Nightflyers (TV seriál)

Stáhnout Nightflyers (TV seriál)
Shlédnout Nightflyers (TV seriál)

Nightflyers (TV seriál) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nightflyers (TV seriál) (2018):

Informace o filmu Nightflyers (TV seriál)

Tvůrci:

Jeff Buhler

Režie:

Mike Cahill, Andrew McCarthy, Nick Murphy, Maggie Kiley, Michael J. Bassett, Damon Thomas, Mark Tonderai, Stefan Schwartz

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Scénář:

Jeff Buhler, Lindsay Sturman, Brian Nelson, Terry Matalas, Christopher Monfette, David Schneiderman, Michael Golamco

Kamera:

Gavin Struthers, Markus Förderer, Peter Robertson

Hudba:

Will Bates

Hrají:

Phillip Rhys, Miranda Raison, Eoin Macken, David Ajala, Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith, Brían F. O'Byrne, Gretchen Mol, Bronte Carmichael, Youssef Kerkour, Zoë Tapper, Aoibhinn McGinnity, Joplin Sibtain, Barry John O'Connor, Keith Jordan, Josette Simon, Olwen Fouere, Ned Dennehy, Catherine Byrne, Olga Wehrly

Producenti:

Robert Jaffe

Střih:

Toby Yates, Peter Forslund

Scénografie:

David Sandefur

Kostýmy:

Magali Guidasci

(další profese)

Nightflyers (TV seriál) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nightflyers (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/605154-nightflyers/Oni žijí!

Stáhnout Oni žijí!
Shlédnout Oni žijí!

Oni žijí! (1988) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oni žijí! (1988):

John Nada (Roddy Piper) objeví, že mimozemské bytosti tajně ovládly svět a chtějí lidstvo zotročit. Malý tým rebelů se vydává s nimi bojovat a Nada se rozhodne tuto nerovnou bitvu vybojovat s nimi.(oficiální text distributora)

Občas není na škodu zavzpomínat si na nějakou tu klasiku. Obzvlášť když nám ta klasika říká, že bohatí a mocní tohoto světa jsou ve skutečnosti mimozemšťané, kteří nic netušící většinu ovládají pomocí hypnotických signálů a udržují nás ve stavu konformity a konzumu díky všudypřítomným nápisům jako „POSLOUCHEJ", „NAKUPUJ", „SLEDUJ TELEVIZI" nebo „SPI". Jsou mezi námi režiséra Johna Carpentera je zároveň resuscitací padesátkových filmů o mimozemských invazích, jakousi analogovou verzí filmu Matrix, satirou na reaganovskou Ameriku osmdesátých let a brakovým akčním hororem, ve kterém mimo jiné zazní slavná hláška „Přišel jsem si zažvýkat a nakopat vám prdel... a došla mi žvýkačka."(Festival otrlého diváka)

Informace o filmu Oni žijí!

Režie:

John Carpenter

Scénář:

John Carpenter

Kamera:

Gary B. Kibbe

Hudba:

John Carpenter, Alan Howarth

Hrají:

Roddy Piper, Keith David, Meg Foster, Peter Jason, Raymond St. Jacques, Jason Robards III, Sy Richardson, Susan Barnes, Tommy Morrison, John F. Goff, Al Leong, Robert Grasmere, George 'Buck' Flower, Norman Alden, Susan Blanchard, Larry J. Franco, John Lawrence, Jeb Stuart Adams, Jimmy Nickerson

Producenti:

Larry J. Franco

Střih:

Gib Jaffe

(další profese)

Oni žijí! (1988) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oni žijí! na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1328-oni-ziji/Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Stáhnout Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie
Shlédnout Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010):

První oficiální film z universa Warhammer 40k pojednává o mladém Proteovi, který se chystá na svou první misi, coby člen věhlasné kapituly Hvězdné pěchoty, Ultramaríny.
Se svou jednotkou přistávají na planetě Mithron, aby zkontrolovali Imperiální svatyni, odkud se jim místo celé posádky hlásí pouze nouzový signál majáku. Brzy po přistání zjišťují, že jejich podezření bylo opodstatněné a opravdu mají co dočinění se zhoubnými silami Chaosu...(Crowen)

