Africká legenda

Stáhnout Africká legenda
Shlédnout Africká legenda

Africká legenda (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Africká legenda (1985):

Táto expedícia hlboko v džungli ich zastihla v správnom čase. Na mieste, kde ešte nezasiahla ruka civilizácie, hlboko v džungli, paleontologička Susan so svojim manželom Georgeom, majú skutočné šťastie. Objav vzácnych fosílií môže napomôcť výskumu o živote v pradávnej dobe, kedy na planéte Zem dominovali celkom iné tvory ako dnes. O čo väčšie je však ich prekvapenie, keď ich celkom nečakane zastihne obrovský objav. Pár žijúcich brontosaurov pôsobí ako halucinácia, ale Susan s Georgeom nemajú najmenší dôvod pochybovať. Pred ich očami práve kráča zabudnutá história a oni ju musia ochrániť za každú cenu...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Africká legenda

Režie:

Bill L. Norton

Scénář:

Clifford Green, Ellen Green

Kamera:

John Alcott

Hudba:

Jerry Goldsmith

Hrají:

William Katt, Sean Young, Patrick McGoohan, Hugh Quarshie, Edward Hardwicke, Julian Fellowes, Eddie Tagoe, Julian Curry, Olu Jacobs

Producenti:

Jonathan T. Taplin

Střih:

Howard E. Smith, David Bretherton

Scénografie:

Ray Storey

(další profese)

Africká legenda (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Africká legenda na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/18066-africka-legenda/Mumínci (TV seriál)

Stáhnout Mumínci (TV seriál)
Shlédnout Mumínci (TV seriál)

Mumínci (TV seriál) (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mumínci (TV seriál) (1990):

Čáry a kouzla v údolí Mumínků! Mumínci a jejich prátelé žijí spokojeně ve velkém údolí. Každý den jim přináší nové radosti, ale i starosti, a hlavně nová dobrodružství. Jejich příhody jsou plné laskavého humoru i tajemství a nebude nouze ani o napětí!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mumínci (TV seriál)

Režie:

Hiroši Saitó, Jorifusa Jamaguči

Předloha:

Tove Jansson (kniha)

Scénář:

Tove Jansson, Akira Mijazaki, Nobuaki Kišima

Hrají:

Akio Ócuka, Takehito Kojasu, Bin Šimada, Miina Tominaga, Mika Doi, Takeši Aono, Teššó Genda, Hiroko Marujama, Samuli Edelmann, Marja Packalén, Eero Ahre, Tapio Hämäläinen, Aila Svedberg, Elina Salo, Matti Ruohola, Leena Uotila, Ulla Tapaninen, Rabbe Smedlund, David Graham, Kazue Ikura, Rei Sakuma, Fumihiko Tačiki, Sumi Šimamoto, Júko Kobajaši, Rjúsei Nakao, Minoru Jada, Ikuko Tani, Mika Kanai, Tomie Kataoka

Mumínci (TV seriál) (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mumínci (TV seriál) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/115907-muminci/Tad Stones a tajemství krále Midase

Stáhnout Tad Stones a tajemství krále Midase
Shlédnout Tad Stones a tajemství krále Midase

Tad Stones a tajemství krále Midase (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tad Stones a tajemství krále Midase (2017):

Tad cestuje do Las Vegas, aby se podíval na nejnovější objev své kamarádky Sáry – papyrus dokazující existence krále Mida, který díky síle kouzelného náhrdelníku proměnil všechno, na co sáhl, ve zlato. Šťastné setkání Tada a Sáry však překazí podlý Jack Rackham, který ukradne papyrus a unese Sáru, aby ji přinutil najít náhrdelník, zdroj nekonečného bohatství.(HBO Europe)

Informace o filmu Tad Stones a tajemství krále Midase

Režie:

Enrique Gato, David Alonso

Tad Stones a tajemství krále Midase (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tad Stones a tajemství krále Midase na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/477358-tad-stones-a-tajemstvi-krale-midase/Let soba (TV film)

Stáhnout Let soba (TV film)
Shlédnout Let soba (TV film)

Let soba (TV film) (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Let soba (TV film) (2000):

