Dovolená v éře páry (TV pořad)

Stáhnout Dovolená v éře páry (TV pořad)
Shlédnout Dovolená v éře páry (TV pořad)

Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018):

Vítejte v éře páry, v době tvrdé práce, chudoby a velkých sociálních rozdílů. Unikátní docureality nás zavede do továrny 19. století, kde naši protagonisté stráví dva měsíce. Zažijí dřinu, hlad i okamžiky úspěchu... Moderní doba se všemi výdobytky se našim protagonistům vzdaluje s každým ujetým kilometrem. Cestují nejen do bývalé textilní továrny v Žamberku, ale především cestují v čase. Kde se pomyslná ručička zastaví? Zkusit si žít v jiné době bylo snem každého účastníka. Nikdo z nich si však ani z části nedovede představit, co ho čeká. Tři skupiny lidí s pěti členy různého věku budou pracovat po dobu 8 týdnů v parní manufaktuře z konce 19. století. V době, která s sebou nesla technický pokrok a velké sociální změny. Pro nás však bude nejdůležitější postupná emancipace dělnictva. Dokáží prosadit své zájmy a požadavky? Poperou se s chudobou a těžkou dřinou? Továrna se právě otvírá…(Česká televize)

Unikátní dokureality zavede diváky do doby průmyslové revoluce, kdy nic nebylo zadarmo, kapitalismus byl v začátcích a ve společnosti panovala velká sociální nerovnost. V jedinečném experimentu Zory Cejnkové jsou tři skupiny lidí odříznuty od výdobytků moderní civilizace a začne hon za penězi u továrníka Kohoutka.(MFDF Ji.hlava)

Informace o filmu Dovolená v éře páry (TV pořad)

Režie:

Zora Cejnková

Scénář:

Zora Cejnková

Kamera:

Michal Vojkůvka

Hudba:

Jindřich Kravařík

Producenti:

Lenka Poláková

Střih:

Krasimira Veličková

Zvuk:

Vladimír Chrastil

(další profese)

Dovolená v éře páry (TV pořad) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dovolená v éře páry (TV pořad) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/657507-dovolena-v-ere-pary/Dovolená v Protektorátu (TV pořad)

Stáhnout Dovolená v Protektorátu (TV pořad)
Shlédnout Dovolená v Protektorátu (TV pořad)

Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015):

V průběhu léta 2014 se venkovská usedlost ve Starých Hamrech proměnila ve statek z doby před sedmdesáti lety. Novými obyvateli této usedlosti se po dobu dvou měsíců stala sedmičlenná rodina, která si idylické staré časy užila jen několik hodin. Již po prvním probuzení se totiž dozvídá, že je právě 15. března 1939 a nastávají zlé a chmurné časy. Tak začíná děj unikátního televizního experimentu s názvem Dovolená v protektorátu, který vznikl v ostravském televizním studiu České televize.Dovolená v protektorátu je dokumentární reality show. Přenáší protagonisty do životních podmínek, jaké panovaly v českých zemích v letech existence Protektorátu Böhmen und Mähren (1939-1945). Projekt je volně inspirován obdobnými zahraničními formáty (např. Schwarzwaldhaus 1902, Wartime Farm a další). Cílem projektu bylo ověřit, zda současná česká rodina dokáže obstát v situacích, které byli nuceni zakoušet naši prarodiče.Vybraná rodina vzešlá z divácké výzvy a důkladného castingu byla skutečně vystavena výrazné zátěži každodenní života ve venkovské usedlosti. Byla nucena pečovat o svěřené hospodářství s domácím zvířectvem, ale zároveň čelila specifickým obtížím protektorátní doby. Potýkala se s přídělovým systémem potravin a základních potřeb, život ji ztrpčovaly vyhlášky a nejrůznější nařízení. I poslech zahraničního rádia znamenal sankce. Stejně jako jejich předci před sedmdesáti lety, také oni žili ve strachu z Gestapa a udavačů a jejich nejistá budoucnost je skličovala. Na rozdíl od předků měla však účinkující rodina výhodu – nikdo neusiloval o její fyzickou likvidaci. Navíc ji hnala vpřed jistota, že pokud zdárně dvouměsíční natáčení vydrží do samého konce, získá slíbenou hodnotnou výhru.Seriál Dovolená v protektorátu vznikal pod dohledem historiků a architekta, kteří dbali na dějinnou věrohodnost celého projektu. Expertní tým byl doplněn o psychologa, jenž je odborným garantem castingu i případným rádcem rodiny v nenadále krizové situaci.Tvůrci se snažili, aby situace, do nichž se účinkující rodina v průběhu realizace seriálu dostává, odrážela skutečné dění v beskydské vsi v letech 1939-45. I samotná obec Staré Hamry na Frýdecko-Místecku, kde se natáčelo, byla v letech druhé světové války svědkem nejrůznějších útrap místního obyvatelstva, které plynuly jednak z chudých horských poměrů, jednak z intenzivního partyzánského hnutí a následného řádění německých pořádkových sil. Svědectví o tom dodnes přežívá v místních kronikách i ve vzpomínkách pamětníků, což bylo pro televizní projekt Dovolená v protektorátu jednou z cenných inspirací.(Česká televize)

