Aku no kjóten

Stáhnout Aku no kjóten
Shlédnout Aku no kjóten

Aku no kjóten (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Aku no kjóten (2012):

Medzi študentami strednej školy sa výrazne rozmnoží šikana a podvádzanie pri písomných prácach pomocou mobilných telefónov. Prietrž týmto aktivitám sa ráznym spôsobom rozhodne učiniť najobľúbenejší z profesorov, mladý sympaťák Hasumin (Hideaki Itô). Avšak jeho metódy sú trochu nezvyčajné...(sochoking)

Informace o filmu Aku no kjóten

Režie:

Takaši Miike

Scénář:

Takaši Miike

Kamera:

Nobujasu Kita

Hudba:

Kódži Endó

Hrají:

Hideaki Itó, Takajuki Jamada, Micuru Fukikoši, Šóta Sometani, Fumi Nikaidó, Rio Kanno, Jukito Nišii, Saki Takaoka, Noriko Nakagoši, Tacuja Kišida, Kento Hajaši, Nanami Fudžimoto, Tóko Miura, Maju Macuoka, Jukino Kišii, Hirona Jamazaki, Fudžiko Kodžima, Erina Mizuno, Asuka Kudó, Tasuku Nagase, Kaoru Fudžiwara, Acuši Arai, Kódai Asaka, Sairi Itó, Rjó Iwamacu, Kó Takasugi, Kasumi Jamaja, Takemi Fudžii, Hiroki Nakadžima, Narumi Akizuki

Producenti:

Misako Saka

Střih:

Kendži Jamašita

(další profese)

Aku no kjóten (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Aku no kjóten na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/320433-aku-no-kjoten/Nařčení

Stáhnout Nařčení
Shlédnout Nařčení

Nařčení (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nařčení (2012):

Zaměstnankyně fast-foodové restaurace Becky je v práci a snaží se zvládnout další náročnou směnu, když tu zavolá muž, který se představí jako policista a chce mluvit s její manažerkou Sandrou. Podle něj Becky okradla jednoho zákazníka...Becky a Sandra nejsou zrovna kamarádky. Sandra je manažerka fast-foodové restaurace ve středních letech a teenagerka Becky je pokladní, která vážně potřebuje práci. Jednoho velice rušného dne (příliš mnoho hostů a příliš málo slaniny) zavolá policista, který obviní Becky, že ukradla zákazníkovi nějaké peníze z peněženky, což ona vehementně odmítá. Sandra, pod vlivem své manažerské zodpovědnosti, zadrží Becky v souladu s policistovým rozkazem. Rozjíždí se noční můra, kde se stírají hranice legality a rozumu.(oficiální text distributora)

Sandra (Ann Dowd) je manažérka reštaurácie s rýchlym občerstvením, ktorá práve prežíva zlý deň. Náhle dostane telefonát od muža, ktorý tvrdí, že je policajt, a obviňuje jednu zo Sandriných zamestnankýň, že kradla od zákazníka. Podľa pokynov autoritatívne znejúceho cudzinca odvedie Sandra podozrivú Becky (Dreama Walker) do miestnosti v zadnej časti reštaurácie, aby ju prehľadala predtým, než si po ňu polícia príde. Keď dorazia do miestnosti, hlas v telefóne zmanipuluje naivný personál reštaurácie a donúti ho zúčastniť sa na Beckynom sexuálnom zneuctení, ktoré sa s každým ďalším vydieračom stáva čoraz zvrátenejším. Hrôza pokračuje až dovtedy, kým jedného zo zamestnancov jeho svedomie prinúti vzbúriť sa proti rozkazom z telefónu. V tom okamihu všetci zisťujú, že boli zatiahnutí do ohavného zločinu, z ktorého sa stane tvrdý oriešok aj pre skutočnú políciu a vyšetrovateľov, snažiacich sa prípad vyriešiť.(Incantator)

Informace o filmu Nařčení

Režie:

Craig Zobel

Scénář:

Craig Zobel

Hudba:

Heather McIntosh

Hrají:

Ann Dowd, Dreama Walker, Pat Healy, Philip Ettinger, Bill Camp, James McCaffrey, Matt Servitto, Ashlie Atkinson, Amelia Fowler, Raymond McAnally, Michael Abbott Jr., Rebecca Henderson, Desmin Borges

Producenti:

Tyler Davidson, Lisa Muskat, Sophia Lin

Střih:

Jane Rizzo

Scénografie:

Matthew Munn

Kostýmy:

Karen Malecki

(další profese)