Jerry McNeil má z dětství zvláštní zážitek. Když zachraňoval ptáče vypadlé z hnízda tím, že ho vracel zpět, tak začal padat ze stromu. Jenže ke svému překvapení nespadl, ale vznesl se a létal. Když bezpečně přistál na zemi, tak se vedle něj vznesl do vzduchu sob a odletěl. A Jerry na to nikdy nezapomněl. Nyní, po 30 letech, je z něj uznávaný zoolog, který se věnuje zkoumání poletuch, a který přednáší na univerzitě. Jednoho dne mu jeho studentka přinese studii z 19. století, jejíž autor píše o tom, jak viděl na Aljašce létající soby. Jerry je od té doby posedlý zkoumáním létajících sobů a neváhá se vydat na Aljašku a létající soby najít. Vypůjčí si letadlo a neúnavně hledá jakýkoliv náznak, který by mu potvrdil, že létající sobi existují. A najednou se před jeho letadlem právě jeden létající sob objeví. Jerry je fascinován, ale zároveň mu dochází palivo v letadle, a tak s letadlem havaruje a on sám upadá do bezvědomí. A když se probere, tak je tažen jedním elfem až k dílně Santa Clause, kde nachází i létající sobi. Jenže to má háček. Kdo nevěří na Santu, nemůže odtud odejít, a tak je Jerry odsouzen tu navždy zůstat. Nebo snad ne?(freddy)

Informace o filmu Let soba (TV film)

Režie:

Ian Barry

Předloha:

Robert Sullivan (kniha)

Scénář:

Bruce Graham

Kamera:

Frank Tidy

Hudba:

Jonathan Goldsmith

Hrají:

Richard Thomas, Beau Bridges, Barbara Tyson, Ken Pogue, Cameron Bright, Debbie Lee Carrington, Maria Pitillo, Ona Grauer, Samuel Patrick Chu, James Kirk, John Franklin, Ed Gale, Simon Longmore

Střih:

Michael S. Murphy

Scénografie:

David Fischer

Kostýmy:

Monique Prudhomme

(další profese)

Let soba (TV film) (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Let soba (TV film) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/18603-let-soba/Santa Paws 2: The Santa Pups

Stáhnout Santa Paws 2: The Santa Pups
Shlédnout Santa Paws 2: The Santa Pups

Santa Paws 2: The Santa Pups (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Santa Paws 2: The Santa Pups (2012):

Santa Paws 2: The Santa Pups je nové klasické dobrodružstvo z produkcie štúdia Disney. V hlavnej úlohe sa opäť objavia roztomilé Santove šteniatka.
Hope, Jingle, Charity a Noble, ktoré nedávno prišli na svet, sú tie najkrajšie hovoriace šteniatka na svete. Pre každú rodinu predstavujú dokonalých domácich miláčikov. Keď pani Clausová (Cheryl Ladd) pricestuje do ich rodného mesta Pineville, šteniatka sledujú jej sane a v jej mene prijímajú vianočné želania od pinevilleských chlapcov a dievčat. Niečo sa však pokazí a duch Vianoc sa začína zo sveta vytrácať. Jediní, kto môžu zachrániť Vianoce, sú Santove šteniatka a pani Clausová, ktorí musia utekať s vetrom opreteky, aby sa im to podarilo. Tento magický a dojímavý príbeh od autorov ďalších dobrodružstiev Disneyho šteniatok je plný nádeje, radosti a vianočnej atmosféry.(Incantator)

Informace o filmu Santa Paws 2: The Santa Pups

Režie:

Robert Vince

Scénář:

Robert Vince, Philip Fracassi, Anna McRoberts

Kamera:

Mark Irwin

Hudba:

Brahm Wenger

Hrají:

Cheryl Ladd, Danny Woodburn, Kaitlyn Maher, Chris Coppola, Obba Babatundé, Paul Rae, Richard Kind, Ted Rooney, Jennifer Elise Cox, Pat Finn, G. Hannelius, Diedrich Bader, Jay Brazeau, George Newbern, Bonnie Somerville, Audrey Wasilewski, Trevor Wright, Tom Everett Scott, Michael Teigen

Producenti:

Anna McRoberts, Robert Vince

Střih:

Kelly Herron

Scénografie:

Chris August

Kostýmy:

Jori Woodman

(další profese)

Santa Paws 2: The Santa Pups (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Santa Paws 2: The Santa Pups na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/329455-santa-paws-2-the-santa-pups/Pee-Wee: Zima, která změnila můj život

Stáhnout Pee-Wee: Zima, která změnila můj život
Shlédnout Pee-Wee: Zima, která změnila můj život

Pee-Wee: Zima, která změnila můj život (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pee-Wee: Zima, která změnila můj život (2012):

