Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film)

Stáhnout Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film)
Shlédnout Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film)

Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film) (2015):

Na africkou kliniku přijíždí nová šéfová, Jana Vollendorfová. Ještě se ani nestačí rozkoukat, a už musí řešit závažný problém s jedovatou vodou. Voda byla otrávena úmyslně, a to kvůli obchodním plánům majitele blízkého zlatého dolu. Jana a její přátelé teď musí zabránit katastrofě...(TV Prima)

Mladá lekárka Dr. Jana Vollendorfová (Eva-Maria Grein von Friedl) sa stala novou šéfkou nemocnice v africkej buši. Sotva dorazila, je spolu s pilotom Thomasom Marrachom (Kai Schumann) privolaná k vážnej dopravnej nehode. Jej dôsledky sú ďalekosiahle, pretože vodič Obahir (Andile Nebulane) zranil pastiera z iného kmeňa. Keď pastier napriek Janinej starostlivosti zomrie, je vážne narušené krehké prímerie medzi dvomi domorodými kmeňmi, ktoré sú znepriatelené po celé generácie. Obahir by mal teraz podľa tradície za smrť pastiera zaplatiť vlastným životom. Thomas má preto vážne obavy o svojho priateľa Obahira a s Janou sa snažia nájsť iné východisko z tejto zdanlivo beznádejnej situácie. Následne sa však dozvedia, že pastier sa pred nehodou napil infikovanej vody a nezomrel na následky poranení, ale otravy. Jana a Thomas musia nájsť zdroj kontaminácie, aby zabránili ďalšiemu šíreniu smrteľnej choroby. Mnohí príslušníci oboch kmeňov, ktorí sa pripravujú na vzájomnú vojnu, sú už nakazení. Kto to všetko spôsobil? Dokáže Jana zabrániť katastrofe?(TV Doma)

Informace o filmu Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film)

Režie:

Ulli Baumann

Scénář:

Timo Berndt

Kamera:

Peter Döttling

Hrají:

Eva-Maria Grein von Friedl, Kai Schumann, Kevin Otto, Ndoni Khanyile, Simon Böer

Producenti:

Michael Bütow

(další profese)

Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky (TV film) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/67350-jana-a-dobrodruh-navrat-do-afriky/Something Like Summer

Stáhnout Something Like Summer
Shlédnout Something Like Summer

Something Like Summer (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Something Like Summer (2017):

Ben Bentley (Grant Davis) je sedmnáctiletý student střední školy, který je tak trochu terčem posměchu svých spolužáků kvůli své orientaci. Vše ale nabere jiný směr, když se do města přistěhuje nový kluk Tim Wyman (Davi Santos). Tim je pohledný sportovec a nastoupí do stejné školy, do které chodí Ben. Co se mezi nimi odehraje poté, co Ben srazí Tima v parku? Tento film popisuje, jaké nástrahy život přináší a jak se mohou vyvinout mezilidské vztahy v průběhu 11 let od prvního setkání dvou teenagerů.(Brabíček)

Informace o filmu Something Like Summer

Režie:

David Berry

Scénář:

Carlos Pedraza

Kamera:

David Berry

Hrají:

Grant Davis, Davi Santos, Ben Baur, Ajiona Alexus

Producenti:

Hunter Arnold, David Berry, Carlos Pedraza

Scénografie:

Kyle Joseph Johnson

Kostýmy:

Kelsey T. Morgan

(další profese)

Something Like Summer (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Something Like Summer na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/512248-something-like-summer/Úsvit (TV film)

Stáhnout Úsvit (TV film)
Shlédnout Úsvit (TV film)

Úsvit (TV film) (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Úsvit (TV film) (1993):

V nepříliš vzdálené budoucnosti smrtící epidemie napadla Ameriku. A jedinou odpovědí represivní vlády je izolace obětí. Banda rebelů si však troufne systému vzdorovat ... a dva mladí milenci najdou naději v beznadějném světě.V nepříliš vzdálené budoucnosti smrtící epidemie napadla Ameriku. Cílem tyranské vlády je udržet veřejnost neinformovanou a ustrašenou. Uvnitř tohoto světa charizmatický rebel Torch vede riskantní boj proti vládě. Jeho rebelové svádějí pod rouškou tmy nelítostné bitvy za zachování lidstva. Blue je zklamaná chudá žena v New Yorku, která se zapojí do nebezpečného protivládního tažení ... a při tom se zamiluje do Torcha. Úsvit je příběh o lásce ve společnosti, kde hrdiny jsou vyděděnci.(HBO Europe)

