Nancy

Stáhnout Nancy
Shlédnout Nancy

Nancy (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nancy (2018):

Informace o filmu Nancy

Režie:

Christina Choe

Scénář:

Christina Choe

Kamera:

Zoe White

Hudba:

Peter Raeburn

Hrají:

Andrea Riseborough, J. Smith-Cameron, Steve Buscemi, John Leguizamo, Ann Dowd, Virginia Kull, René Ifrah, Samrat Chakrabarti, Owen Campbell

Producenti:

Michelle Cameron, Andrea Riseborough

Střih:

David Gutnik

Scénografie:

Charlotte Royer

Kostýmy:

Tere Duncan

(další profese)

Nancy (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nancy na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/491015-nancy/Hloubka duše

Stáhnout Hloubka duše
Shlédnout Hloubka duše

Hloubka duše (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hloubka duše (2008):

Film Hloubka duše přináší provokativní psychologický příběh úspěšného reklamního manažera, který měl svůj život i kariéru dosud plně pod kontrolou. Pak ale potkává okouzlující ženu, jež mu otevírá dveře do světa nespoutané vášně a bezstarostné svobody – do světa, který není svázán společenskými konvencemi. Dokonalá moderní fantazie … vášeň a sex, dobývání i únik... žádné vazby, žádné závazky. Vzrušující dobrodružství však muži postupně rozbíjí osobní život a odhaluje hluboce zakořeněné rány z minulosti. Vše vrcholí katarzí plnou pravd a tajemství, kterým ani jeden z dvojice dosud nemusel čelit.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Hloubka duše

Režie:

Jada Pinkett Smith

Scénář:

Jada Pinkett Smith

Kamera:

Darren Genet

Hudba:

Anthony Marinelli

Hrají:

Jason Clarke, Idris Elba, Ted Danson, Paz Vega, Joanna Cassidy, Anne Ramsay, Jada Pinkett Smith, Tava Smiley, Tessa Thompson, Steven Brand, T.J. Thyne, Titus Welliver, Ray Laska, William Abadie, Karl Makinen, Daniel Escobar

Producenti:

Mike Jackson, Miguel Melendez, Dawn Thomas

Střih:

Michael Trent

Scénografie:

Carlos Barbosa

Kostýmy:

Rhona Meyers

(další profese)

Hloubka duše (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hloubka duše na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/240297-hloubka-duse/Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon

Stáhnout Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon
Shlédnout Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon

Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon (2008):

Děj šestého filmu ze série Gekijô ban Kara no kyôkai se odehrává v lednu 1999. Touko Aozaki pověří svou žačku Azaku Kokutou, aby vyšetřila záhadné incidenty, k nimž dochází v internátní škole, kterou Azaka navštěvuje. Kdosi používá víly, aby studentkám kradl vzpomínky. Jelikož Azaka víly nemůže vidět, přichází jí na pomoc Shiki Ryougi, která po dopravní nehodě a následných dvou letech v kómatu získala schopnost spatřit, co zrakům normálních smrtelníků zůstává skryto. Azaka však její přítomnost snáší nelibě, protože existuje osoba, kvůli níž si tajně přeje, aby Shiki zmizela z povrchu zemského.(deepspace101)

Informace o filmu Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon

Hudba:

Juki Kadžiura

Hrají:

Ken'iči Suzumura, Mája Sakamoto, Mamiko Noto, Nana Mizuki, Eri Kitamura, Makoto Jasumura, Ajumi Fudžimura, Džódži Nakata, Sóičiró Hoši, Manabu Sakamaki

Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gekidžóban Kara no kjókai: Bókjaku rokuon na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/253479-gekidzoban-kara-no-kjokai-bokjaku-rokuon/Dvojí svět hotelu Pacifik

Stáhnout Dvojí svět hotelu Pacifik
Shlédnout Dvojí svět hotelu Pacifik

Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dvojí svět hotelu Pacifik (1975):

I přepychový hotel skrývá svou temnou stranu - zejména pokud v něm pracujete. O třídním rozvrstvení společnosti se přesvědčí i číšnický učeň, jenž v meziválečném období do jednoho takového podniku přichází...(oficiální text distributora)