Nařčení (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nařčení na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/320551-narceni/Pomerančový kluk

Stáhnout Pomerančový kluk
Shlédnout Pomerančový kluk

Pomerančový kluk (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pomerančový kluk (1975):

I delikventní mládenec najde své místo v životě i v práci, když mu v pomohou zkušení dělníci dobrým slovem i příkladem... Výrazně nabádavý film je naivní ve svém výchovném zanícení, stěží jej mohl brát někdo vážně už v době vzniku. Zobrazení mladých lidí a jejich převýchovy, na jejímž konci se skví přijetí komunistických ideálů, však splňuje politické požadavky doby vzniku.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pomerančový kluk

Režie:

Václav Matějka

Kamera:

Ivan Šlapeta

Hudba:

Martin Kratochvíl

Hrají:

Otakar Brousek ml., Karolina Slunéčková, Eduard Cupák, Josef Somr, Vladimír Menšík, Míla Myslíková, Lenka Kořínková, Miroslav Moravec, Jan Pohan, Jana Boušková, Karel Augusta, Jiří Wohanka, Lubomír Kostelka, Jan Faltýnek, Daniela Pokorná, Eva Jiroušková, Ladislav Šimek, František Husák, Jaroslava Tichá, Svatopluk Skládal, Hana Čížková, Jiří Růžička ml., František Dominik Staněk, Vladislav Beneš, David Filcík, Jan Kraus, Martin Podhajský, Milan Šteindler, Ilona Jirotková, Daniela Bakerová, Edita Dindělová, Karel Fridrich, Slávka Hamouzová, Roman Hemala, Libuše Matějová, Miloslav Homola, Martin Liška, Rudolf Kalina, Václav Král, Jindra Kvardová, Bohuslav Ličman, Pavel Pípal, Regina Lodrová, Daniel Dvořák, Vlastimila Vlková, Roman Vychodil, Karel Hovorka st., Jiří Poledne, Michal Roneš, Antonín Samler, Otakar Brousek st.

Střih:

Josef Valušiak

Zvuk:

Jiří Pavlík

Kostýmy:

Marta Kaplerová, Petra Barochová

(další profese)

Pomerančový kluk (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pomerančový kluk na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/6507-pomerancovy-kluk/Případ Kolman (TV film)

Stáhnout Případ Kolman (TV film)
Shlédnout Případ Kolman (TV film)

Případ Kolman (TV film) (1986) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Případ Kolman (TV film) (1986):

Hra o právu mladého člověka rozhodnout sám o sobě, které je zpochybňováno údajnými potřebami socialistické společnosti. Hra pojednává o právu mladého člověka rozhodnout si o svém budoucím povolání. Patnáctiletý Libor Kolman je plachý, zakřiknutý učeň, který neustále utíká z internátu, protože by raději zůstal doma na venkově a staral se jako jeho otec o koně. Rodiče se domnívají, že bude lepší, když se něčím vyučí. Také vychovatelé se ho snaží přesvědčit a dokonce přinutit, aby se ukáznil a přizpůsobil. Protože chce dosáhnout propuštění, dopustí se krádeže, za niž bude potrestán vyloučením z internátu. Ale vztah, který k němu nachází nejmladší vychovatel Ondřej, je pro Libora nesmírně cenný. Autorská prvotina Stanislava Knetla vyšla vítězně ze soutěže na původní televizní hru. Při své premiéře v roce 1986 vzbudila živý ohlas u všech diváckých vrtev: Dotkla se citlivé problematiky šikanování, lidské důstojnosti a lhostejnosti. Získala řadu domácích ocenění i cenu v mexickém Acapulcu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Případ Kolman (TV film)

Režie:

Pavlína Moskalyková

Hrají:

Martin Vanek, Vladimír Dlouhý, Ivana Andrlová, Viktor Preiss, František Husák, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Blažena Holišová, Petr Herrmann, Daniel Landa, Vilém Udatný, Viktor Král, Daniel Netušil, Alena Konopíková, Dalibor Gondík, Michal Pečenka, Sagvan Tofi, Michal Tříska, Milan Moravec, Marek Pavlovský

Případ Kolman (TV film) (1986) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Případ Kolman (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/121887-pripad-kolman/Archa pro Vojtu

Stáhnout Archa pro Vojtu
Shlédnout Archa pro Vojtu

Archa pro Vojtu (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Archa pro Vojtu (2001):

