemocnice na Homolce se Jaroslav Sapík dostal z nejhoršího a pomalu se vrací do formy. Dohlíží, aby v kuchyni vše běželo podle jeho měřítek kvality a ví, že bude muset zvolnit a věnovat se taky sám sobě.(Česká televize)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/313066-13-komnata/624091-13-komnata-jaroslava-sapika/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

Život úspěšného herce byl nevratně poznamenán tím, že jeho nejbližší se stali oběťmi holokaustu za druhé světové války, což poznamenalo a rozvrátilo další život celé rodiny.Ivan Vyskočil patří mezi nejúspěšnější herce své generace. Bývá označován za herecký objev československé nové vlny a proslavil se především díky režiséru Hynku Bočanovi a jeho filmům, jako byl Pasťák, Plavení hříbat či Parta Hic. Do paměti diváků se zapsal také rolí Břéti v Jirešově přepisu Páralova románu Mladý muž a bílá velryba. Od šedesátých let ztvárnil Ivan Vyskočil před kamerou i na jevišti desítky postav a po roce 1989 se zasloužil i o založení Herecké asociace a udílení divadelních ocenění Ceny Thálie. Před širokou veřejností dlouho tajil svůj židovský původ, o němž sám nejdříve nevěděl, a kvůli kterému přišel o velkou část své rodiny za druhé světové války. Jeho maminka byla poslána do koncentračního tábora v Terezíně a jako jediná z celé své rodiny holokaust přežila. Ivan se narodil jako vítězné dítě rok po válce. Sám dlouhá léta svoji židovskou identitu neznal, neboť maminka o období stráveném v koncentračním táboře nehovořila. Tabuizovaným tématem v rodině byl i Ivanův skutečný otec, který matku, malého Ivana i další dva sourozence záhy po konci války opustil. Když se Ivanova matka zotavila z hrůz nacistického vězení a z tyfu, kterým v Terezíně onemocněla, přišla další rána. Jejího nového partnera, Ivanova otčíma, komunisté odsoudili za velezradu a internovali do pracovního tábora v Jáchymově a později do Příbrami, kde ho Ivan jako malý chlapec navštěvoval. Když už byl slavným hercem, pokoušel se několikrát vyhledat svého pravého otce, ale ten o to nestál. Ivanova maminka měla následkem pobytu v Terezíně podlomené zdraví a zemřela poměrně mladá. Ivanovi sourozenci posléze emigrovali do zahraničí a nechali Ivana v kleštích normalizace, kde přes všechny potíže zažíval úspěchy a budoval hereckou kariéru. Na základě svých zkušeností, kvůli vlastnímu neradostnému dětství a vztahu s otcem Ivan velmi lpí na tom, aby se svými dětmi udržoval láskyplný vztah plný zájmu a častého setkávání.(Česká televize)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/313066-13-komnata/621731-13-komnata-ivana-vyskocila/


Stáhnout
Shlédnout

() online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu ():

V minulém dílu začala paní Hrušková (J. Hanušová) projevovat péči o svého zamilovaného syna Adama (A. Rašilov) a prosadila si seznámení se Simoninou rodinou. Setkání s Královou (K. Macháčková) však mělo nečekaný průběh: obě ženy si padly do náručí, neboť zjistily, že před dvaceti lety byly spolužačky. Hrušková Marii neomaleně nabídla úplatek, aby dostala svou dceru na gymnázium, což způsobilo Králové ve škole velké komplikace. Ty bude muset brzo řešit i Král (T. Töpfer). Syn paní Moudré (S. Skopal), neúspěšný zubař v Ostravě, se vrátil domů a bude chtít převzít Královu prosperující ordinaci. Adam podstoupil vyšetření v nemocnici, rentgen ukázal povážlivé věci...(Česká televize)

Informace o filmu

() ke stažení zdarma

Hodnocení filmu na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/72883-zivot-na-zamku/553635-operace/