Resolution

Stáhnout Resolution
Shlédnout Resolution

Resolution (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Resolution (2012):

Michael (Peter Cilella) se vydává do indiánské rezervace za svým přítelem Chrisem (Vinny Curran), aby mu pomohl přemoci závislost na drogách. Po několika dnech v neudržovaném domě však oba přátelé zjišťují, že v jejich okolí se dějí velmi podivné věci, a oba mají pocit, že je kdosi sleduje.(Goldbeater)

Informace o filmu Resolution

Režie:

Justin Benson, Aaron Moorhead

Scénář:

Justin Benson

Kamera:

Aaron Moorhead

Hrají:

Peter Cilella, Bill Oberst Jr., Justin Benson, Aaron Moorhead, Emily Montague, Zahn McClarnon, Vinny Curran, Thor Wixom, Michael Felker, David Lawson Jr., Melissa Lyon

Producenti:

David Lawson Jr., Aaron Moorhead, Justin Benson

Střih:

Aaron Moorhead, Justin Benson

Scénografie:

Melissa Lyon

(další profese)

Resolution (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Resolution na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/325140-resolution/Visible Scars

Stáhnout Visible Scars
Shlédnout Visible Scars

Visible Scars (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Visible Scars (2012):

Pred rokmi zabil Mike Gillis matku a zobral jej maličké dvojičky, aby tak ukojil túžbu svojej manželky po dieťati. Nasledujúcich sedem rokov držal dievčatá pod zámkom a každého, kto bol natoľko neopatrný, že sa k nim priblížil, bez milosti zavraždil. Všetko vyvrcholilo vraždou vlastnej manželky a požiarom, ktorý zachvátil dom, a ten sa zrútil na Mika a dievčatá. Práve do týchto hôr má namierené Stacy snažiaca sa ujsť pred svojim násilníckym priateľom. Chcela by si na strýkovej chate prečistiť hlavu a odpočinúť si. Hneď prvú noc má však návštevu: ducha malého dievčatka plačúceho za svojou mamičkou. Navyše, v rovnakom čase sa v tých istých horách ocitá aj detektív Black, vyšetrujúci 17 rokov starý prípad vraždy matky a zmiznutia jej detí.(beso74)

Informace o filmu Visible Scars

Režie:

Richard Turke

Scénář:

Richard Turke

Kamera:

Jacques Haitkin, Justin Duval

Hudba:

James Eakin III

Hrají:

Tom Sizemore, Jillian Murray, Hanna Hall, Deja Kreutzberg, Clark Moore, James W. Quinn, Skyler Caleb, Jon Van Ness, Jules Hartley, Alix Angelis, Billy Gillespie

Kostýmy:

Layne McGovern

(další profese)

Visible Scars (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Visible Scars na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/318787-visible-scars/V hlavní roli já

Stáhnout V hlavní roli já
Shlédnout V hlavní roli já

V hlavní roli já (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V hlavní roli já (2008):

Černá komedie tragických rozměrů aneb Zubatá se nepřezouvá.

Irská komedie V hlavní roli já je černá a drsná. Drsnější a černější než většina černých komedií, které jste mohli doposud vidět. Jejím hrdinou je člověk, který má oprávněný pocit, že se ocitl na dně. Bohužel netuší, že dno může mít i sklep.
Neúspěšný herec Mark (Mark Doherty) nosí permanentně uštvaný výraz, jemuž dominují psí oči. Není divu. Na konkurzech bývá většinou do počtu a navíc během nich zažívá mrazivá ponížení uštědřovaná nespokojenými režiséry (pikantní cameo rolička režiséra Neila Jordana). Opřít se navíc nemůže ani o přítelkyni (Amy Huberman), toužící po přívlastku „bývalá“, bratra (David O´Doherty), paraplegika upoutaného na vozík, ani o nejlepšího kámoše (Dylan Moran), který je sice budoucí slavný režisér a scenárista, ale zatím utápí svůj údajný talent v alkoholu a hazardních hrách. Jako pověstný Damoklův meč nad ním navíc visí hrozba vystěhování z pronajatého bytu, protože panu domácímu (Keith Allen) dochází trpělivost kvůli nesplácenému nájmu. Nějak takhle by mohlo vypadat peklo na Zemi.
Jenže pod tenhle kotel absolutního zoufalství lze ještě přiložit. Kombinace blikající žárovky v kuchyni, špatně zavěšeného lustru, uvolněných klik u dveří a popraskaného stropu odstartuje sérii katastrof, které ústí v sérii mrtvol, jež se zoufalému Markovi hromadí před očima. Ten ve snaze zachránit situaci roztáčí kolotoč bizarních a absurdních situacích, které všechno ještě zhoršují.
Komedie V hlavní roli já patří k filmům, u kterých se královsky bavíte, nicméně v hloubi duše se za to stydíte, protože v ní opravdu nic není k smíchu. Představitel jedné z hlavních rolí Dylan Moran patří k nejúspěšnějším britským komikům současnosti díky lehce anarchistickému britskému sitcomu Black Books, který volně vychází z poetiky Monty Pythonů. Ostatně i oni mají ve svém repertoáru slavný skeč, jehož hrdinou je muž, kolem něhož se sérií bizarních nehod kupí mrtví, aniž by on sám třeba jen hnul prstem.(oficiální text distributora)