Úspěšná polsko-československá koprodukce odhaluje skrytou tvář luxusního hotelu Pacific, za jehož nablýskanou fasádou se skrývá mnoho lidské lopoty a utrpení. Sledujeme peripetie číšnického učně Romana, který se postupně propracuje na místo vrchního. Zachová si přitom morální hodnoty, nebo zkorumpovanému systému taky podlehne?(Letní filmová škola)

Informace o filmu Dvojí svět hotelu Pacifik

Režie:

Janusz Majewski

Scénář:

Pavel Hajný

Kamera:

Miroslav Ondříček

Hudba:

Jerzy Matuszkiewicz

Hrají:

Marek Kondrat, Roman Wilhelmi, Roman Skamene, Čestmír Řanda st., Michał Pawlicki, Martin Hron, Jaroslava Schallerová, Stanisława Celińska, Joanna Kasperska, Włodzimierz Boruński, Czesław Wołłejko, Stanisław Zaczyk, Václav Lohniský, Karel Augusta, Jan Faltýnek, Lubomír Kostelka, Jiří Lír, Tadeusz Drozda, Zdzisław Maklakiewicz, Bronislav Poloczek, Míla Myslíková, Oldřich Velen, Vlastimil Bedrna, Jan Teplý st., Vilemína Nejedlová-Skokanová, Ivan Pokorný, Josef Haukvic st., Karel Peyr, Josef Braun, Jan Kuželka, Stanislav Litera, Adolf Filip, Zdeňka Rosolová, Radoslav Dubanský, Karel Bělohradský, Jiří Cimický, Karel Fridrich, Drahomíra Fialková, Josef Hajdučík, Miroslav Krejča, Pavel Špirk, Miloš Šustr, Libuše Komancová, Zdeněk Piskač, Alois Zouhar, Vladimír Žižka, Jiří Prager, Jiří Holý, Josef Langmiler, Alena Procházková, Jana Drbohlavová, Ladislav Krečmer, Svatopluk Beneš, Otakar Brousek st.

Střih:

Elzbieta Kurkowska

Scénografie:

Milan Nejedlý

Masky:

Jiří Hurych

Kostýmy:

Theodor Pištěk ml.

(další profese)

Dvojí svět hotelu Pacifik (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dvojí svět hotelu Pacifik na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/24620-dvoji-svet-hotelu-pacifik/Kořist

Stáhnout Kořist
Shlédnout Kořist

Kořist (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kořist (1998):

Holden Downs, bezohledný podnikatel v oboru nemovitostí, má mizerný den. Právě se dozvěděl o rozhodnutí na ochranu životního prostředí, které hrozí zastavením stavby jeho vysněného projektu. A pak se mu nezkušený začínající zloděj automobilů Joey Breed pokusí ukrást jeho drahé Porsche. Holden si na něm vybije zlost, zmlátí ho a zlomí mu ruku montážní pákou. Objeví se Robert a předstírá, že jde Holdenovi na pomoc, když se však podnikatel otočí, praští ho Robert po hlavě. Ve skutečnosti totiž přišel na pomoc Joeymu, který je jeho mladším bratrem. Odvede ho do bezpečí, ošetří mu ruku a potom doma plánují pomstu. Rozhodnou se vloupat do Holdenova domu a ukrást jeho auto za každou cenu. Netuší, že zatímco Holdenova manželka Faye odjela pryč, najal podnikatel svého synovce Buddyho, který jeho luxusní vůz vybavil řadou bezpečnostních mechanismů, zbraní a pastí, které z něj udělaly téměř nedobytný trezor. Robert se dostane do garáže a vnikne do vozu. V tu chvíli však číhající Holden uzamkne bezpečnostní zámky a Roberta ve voze uvězní. Holden zloděje nechá v autě, ale policii nezavolá. Místo toho si na něm začne vylévat nahromaděný vztek na ochránce životního prostředí, na soudy a všechny potíže, které ho poslední dobou potkaly. Mučí ho celou noc naplno řvoucím rádiem nastaveným na heavy metalovou stanici. Když se Robert nevrací, vydá se ho Joey hledat. V tu dobu už je Holden ve stavu, kdy je připraven zabít každého, kdo by se mu postavil do cesty. Když v domě narazí na Joeyho, porve se s ním. Mladík se sice ubrání a unikne mu, vzápětí se však s Holdenem srazí v hale, kde ho zuřící podnikatel zastřelí. V tu chvíli se však nečekaně vrátí Holdenova žena. Když najde v garáži Roberta, podaří se ji zloděje přesvědčit, aby mu pomohla z auta. Sotva je venku, zmocní se jí jako návnady a začne hledat Holdena po celém domě. Místo něj najde svého bratra. Mrtvého a nacpaného v přístěnku. V tu chvíli se mění ve stejného šílence, jakým je Holden, a v domě začíná boj na život a na smrt.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kořist