Je 41. milénium, divoká a ponurá budoucnost, kdy lidstvo bojuje o přežití v galaxii zmítané krveprolitím a ničením. Lidské pokolení balancuje na pokraji vyhynutí, přepadáváno ze všech stran nepřáteli, kacíři chaosu, mutanty a zrádci. Jen silní dokáží přežít, nejlepší z nich, výkvět Imperiálních jednotek, nezdolní Space Marines, geneticky vylepšení elitní bojovníci s nadlidskými schopnostmi. Ze všech starověkých a úctyhodných kapitul Space Marines jsou právě Ultramarines ti nejsilnější, nejvíce respektovaní a nejodvážnější. Jsou oddáni svému poslání a císaři, jedinému bohovi.
Kapitán Severus, uctívaný veterán, obdržel naléhavou žádost o pomoc ze vzdálené planety Mithron. Vyráží pouze s deseti muži, nikdo jiný se v blízkosti nenachází. Mithron je strategicky významné místo a jeho svatyni chrání již po několik generací kapitula Imperial Fists. Co strašného se jim mohlo stát, že proslulá kapitula žádá o pomoc?(ČSFD.cz)

Informace o filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Režie:

Martyn Pick

Scénář:

Dan Abnett

Hrají:

Terence Stamp, Sean Pertwee, Steven Waddington, Donald Sumpter, John Hurt, Johnny Harris, Ben Bishop

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/281663-ultramarines-a-warhammer-40-000-movie/Lovec nestvůr

Stáhnout Lovec nestvůr
Shlédnout Lovec nestvůr

Lovec nestvůr (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lovec nestvůr (2010):

Dylan Dog je jediný soukromý detektiv na světě, který se specializuje na nemrtvé. Jak stojí na jeho vizitce, pracuje jako „vyšetřovatel paranormálních jevů: žádný puls, žádný problém“. Dylan zná všechna jejich tajemství z podsvětí i bratrovražedné spory a jako každý normální člověk je i on stále více přesvědčený o tom, že čím méně se s nemrtvými a jejich nesčetnými problémy zaplete, tím lépe. Zmizelý artefakt, krásná dědička a brutální vražda jej však stáhnou zpět do temného světa nemrtvých. „Dead of Night“ je gotický thriller podle jedné z nejprodávanějších komiksových sérií na světě, „Dylan Dog“. Odehrává se v téměř evropské atmosféře zapadlých uliček města New Orleans, které se pyšní dlouhou a legendami opředenou historií spojenou s nadpřirozenem.(Filmbox)

Soukromé očko Dylan Dog se snaží hodit za hlavu svoji minulost a vydělávat si počestně právě jako běžný privátní detektiv. Když ale ve městě začne řádit vlkodlak, znovu se otvírají dveře minulosti, za nimiž se ukrývá hrůzná skutečnost, že ONI, nemrtvé zombies, upíři a vlkodlaci, žijí, nebo spíše tlejí, mezi námi. Dylan a jeho nemrtvý partner musí co nejrychleji vyřešit záhadu spletitých událostí, které by zas a znovu mohly srazit svět na kolena a dost možná ještě níž.(MartinezZ)

Dylan Dog, nyní se živící jako obyčejný soukromý detektiv, je bývalým zvláštním vyšetřovatelem, zvoleným pro vyšetřování zločinů mezi nemrtvými. Je nucen navrátit se z důchodu díky sérii vražd, mezi které se připlete jako jedna z obětí i jeho partner. Brzy však zjišťuje, že křehký mír mezi znepřátelenými rasami se může stát minulostí díky ztracenému artefaktu, který v nesprávných rukou může vyvolat masakr.(SaNcHeZ_cz)

Súkromný detektív Dylan Dog už pred rokmi skončil so svojou minulosťou a usiluje sa žiť normálnym životom, ale jedného dňa jeho starý život znovu ožije – v meste začne vyčíňať vlkolak. Dylan sa tak opäť dostane do spoločnosti upírov, vlkolakov a zombie, hoci to doteraz vyzeralo, že už medzi nami nie sú. Dylan a jeho „nemŕtvy“ partner musia čo najrýchlejšie vyriešiť záhadu spletitých udalostí, ktoré by zas a znovu mohli zraziť svet na kolená ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lovec nestvůr

Režie:

Kevin Munroe

Scénář:

Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer

Kamera:

Geoffrey Hall

Hudba:

Klaus Badelt, Andrew Raiher

Hrají:

Brandon Routh, Taye Diggs, Peter Stormare, Anita Briem, Sam Huntington, Brian Steele, Marco St. John, Kimberly Whalen, Laura Spencer, Ada Michelle Loridans, Laura Shipley, Kurt Angle, Mitchell Whitfield, Dacia Fernandez, Dan Braverman, Jon Eyez, Andrew Sensenig, Ladson Deyne, James Landry Hébert, Randal Reeder, Douglas M. Griffin, Harvey Lowry, Kyle Clements

Producenti:

Gilbert Adler

Střih:

Paul Hirsch

Scénografie:

Raymond Pumilia

Kostýmy:

Caroline Eselin

(další profese)

Lovec nestvůr (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lovec nestvůr na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234817-lovec-nestvur/Zoe

Stáhnout Zoe
Shlédnout Zoe

Zoe (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zoe (2018):

Informace o filmu Zoe

Režie:

Drake Doremus

Scénář:

Richard Greenberg

Kamera:

John Guleserian

Hudba:

Dan Romer

Hrají:

Léa Seydoux, Ewan McGregor, Rashida Jones, Theo James, Matthew Gray Gubler, Miranda Otto, Christina Aguilera, Tristan D. Lalla, Kyle Gatehouse, Jordana Lajoie, Anthony Shim, Kai Lennox, Janine Theriault, Arlen Aguayo-Stewart

Producenti:

Drake Doremus, Michael A. Pruss, Robert George

Střih:

Douglas Crise

Scénografie:

Katie Byron

Kostýmy:

Alana Morshead

(další profese)

Zoe (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zoe na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/569943-zoe/Pozor, obří žena! (TV film)

Stáhnout Pozor, obří žena! (TV film)
Shlédnout Pozor, obří žena! (TV film)

Pozor, obří žena! (TV film) (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pozor, obří žena! (TV film) (1993):

Nancy nade vše miluje svého manžela. Přesto že je jí nevěrný, nechce se jej za žádnou cenu vzdát. Je zoufalá.

Na pomoc jí přijdou mimozemšťané, kteří z ní udělají obra, aby tak poukázali na její velkolepou duši. Nancy teď měří 15 metrů, a svého manžela může vzít do hrsti - obrazně i ve skutečnosti.(oficiální text distributora)

Bohatý otec, jeho dcéra, ktorá má neverného manžela, no napriek tomu ho miluje a nechce sa ho vzdať. On však jej výčitky neberie vážne. A tak sa na jej stranu postaví aj mimozemská civilizácia, ktorá originálnym spôsobom poukáže na túto úžasnú ženu, ktorej morálna veľkosť je k nezaplateniu. Spraví z nej obra. Hlavná hrdinka si tak môže svojho manžela aj s autom kľudne zobrať do ruky ako malú hračku...(Diamant)

Informace o filmu Pozor, obří žena! (TV film)

Scénář:

Mark Hanna (původní scénář)

Kamera:

Russell Carpenter

Hudba:

Nicholas Pike

Hrají:

Daryl Hannah, Daniel Baldwin, William Windom, Frances Fisher, Paul Benedict, Lewis Arquette, Xander Berkeley, Richard Edson, Dru Mouser, Barry Watson, Hilary Shepard, Stephen Rowe, Maud Winchester, Hamilton Camp, Scott Williamson

Producenti:

Debra Hill

Střih:

Harry Keramidas

Scénografie:

Joseph T. Garrity

Kostýmy:

Arianne Phillips

(další profese)

Pozor, obří žena! (TV film) (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pozor, obří žena! (TV film) na ČSFD

36%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10464-pozor-obri-zena/Flesh for Frankenstein

Stáhnout Flesh for Frankenstein
Shlédnout Flesh for Frankenstein

Flesh for Frankenstein (1973) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Flesh for Frankenstein (1973):

Film napsaný, snímaný a režírovaný Paulem Morrisseyem. Baron Frankenstein žije v incestním manželství se svojí sestrou. Jejich děti s láskou stínají hlavy panenek s pomocí miniaturní gilotiny. Nikoho pak již nepřekvapí, že se hlava této povedené rodinky pokouší syntetizovat dvojici, ve které by byly uchovány ideály starověkého Řecka, přetrvávající částečně pouze u srbské rasy. Jeho touha je stejně tak germánská jako šílená. V tomto filmu se také staneme svědky realizace erotických možností nezhojeného masa, a to když se Frankenstein uspokojí se svým oblíbeným monstrem. Později tohoto „neosexuálního“ prvku využije i David Cronenberg ve svém legendárním filmu Crash. (Febiofest 2006)(oficiální text distributora)