Mark je neúspěšný herec, klarinetista a životní ztroskotanec. Třetím měsícem nemá z čeho zaplatit nájem, přítelkyně ho opustila a na psa právě spadla uvolněná polička. Mrtvý pes má však být jen první z řady obětí nešťastných nehod v Markově bytě. Za pomoci přítele Pierce situaci řeší tak trochu nestandardním způsobem a mrtvoly jednu po druhé odklízí. Budou mít aspoň jednou v životě štěstí?(Lancer)

Informace o filmu V hlavní roli já

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark Doherty

Kamera:

Seamus Deasy

Hrají:

Dylan Moran, Mark Doherty, Keith Allen, Amy Huberman, Aisling O'Sullivan, Neil Jordan, Hugh O'Conor, Jonathan Rhys Meyers, David O'Doherty

Producenti:

Alan Moloney

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Eleanor Wood

Kostýmy:

Maeve Paterson

(další profese)

V hlavní roli já (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V hlavní roli já na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/256232-v-hlavni-roli-ja/The Devil’s Tomb

Stáhnout The Devil’s Tomb
Shlédnout The Devil’s Tomb

The Devil's Tomb (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Devil's Tomb (2009):

Elitní jednotka žoldáků pod vedením válečného veterána Macka (Cuba Gooding Jr.) je najata agentkou CIA Elissou (Valerie Cruz) na záchrannou misi vědců pracujících na vykopávkách v pouštích Středního východu. Mack a jeho tým však brzy zjistí, že poušť skrývá strašlivé tajemství, které nemělo nikdy být odkryto. Tajemství, které ani není z této planety.(Suzie05)

Informace o filmu The Devil's Tomb

Režie:

Jason Connery

Scénář:

Keith Kjornes

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Bill Brown

Hrají:

Cuba Gooding Jr., Henry Rollins, Valerie Cruz, Taryn Manning, Franky G, Jason London, Zack Ward, Ray Winstone, Stephanie Jacobsen, Ron Perlman, Jason Connery, Bill Moseley, Yvette Nicole Brown, Holly Weber, Tank Jones, Brandon Fobbs, Jonathan Fraser

Producenti:

Bill Sheinberg, Jonathan Sheinberg, Sid Sheinberg

Střih:

Chris Conlee

Scénografie:

Thomas William Hallbauer

Kostýmy:

Sarah Jeanne Mgeni

(další profese)

The Devil's Tomb (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Devil's Tomb na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/236327-the-devil-s-tomb/Antisocial

Stáhnout Antisocial
Shlédnout Antisocial

Antisocial (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Antisocial (2013):

Sam neprežíva najšťastnejšiu etapu svojho života. Príchodom nového roka sa rozchádza s priateľom a na lekárskej fakulte nemá ukončenú skúšku z kriminológie. Aby aspoň trochu pozabudla na svoje problémy, prijíma pozvanie na malú silvestrovskú párty do bytu kamaráta Marka. Dobrá nálada upadá upozornením ľudí prostredníctvom TV správ, aby neopúšťali svoje príbytky a nikoho nevpúšťali dnu. Svetom sa začína za pomoci sociálnej siete "RedRoom" šíriť nákaza, ktorá zapríčiňuje samovraždy a fyzické útoky. A nik pred ňou nie je v bezpečí.(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Antisocial

Režie:

Cody Calahan

Scénář:

Cody Calahan, Chad Archibald

Kamera:

Jeff Maher

Hudba:

Steph Copeland

Hrají:

Michelle Mylett, Ry Barrett, Chad Archibald, Adam Christie, Kelly Michael Stewart, Laurel Brandes, Bea Santos, Jeff Maher, Karl Janisse, Jennifer Polansky, Nick Montgomery, Christopher Giroux, Serje Basi, Charlie Hamilton, John Migliore

Producenti:

Chad Archibald, Cody Calahan

Střih:

Chad Archibald, Cody Calahan

Scénografie:

Jason David Brown

Kostýmy:

Amanda Wood

(další profese)

Antisocial (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Antisocial na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/346802-antisocial/2 Hours

