The Spy in Black

Stáhnout The Spy in Black
Shlédnout The Spy in Black

The Spy in Black (1939) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Spy in Black (1939):

Informace o filmu The Spy in Black

Režie:

Michael Powell

Hudba:

Miklós Rózsa

Hrají:

Conrad Veidt, Valerie Hobson, Marius Goring, June Duprez, Helen Haye, Hay Petrie, Bernard Miles, Torin Thatcher, Esma Cannon, Sebastian Shaw, Cyril Chamberlain, Graham Stark, Johnnie Schofield, Bryan Herbert, Cyril Raymond, Skelton Knaggs, Mary Morris

The Spy in Black (1939) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Spy in Black na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7453-the-spy-in-black/Tam, kde bydlí láska (TV film)

Stáhnout Tam, kde bydlí láska (TV film)
Shlédnout Tam, kde bydlí láska (TV film)

Tam, kde bydlí láska (TV film) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tam, kde bydlí láska (TV film) (2003):

Právě když jsou v plném proudu přípravy na svatbu jejího bratra, bývalého lyžařského šampiona Hansiho, zjišťuje Katarina, že se vrátil její dávný milenec a také kněz Sixtus, který před mnoha lety záhadně zmizel a jeho oděv byl pak nalezen na břehu řeky. Všichni se domnívali, že se utopil Sedmnáctiletá Katarina zůstala sama s ještě nenarozeným dítětem. Dnes už je Sonja dospívající dívka. Po svatbě se Regina s Hansim, jeho matkou Irmgard a bratrem Franzem rozhodnou otevřít hospodu. Počítají také s Katarinou, ta ale odchází do hor na salaš. Chce tam v tajnosti hospodařit společně se Sixtusem, o němž zatím ale dceři neřekne pravdu. Ihned po slavnostním otevření restaurace se Hansi pohádá s bratrem Franzem, s nímž už měl v minulosti časté rozpory. Franz odchází a přidává se k bohaté ženě Viktorii, do které je zamilovaný a která v horách právě buduje luxusní hotel Mountain Castle a navíc poněkud nevkusný a do horského prostředí se nehodící zábavní park. Viktorie je odedávna zamilovaná do Hanse, ten o ní ale nechce ani slyšet. Chtěla by také získat Hansův pozemek, kde se nacházejí prameny vynikající horské minerální vody, a pokouší se přemluvit Hansiho k prodeji. To se jí nepodaří a zklamaná Viktorie pošle svou dceru Celinu, aby se dala najmout jako servírka v Hansiho hospodě. Má za úkol se ho pokusila svést a rozbít jeho čerstvé manželství s Reginou(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tam, kde bydlí láska (TV film)

Režie:

Kurt Ockermueller

Scénář:

Eduard Ehrlich

Kamera:

Martin Stingl

Hrají:

Hansi Hinterseer, Anja Kruse, Karina Thayenthal, Toni Sailer, Ernst Griesser, Laura Ferrari, Evamaria Salcher, Ingrid Burkhard, Johanna Lindinger, Günter Waidacher, Reinhard Forcher, Harry Blank, Sabine Kapfinger, Erhardt Koren, Dick O'Hary, Franz Klammer, Michael Walde-Berger, Dunja Bernatzky

Tam, kde bydlí láska (TV film) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tam, kde bydlí láska (TV film) na ČSFD

30%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/155722-tam-kde-bydli-laska/Nejlepší kamarádky (TV film)

Stáhnout Nejlepší kamarádky (TV film)
Shlédnout Nejlepší kamarádky (TV film)

Nejlepší kamarádky (TV film) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nejlepší kamarádky (TV film) (2003):