Informace o filmu Flesh for Frankenstein

Režie:

Paul Morrissey, Antonio Margheriti

Scénář:

Tonino Guerra, Paul Morrissey

Kamera:

Luigi Kuveiller

Hudba:

Claudio Gizzi

Hrají:

Joe Dallesandro, Monique van Vooren, Udo Kier, Dalila Di Lazzaro, Cristina Gaioni, Liù Bosisio, Rosita Torosh, Nicoletta Elmi, Carla Mancini

Producenti:

Carlo Ponti, Andrew Braunsberg, Louis Peraino

Střih:

Jed Johnson

Scénografie:

Enrico Job

(další profese)

Flesh for Frankenstein (1973) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Flesh for Frankenstein na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/6805-flesh-for-frankenstein/Convent, The

Stáhnout Convent, The
Shlédnout Convent, The

Convent, The (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Convent, The (2000):

V jednom americkém městečku za dramatických okolností vyhořel klášter. O čtyřicet let později si jeho ruiny vybere skupina teenagerů jako místo pro zasvěcovací rituál pro jednoho z nich. Ti však netuší, že duše zemřelých jeptišek stále v klášteru přebývá a touží po pomstě. Když se k tomu přimotají i vyznávači ďábla, je o zábavu postaráno.(Šakalík)

Informace o filmu Convent, The

Režie:

Mike Mendez

Scénář:

Chaton Anderson

Kamera:

Jason Lowe

Hudba:

Joseph Bishara

Hrají:

Joanna Canton, Megahn Perry, Adrienne Barbeau, Coolio, Bill Moseley, Elle Alexander, Allison Dunbar, Liam Kyle Sullivan, Chaton Anderson, Oakley Stevenson, Kelly Mantle

Producenti:

Chaton Anderson

Střih:

John Rosenberg

Scénografie:

Robert Hummel

Kostýmy:

Linda Duclos, Kresta Lins, Tanja Weck

(další profese)

Convent, The (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Convent, The na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/181274-convent-the/Let na Měsíc

Stáhnout Let na Měsíc
Shlédnout Let na Měsíc

Let na Měsíc (1967) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Let na Měsíc (1967):

Informace o filmu Let na Měsíc

Režie:

William Conrad, Robert Altman

Kamera:

William W. Spencer

Hudba:

Leonard Rosenman

Hrají:

James Caan, Robert Duvall, Joanna Moore, Charles Aidman, Barbara Baxley, Steve Ihnat, Michael Murphy, Mike Farrell, William Conrad, Ivan Bonar, Ted Knight, Stephen Coit, Harry Ellerbe, Robert Ridgely, Stacy Harris, Ron Stokes, John Rayner, Christopher Riordan, Ray Ballard

Producenti:

Jimmy Lydon

Střih:

Gene Milford

(další profese)

Let na Měsíc (1967) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Let na Měsíc na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/101-let-na-mesic/The Deadly Mantis

Stáhnout The Deadly Mantis
Shlédnout The Deadly Mantis

The Deadly Mantis (1957) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Deadly Mantis (1957):

Roztopenie arktického ľadovca uvoľní zamrznutú pravekú gigantickú modlivku, ktorá začne požierať obyvateľov a postupne sa presúva do teplejších oblastí smerom k Washingtonu a New Yorku. Paleontológovia spolupracujú s vojakmi, aby modlivku zničili...(matriosa)

Informace o filmu The Deadly Mantis

Režie:

Nathan Juran

Scénář:

Martin Berkeley

Kamera:

Ellis W. Carter

Hudba:

Irving Gertz, William Lava

Hrají:

Craig Stevens, William Hopper, Marvin Miller, Pat Conway, Bing Russell, Paul Smith, Chuck Hamilton, Marvin Bryan, David McMahon, Chet Brandenburg, Tom Greenway, Harry Tyler, Michael Forest, James Dime, George Lynn, Madelon Baker, Jack Mather, Donald Randolph, Paul Campbell, Alix Talton, Jess Kirkpatrick, Floyd Simmons, Rudy Germane, John Close, John Roy, George Bruggeman, Florenz Ames, Ernesto Molinari, James Lanphier

Producenti:

William Alland

Střih:

Chester W. Schaeffer

Kostýmy:

Jay A. Morley Jr.

(další profese)

The Deadly Mantis (1957) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Deadly Mantis na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4896-the-deadly-mantis/