Stáhnout 2 Hours
Shlédnout 2 Hours

2 Hours (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 2 Hours (2012):

Informace o filmu 2 Hours

Režie:

Michael Ballif

Scénář:

Michael Ballif

Kamera:

Michael Ballif

Hrají:

Michael Ballif

2 Hours (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 2 Hours na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/341487-2-hours/Planet of the Apes (TV seriál)

Stáhnout Planet of the Apes (TV seriál)
Shlédnout Planet of the Apes (TV seriál)

Planet of the Apes (TV seriál) (1974) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Planet of the Apes (TV seriál) (1974):

Tři astronauti ztroskotají po průletu radioaktivní turbulencí na obydlené planetě. Ještě než na místo ztroskotání dorazí opice, dva přeživší astronauty zachrání místní domorodec. Z jeho vyprávění pochopí, že planetě vládnou opice. Pete Burke a Alan Virdon se po smrti svého zachránce skrývají před opicemi, které v nich vidí smrtelné nebezpečí.
Seriál nás provází dobrodružstvím, které tito dva astronauté prožijí s přítelem Galenem - šimpanzem - který uvěří jejich vyprávění, že přicházejí z minulosti, kdy vzkvétala lidská rasa. Hrdiny pronásleduje gorila Urko - velitel opičí bezpečnosti - a intriky spřádá i Zaius - orangutan, předsedající nejvyšší opičí radě.(novyto)

Informace o filmu Planet of the Apes (TV seriál)

Režie:

Jack Starrett, Alf Kjellin, Don Weis, Arnold Laven, Bernard McEveety, Don McDougall, John Meredyth Lucas, Ralph Senensky

Scénář:

Jim Byrnes, Anthony Wilson, Arthur Browne Jr., Richard Collins

Kamera:

Gerald Perry Finnerman

Hudba:

Lalo Schifrin, Earle Hagen, Richard LaSalle

Hrají:

Roddy McDowall, Ron Harper, Mark Lenard, Booth Colman, John Hoyt, William Smith, Jackie Earle Haley, James Naughton, Norman Burton, Royal Dano, Percy Rodrigues, Eileen Dietz, Woodrow Parfrey, Jay Robinson, Joanna Barnes, Norman Alden, John McLiam, Joseph Ruskin, Hal Baylor, Ron Soble, Harry Townes, Jamie Smith-Jackson, David Sheiner, Biff Elliot, George Wallace, John Milford, Gail Bonney, Frank Aletter, Glenn R. Wilder, Fred Lerner, Robert Phillips, Zina Bethune, Meegan King, Richard Devon, Jon Lormer, Nick Dimitri, John Garwood, James Daughton, Jennifer Ashley, Michael Conrad, Raymond Mayo, Jerome Thor, Victor Kilian, William Beckley, Baynes Barron, Jim Storm, Martin E. Brooks, Tom Troupe, Alvin Hammer, Pat Renella, Lee Delano, Joe Tornatore, Dennis Cross, Russ Marin, Geoffrey Deuel, Bobby Porter

Střih:

William Martin

(další profese)

Planet of the Apes (TV seriál) (1974) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Planet of the Apes (TV seriál) na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/70760-planet-of-the-apes/Sanft schläft der Tod (TV film)

Stáhnout Sanft schläft der Tod (TV film)
Shlédnout Sanft schläft der Tod (TV film)

Sanft schläft der Tod (TV film) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sanft schläft der Tod (TV film) (2016):

Anja a Frank si užívajú dokonalú dovolenku pri Baltskom mori so svojimi dvoma deťmi. Anja ich nechá na lodi samé len chvíľočku, no keď sa vráti, po deťoch nie je ani stopy. Kto ich mohol uniesť a aký bol jeho motív, keď nepožaduje žiadne výkupné? Počas pátrania po odpovediach na množstvo otázok Anja zisťuje, že aj jej manžel Frank má pred ňou svoje tajomstvá a nikdy jej nepovedal pravdu o svojom otcovi...(STV)

Informace o filmu Sanft schläft der Tod (TV film)

Režie:

Marco Kreuzpaintner

Scénář:

Holger Karsten Schmidt

Hrají:

Marleen Lohse, Fabian Busch, Bernhard Schütz, Hannes Wegener, Manfred Zapatka, Matthias Brandt, Georg Arms, Helene Grass, Luise Wolfram, Rike Eckermann, Luisa Römer, Christian Sonnberger, Sophie Pfennigstorf, Greta Burkhardt

Producenti:

Anna Neudert

Střih:

Claus Wehlisch

(další profese)

Sanft schläft der Tod (TV film) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sanft schläft der Tod (TV film) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/446489-sanft-schlaft-der-tod/Zmizelá a obviněná (TV film)

Stáhnout Zmizelá a obviněná (TV film)
Shlédnout Zmizelá a obviněná (TV film)

