Augustina (festivalový název)

Stáhnout Augustina (festivalový název)
Shlédnout Augustina (festivalový název)

Augustina
(festivalový název) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Augustina
(festivalový název) (2012):

Ponurý příběh se odehrává v druhé polovině devatenáctého století. Mladičká Augustine trpí podivnými záchvaty a dostává se do psychiatrické léčebny věhlasného profesora Charcota. Psychiatr se jí se zájmem ujme, není však jasné, nakolik je pro něj dívka pacientkou, kterou chce uzdravit, a nakolik nástrojem jeho kariéry. Děj snímku je zasazen do doby, kdy se psychiatrie teprve začínala vymaňovat ze sadistických léčebných metod. Režisérce se podařilo vytvořit temnou atmosféru této doby a zdůraznit tak vnitřní konflikty postav. Její debut, v němž excelují Vincent Lindon a Soko, v mnohém připomíná Nebezpečnou metodu (2011) Davida Cronenberga.(Febiofest)

Informace o filmu Augustina
(festivalový název)

Režie:

Alice Winocour

Scénář:

Alice Winocour

Kamera:

Georges Lechaptois

Hudba:

Jocelyn Pook

Hrají:

Vincent Lindon, Soko, Chiara Mastroianni, Roxane Duran, Grégoire Colin, Sophie Cattani, Olivier Rabourdin, Déborah Révy, Stéphan Wojtowicz, Lise Lamétrie, Damien Bonnard, Grégoire Monsaingeon, Ange Ruzé, Audrey Bonnet, Frans Boyer, Rémy Ourdan

Producenti:

Isabelle Madelaine, Emilie Tisné

Střih:

Julien Lacheray

Zvuk:

Jean-Luc Audy

Scénografie:

Arnaud de Moleron

Kostýmy:

Pascaline Chavanne

(další profese)

Augustina
(festivalový název) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Augustina
(festivalový název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/306786-augustina/Záhadné paničky (TV film)

Stáhnout Záhadné paničky (TV film)
Shlédnout Záhadné paničky (TV film)

Záhadné paničky (TV film) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Záhadné paničky (TV film) (2012):

Laura (Heike Makatsch) a Nils (Mark Waschke) se chtějí odstěhovat z velkoměsta na předměstí se svou malou dcerkou Fanny, daleko od znečištěného vzduchu. Jenže místo, které si vybrali je bránou do komunity s názvem „Šestnáct dubů". Stráž u brány kontroluje nové příchozí a nikdo se nedostane dovnitř bez povolení. Jak se zdá, je to bezpečné a zdravé prostředí pro malou Fanny. Ale na uvítacím večírku se sousedy začne mít Laura podezření, že je zde něco divného. Všechny ženy jsou úžasně krásné a s věčně dobrou náladou, kterou jim udržují tabletky od místního lékaře. Všichni muži se dobře baví- a když Nils na doporučení zapne pozdě v noci  televizi, vidí ve filmu pro dospělé hrát někoho, kdo vypadá hodně podobně jako jejich sousedka Marlene...(TV Barrandov)

Informace o filmu Záhadné paničky (TV film)

Režie:

Henk Handloegten

Scénář:

Henk Handloegten

Kamera:

Philipp Haberlandt

Hudba:

Bertram Denzel

Hrají:

Heike Makatsch, Mark Waschke, Alexander Beyer, Sandra Borgmann, Marc Hosemann, Stefanie Stappenbeck, Anatole Taubman, Lavinia Wilson, Loretta Pflaum, Michael Benthin, Nora Jokhosha, Josef Wolf

Střih:

Stefan Blau

(další profese)

Záhadné paničky (TV film) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Záhadné paničky (TV film) na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/343716-zahadne-panicky/Tělo Diany

Stáhnout Tělo Diany
Shlédnout Tělo Diany

Tělo Diany (1969) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tělo Diany (1969):

Pařížský architekt Julien si přijede prohlédnout divadelní budovu, v níž se konala světová premiéra Mozartova Dona Giovanniho. Setká se s výtvarnicí Dianou, která zde připravuje výpravu pro baletní inscenaci podle Amazonek německého básníka Heinricha von Kleista. Jeho tragický osud předznamenává i vyústění vztahu Juliena a Diany... Výtvarně překultivovaný, zcela nepůvodní a nezajímavý snímek.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tělo Diany

Režie:

Jean-Louis Richard

Scénář:

Jean-Louis Richard

Kamera:

Miroslav Ondříček

Hudba:

Antoine Duhamel

Hrají:

Jeanne Moreau, Charles Denner, Elisabeth Wiener, Joëlle Latour, Henri-Jacques Huet, Olga Buzková, Lidia Campo-Longhi, Ariane Cortesse, Marta Cvejnová, Marcela Husáková, Silvia Jarošová, Rozina Kamburová, Jana Klocová, Petr Zdeněk Koželuh, Věra Koželuhová, Libuše Králová, Nicole Helen Nogaret, Carolyne Page, Helena Richterová, Dominique Robier, Štěpánka Řeháková, Joan Settin, Marta Synáčková, Marcela Tomaierová, Jaroslav Kříž, Claudio Niubo, James Sparow, Milena Jandová, Jaroslav Kašpar, Stanislav Litera, Jiří Cimický, Jaroslava Adamová, Jan Tříska, Jana Drbohlavová, Milena Dvorská, Josef Langmiler, Václav Neckář

Producenti:

Karel Kochman

Střih:

Josef Valušiak

Zvuk:

Jiří Pavlík

Masky:

Rudolf Hammer, Růžena Richterová, Marie Machová

(další profese)

Tělo Diany (1969) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tělo Diany na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/108487-telo-diany/Vidím jenom tebe

Stáhnout Vidím jenom tebe
Shlédnout Vidím jenom tebe

Vidím jenom tebe (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vidím jenom tebe (2016):

Gina (Blake Livelyová), která v dětství přišla o zrak, spoléhá na oči svého manžela Jamese (Jason Clarke) – zdá se, že tato závislost utužuje jejich vášnivý vztah. Když se ale Gině naskytne příležitost podstoupit transplantaci rohovky a začne znovu vidět, jejich život a vztah se obrátí vzhůru nohama. Mladá žena si totiž začne uvědomovat znepokojující realitu jejich manželství.(HBO Europe)

Film rozpráva príbeh slepej Giny (Blake Lively) a jej manžela Jamesa (Jason Clarke). Keď sa žene nečakane vráti zrak, začína odhaľovať doteraz nevidené a hrôzostrašné detaily o ich manželstve, ich životoch, jeden o druhom.(Real Tom Hardy)

Informace o filmu Vidím jenom tebe

Režie:

Marc Forster

Scénář:

Marc Forster, Sean Conway

Kamera:

Matthias Koenigswieser

Hudba:

Marc Streitenfeld

Hrají:

Blake Lively, Jason Clarke, Yvonne Strahovski, Danny Huston, Ahna O'Reilly, Wes Chatham, Kaitlin Orem, Sahajak Boonthanakit

Producenti:

Marc Forster, Craig Baumgarten, Jonathan Shore

Střih:

Hughes Winborne

Scénografie:

Jennifer Williams

Kostýmy:

Frank L. Fleming

(další profese)

Vidím jenom tebe (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vidím jenom tebe na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/415022-vidim-jenom-tebe/Alergia (TV film)

Stáhnout Alergia (TV film)
Shlédnout Alergia (TV film)

Alergia (TV film) (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Alergia (TV film) (1997):

Komorný psychologický príbeh sa odohráva na lôžkovom oddelení jednej z nemocníc, kde sa stretnú dvaja pacienti s diagnózou kožnej alergie.Intelektuál Ernest, večne hľadajúci harmóniu a sebarealizáciu, ubíjaný životom s autoritatívnou matkou a Angel, slepý masér s chorľavou a neurotickou manželkou, s bremenom existenčných problémov. Títo dvaja celkom odlišní ľudia sa usilujú prežiť dni núteného spolužitia a nadviazať priateľstvo. Keď však Ernest v Angelovej žene spoznáva svoju bývalú lásku, ktorú kedysi opustil, vzťahy sa skomplikujú.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Alergia (TV film)

Režie:

Ľubomír Vajdička

Kamera:

Jaroslav Zeman

Hudba:

Svetozár Štúr

Hrají:

Zdena Studenková, Jozef Vajda, Božidara Turzonovová, Milan Mikulčík

Střih:

Karol Mareš

Scénografie:

Jozef Ciller

Masky:

Jozef Kanas

(další profese)

Alergia (TV film) (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Alergia (TV film) na ČSFD

38%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/220043-alergia/Zabít člověka (festivalový název)

Stáhnout Zabít člověka (festivalový název)
Shlédnout Zabít člověka (festivalový název)

Zabít člověka
(festivalový název) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zabít člověka
(festivalový název) (2014):

Snímek Zabít člověka je variací na žánr rape and revenge filmů. Jorge a jeho rodina je se stupňující se intenzitou terorizován svým sousedem Kalulem. Zprvu se Jorge pokouší bránit právní cestou, avšak přes veškerou snahu je to řešení byrokraticky pomalé a neúčinné. Introvertní Jorge je tak v otázce bezpečnosti své rodiny odkázán jen sám na sebe.(Febiofest)