Informace o filmu Dovolená v Protektorátu (TV pořad)

Režie:

Zora Cejnková, Jan Bělohlavý

Scénář:

Zora Cejnková

Kamera:

David Rojíček

Hrají:

Norbert Lichý (vyp.), Jaroslav Krejčí, Petr Pěnkava, Markéta Haroková, Zdeněk Julina, Iveta Austová, Petr Klimeš, Petr Panzenberger, Pavel Vacek, Roman Blumaier, Martin Veselý, Miroslav Kudela, Vladimír Polák

Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dovolená v Protektorátu (TV pořad) na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11389-dovolena-v-protektoratu/S Italem v kuchyni (TV pořad)

Stáhnout S Italem v kuchyni (TV pořad)
Shlédnout S Italem v kuchyni (TV pořad)

S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009):

Na obrazovky dnes přichází další novinka: kuchařská show Televize Prima! Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření!(oficiální text distributora)

Informace o filmu S Italem v kuchyni (TV pořad)

Režie:

Michal Herz

Kamera:

Havel Parkán, Martin Šec, Petr Bednář, Adam Kruliš

Hrají:

Emanuel Ridi, Jan Kraus, Zdeněk Pohlreich, Jakub Vágner, Diana Kobzanová, Halina Pawlowská

S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu S Italem v kuchyni (TV pořad) na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/266924-s-italem-v-kuchyni/Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Stáhnout Česko Slovensko má talent (TV pořad)
Shlédnout Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010):

Původně Britská televizní show, kterou vysílá v oficální licenci v kooperaci TV Prima (ČR) a TV JOJ (SR). Účastníci soutěže zde předvádí svůj talent, který se může týkat od tančení, zpěvu, přes žonglování až po třeba akrobatickou show. Úkolem je zaujmout porotu a diváky a postoupit do dalšího kola, případně celou soutěž vyhrát, za což vítěze čeká odměna ve výši 2,5 milionu Kč, angažmá v Las Vegas a případnou nominaci do celosvětového finále Got Talent.(Kratoc)

Nová show je tu konečně pro vás. Lidé, kteří mají v sobě aspoň trochu talentu se ukáží a předvedou své dovednosti. Vítěz si odnese 2,5 milionu korun a angažmá v Las Vegas.(Pepy)

Informace o filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Režie:

Jeffo Minařík

Hrají:

Jakub Prachař, Martin "Pyco" Rausch, Lucie Bílá, Jan Kraus, Ján Gordulič, Jaroslav Slávik, Dominik Hašek, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, František Soukup, Marta Jandová, Adéla Francová, Marián Zázrivý, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Braňo "Bruno" Ciberej, Richard Nedvěd, Jana Kadeřávková, Jozef Pátrovič, Xindl X, Jakub Gulík, František Borovský, Andrea Gabrišová