Otec (Bohumil Klepl) neví, jak říct, co si myslí. A tak hraje divadlo, sobě i ostatním. Malému synovi loutkové. Dřevěné figurky mohou povědět víc. Například, že se rodina kvůli Vojtovi (Vojtěch Orel) postiženému Downovým syndromem musí přestěhovat do domu s velkou zahradou, kolem níž se dá postavit pořádný plot. Aby přes něj lidi neviděli. Anička (Anna Štíchová), dvanáctiletá sestra Vojty, váhá, zda se schovávat uvnitř. Venku totiž potkává Honzu, který má moc sympatického psa. A Honza je celý po něm! Maminka (Zuzana Bydžovská) žádný plot nechce. Přeje si, aby, až jednou spadne - a to bude brzy, když jej buduje tatínek - za ním žila docela normální rodina.
Otec, matka, dcera a syn - všichni vlastně stojí o obyčejnou lásku a mají všední starosti. Jenže některým (staropanenská učitelka I. Chýlkové) se může jejich příběh zdát trochu divný. To oni jsou možná „jiní“…?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Archa pro Vojtu

Režie:

Monika Elšíková-Le Fay

Předloha:

Martina Drijverová (kniha)

Scénář:

Monika Elšíková-Le Fay

Kamera:

Jaromír Kačer

Hrají:

Vojtěch Orel, Anna Štíchová, Zuzana Bydžovská, Bohumil Klepl, Helena Čermáková, Josef Žluťák Hrubý, David Kraus, Ivana Chýlková, Zdena Hadrbolcová, Martina Musilová, Irena Horváthová, Markéta Frösslová, Jan Škvor, Marie-Luisa Váchová, Jiří Synek, Ladislav Klepal

Střih:

Vasilis Skalenakis

Zvuk:

Libor Sedláček

Scénografie:

Petr Fořt

Kostýmy:

Andrea Králová

(další profese)

Archa pro Vojtu (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Archa pro Vojtu na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/27452-archa-pro-vojtu/Ohrada snů (TV film)

Stáhnout Ohrada snů (TV film)
Shlédnout Ohrada snů (TV film)

Ohrada snů (TV film) (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ohrada snů (TV film) (1998):

Hrdinka je jednou z těch, které potkáváme na každém kroku. Po rozvodu vychovává dva syny, vždy se snažila postarat se o ně co nejlépe, a to nejen po stránce hmotné zajištěnosti. Její situace je však o to komplikovanější, že mladší z chlapců je lehce tělesně handicapován a matka se mu musela pochopitelně věnovat více než je obvyklé. Celou dobu jí při tom pomáhal i její nový partner, který si obě její děti oblíbil, jako by byly jeho vlastní, což synové samozřejmě cítí, a jsou mu za to i vděční. Příběh se otevírá ve chvíli, kdy starší ze synů slaví svatbu. Krásný den je narušen příchodem skutečného otce obou chlapců...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ohrada snů (TV film)

Režie:

Jan Novák

Kamera:

Petr Polák

Hrají:

Daniela Kolářová, Zdeněk Žák, Pavel Řezníček, Kateřina Lojdová, Pavel Pavlovský, Daniel Barták, Jiří Kohout

Ohrada snů (TV film) (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ohrada snů (TV film) na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/185273-ohrada-snu/Tichý zloděj

Stáhnout Tichý zloděj
Shlédnout Tichý zloděj

Tichý zloděj (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tichý zloděj (2012):

Snímek The Silent Thief je psychologický thriller, který zkoumá rodinné vazby, potřebu člověka někam patřit a tenkou hranici mezi příčetností a šílenstvím. Brennan Marley je tulák a vyvrhel, jenž ohrožuje pospolitost jedné rodiny tím, že se rozhodne nahradit jejich biologického syna Mika Hendersona, který odjel studovat na vysokou. Neuvěřitelně mazaný Brennan který zoufale touží po přijetí, se pod falešnou záminkou stane strávníkem v Hendersonovic rodinném domě na pláži. Brennan, který se vydává za sirotka z Anglie, neváhá použít svých manipulátorských schopností k tomu, aby si získal přízeň každého člena rodiny dřív, než se Mike vrátí domů na Vánoce. Brennanovy stále podlejší taktiky dohánějí psychiku Hendersonových k šílenství, na povrch vyplouvají hluboce pohřbená rodinná tajemství a násilí na sebe nenechá dlouho čekat.(Cinemax)

Informace o filmu Tichý zloděj

Režie:

Jennifer Clary

Scénář:

Kevin Haberer

Kamera:

Andrew Wheeler

Hudba:

William Goodrum

Hrají:

Toby Hemingway, Cody Longo, Scout Taylor-Compton, John Billingsley, Frances Fisher, Kurt Fuller, Josh Pence