Režie:

Peter Liapis

Kamera:

M. David Mullen

Hudba:

Erik Lundmark

Hrají:

Nick Mancuso, Andrew Divoff, Seth Peterson, Mary Ann Schmidt, Christopher Kriesa, Michael Mahonen

Producenti:

Pierre David

Střih:

Julian Semilian

Scénografie:

Jodi Ginnever

Kostýmy:

Julia Schklair

(další profese)

Kořist (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kořist na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/136599-korist/Domestik

Stáhnout Domestik
Shlédnout Domestik

Domestik (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Domestik (2018):

Roman (Jiří Konvalinka) je vrcholový cyklista, který se zotavuje ze zranění pomocí náročného cvičení a přísné životosprávy. Aby zlepšil svůj výkon, spí dokonce v kyslíkovém stanu, který si nechal postavit v ložnici. To ale těžce nese jeho žena Šarlota (Tereza Hofová), která už dlouho touží po dítěti. S každou další nocí v kyslíkovém stanu se jejich vztah proměňuje. Podaří se jim v tomto klaustrofobním prostředí ještě znovu nadechnout? Minimalistická studie rozpadu těla a vztahu v debutu Adama Sedláka, který byl v roce 2015 oceněn Filmovou nadací prvním místem za nejlepší nerealizovaný scénář.(CinemArt)

Vrcholový cyklista Roman už má plné zuby role domestika, závodníka podřizujícího se týmové režii. A jelikož namáhavý trénink ani přísná životospráva ke kýžené výkonnosti nevedou, pořídí si domů kyslíkový stan. Přes obsesi sportovní kariérou ale nevidí, že jeho žena Šarlota marně touží po dítěti. Klaustrofobní drama o rozpadu těla i ducha v jednom manželství, které přidusil přístroj na okysličení krve.(MFF Karlovy Vary)

Domestik sleduje druhořadého člena cyklistické stáje, který už má svůj věk i výkonnostní limity. Přesto se chce po zranění stůj co stůj vrátit do špičky, jakoby tušil, že jde o poslední příležitost, jak léta nekonečné dřiny nějak zúročit. Jeho manželka, učitelka v mateřské školce, zase stále víc touží po dítěti. Na malém prostoru a v komorním obsazení je zachyceno soužití dvou lidí, kterým obsesivní rituály a vlastní ego znemožňují skutečně vnímat toho druhého. Klaustrofobně stavěné drama se tak stává thrillerem o rozpadu duše, těla i vztahu.(Letní filmová škola)

Jak daleko může člověka zavést vrcholový sport? Může touha po dítěti zničit vztah? Tyto a mnohé další otázky pokládá klaustrofobní snímek Adama Sedláka, který nás přivádí do života mladého páru hledajícího dokonalost v sobeckosti. Sonda do duše doby zahalená v hororovém hávu, pod kterým se jen stěží dá nadechnout.(Ostrava Kamera Oko)

Roman je domestik, vrcholový silniční cyklista, který se při závodě podřizuje pokynům vedení stáje. Nevděčného boje za tým už má plné zuby a touží po výraznějším individuálním úspěchu. Jenže ke kýžené výkonnosti nevede namáhavý trénink ani přísná životospráva. Roman si proto nechá do ložnice nainstalovat kyslíkový stan, protestům své, po dítěti marně toužící ženy Šarloty navzdory.(3Kino)