Vždy stáli a držali pri sebe. Potom sa však objaví muž a láska oboch žien k nemu všetko zmení... Okrem manželov, rodín a zamestnania býva pre veľa žien najlepšia priateľka to najdôležitejšie. Rovnako je to aj medzi Martinou a Evou, ktoré sú kamarátkami od detstva. Slobodná matka Martina preskákala spolu s Evou dobré aj zlé. Keď Eva prežíva opäť zlé obdobie, neváha Martina zrušiť schôdzky so svojím milencom, mimochodom ženatým, aby priateľke pomohla dostať sa z najhoršieho. Ibaže potom sa Martina zaľúbi do Evinho suseda Stefana, po ktorom pokukuje aj Eva a všetko sa zmení...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nejlepší kamarádky (TV film)

Režie:

Konrad Sabrautzky

Scénář:

Annemarie Schoenle

Kamera:

Jörg Seidl

Hudba:

Jochen Schmidt-Hambrock

Hrají:

Jennifer Nitsch, Susanna Simon, Tim Bergmann, Nadja Bobyleva, Horst Janson, Wilfried Hochholdinger, Nina Vorbrodt, Uwe Rathsam, Wolff Lindner, Ralf Schermuly

Střih:

Ingo Ehrlich

(další profese)

Nejlepší kamarádky (TV film) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nejlepší kamarádky (TV film) na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/133937-nejlepsi-kamaradky/Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film)

Stáhnout Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film)
Shlédnout Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film)

Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film) (2004):

Barbara Stolteová, studentka a ošetřovatelka koní na statku v Itálii, se po smrti matky Barji, vyděděné aristokratickou rodinou von Tallienových pro vztah se ženatým hercem, přihlásí svému strýci Julienovi von Tallienovi. Ten chce odčinit provinění rodiny na sestře, přijímá Barbaru do zámku a předpokládá, že nyní bude žít v jeho rodině. Zatímco nejmladší dcera Doris Barbaru nadšeně přijímá, manželka Alice a starší dcera Marianna se s přítomností Barbary, která se těžko přizpůsobuje konvencím, nesmiřují. Barbara se seznámí s architektem Christianem Thormannem a záhy se sbližují. U příležitosti plesu na počest Barbařiných osmnáctých narozenin vyjde najevo, že Christian je ženatý, a byť se s manželkou Lilian rozvádí, Barbara se cítí podvedená a navazuje vztah se snoubencem Marianny, mladším ředitelem nábytkářské firmy Tallienových, Markem Leitnerem. Zdá se, že Barbara půjde ve šlépějích matky. Markus ruší zasnoubení, utíká s Barbarou do velkého města, zatímco Marianna odjíždí do USA zapomenout. Rodina Tallienových Barbaru odepisuje, i Julia chování Barbary raní...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film)

Režie:

Brigitte Dresewski

Scénář:

Stephanie Krenzler, Gabriele Kister

Hudba:

Kambiz Giahi

Hrají:

Anja Knauer, Elmar Wepper, Ralf Bauer, Mariella Ahrens, Florian Fitz, Julia Thurnau, Isolde Barth, Florian Münzer, Jenny Kals, Thomas Czerniejewski

Producenti:

Bea Schmidt, Astrid Ruppert

(další profese)

Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Utta Danella: Ženy ze zámku (TV film) na ČSFD

31%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/222696-utta-danella-zeny-ze-zamku/Milovat a zabít (TV film)

Stáhnout Milovat a zabít (TV film)
Shlédnout Milovat a zabít (TV film)

Milovat a zabít (TV film) (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Milovat a zabít (TV film) (2006):