Producenti:

Kevin Haberer

(další profese)

Tichý zloděj (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tichý zloděj na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/324575-tichy-zlodej/Hyubnyeo : kalui kieok

Stáhnout Hyubnyeo : kalui kieok
Shlédnout Hyubnyeo : kalui kieok

Hyubnyeo : kalui kieok (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hyubnyeo : kalui kieok (2015):

Psychologické drama o lásce a nenávisti. Paradox boje o moc a lásky až za hrob je popsán na starém příběhu tří přátel, Tří mečů a má epilog v okamžiku, kdy dcera zabíjí své rodiče, původně zrádce Tří mečů. Ke všemu je k pomstě vychována svou matkou. Skoro až zenový příběh."Nejlepší věci přicházejí pomalu, aniž by to člověk věděl.""To co ti způsobuje největší bolest, tě oslabuje, zbav se toho."(PP66)

Informace o filmu Hyubnyeo : kalui kieok

Režie:

Heung-sik Park

Scénář:

Heung-sik Park, A-rum Choi

Hudba:

Seong-hyeon Lee

Hrají:

Byeong-heon Lee, Do-yeon Jeon, Junho, Soo-bin Bae, Kyeong-yeong Lee, Tae-woo Kim, Go-eun Kim, Yeong-min Kim, Yoo-bin Seong, Soo-an Kim, Do-kyeong Lee, Hak-seon Kim, Bok-gi Min

Hyubnyeo : kalui kieok (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hyubnyeo : kalui kieok na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/355717-hyubnyeo-kalui-kieok/Osení

Stáhnout Osení
Shlédnout Osení

Osení (1960) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Osení (1960):

Na vesnici se odehrává příběh prostomyslného, nepříliš zodpovědného mladíka, který se přesto dokáže postarat o mladší sourozence, když otec opustil rodinu. Ještěže se mohl opřít o zásady příkladné socialistické morálky. Není divu, že snaha postihnout něco z mentality soudobé vesnice a poměrů na ni se rozbíjí v jednoduchých, plakátovitých poučkách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Osení

Režie:

Václav Krška

Scénář:

Jan Jílek, Miloš Velínský

Kamera:

Josef Illík

Hudba:

Jiří Srnka

Hrají:

Vít Olmer, Ladislav Boháč, Zora Polanová, Jaroslav Satoranský, Libuše Havelková, Zuzana Fišárková, Ladislav Chudík, Jiřina Stránská, Jiří Kalina, Nora Krčmářová, Jaroslav Vojta, Helena Krtičková, Zuzana Kočová, Magda Maděrová, Gabriela Bártlová-Buddeusová, Pavla Maršálková, Eva Blažková, Alena Hesounová, Jan Šmíd, Jan Odl, Karel Hábl, Eva Miláčková, Mirko Musil, Hermína Vojtová, Miloš Zavřel, Věra Váchová, Michael Dáňa, Zuzana Ondrouchová, Michal Koblic, Ladislav Mrkvička, Václav Svěrák, Josef Hlinomaz

Střih:

Jan Kohout

Zvuk:

Milan R. Novotný

Scénografie:

Bohuslav Kulič

Masky:

František Čížek, Ladislav Bacílek, Marie Džbánková

Kostýmy:

Fernand Vácha

(další profese)

Osení (1960) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Osení na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5374-oseni/Tuláci (TV film)

Stáhnout Tuláci (TV film)
Shlédnout Tuláci (TV film)

Tuláci (TV film) (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tuláci (TV film) (2001):

Televizní film o přátelství, klukovských snech a prvních láskách, odehrávající se v pražském Karlíně padesátých let...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tuláci (TV film)

Režie:

Vít Olmer

Předloha:

Václav Dušek (kniha)

Scénář:

Václav Dušek, Vít Olmer

Kamera:

Vladimír Holomek

Hudba:

Pavel Hrubeš

Hrají:

Vojtěch Kotek, Kryštof Hádek, Lukáš Kantor, Martha Issová, Vladimír Škultéty, Mojmír Maděrič, Simona Chytrová, Jiřina Jelenská, Anna Ferencová, Rudolf Hrušínský ml., Petr Vančura, Tomáš Měcháček, Josef Nedorost, František Derfler, Zdeněk Palusga, Marika Procházková, Magda Weigertová, Jiří Krejčí, Pavel Dytrt

Střih:

Miloslav Liška

Kostýmy:

Simona Chytrová

(další profese)

Tuláci (TV film) (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tuláci (TV film) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/42815-tulaci/