Špičkový cyklista Roman sa po zranení zotavuje tvrdým tréningom a striktným režimom. Aby zlepšil svoj výkon, dokonca spáva v kyslíkovom stane, ktorý má umiestnený v spálni. Jeho žena Šarlota to nevie stráviť, keďže už dávno túži po dieťati. Obaja sú pevne rozhodnutí dosiahnuť svoje, strácajú sa vo vlastných utkvelých predstavách a vylepšujú svoje telá do takej miery, až sa možno začnú sami seba báť.(MFF Cinematik Piešťany)

Roman je vrcholový športovec, ktorý túži po individuálnom úspechu. Doteraz však vždy bol iba v pozícii domestika, cyklistu, ktorý sa podriaďuje vôli tímu. Teraz sa zotavuje zo zranenia a zdá sa, že namáhavý tréning a prísna životospráva nestačia. Roman si tak do svojho bytu nainštaluje kyslíkový stan – z čoho jeho žena Šarlota, pochopiteľne, nie je nadšená, pretože už dlho túži po dieťati. Obaja sa začínajú utápať v svojich obsesiách a pomaly premieňať svoje telo. Každým dňom sa ich vzťah mení. Domestik je klaustrofobická dráma i horor tela.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Domestik

Režie:

Adam Sedlák

Scénář:

Adam Sedlák

Kamera:

Dušan Husár

Hudba:

Vložte kočku

Hrají:

Tereza Hofová, Jiří Konvalinka, Miroslav Hanuš, Tomáš Bambušek

Producenti:

Jakub Jíra, Ivan Ostrochovský

Střih:

Šimon Hájek

Zvuk:

Jan Šulcek, Jakub Jurásek

Scénografie:

Ondřej Lipenský

Masky:

Barbora Potužníková

Kostýmy:

Tereza Kopecká

(další profese)

Domestik (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Domestik na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/559655-domestik/První a poslední

Stáhnout První a poslední
Shlédnout První a poslední

První a poslední (1959) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu První a poslední (1959):

Snímek reaguje na nedostatek bytů, s nímž se musela potýkat zejména mladá manželství. Tento problém řeší i manželé Slávka a Olda. Dívka získá podnájem na Hradčanském náměstí, ve velkém bytě ovdovělého penzisty Bendy. Benda zde prožil téměř celý svůj život, je k bytu vázán tisícerými vzpomínkami a city. Podivínský a nemocný starý muž tak musí přemoci mrzoutství a nedůvěru k lidem, než svou podnájemnici i s jejím manželem plně přijme "za své"...(oficiální text distributora)

Informace o filmu První a poslední

Režie:

Vladimír Čech

Scénář:

Jiří Mucha

Kamera:

Jaromír Holpuch

Hudba:

Štěpán Lucký

Hrají:

Zdeněk Štěpánek, Miriam Hynková, Miloš Hlavica, Milka Balek-Brodská, Emil Bolek, Martin Růžek, Stella Zázvorková, Stanislav Neumann, Elena Hálková, Růžena Štěpánová, Jindřich Bonaventura, Josef Hlinomaz, Vladimír Hrubý, Felix le Breux, Eva Svobodová, Václav Wasserman, Ota Motyčka, Alois Dvorský, Josef Steigl, Jan Maška, Karel Kocourek, Josef Pehr, Vladimír Čech, Marie Rosůlková

Střih:

Antonín Zelenka

Zvuk:

František Černý, Pavel Jelínek

Scénografie:

Karel Černý, Bohumil Pokorný

Masky:

Stanislav Petřek, Oldřich Mach, Věra Hůrková

Kostýmy:

Helena Vondrušková, Jarmila Romanová, Karel Postřehovský

(další profese)

První a poslední (1959) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu První a poslední na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1415-prvni-a-posledni/Nekonečná neděle (TV film)

Stáhnout Nekonečná neděle (TV film)
Shlédnout Nekonečná neděle (TV film)

Nekonečná neděle (TV film) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nekonečná neděle (TV film) (2003):