Na útesech v Thajsku se Clara hádá se svým mužem a říká mu, že je mezi nimi konec. Pak špatně šlápne a padá dolů, ale muž ji zachytí.
O rok později vyzvedává Julie na letišti svou kamarádku Isabel a není moc nadšená, když zjistí, že s ní přiletěl i její manžel Tom. Isabel se s Tomem ubytují v hotelu, a když jdou později na tržnici, Isabel stále pozoruje nějaký muž. Představí se jí jako Klaus Hillmann. V ten moment někdo ukradne Isabel kabelku a Klaus zloděje pronásleduje do nedalekého chrámu. Když tam doběhne i Isabel, Klaus jí kabelku vrátí a dá jí na sebe telefonní číslo. Přichází Isabelin manžel Tom, Klaus odchází a v ruce skrývá Isabelin pas.
Tom před časem Isabel zmlátil a Julie nechápe, jak s ním může stále žít. Do hotelu někdo doručí Tomovi videozáznam, na kterém je Isabel s jiným mužem. Isabel však přísahá, že o tom nic neví. Tom je rozčílený a napadne ji. Ona mu řekne, že je mezi nimi konec, a uteče z hotelu. Ubytuje se u Julie, která zajde druhý den do hotelu pro její věci. Isabel zjistí, že jí chybí pas. Později se Isabel na pláži opět setkává s Klausem a ten jí při výletě po ostrově ukáže opuštěný dům, který stavěl pro svou ženu, jež však zemřela. Stráví s ním celý den a když se pak v noci vrátí domů, udělá jí Julie strašnou scénu, že se jí celý den neozvala. Přichází Tom, omluví se Isabel a chce, aby mu to video vysvětlila. Je ochoten jí prominout i nevěru, ale v tu chvíli vytáhne Julie zbraň a donutí Toma, aby odešel. Druhý den jde Isabel za Klausem, který ji v restauraci představí svému příteli. Přichází Tom a s Klausem se popere. Isabel odejde s Klausem, vypráví mu o Tomově žárlivosti a nakonec se s ním vyspí. Později v jeho šuplíku najde svůj pas a Klaus se jí snaží vysvětlit, že jí nemůže říct pravdu, proč ho sebral. Isabel odejde a z internetu si stáhne články o smrti jeho ženy. Večer má u Julie vzkaz odkazující na hřbitov. Když dojde ke Clařině hrobu, zjistí, že jí je velmi podobný.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Milovat a zabít (TV film)

Režie:

Wolf Gremm

Scénář:

Mathias Klaschka, Wolf Gremm

Kamera:

Claus Peter Hildenbrand

Hudba:

Tomas Kahane

Hrají:

Francis Fulton-Smith, Anne Brendler, Gesine Cukrowski, Bernhard Schir, Nirut Sirijanya

Producenti:

Wolfgang Hantke, Regina Ziegler, Ursula Vossen

(další profese)

Milovat a zabít (TV film) (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Milovat a zabít (TV film) na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/209407-milovat-a-zabit/Příležitost k tanci (TV film)

Stáhnout Příležitost k tanci (TV film)
Shlédnout Příležitost k tanci (TV film)

Příležitost k tanci (TV film) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Příležitost k tanci (TV film) (2016):

Abby a John si přísahali lásku na celý život, ale z jejich manželství se postupem času stala rutina, ve které není ani jeden spokojen. Sblíží je opět svatba jejich dcery?John a Abby byli od střední školy perfektní pár. On je trenérem vítězného školního fotbalového týmu a ona je místní spisovatelkou, která sní o tom, že jednou bude psát o cestování. Jenže po dvaceti letech společného života se mezi ně vloudily rozpory. Chystají se oznámit rodině, že se budou rozvádět, ale jejich dcera je těsně předtím zaskočí novinkou o zasnoubení. I když se jim moc nechce, nakonec se domluví: zůstanou spolu, dokud nebude po svatbě. Předsvatební přípravy a veselí jim začnou postupně připomínat všechno romantické, co spolu zažili. Díky tomu se začínají dívat na svůj vztah v úplně jiném světle. Podaří se jim najít díky dceřinému štěstí svou dlouho ztracenou lásku?(TV Prima)