Zmizelá a obviněná (TV film) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zmizelá a obviněná (TV film) (2015):

Matka dcery podezřelé z teroristického útoku se snaží očistit její jméno.Když v centru Berlína vybuchne bomba a všechny indicie ukazují na teroristický útok, obává se soudkyně Elke Seebergová jen o jedno – o zdraví a bezpečnost své dcery Marie, která se tou dobou v centru pohybovala. Jenže poté, co policejní vyšetřovatelé Marii obviní, že byla do útoku aktivně zapojená, začne Elke o mnohém pochybovat. Ačkoli stále věří, že její dcera, jež je nezvěstná, nebyla do teroristické akce nijak zapletena, na povrch začnou vyplouvat nové, pro matku překvapivé skutečnosti. Marie navštěvovala společně se svým přítelem mešitu, a dokonce vycestovala do Pákistánu… Napínavý thriller, který překvapí několika chytrými zvraty, formuluje mimo jiné podstatnou společenskou kritiku, a sice, nakolik jsme v honbě za bezpečností a prevencí útoků, ochotni vzdát se dodržování norem právního státu. Herečka Christiane Paulová obdržela za ztvárnění Elke v roce 2016 mezinárodní cenu Emmy za nejlepší ženský herecký výkon.(Česká televize)

Elke Seeberg je soudkyně a svobodná matka. Po varování teroristů vybuchne bomba přímo uprostřed Berlína a Elkina dcera Marie spolu se svým marockým přítelem zmizí. Téže noci vrazí do apartmánu, kde bydlí Elke s Marií, speciální policejní jednotky. Heinrich Buch, šéf policejního vyšetřování, konfrontuje Elke se závažným obviněním: Marie je podezřelá, že je zapletena do teroristického útoku. Není mrtvá, ale je na útěku. Ví Elke víc, než říká? Elke věří v nevinu své dcery, ale dozvídá se další a další podrobnosti z jejího života, o kterých neměla ani tušení: že pravidelně s přítelem navštěvovali mešitu nebo že využili cestu do Indie, aby se dostali do Pákistánu. Elke začíná zkoumat, co se doopravdy stalo onen šedivý zimní den v Berlíně a jak došlo k výbuchu.(Prix Europa)

Život sudkyne Elke Seebergovej sa obráti naruby keď v Berlíne exploduje bomba, ktorá zasiahne autobus, ktorým zvykne cestovať jej dcéra Marie. Marie a jej marocký priateľ zmiznú bez stopy a do bytu, v ktorom Elke a Marie žili, vpadnú príslušníci špeciálnych policajných jednotiek. Marie je jednou z podozrivých...(STV)

Informace o filmu Zmizelá a obviněná (TV film)

Režie:

Elmar Fischer

Scénář:

Henriette Buegger

Kamera:

Sten Mende

Hudba:

Matthias Beine

Hrají:

Christiane Paul, Heino Ferch, Fabian Hinrichs, Inka Friedrich, Matthias Matschke, Hans-Werner Meyer, Linn Sara Reusse, Nursel Köse, Mirko Lang, Kirsten Block, Carolina Vera Squella, Adam Markiewicz, Lara Mandoki, Raúl Semmler, Ivan Vrgoc

Producenti:

Christine Strobl

Scénografie:

Kade Gruber

(další profese)

Zmizelá a obviněná (TV film) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zmizelá a obviněná (TV film) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/73466-zmizela-a-obvinena/Na stopě vrahovi (TV film)

Stáhnout Na stopě vrahovi (TV film)
Shlédnout Na stopě vrahovi (TV film)

Na stopě vrahovi (TV film) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na stopě vrahovi (TV film) (2011):

Zvláštní agentka FBI pátrá po sériovém únosci. V okamžiku, kdy naváže kontakt s jeho poslední obětí, pachatel mění svůj styl...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Na stopě vrahovi (TV film)

Režie:

Maggie Greenwald

Scénář:

April Smith

Kamera:

Jon Joffin

Hrají:

Catherine Bell, Cole Hauser, Titus Welliver, James Jordan, William Devane, Genevieve Buechner, Suleka Mathew, Serge Houde, Wanda Cannon, Michael Antonakos, Adrian Holmes, Eugene Lipinski, Laci J Mailey, Caley Dimmock, Jordana Largy, Patrick Sabongui, Don Thompson, Ryan McDonald, Rondel Reynoldson, Frank Charles Turner, Sean Amsing

Střih:

Michael John Bateman

Scénografie:

Stephen Geaghan

Kostýmy:

Stephanie Nolin

(další profese)

Na stopě vrahovi (TV film) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na stopě vrahovi (TV film) na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309695-na-stope-vrahovi/