Svět postihla jakási „morová" nákaza. Po čase se vytváří totalitní společnost, kde jsou nakažení posíláni do karantény, ale nikoliv aby je léčili, ale pouze označkovali a izolovali. Kdo uteče, je zlikvidován. Naštěstí je tu odboj, který se snaží lidem pomáhat.(cariada)

Informace o filmu Úsvit (TV film)

Režie:

Stephen Tolkin

Scénář:

Stephen Tolkin

Kamera:

Newton Thomas Sigel

Hudba:

Michel Colombier

Hrají:

Moira Kelly, Cuba Gooding Jr., Martha Plimpton, Omar Epps, Alice Drummond, John Cameron Mitchell, Willie Garson, Mark Boone Junior, Deirdre O'Connell, Jon Seda, Nick Chinlund, Skipp Sudduth, John Savage, Phil Hartman, David Eigenberg, Alix Koromzay, Stuart Rudin, Novella Nelson

Střih:

Lois Freeman-Fox, Brunilda Torres

Kostýmy:

Donna Berwick

(další profese)

Úsvit (TV film) (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Úsvit (TV film) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/12999-usvit/Toreador

Stáhnout Toreador
Shlédnout Toreador

Toreador (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Toreador (2007):

Manuel Laureano Rodríguez Sánchez, známý pod jménem Manolete byl významným španělským matadorem. Jeho styl je odborníky považován jak za elegantní, tak za razantní. Svým provedením býčích zápasů ovlivnil všechny své budoucí následovníky. Životopisný snímek TOREADOR nás zavede do poloviny 40. let minulého století. Manolete se vydává navštívit matku. Zde si vybavuje útržky svého života, vzpomínky na velká vítězství i na chvíle s milovanou herečkou Lupe Sino. Dosáhl na nejvyšší možné mety a nyní je čas ukončit kariéru.(oficiální text distributora)

Manuel Laureano Rodríguez Sánchez (Adrien Brody), který je spíše známý pod jménem Manolete byl významným španělským matadorem. Tento životopisný snímek nás zavádí do poloviny 40. let minulého století. Začíná líčením cesty do Linares, kam se Manolete vydává navštívit matku. Manolete si zde vybavuje útržky svého života, vzpomíná na velká vítězství, na chvíle s milovanou herečkou Lupe Sino (Penélope Cruz) a přemýšlí nad ukončením své kariéry.(Petrushka5)

Informace o filmu Toreador

Režie:

Menno Meyjes

Scénář:

Menno Meyjes

Kamera:

Robert D. Yeoman

Hudba:

Gabriel Yared

Hrají:

Adrien Brody, Penélope Cruz, Santiago Segura, Juan Echanove, Ann Mitchell, Pedro Casablanc, Josep Linuesa, Luis Hostalot, Enrique Arce, Rubén Tobías, Pepe Ocio, Denise Moreno

Producenti:

Andrés Vicente Gómez

Střih:

Sylvie Landra

Kostýmy:

Sonia Grande

(další profese)

Toreador (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Toreador na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/230684-toreador/Mlátička

Stáhnout Mlátička
Shlédnout Mlátička

Mlátička (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mlátička (2007):

Jerry Ferro zvaný Mlátička sice měl v mládí úspěch jako amatérský boxer, ale teď se potácí od jedné práce k druhé a pije. Naděje však umírá poslední a Jerry se přece jen vrací do ringu. V titulní roli televizní a rozhlasový komik Adam Carolla.
Televizní a rozhlasový komik Adam Carolla hraje chlapíka v nejlepších letech, který proflákal spoustu času. Jerry Ferro zvaný Mlátička sice měl v mládí úspěch jako amatérský boxer, ale ty dny jsou v nenávratnu a teď se potácí od jedné práce k druhé a trochu moc pije. Ale pak se stane, že ho dávný kamarád požádá, aby dělal sparring partnera novému nadějnému boxerovi, jehož trénuje, a poté, co Jerry předvede svůj tvrdý hák, mu nabídne, aby se vrátil do ringu, i když je z formy. Po dvaceti letech se tak Jerrymu otevírá cesta zpět a oživne i naděje, že by se dokonce mohl dostat do olympijského týmu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mlátička

Režie:

Charles Herman-Wurmfeld

Scénář:

Kevin Hench

Kamera:

Marco Fargnoli

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Adam Carolla, Heather Juergensen, Paul Alayo, John Enos III, Stacy Glassgold, Harold 'House' Moore, Christopher Darga, Tom Quinn