Abby (Jennie Garth) a John (Dan Payne) Reynoldsovci sú manželia, ktorí sa do seba zamilovali už na strednej škole - keď John bol futbalový hrdina a Abby snívala o tom, že sa stane spisovateľkou. Teraz sú z nich štyridsiatnici, Abby hodnotí reštaurácie pre miestne noviny a John je futbalový tréner na strednej škole ich syna. Hoci im rovesníci závidia ich zdanlivo dokonalé manželstvo, pravdou je, že z ich vzťahu vyprchala láska a plánujú rodine oznámiť svoj blížiaci sa rozvod. Tento plán im však prekazí ich dcéra Nicole (Chanelle Peloso), ktorá ich prekvapí oznámením, že sa zasnúbila a bude sa vydávať. John a Abby nechcú Nicole pokaziť jej veľký deň, dohodnú sa preto, že jej o svojom rozvode povedia až po svadbe. Pomáhajú jej so svadobnými prípravami a možno aj oni dvaja ešte môžu dostať poslednú šancu znova nájsť svoju lásku...(TV Doma)

Informace o filmu Příležitost k tanci (TV film)

Režie:

Mike Rohl

Scénář:

John Wierick

Hudba:

Shawn Pierce

Hrají:

Jennie Garth, Dan Payne, Corbin Bernsen, Devielle Johnson, Chanelle Peloso, Daniel Bacon, Fiona Vroom, Ona Grauer, Mackenzie Mowat, Kelly Konno, James Rittinger, Markian Tarasiuk, Jay Hindle

Příležitost k tanci (TV film) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Příležitost k tanci (TV film) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/439072-prilezitost-k-tanci/Má nejoblíbenější svatba (TV film)

Stáhnout Má nejoblíbenější svatba (TV film)
Shlédnout Má nejoblíbenější svatba (TV film)

Má nejoblíbenější svatba (TV film) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Má nejoblíbenější svatba (TV film) (2017):

Během plánování svatby své nejlepší kamarádky se Tess setká s Michaelem, z něhož se ironií osudu vyklube rozvodový právník. Přestože se Tess za normálních okolností nenechá ničím rozptylovat, zdá se, že nyní narazila na sobě rovného.Dr. Tess Harperová se nemůže dočkat svatby své nejlepší kamarádky, která se koná příští víkend v Chicagu. Družička plánuje vyrazit na svatbu se svým dlouholetým přítelem v naději, že ji tam konečně požádá o ruku. Ten však svou účast na poslední chvíli zruší kvůli pracovní akci se šéfem. Zklamaná Tess tak musí jet úplně sama. I navzdory své frustraci je ale odhodlána udržet si během několika příštích dní pozitivní přístup. V Chicagu se Tess seznámí se svědkem Michaelem, který jí okamžitě začne lézt na nervy. Přesto se oba musí společnými silami postarat o to, aby svatba proběhla hladce, aniž by se nevěsta musela příliš stresovat. Když se vyskytnou problémy spojené s obřadem, Tess využije svých zkušeností lékařky a převezme nad situací kontrolu. Michael je ohromen její vynalézavou povahou a záhy se do ní zamiluje.(HBO Europe)

Informace o filmu Má nejoblíbenější svatba (TV film)

Režie:

Mel Damski

Scénář:

Gregg Rossen, Brian Sawyer

Kamera:

Ronald Richard

Hrají:

Maggie Lawson, Paul Greene, Christine Chatelain, Peter Benson, Ellen Ewusie, Gwynyth Walsh, Malcolm Stewart, Lisa MacFadden, Françoise Yip, Henry Mah, Cynthia Mendez, Edwin Perez, Mark Brandon

Producenti:

Jonathan Schwartz

Scénografie:

Nick Richardson

Kostýmy:

Jessica Kalan

(další profese)

Má nejoblíbenější svatba (TV film) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Má nejoblíbenější svatba (TV film) na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/526709-ma-nejoblibenejsi-svatba/Road to Zanzibar

Stáhnout Road to Zanzibar
Shlédnout Road to Zanzibar

Road to Zanzibar (1941) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Road to Zanzibar (1941):

Informace o filmu Road to Zanzibar

Režie:

Victor Schertzinger

Scénář:

Frank Butler, Don Hartman

Kamera:

Ted Tetzlaff

Hudba:

Victor Young

Hrají:

Bing Crosby, Bob Hope, Dorothy Lamour, Una Merkel, Eric Blore, Douglass Dumbrille, Iris Adrian, Lionel Royce, Joan Marsh, Luis Alberni, Robert Middlemass, Paul Porcasi, Norma Varden, Al Bridge, Henry Roquemore, Ethel Loreen Greer, Noble Johnson, Eddie Conrad, Georges Renavent, Leigh Whipper, Ernest Whitman

Producenti:

Paul Jones

Střih:

Alma Macrorie

Masky:

Harry Ray

Kostýmy:

Edith Head

(další profese)

Road to Zanzibar (1941) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Road to Zanzibar na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/23753-road-to-zanzibar/Someone Great

Stáhnout Someone Great
Shlédnout Someone Great

Someone Great (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Someone Great (2019):

Informace o filmu Someone Great

Režie:

Jennifer Kaytin Robinson

Scénář:

Jennifer Kaytin Robinson

Kamera:

Autumn Eakin

Hrají:

Gina Rodriguez, Brittany Snow, DeWanda Wise, Rosario Dawson, Lakeith Stanfield, Faith Logan, Peter Vack, Thomas Kopache, David Granados, Rebecca Naomi Jones, Alex Moffat, RuPaul, Ahmir-Khalib Thompson, Michelle Buteau

Producenti:

Anthony Bregman, Paul Feig, Jessie Henderson, Gina Rodriguez

Střih:

Mollie Goldstein, Jeffrey Wolf

Scénografie:

Lisa Myers

Kostýmy:

Stacey Battat

(další profese)

Someone Great (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Someone Great na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/702405-someone-great/Skřivánčí píseň

Stáhnout Skřivánčí píseň
Shlédnout Skřivánčí píseň

Skřivánčí píseň (1933) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skřivánčí píseň (1933):

Petr Kocián přijíždí ze semináře za svou matkou do jihočeské vesnice Bránov. Jeho strýc farář i matka mají stálé pochybnosti, zda Petr chce být opravdu knězem. Do místního zámku zavítá na návštěvu slavná pěvkyně Mája Zemanová. Setká se s Petrem, vzpomenou si, že si v dětství spolu hráli, a Petr se do Máji zamiluje. Matka vidí, jak se Petr mění, a onemocní. Rodinný přítel, lékař Votava, domluví Máje a poprosí ji, aby odjela. Petr se má vrátit do semináře, na nádraží se však rozhodne odjet za Májou do Prahy. Vyhledá ji v divadle, kde Mája zpívá Carmen. Mája, šťastná z opětného setkání s Petrem, sklidí za svůj skvělý výkon velký aplaus. Mezitím Petrův strýc hledá svého synovce, protože Petrově matce se přitížilo. Pošle telegram do semináře a také Máje do divadla. Mája, aby ulehčila Petrovi rozchod, předstírá, že její láska byl pouhý flirt. Petr odjíždí domů a poté, co se matčin zdravotní stav zlepší, vrací se do semináře.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Skřivánčí píseň

Režie:

Svatopluk Innemann

Scénář:

Jaroslav Kvapil (divadelní hra)

Kamera:

Václav Vích

Hudba:

Erno Košťál

Hrají:

Jarmila Novotná, Adolf Horálek, Hermína Fordová, František Smolík, Jan W. Speerger, Jiří Hron, Kamila Rosenkranzová, Erno Košťál, František Jerhot, František Říha, Robert Ford, Ferdinand Jarkovský, Bohdan Lachman, Marie Novotná, Antonín Kandert, Věkoslav Satoria, Eduard Šlégl

Producenti:

Julius Schmitt

Zvuk:

Josef Zora

Scénografie:

Štěpán Kopecký

(další profese)

Skřivánčí píseň (1933) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skřivánčí píseň na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4651-skrivanci-pisen/