V dramatu situovaném do prostředí dělnické třídy na maloměstě filmař rozehrává charakterovou studii člověka mstícího se za opakované šikanování svých blízkých. Jorge zprvu reaguje na ponižující útoky vůči své rodině pasivně, ale když nepříjemné činy překročí hranici a jeho dcera je sexuálně obtěžovaná sousedem, jeho trpělivost přeteče. Poté, co jeho stížnosti u lokálních autorit zůstávají bez odezvy, vezme spravedlnost do svých rukou.(Letní filmová škola)

Jorge je tichý, rodinne založený muž. Do jeho susedstva sa však „nasťahuje" banda pouličných grázlov, pre ktorých sa jeho relatívne pokojný život stane vďačným terčom zastrašovania. Keď ho okradnú o glukomer a dospievajúci syn sa ho odvážne pokúsi zastať, násilnícka tyrania šéfa bandy sa vystupňuje. Jorge s manželkou Marthou hľadajú ochranu v právnom systéme, sú však konfrontovaní s byrokraciou a nezáujmom kompetentných. Bezvýchodisková situácia dovedie zúfalého Jorgeho k osudovej obrane... „Pred piatimi rokmi som sa zoznámil s prípadom rodiny, ktorých tyranizoval miestny zločinec. Keďže im nikto nechcel alebo nevedel pomôcť, rozhodli sa pre jediné možné riešenie – zabiť násilníka. Keď sa potom reportér pýtal páchateľa, či by to dnes pri rovnakých podmienkach a postupe úradov riešil rovnako, kategoricky vyhlásil: „Nie, pretože nemáte ani poňatia, čo to znamená zabiť človeka." Tieto slová ma nadlho zasiahli. A preto som sa rozhodol nakrútiť film o človeku, ktorý nechce zabiť, ale podmienky ho k tomu donútia." (A. F. Almendras, režisér)(Art Film Fest)

Informace o filmu Zabít člověka
(festivalový název)

Režie:

Alejandro Fernández Almendras

Scénář:

Alejandro Fernández Almendras

Kamera:

Inti Briones

Hrají:

Daniel Candia, Alejandra Yañez, Daniel Antivilo, Ariel Mateluna, Paula Leoncini

Producenti:

Guillaume de Seille

Střih:

Soledad Salfate, Alejandro Fernández Almendras

(další profese)

Zabít člověka
(festivalový název) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zabít člověka
(festivalový název) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/368408-zabit-cloveka/The Living and the Dead

Stáhnout The Living and the Dead
Shlédnout The Living and the Dead

The Living and the Dead (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Living and the Dead (2006):

Lord Brocklebank musí predať svoj domov v Londýne, aby zaplatil za liečbu chorej manželky Nancy a zohnal jej opatrovateľku. Práve vtedy však jeho schizofrenický syn James dostane nutkanie všetkým ukázať, že je už dospelý, zodpovedný a sebestačný a dokáže sa postarať o mamu celkom sám. Zabarikáduje sa v dome a snaží sa liečiť pacientku podľa svojich najlepších predstáv, hoci nerozlišuje realitu od fantázie. Ako sa skončí tento teror psychicky chorého mladíka s dobrými úmyslami?Bývalý lord Donald Brocklebank sa ocitol na pokraji bankrotu a musí predať svoje rozľahlé sídlo, kde žije so svoju ženou a schizofrenickým synom Jamesom. Akoby to nestačilo, jeho manželka, lady Nancy Brocklebanková vážne ochorela a Donald musí zaplatiť za jej liečbu a zohnať novú rodinnú ošetrovateľku, ktorá by prišla a starala sa o ňu. Psychicky chorý James však túži otcovi dokázať, že je už dospelý, zodpovedný a dokáže sa postarať o chorú mamu celkom sám. Keď sa nová ošetrovateľka ocitne pred bránou, James ju vymkne a zabarikáduje celý dom. Začína liečiť pacientku podľa svojich predstáv, teda podľa svojho najlepšieho, aj keď narušeného, vedomia a svedomia. Ako stres z "opatrovania" chorého narastá, zhoršuje sa aj Jamesov duševný stav. Jeho schopnosť postarať sa o matku mizne spolu s jeho schopnosťou oddeliť realitu od fantázie a začína sa príšerný zostup do samotného pekla.(oficiální text distributora)

Informace o filmu The Living and the Dead

Režie:

Simon Rumley

Scénář:

Simon Rumley

Kamera:

Milton Kam

Hudba:

Richard Chester

Hrají:

Roger Lloyd-Pack, Richard Syms, Leo Bill, Kate Fahy

Střih:

Benjamin Putland

(další profese)

The Living and the Dead (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Living and the Dead na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/228379-the-living-and-the-dead/Black Rock Shooter (TV seriál)

Stáhnout Black Rock Shooter (TV seriál)
Shlédnout Black Rock Shooter (TV seriál)

Black Rock Shooter (TV seriál) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Black Rock Shooter (TV seriál) (2012):

Je jaro, všude kvetou sakury a v Japonsku začíná nový školní rok. Kuroi Mato právě nastoupila do prvního ročníku na střední škole. Jako všechny ostatní studenty, i ji čeká nelehký úkol – najít si nové kamarády a zapadnout do kolektivu. Hned první den po uvítací ceremonii se jí podaří prohodit pár slov s novou spolužačkou. Její jméno je Takanashi - bledá, tichá dívka, která si od všech drží jistý odstup. To by ale nebyla Mato, aby nepodlehla své přirozené zvědavosti a nesnažila se tajemné dívce přiblížit. Když se jí ale konečně začne dařit ničit tu neviditelnou bariéru, která stojí mezi jejich vzájemným přátelstvím, vstoupí na scénu někdo třetí. Někdo, kdo se Takanashi nemíní vzdát a jehož nadvláda nad ní je natolik velká, že se promítá i do snů obou dívek.(EMIA)

Informace o filmu Black Rock Shooter (TV seriál)

Režie:

Šinobu Jošioka, Hirojuki Imaiši, Tošija Šinohara

Scénář:

Mari Okada

Hrají:

Mijuki Sawaširo, Mamiko Noto, Miki Itó, Jošicugu Macuoka, Misaki Kuno, Jurie Kobori, Kana Hanazawa, Mijuki Sató, Tomoe Hanba, Eri Kitamura, Takaši Nagasako, Kazusa Murai, Kana Asumi, Hiromi Igaraši, Jumi Učijama

Black Rock Shooter (TV seriál) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Black Rock Shooter (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/311839-black-rock-shooter/Kakegurui (TV seriál)

Stáhnout Kakegurui (TV seriál)
Shlédnout Kakegurui (TV seriál)

Kakegurui (TV seriál) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kakegurui (TV seriál) (2017):

Soukromá akademie Hyakkaou je vše vyjma obyčejné střední školy. Dcery a syny bohatých a prominentních rodin nevzdělává v atletických nebo vědomostních dovednostech. Nejdůležitější vlastnost budoucích absolventů této školy je schopnost číst soupeře. A jak jinak se zdokonalit v této disciplíně než skrz neustálé hraní hazardních her? V Hyakkaou jsou vítězové považováni za bohy, poražení za žebráky. Ale nová studentka Yumeko Jabami chce všem ukázat, jak takový král mezi gamblery vypadá.(Scalpelexis)

Informace o filmu Kakegurui (TV seriál)

Režie:

Júičiró Hajaši

Scénář:

Jasuko Kobajaši

Hrají:

Mijuki Sawaširo, Tomokazu Sugita, Marija Ise, Ajaka Fukuhara, Saori Hajami, Júsuke Tonozaki, Karin Nanami

Kakegurui (TV seriál) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kakegurui (TV seriál) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/524395-kakegurui/Smrt z laboratoře (TV film)

Stáhnout Smrt z laboratoře (TV film)
Shlédnout Smrt z laboratoře (TV film)

Smrt z laboratoře (TV film) (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smrt z laboratoře (TV film) (1987):

Detektivní příběh o tom, že na cestě za úspěchem a kariérou je člověk schopný udělat i ty nejpodlejší skutky.Inscenace čerpá námětově z prostředí vědecké laboratoře, aby na příběhu několika členů vědeckého týmu zobrazila některé povahové rysy takzvaných úspěšných lidí, kteří jsou na cestě za kariérou často schopni obětovat i nesouměřitelné životní hodnoty.(Česká televize)

Informace o filmu Smrt z laboratoře (TV film)

Režie:

František Mudra

Scénář:

Milan Cais

Kamera:

Ján Plesník

Hudba:

Jan Cron

Hrají:

Vladimír Čapka, Marek Vašut, Marie Logojdová, Stanislav Šárský, Ivan Dědeček, Lenka Kucharská, Kateřina Seidlová-Hrušková, Přemysl Matoušek, Jan Filip, Magda Šputová, Josef Haukvic st., Jan Miller, Miroslav Horák, Stanislav Malý

Masky:

Olga Dušáková

(další profese)

Smrt z laboratoře (TV film) (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smrt z laboratoře (TV film) na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/333429-smrt-z-laboratore/