Scénář mladé autorky Lucie Konečné je psychologickým příběhem mladé svobodné matky Wandy, která má dítě s ženatým mužem. Jáchym je trenér a všichni tři spolu bydlí na atletické ubytovně. Je to však jen tehdy, pokud Jáchym trénuje, nebo připravuje na závody svého svěřence. Wanda svoji situaci považuje za přechodnou. Věří, že je Jáchym rozhodnutý pro ni a pro dítě. Netuší, že on se na prahu čtyřicítky ocitl v krizi a řeší nejen svůj vztah k oběma ženám, ale i svoji identitu. Vše ale nasvědčuje tomu, že Jáchym na Wandu žárlí. Žárlí i na její přátelský vztah s atletem Danem, kterého trénuje, ale není schopen s ním přirozeně komunikovat. Navíc se zdráhá opustit svoji ženu, s níž dosud báječně vycházel a která se dobrovolně stará o jeho osamocenou matku. Nekonečná neděle vypráví o tom, jak je těžké si přiznat pravdu, a ani ta nás nemusí spasit. Stává se, že milujeme toho, kdo nemiluje nás a my to vůbec netušíme a také se stává, že nemilujeme toho, o kterém jsme se dlouho domnívali, že ho milujeme.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nekonečná neděle (TV film)

Režie:

Lucie Bělohradská

Scénář:

Lucie Konečná

Hudba:

Jan P. Muchow

Hrají:

Linda Rybová, Jiří Dvořák, Taťjana Medvecká, Nina Divíšková, Ljuba Krbová, Lukáš Hlavica, Sabina Králová, Jiří Racek, Jan Vlasák

Nekonečná neděle (TV film) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nekonečná neděle (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/179808-nekonecna-nedele/Všichni to vědí

Stáhnout Všichni to vědí
Shlédnout Všichni to vědí

Všichni to vědí (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Všichni to vědí (2018):

Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se ukáže, že pod povrchem dřímají staré křivdy a tajemství, která měla zůstat zapomenuta. Nejslavnější filmový pár současnosti Penélope Cruz a Javier Bardem excelují v hlavních rolích dávných milenců, mezi kterými to nikdy nepřestalo jiskřit. Psychologický thriller dvojnásobného držitele Oscara Asghara Farhadiho se stal zahajovacím filmem festivalu v Cannes.(Aerofilms)

Laura přijíždí z Buenos Aires, kde žije s manželem a dětmi, na svatbu své sestry. Prvotní nadšení zkalí incident, jehož následky odkryjí mnoho bolesti, jež měla zůstat zapomenuta. Postavy jsou nuceny vypořádat se nejen s vlastní minulostí a morálkou, ale i s okolím, které často odsuzuje bez snahy o hlubší porozumění.(MFF Karlovy Vary)

Laura cestuje so svojimi deťmi z Buenos Aires do rodnej dediny v španielskych vinohradoch, aby sa zúčastnili na svadbe jej sestry. Nečakané udalosti však spôsobia krízu, ktorá odhalí skrytú rodinnú minulosť.(MFF Cinematik Piešťany)

Informace o filmu Všichni to vědí

Režie:

Asghar Farhadi

Scénář:

Asghar Farhadi

Kamera:

José Luis Alcaine

Hudba:

Javier Limón

Hrají:

Javier Bardem, Penélope Cruz, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Carla Campra, Inma Cuesta, Eduard Fernández, Elvira Mínguez, Roger Casamajor, Ramón Barea

Producenti:

Álvaro Longoria, Alexandre Mallet-Guy

Střih:

Hayedeh Safiyari

Scénografie:

María Clara Notari

Kostýmy:

Sonia Grande

(další profese)

Všichni to vědí (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Všichni to vědí na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/583851-vsichni-to-vedi/Vánoční svátky (TV film)

Stáhnout Vánoční svátky (TV film)
Shlédnout Vánoční svátky (TV film)

Vánoční svátky (TV film) (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční svátky (TV film) (1997):

Původní televizní hra s psychologickou zápletkou, jejíž scénář napsali Eva a Ivo Pelantovi, vypráví o tom, jak zhoubné a nebezpečné může být v lidských vztazích chorobné sobectví a mistrně skrývaná nenávist. Odehrává se v naší současnosti a je příběhem jedné rodinné tragédie, na jejímž počátku stála patologická citová závislost.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoční svátky (TV film)

Režie:

Anna Procházková

Scénář:

Ivo Pelant

Kamera:

Miloš Horák

Hrají:

Blanka Bohdanová, Viktor Preiss, Vlastimil Zavřel, Sabina Králová

Vánoční svátky (TV film) (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční svátky (TV film) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/187970-vanocni-svatky/