Mladí hokejisté z malé vesnice v Quebecku zažívají nejlepší sezónu v životě. Čeká je boj o účast na jednom z nejprestižnějších turnajů na světě.Juneauvoi Trudelovi je dvanáct let a nedávno mu zemřela matka. Stěhuje se s otcem do městečka ve státě Quebec. Tam se brzy spřátelí s Julií, tvrdohlavou brankářkou místního malého hokejového týmu Lynx. Julie záhy odhalí Juneaův hokejový talent a zlanaří ho, aby se přidal k týmu. Snad se jim společnými silami podaří dostat na mezinárodní turnaj Pee-Wee pořádaný v Quebecu. Julie věří, že pokud Juneau bude hrát jako center, mají dokonce šanci dotáhnout to až do finále. Juneau si ale musí kromě protihráčů poradit i s ostatními v týmu - hlavně s kapitánem Joeym. Na ledě vedle sebe mohou hrát jen v případě, že se jim jejich odlišné postoje a názory podaří zamknout v šatně. Snad se tak stane hlavně během zápasu s favoritem z Ruska.(HBO Europe)

Po matčině tragické smrti se vydává dvanáctiletý Janeau Trudel, ledabylý hráč hokeje, s otcem za novým začátkem do města Mont St-Hilaire. Zde se spřátelí s talentovanou a odhodlanou brankářkou jeho nového týmu Julií. Dívčiným jediným přáním je zúčastnit se největšího turnaje pro stejně staré hráče, Pee-Wee mezinárodního turnaje města Quebeku. Některým spoluhráčům se nová posila do týmu v podobě Janeau nezamlouvá, a to zejména kapitánovi týmu Joeymu, který je pod neustálým negativním tlakem svého otce. Podaří se trenérovi - dobrákovi se zlatým srdcem - dovést tým k vítězství nad silným ruským týmem i přes veškeré spory a závisti, které musí v šatně řešit?(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Pee-Wee: Zima, která změnila můj život

Režie:

Éric Tessier

Scénář:

Emmanuel Joly, Martin Bouchard

Kamera:

Bernard Couture

Hudba:

Christian Clermont

Hrají:

Rémi Goulet, Julie LeBreton, Claude Legault, Antoine Olivier Pilon, Emmanuel Joly, Martin Bouchard

Pee-Wee: Zima, která změnila můj život (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pee-Wee: Zima, která změnila můj život na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/342739-pee-wee-zima-ktera-zmenila-muj-zivot/Lev (TV film)

Stáhnout Lev (TV film)
Shlédnout Lev (TV film)

Lev (TV film) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lev (TV film) (2003):

V padesátých letech se uskutečnilo v Africe povstání Mau Mau proti britské koloniální správě. Malé děvčátko jménem Patricie však nejvíc zajímá její nejlepší kamarád lev.(LeChiffre1)

Dej filmu nás zavedie do Afriky 50. rokov minulého storočia, do obdobia povstania rebelov proti britskej nadvláde, tzv. Vojny Mau-Mau. V kenskej rezervácii na úpätí hory Kilimandžáro žije riaditeľ rezervácie John Bullit (ALAIN DELON) s manželkou Sybil (ORNELLA MUTIOVÁ) a desaťročnou dcérou Patriciou (ANOUCHKA DELONOVÁ). Patricia sa tam spriatelí s mladým divokým levom, čo sa však nepáči jej matke, ktorá sníva o tom, že by sa dcéra mala vzdelávať v civilizácii. Otec sa zase o dcéru bojí, že jej lev môže ublížiť. Nevšedné priateľstvo dievčaťa a leva však napriek prekážkam pretrvá celé dlhé roky...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lev (TV film)

Režie:

José Pinheiro

Předloha:

Joseph Kessel (kniha)

Kamera:

Giulio Biccari, Willy Stassen

Hudba:

Serge Perathoner

Hrají:

Alain Delon, Anouchka Delon, Ornella Muti, Heino Ferch, Getmore Sithole

Zvuk:

Olivier Le Vacon, Jean-Paul Loublier

(další profese)

Lev (TV film) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lev (TV film) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/90757-lev/Ledový drak

Stáhnout Ledový drak
Shlédnout Ledový drak

Ledový drak (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ledový drak (2012):

Při svém dobrodružném hledání nového domova se jedenáctiletý městský kluk Mike seznámí s velrybami, naváže neobvyklá přátelství a poprvé se zamiluje. Společně se vydávají na cestu na ledovém drakovi...(Filmbox)

