Bohemian Rhapsody (TV pořad)

Stáhnout Bohemian Rhapsody (TV pořad)
Shlédnout Bohemian Rhapsody (TV pořad)

Bohemian Rhapsody (TV pořad) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bohemian Rhapsody (TV pořad) (2011):

Bohemia Balet tančí na hudbu skupiny Queen. Choreografie L. Holánková.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Bohemian Rhapsody (TV pořad)

Režie:

Gustav Skála

Bohemian Rhapsody (TV pořad) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bohemian Rhapsody (TV pořad) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310715-bohemian-rhapsody/Nežádej svůj poslední tanec 2

Stáhnout Nežádej svůj poslední tanec 2
Shlédnout Nežádej svůj poslední tanec 2

Nežádej svůj poslední tanec 2 (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nežádej svůj poslední tanec 2 (2006):

Sledujeme další osud tanečnice Sáry (Izabella Miko) která byla v prvním díle přijata na Juliard. Tento film mapuje její studium a také posun jejích snů a přání. Vždycky toužila stát se baletkou. Jejím velkým vzorem byla celý život Monique Delacroix (Jacqueline Bisset), která se nyní stala její učitelkou a oceňuje její píli a dřinu. Už při zahájení se Sára setká se sympatickým Milesem (Columbus Short), který také supluje jednu hodinu o hudbě a pozve jí do klubu aby předvedl muziku, kterou se zabývá. Sára je nadšená a Miles jí poprosí o spolupráci na jednom projektu, Sára po rozvaze souhlasí a vymýšlí pro něj choreografii. Tím se také rozjíždí jejich intimní vztah. Sáru to velmi baví a díky tomu už si není tolik jistá svým snem stát se za každou cenu baletkou....(kachnacekk)

Tanečnici Sare Johnsonovej (Izabella Miko) sa konečne splnil jej najväčší sen – prijali ju prestížnu školu Juliard! Ledva vedela chodiť, už túžila stať sa baletkou – a jej veľkým vzorom bola po celý jej život primabalerína Monique Delacroixová (Jacqueline Bisset). Nuž a práve Monique sa teraz na Juliarde stala jej učiteľkou - a oceňuje jej usilovnosť a snahu! Sara sa na škole stretne s mnohými zaujímavými ľuďmi - napríklad so sympatickým Milesom Sultanom (Columbus Short), ktorý tiež supluje jednu hodinu hudby a pozve ju do klubu, aby jej ukázal hudbu, ktorou sa zaoberá. Sara je nadšená a Miles ju poprosí o spoluprácu na jednom projekte. Mladá žena súhlasí a vymyslí preňho choreografiu... Keďže ju táto práca veľmi napĺňa a baví, náhle si uvedomí, že už si vôbec nie je taká istá svojím snom stať sa za každú cenu baletkou...(TV Doma)

Informace o filmu Nežádej svůj poslední tanec 2

Režie:

David Petrarca

Scénář:

Kwame Nyanning

Kamera:

David A. Makin

Hrají:

Izabella Miko, Columbus Short, Jacqueline Bisset, Aubrey Dollar, Ne-Yo, Marina Stone, Tré Armstrong, Ray J, Evan Williams, Ian Brennan

Producenti:

Eric Hetzel

Střih:

Trudy Ship

Scénografie:

Taavo Soodor

Kostýmy:

Gersha Phillips

(další profese)

Nežádej svůj poslední tanec 2 (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nežádej svůj poslední tanec 2 na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/230828-nezadej-svuj-posledni-tanec-2/Tanec s vášní

Stáhnout Tanec s vášní
Shlédnout Tanec s vášní

Tanec s vášní (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tanec s vášní (2000):

Jsou mladí talentovaní a plní energie. Každou hodinu každého dne věnují přípravě na své životní poslání. Trénink studentů baletní školy je stejně namáhavý jako příprava vrcholových sportovců. Každý z nich chce uspět, ale hvězdou se stanou jen ti nejlepší. Fascinující svět studentů klasického baletu pojímá renomovaný režisér Nicholas Hytner jako strhující drama profesionálních ambicí, lásky a nenávisti.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tanec s vášní

Režie:

Nicholas Hytner

Scénář:

Carol Heikkinen

Kamera:

Geoffrey Simpson

Hudba:

George Fenton

Hrají:

Amanda Schull, Jeff Hayenga, Zoe Saldana, Carlo Alban, Ethan Stiefel, Susan May Pratt, Sascha Radetsky, Peter Gallagher, Donna Murphy, Julie Kent, Debra Monk, Jekatěrina Ščelkanova, Eion Bailey, Jessie Ward, Scottie Thompson, Marcia Jean Kurtz, Brenda Denmark, Maryann Plunkett, Randy Pearlstein, Olga Merediz, Gillian Murphy, Derek Ambrosi

Producenti:

Laurence Mark

Střih:

Tariq Anwar

Scénografie:

David Gropman

Kostýmy:

Ruth Myers

(další profese)

Tanec s vášní (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tanec s vášní na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/12775-tanec-s-vasni/Vášnivý tanec

Stáhnout Vášnivý tanec
Shlédnout Vášnivý tanec

Vášnivý tanec (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vášnivý tanec (1998):

Když se tanečníci Rafaela a Ruby poprvé uviděli, okamžitě mezi nimi vzplály silné city. Když však Rafael následuje Ruby do Las Vegas na Světový taneční festival, ona je nucena tančit s jiným partnerem - a vyhrává. Rafael však hledá v životě mnohem více, než pouze taneční partnerku a Ruby chce dosáhnout vyššího cíle, než jen první ceny v tanci.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vášnivý tanec

Režie:

Randa Haines

Scénář:

Daryl Matthews

Kamera:

Fred Murphy

Hudba:

Michael Convertino

Hrají:

Vanessa L. Williams, Chayanne, Kris Kristofferson, Joan Plowright, Jane Krakowski, Beth Grant, Harry Groener, Angelo Pagan, Mike Gomez, Melanie LaPatin, J.E. Freeman, Jean Marc Genereux, Kevin Sateri, Bill Applebaum

Producenti:

Šinja Egawa, Randa Haines, Lauren Weissman

Střih:

William S. Scharf, Lisa Fruchtman

Scénografie:

Waldemar Kalinowski

Kostýmy:

Joe I. Tompkins

(další profese)

Vášnivý tanec (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vášnivý tanec na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/38675-vasnivy-tanec/Let’s Dance 3D

Stáhnout Let’s Dance 3D
Shlédnout Let’s Dance 3D

Let's Dance 3D (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Let's Dance 3D (2010):

Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa?(oficiální text distributora)

Osiřelý streetový tanečník Luke se snaží vyhnout vystěhování ze starého skladiště v New Yorku, které je pro něj jediným domovem. Na tomto místě se scházejí mladí tanečníci z celého světa. Tito lidé mají taneční skupinu House of Pirates. Aby její členové přežili, musí porazit své dlouholeté rivaly House of Samurai v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke hledá ve městě nové talenty, které pomůžou jeho skupině vyhrát soutěž. Najde dva tanečníky, streetovou tanečnici Natalii a Moosa (Robert Alexander 3), komediálního tanečníka. Moos je nyní v prvním ročníku na New Yorské universitě. Natalie má ovšem tajemství, které Lukovi neřekla a které může zničit jejich začínající lásku a vše, co Piráti vybudovali. Skupina dá dohromady úžasnou taneční choreografii, jenže tu jim soupeřící skupina Samurajů ukradne. Jak se čas krátí, Moose se musí obrátit na svou starou skupinu MSA o pomoc. Teď však nastanou otázky, zda budou Piráti a MSA schopni dát dohromady novou taneční sestavu na poslední chvíli. A bude dost dobrá, aby porazili zatím nejlepší streetové tanečníky světa? To se dozvíme.(Kapryka)

Informace o filmu Let's Dance 3D

Režie:

Jon M. Chu

Scénář:

Amy Andelson, Emily Meyer

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Rick Malambri, Sharni Vinson, Harry Shum Jr., Ally Maki, Alyson Stoner, Adam G. Sevani, Kendra Andrews, Jason Etter, Daniel 'Cloud' Campos, Ruby Feliciano, Cheryl Alessio, Robin Taylor, Carolina Ravassa, Jamaal Stone, Stephen Boss, John Jillard Sr., Keith Stallworth, Martín Lombard, Facundo Lombard, Kylie Goldstein, Joshua Allen, Dan Ziskie, Beau Casper Smart, Kevin Chew, Monique Dupree, Sonnie Brown

Producenti:

Adam Shankman, Jennifer Gibgot

Střih:

Andrew Marcus

Scénografie:

Devorah Herbert

Kostýmy:

Bart Mueller, Kurt Swanson

(další profese)

Let's Dance 3D (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Let's Dance 3D na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264577-let-s-dance-3d/Let’s Dance: Revolution

Stáhnout Let’s Dance: Revolution
Shlédnout Let’s Dance: Revolution

Let’s Dance: Revolution (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Let’s Dance: Revolution (2012):

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet.

Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené.

Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc.(oficiální text distributora)

Emily je dcerou bohatého tanečníka a stěhuje se do Miami, aby se mohla stát profesionální tanečnicí. Pozná však Seana, vedoucího taneční skupiny pouličních gangů, která se snaží vyhrát taneční soutěž. Emily se k Seanově skupině přidá a bude se ji snažit dovést k vítězství.(beyli)

Informace o filmu Let’s Dance: Revolution

Režie:

Scott Speer

Scénář:

Jenny Mayer

Kamera:

Karsten Gopinath

Hudba:

Aaron Zigman

Hrají:

Kathryn McCormick, Ryan Guzman, Peter Gallagher, Misha Gabriel Hamilton, Adam G. Sevani, Megan Boone, Tommy Dewey, Morgane Slemp, Cleopatra Coleman, Angeline Appel, Todd Allen Durkin, Marc Macaulay, Jordana DePaula

Producenti:

Adam Shankman, Jennifer Gibgot

Střih:

Matt Friedman, Avi Youabian

Masky:

Desne J. Holland

Kostýmy:

Rebecca Hofherr

(další profese)

Let’s Dance: Revolution (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Let’s Dance: Revolution na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299317-let-s-dance-revolution/Achilles (TV film)

Stáhnout Achilles (TV film)
Shlédnout Achilles (TV film)

Achilles (TV film) (1984) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Achilles (TV film) (1984):

Televizní inscenace baletu Ch. W. Glucka. Achilles byl bájný hrdina, který se vyznamenal v bojích Trojské války. Porazil v osobním souboji Hektora, a tak pomstil smrt svého přítele Patrokla. Díky své matce, bohyni Thetis byl Achilles nezranitelný. Ta ho po narození podle jedné verze pověsti koupala v podsvětní řece Styx, podle druhé ho potírala ambrózií a zakalovala nad ohněm. Při zakalování ji však přistihl Achillův otec král Péleus, vyděšená Thetis syna upustila. Proto zůstala pata, za kterou ho Thetis držela jediným zranitelným místem (známá Achillova pata, kterou později smrtelně zasáhl Paridův šíp), Péleus ji nechtěným vyrušením zabránil zakalování dokončit. Christoph Willibald Gluck (1714–1787), známý operní reformátor, si tuto homérovskou látku vybral pro svůj balet z roku 1764. Režisér Petr Weigl zfilmoval tento příběh v roce 1984 a v choreografii Heinze Spoerliho obsadil do hlavních rolí nejvýznamnější hvězdy tehdejšího baletního umění, mj. P. Bortoluzziho (Achilles), V. Harapese (Paris), M. Denarda (Hektor) a K. Csarnóyovou (Helena). Zaměřil se na slavné epizody dějů z Trojské války, včetně soubojů s Hektorem a Paridem.(Česká televize)

Informace o filmu Achilles (TV film)

Režie:

Petr Weigl

Hrají:

Vlastimil Harapes

Achilles (TV film) (1984) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Achilles (TV film) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/276705-achilles/Tanec s vášní: Rozbal to!

Stáhnout Tanec s vášní: Rozbal to!
Shlédnout Tanec s vášní: Rozbal to!

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tanec s vášní: Rozbal to! (2008):

Návrat fenoménu Tanec s vášní: Rozbal to! s novými tanečníky přináší i novou vášeň. Vše co kdy Kate Parkerová (Rachele Brooke Smithová) opravdu chtěla, bylo studium na prestižní newyorské Americké baletní akademii. Ale když jí tam nevezmou, uvědomí si, že aby uspěla v tanečním světě chce to něco víc, než jen přirozený talent. Ve špičkovém hip-hopovém klubu, za pomoci pohledného bývalého hokejisty - nyní tanečníka, však ještě může dosáhnout splnění svých snů.(HBO Europe)

Ak máte radi tanečné filmy, tento film je pre vás ako stvorený. Dej filmu sa odohráva v New Yorku, kde mladá Kate Parker príde, aby sa stala súčasťou najlepšej tanečnej školy v USA. Nakoniec však skončí ako čašníčka v bare a doučovateľka tanca jedného z úspešne prijatých študentov na školu. Film je plný skvelej hudby a tanečných scén.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Tanec s vášní: Rozbal to!