Producenti:

Chris Stinson

Střih:

Rich Fox

Kostýmy:

Abigail Nieto

(další profese)

Mlátička (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mlátička na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/239645-mlaticka/Mládí královny Viktorie

Stáhnout Mládí královny Viktorie
Shlédnout Mládí královny Viktorie

Mládí královny Viktorie (1954) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mládí královny Viktorie (1954):

Anglie devatenáctého století. Mladá Viktorie je právě korunována panovnicí celé Anglie a jejím hlavním úmyslem je taková vláda, jenž zajistí zemi blahobyt a prosperitu. Její rodina a hlavní rádce Lord Melbourne pro ní již také chystají sňatek. Chtějí, aby si Viktorie vzala německého prince Alberta. Viktorie však vidí svou budoucnost jinak a odjíždí na pár dní do Francie. V Doveru, kde se pohybuje incognito, potkává muže, do kterého se ihned bláznivě zamiluje. Později se však za velmi podivných okolností dozvídá, že onen muž je sám princ Albert...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mládí královny Viktorie

Režie:

Ernst Marischka

Scénář:

Ernst Marischka

Kamera:

Bruno Mondi

Hudba:

Anton Profes

Hrají:

Romy Schneider, Adrian Hoven, Magda Schneider, Christl Mardayn, Paul Hörbiger, Rudolf Vogel, Fred Liewehr, Otto Treßler, Peter Weck, Viktor Braun, Ernst Nadherny, Alfred Neugebauer, Rudolf Lenz, Peter Gerhard, Hans Thimig, Karl Ludwig Diehl, Stefan Skodler, Elisabeth Epp, Helene Lauterböck

Střih:

Hermann Leitner

Zvuk:

Otto Untersalmberger

Kostýmy:

Leo Bei, Gerdago

(další profese)

Mládí královny Viktorie (1954) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mládí královny Viktorie na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/81187-mladi-kralovny-viktorie/Pokoj vášně

Stáhnout Pokoj vášně
Shlédnout Pokoj vášně

Pokoj vášně (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pokoj vášně (2004):

Sexy komedie ve stylu Prci, prci, prcičky. Reno má špatný den – ukradli mu auto, dostal výpověď z práce a doma najde spolubydlícího v posteli se svou dívkou. Rozhodne se, že již nikdy nechce mít žádné spolubydlící. Po roce si Reno najde novou přítelkyni Holly, ale s ní také přichází nové problémy. Zdědil krásný dům v Holywoodu, ale náklady na jeho provoz jsou velmi vysoké. Reno a Holly tak musejí hledat spolubydlící. Po neuvěřitelných pohovorech, začínaje se schizofrenní dívkou a konče uprchlým vězněm, najdou konečně ty pravé. Charismatického lamače dívčích srdcí Chada a blonďatou sexbombu Nicole, která s Renem neustále flirtuje. Reno se ale obou nových spolubydlících bojí. Nicole i Chad by se chtěli s Holly vyspat, a Reno také musí držet na uzdě svou touhu po Nicole.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pokoj vášně

Režie:

Oliver Robins

Scénář:

Michael Baumgarten, Oliver Robins

Kamera:

David Klein

Hrají:

Adam Wylie, William Zabka, Lisa Brenner, Dana Barron, Stephen Furst, Rena Riffel, Holly Fields, A. J. Buckley, Darin Cooper, Dan Shor, Jennifer Lyons, Joel Michaely, William Bassett, Miranda Bailey, Jennifer Barlow, Tricia Cruz, Chris Jacobs

Střih:

Danny Saphire

Scénografie:

William J. Perretti

(další profese)

Pokoj vášně (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pokoj vášně na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/192603-pokoj-vasne/Zkurvených 14

Stáhnout Zkurvených 14
Shlédnout Zkurvených 14

Zkurvených 14 (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zkurvených 14 (2004):

Na jednom večírku byla opilá čtrnáctiletá Emma znásilněna bratrovým kamarádem. Nikdo ji nenaslouchá, nikdo jí nevěří a pro Emmu se život se stává peklem. Pomocnou ruku jí podá až Aron, mladík, jenž je do ní tajně zamilován…(oficiální text distributora)

Čtrnáctiletá Emma se na párty s přáteli svého bratra opíje do němoty, čehož využije starší chlapec, který tam je s ní, a zneužije ji. Později si Emmin bratr Markus všimne, že se s ní něco děje, ona si však nechává své myšlenky pro sebe. Má dost problémů zvládnout vlastní pocity. Pak ale potkává bezstarostného Arona, jehož nejbližším společníkem je skateboard...(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Zkurvených 14