Jedenáctiletý Mik je trochu podivný kluk s velkýma ušima a velkou fantazií. Nenávidí psy, ale miluje hardrock, svého bratra a velryby. Jednoho dne přijdou dva lidé ze sociálky a řeknou, že Mik se musí přestěhovat ke své tetě v severním Švédsku. Po příjezdu chce chlapec odtamtud utéct, ale postupně si začne zvykat. Poprvé se zamiluje, začne pracovat v kočičí továrně a podaří se mu spřátelit s bratry Bengtem a Bertilem, kteří spolu třicet let nemluvili. Mikova dobrodružství pokračují poté, co se úřady znovu rozhodnou, že se hoch musí znovu přestěhovat. Mik se proto rozhodne, že uteče na Ledovém drakovi.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Ledový drak

Režie:

Martin Högdahl

Předloha:

Mikael Engström (kniha)

Scénář:

Petra Revenue

Kamera:

Trond Høines

Hudba:

Jesper Strömblad, Daniel Flores

Hrají:

Philip Olsson, Feline Andersson, Lisbeth Johansson, Malin Morgan, Hans Alfredson, Hampus Andersson-Grill, Sara Arnia, Lotta Asker, Tobias Aspelin, Pelle Bolander, Katharina Cohen, Anders Eriksson, John Grahl, Vincent Grahl, Anders Hedberg, Dick Idman, Jarl Lindblad, Gustave Lund, William Nordberg, Maj Doris Rimpi, Julia Sporre, Anna Ulrika Ericsson

Producenti:

Peter Hiltunen

Střih:

Fredrik Morheden

Zvuk:

Carl-Oscar Ahlsved

Scénografie:

Emma Skoog

Masky:

Janakie Öhlund

Kostýmy:

Viktoria Mattila

(další profese)

Ledový drak (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ledový drak na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/319923-ledovy-drak/Námořník a pes

Stáhnout Námořník a pes
Shlédnout Námořník a pes

Námořník a pes (1979) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Námořník a pes (1979):

Informace o filmu Námořník a pes

Režie:

Sergiu Nicolaescu

Hrají:

Karl Michael Vogler, Ferdy Mayne, Ion Besoiu, Sergiu Nicolaescu, Mircea Albulescu, Amza Pellea, Ernest Maftei, Ileana Popovici, Cornel Girbea, Dumitru Craciun, Alexandru Lungu

Námořník a pes (1979) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Námořník a pes na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/100339-namornik-a-pes/Vypráskaný Jemmy (TV film)

Stáhnout Vypráskaný Jemmy (TV film)
Shlédnout Vypráskaný Jemmy (TV film)

Vypráskaný Jemmy (TV film) (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vypráskaný Jemmy (TV film) (1994):

Sourozenci Jemmy a Annyrose vyrůstají na ulici bez rodičů. Jemmy živí sebe a svoji sestřičku chytáním a prodejem krys. Jednoho dne ho zatknou královi biřici za krádež. Král ho najme jako fackovacího panáka pro svého syna Horáce, který vyvádí jednu lumpárnu za druhou. Snaží se tím však jen na sebe upozornit svého otce, který ho bere pouze jako prince, nikoliv jako dítě. Horác uteče ze zámku a vezme sebou Jemmyho. Na cestě je však zajmou dva zlodějíčči: "Podržsinos" Billy a Cutwater (Vincent Schiavelli), kteří chtějí po královi výkupné. Chlapcům se podaří utéci a po mnoha dobrodružstvích se vrátí na zámek. Cestou Horác pozná co znamená přátelství a jaký je život mimo zámek. Pochopí i král, co je to dětství a láska k synovi?(Šimpy)

Informace o filmu Vypráskaný Jemmy (TV film)

Režie:

Syd Macartney

Předloha:

Albert Sidney Fleischman (kniha)

Scénář:

Albert Sidney Fleischman

Kamera:

Clive Tickner

Hudba:

Lee Holdridge

Hrají:

Andrew Bicknell, George C. Scott, Kevin Conway, Mathilda May, Christoph M. Ohrt, Vincent Schiavelli, Daniel Newman, Nicholas Amer, Georg Tryphon, Oliver Stadel, Michael Kausch, Jean Anderson, Frank Middlemass, Nigel Betts, Truan Munro, Nic Knight, Karen Salt

Producenti:

Gerhard Schmidt

Střih:

Sean Barton

Scénografie:

Norbert Scherer

(další profese)

Vypráskaný Jemmy (TV film) (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vypráskaný Jemmy (TV film) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/26935-vypraskany-jemmy/