Zvuk:

Matej Hlaváč

Scénografie:

Daniel Šichman

(další profese)

Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282634-cesko-slovensko-ma-talent/Hledání ztracených obrů (TV seriál)

Stáhnout Hledání ztracených obrů (TV seriál)
Shlédnout Hledání ztracených obrů (TV seriál)

Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014):

Před pár lety objevili bratři Vieirové soubor vyspělých kamenných staveb a tunelů, které by mohly poukazovat na ztracenou civilizaci - takovou, jež nebyla v historických knihách nikdy zmíněna. Další průzkum je přivedl k ještě mrazivějšímu odhalení: v jádru této ztracené civilizace žili obří humanoidi, kteří se kdysi toulali po Severní Americe. V seriálu Hledání ztracených obrů sledujeme bratry Vieirovi při jejich výpravách do tajných komor, podzemních tunelů a záhadných mohyl - to vše ve snaze najít jedinou kost, jediný vlas, jediné vlákno obří DNA, které by jim umožnilo odkrýt tuto utajenou kapitolu v dějinách Ameriky.(History Channel)

Dva těžce pracující kameníci Bill a Jim Vierovi narazili před několika lety v lesích Massachusetts na něco, co jim navždy změnilo život a může změnit také naše dějiny. Bratři Vierovi našli propracované kamenné stavby a tunely, které by mohly být stopou po ztracené civilizaci – takové, o které se nezmiňují žádné historické prameny. Další průzkum místa vedl k ještě mrazivějšímu objevu: v srdci této ztracené civilizace žily obří humanoidní bytosti, dávní vládci Severní Ameriky. Dokumentární seriál Hledání ztracených obrů sleduje bratry Vierovy, jak otevírají tajné komnaty, vstupují do podzemních tunelů a zkoumají záhadné pohřebiště. Snaží se najít jedinou kost, jediný vlas, kousíček lidského DNA, díky kterému by mohli odhalit dosud utajenou kapitolu nejen americké historie.(TV Prima)

Informace o filmu Hledání ztracených obrů (TV seriál)

Hrají:

Jeffrey Alan Solomon, Kevin Bluhm

Střih:

Mike Choi

(další profese)

Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hledání ztracených obrů (TV seriál) na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/415147-hledani-ztracenych-obru/Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad)

Stáhnout Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad)
Shlédnout Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad)

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad) (2013):

Nová zábavná kuchařská a velkolepá „LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. V každém díle se těšte na hvězdného hosta a pořad plný překvapení a hlavně zábavy.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad)

Hrají:

Zdeněk Pohlreich, Tereza Kostková, Daniela Šinkorová, Petr Vondráček, Miroslav Etzler, Jana Šulcová, Jitka Čvančarová, Lucie Bílá, Zbigniew Czendlik, Aleš Háma, Ondřej Hejma, František Ringo Čech, Vladko Dobrovodský, Eva Feuereislová, František Straka

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (TV pořad) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/353110-cesko-vari-s-pohlreichem-zive/Utajený šéf – USA (TV seriál)

Stáhnout Utajený šéf – USA (TV seriál)
Shlédnout Utajený šéf – USA (TV seriál)

Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010):

Undercover Boss je televizní zábavný pořad, který byl vysílán ve více zemích, ale jako první ho uvedl v roce 2009 britský Channel 4. Zavítáme do různých firem, kde jejich majitelé pracují v utajení, aby prozkoumali vlastní zaměstnance, kteří si myslí, že mezi ně přišel nový pracovník . Majitel si však může ověřit i zda společnost opravdu funguje a určil, v čem by firma mohla být lepší. Na konci pořadu přijde překvapivé odhalení pravé totožnosti nového kolegy.(Skarface)

Informace o filmu Utajený šéf - USA (TV seriál)

Hudba:

Jeff Cardoni, David Vanacore

Hrají:

Scott Poythress

Střih:

Shannon Baker Davis, Tim Roche

Scénografie:

Jessica Mahnke

(další profese)

Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Utajený šéf - USA (TV seriál) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/287004-utajeny-sef-usa/Válka skladů: New York (TV seriál)

Stáhnout Válka skladů: New York (TV seriál)
Shlédnout Válka skladů: New York (TV seriál)

Válka skladů: New York (TV seriál) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válka skladů: New York (TV seriál) (2013):

Válka skladů: New York sleduje skupinu městských průzkumníků v novodobé honbě za zapomenutými poklady. V nejlidnatějším městě v Americe se nedá ani odhadnout, jaké úžasné cennosti se mohou skrývat ve skladových jednotkách v New Yorku a jeho okolí. Joe P, Mike, Candy s Courtney, Chris a Tad a dražitel John Luke se vrací a soupeří, kdo najde a získá ztracené a vzácné předměty. Když tihle Newyorčané přihazují, jedná se o úplně jinou aukci!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Válka skladů: New York (TV seriál)

Kamera:

Paul Andresen

Válka skladů: New York (TV seriál) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válka skladů: New York (TV seriál) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/343450-valka-skladu-new-york/Válka skladů Miami (TV pořad)

Stáhnout Válka skladů Miami (TV pořad)
Shlédnout Válka skladů Miami (TV pořad)

Válka skladů Miami (TV pořad) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válka skladů Miami (TV pořad) (2015):

Válka skladů: Miami míří do Magického města, kde sleduje ty nejosobitější kupce na aukcích na jihu Floridy, kteří si vybírají mezi dvěma odlišnými dražiteli: Bobem Nicholsem a Jerrym Mahaffeyem. Dlouholetý kupec Kevin Pew má nejvíc zkušeností i nejrychlejší úsudek. Divoký kubánský pár Jorge Gomez a Maydel Garciová jsou lovci pokladů se smyslem pro humor. Greg a Lindsey Atzovi mají bouřlivý vztah: milují peníze, ale neradi pracují společně. Bratranci Yorgen Ugalde a Christian Fernandez se pořád snaží naplnit svůj obchod 7 days Garage Sale zbožím. Od aligátorů v Everglades až po krásné lidi na South Beach, v Miami je od všeho trochu, což znamená, že tam určitě budou i nějaké skryté poklady za zamčenými dveřmi!(History Channel)

Informace o filmu Válka skladů Miami (TV pořad)

Válka skladů Miami (TV pořad) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válka skladů Miami (TV pořad) na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/431741-valka-skladu-miami/Válka skladů v Kanadě (TV pořad)

Stáhnout Válka skladů v Kanadě (TV pořad)
Shlédnout Válka skladů v Kanadě (TV pořad)

Válka skladů v Kanadě (TV pořad) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válka skladů v Kanadě (TV pořad) (2013):

Na aukcích po celé Kanadě se každý den scházejí nákupčí, kteří bojují o obsah zabavených či zapomenutých skladovacích jednotek. Pořad Válka skladů v Kanadě je novodobým pátráním po pokladech. Doprovází čtyři týmy, jež se snaží vydělat majlant. Sledujte profesionální život Roye Dirnbecka, známého jako Iniciátor, Cindy Haydenové a Ricka Coffilla – dua tzv. Veteránů, Ursuly Stolfové – Kočky a dvojice otce se synem Paula a Bogarta Kennyových – přezdívaných Gambler a Špunt. Jsou zkušení a oplývají jedinečným instinktem. Společných znalostí, zkušeností a důvtipu využívají k tomu, aby se předčili a přišli si na dobré peníze. Před aukcí mají pět minut na to, aby si prohlédli obsah skladovací jednotky. Dohlíží na ně dražitel druhé generace Don Reinhart. Z náznaků se snaží odhadnout, co krabice ukrývají. Ten, kdo jednotku nakonec získá, si může odnést spoustu harampádí anebo skutečný poklad. O jednotky bojují všemožným způsobem a bez servítků.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Válka skladů v Kanadě (TV pořad)

Válka skladů v Kanadě (TV pořad) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válka skladů v Kanadě (TV pořad) na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/366070-valka-skladu-v-kanade/