Režie:

Filippa Freijd, Martin Jern, Emil Larsson, Henrik Norrthon

Kamera:

Emil Larsson, Henrik Norrthon

Hudba:

Emil Larsson, Henrik Norrthon

Hrají:

Elin Ahlberg, Jesper Fridh, Andreas Karoliussen, Saga Gärde

Producenti:

Emil Larsson, Henrik Norrthon, Peter Possne

Střih:

Emil Larsson, Henrik Norrthon

Zvuk:

Daniel Saxlid

(další profese)

Zkurvených 14 (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zkurvených 14 na ČSFD

32%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/223959-zkurvenych-14/Tina a Vore

Stáhnout Tina a Vore
Shlédnout Tina a Vore

Tina a Vore (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tina a Vore (2018):

Tina, podivínská a samotářská celní úřednice s ne právě přívětivým vzhledem, má podivný dar nepřirozeně vyvinutých čichových schopností. Na švédské hranici s Dánskem dokáže identifikovat kontraband tak, že u cestujících vycítí čichem strach, úzkost, provinění i jiné emoce. Ačkoli je v práci při odhalování pašeráků úspěšná, její soukromý život za moc nestojí. S povalečským přítelem žije prázdný „pro forma“ vztah ve skromné chatě u lesa, a z rodiny jí zůstal jen dementní otec v ústavu. Přitahuje ji příroda a mnohem více než s lidmi si rozumí s divokými zvířaty. Všechno se změní, když při své práci potká záhadného podezřelého vyvrhele, s podobně zvláštní tváří, jménem Vore. Oba jsou k sobě až záhadně silně přitahováni.(Pilot Film)

Samotářská celní úřednice Tina má zvláštní dar neobvyklých čichových schopností. Dokáže u cestujících odhalit kontraband tím, že z nich vycítí strach či úzkost. Jednoho dne však kolem ní projde podezřele vyhlížející Vore a vše je najedou jinak. Originální variace na temnou severskou detektivku o lásce, lidech a jiných bytostech.(MFF Karlovy Vary)

Tina pracuje ako dôstojníčka colnej služby, čo sa v prípade ženy, ktorá šokuje okolie zdeformovanou tvárou, môže zdať nelogické. Lenže Tina má neuveriteľný čuch. Dokáže na diaľku odhaliť tých, čo majú strach a v batožine nepovolené látky a materiály. Počas jedného rutinného dňa v službe stretne Voreho, zanedbaného a mastného vlasáča v koženej bunde, ktorého pach nepripomína nič z toho, čo Tina dosiaľ cítila. Vore je kľúčom k jej záhadnej identite.(MFF Cinematik Piešťany)

Informace o filmu Tina a Vore

Režie:

Ali Abbasi

Předloha:

John Ajvide Lindqvist (povídka)

Scénář:

Ali Abbasi, Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist

Kamera:

Nadim Carlsen

Hrají:

Eva Melander, Eero Milonoff, Viktor Åkerblom, Jörgen Thorsson, Andreas Kundler

Producenti:

Peter Gustafsson, Petra Jönsson

Střih:

Olivia Neergaard-Holm, Anders Skov

Kostýmy:

Elsa Fischer

(další profese)

Tina a Vore (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tina a Vore na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/617516-tina-a-vore/Meridian

Stáhnout Meridian
Shlédnout Meridian

Meridian (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Meridian (1990):

Zámek rodu Bomarziniů ukrývá mnohá tajemství. Přichází sem mladá umělkyně Catherine Bomarziniová (Sherilyn Fenn) se svou přítelkyní. Navštíví představení pouličního divadla. Zde se seznámí s kouzelníkem Laurencem (Malcolm Jamieson), který dokáže rozluštit záhady starého zámku. Spolu poodhalují kletbu, která ohrožuje jejich životy.(ArnoldJ)

Informace o filmu Meridian

Režie:

Charles Band

Scénář:

Dennis Paoli

Kamera:

Mac Ahlberg

Hudba:

Pino Donaggio

Hrají:

Sherilyn Fenn, Malcolm Jamieson, Hilary Mason, Phil Fondacaro, Vernon Dobtcheff, Charlie Spradling

Producenti:

Charles Band

Střih:

Ted Nicolaou

Scénografie:

Giovanni Natalucci

Kostýmy:

Michaela Gisotti

(další profese)

Meridian (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Meridian na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/22257-meridian/