Režie:

Steven Jacobson

Scénář:

Karen Bloch Morse

Kamera:

Dino Parks

Hudba:

Laura Karpman

Hrají:

Rachele Brooke Smith, Kenny Wormald, Peter Gallagher, Sarah Jayne Jensen, Ethan Stiefel, Crystal Lowe, Tara Wilson, Harry Shum Jr., Nicole Muñoz, Aliyah O´Brien, Misha Gabriel Hamilton, Lucia Walters, Daniela Dib, Christopher Russell, Anthony Harrison

Producenti:

Laurence Mark

Střih:

Ian Slater

Scénografie:

Geoff Wallace

Kostýmy:

Angelina Kekich

(další profese)

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tanec s vášní: Rozbal to! na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/246621-tanec-s-vasni-rozbal-to/Battle of the Year: The Dream Team

Stáhnout Battle of the Year: The Dream Team
Shlédnout Battle of the Year: The Dream Team

Battle of the Year: The Dream Team (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Battle of the Year: The Dream Team (2013):

Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu.(Falcon)

Připravte se na nejlepší světové tanečníky breakdance, kteří se spolu utkají na každoroční soutěži. Battle of the Year nabízí omračující taneční kreace, strhující sestavy a dech beroucí přehlídku zručnosti a fantazie. Podceňovaný americký tým se musí postavit proti letošní světové elitě, aby s podporou svých trenérů, Blakea (Josh Holloway) a Franklyna (Josh Peck), konečně vystoupal na samotný vrchol. Užijte si našlapaný soundtracka sledujte, jak se plní taneční sny.(Bontonfilm)

Americká taneční skupina B-Boy míří do Francie soutěžit v Mezinárodním mistrovství, v tzv. Bitvě roku. Dosavadní pokusy skončily neúspěchem. Podaří se jim tentokrát zvítězit, poté co vyměnili trenéra?(betyn)

Informace o filmu Battle of the Year: The Dream Team

Režie:

Benson Lee

Scénář:

Brin Hill, Chris Parker

Kamera:

Michael Barrett

Hudba:

Christopher Lennertz

Hrají:

Josh Holloway, Josh Peck, Chris Brown, Laz Alonso, Weronika Rosati, Giovanni V. Giusti, Caity Lotz, Joko Winterscheidt, Klaas Heufer-Umlauf, Keith Stallworth, Steve Terada, Terrence Jenkins

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

Peter S. Elliot

Scénografie:

Chris Cornwell

Kostýmy:

Soyon An

(další profese)

Battle of the Year: The Dream Team (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Battle of the Year: The Dream Team na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/306349-battle-of-the-year-the-dream-team/Nežádej svůj poslední tanec

Stáhnout Nežádej svůj poslední tanec
Shlédnout Nežádej svůj poslední tanec

Nežádej svůj poslední tanec (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nežádej svůj poslední tanec (2001):

Sára je dívka z malého města s velkým snem: stát se baletkou první třídy. Je však nucena opustit od svých plánů a vydat se za otcem do drsné části Chicaga, kde se spřátelí se svou černošskou spolužačkou Chenille a jejím pohledným bratrem Derekem. Sáru a Dereka zblíží jejich společná láska k tanci. Jak sílí jejich přátelství stejně tak sílí protesty přátel a rodiny. Sára a Derek jsou vystaveni největší zkoušce - zůstat věrni svým snům - a jeden druhému.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nežádej svůj poslední tanec

Režie:

Thomas Carter

Scénář:

Duane Adler, Cheryl Edwards

Kamera:

Robbie Greenberg

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

Julia Stiles, Sean Patrick Thomas, Kerry Washington, Fredro Starr, Terry Kinney, Bianca Lawson, Artel Great, Tai'isha Davis, Keith Robinson, Erica Hubbard, Andrew Rothenberg, Chryssie Whitehead, Milauna Jackson

Producenti:

Robert W. Cort, David Madden

Střih:

Peter E. Berger, Jeff Canavan

Scénografie:

Paul Eads

Kostýmy:

Sandra Hernandez

(další profese)

Nežádej svůj poslední tanec (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nežádej svůj poslední tanec na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/37707-nezadej-svuj-posledni-tanec/