Zločiny z vášně: Smrt milovaného

Stáhnout Zločiny z vášně: Smrt milovaného
Shlédnout Zločiny z vášně: Smrt milovaného

Zločiny z vášně: Smrt milovaného (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zločiny z vášně: Smrt milovaného (2013):

Puck Ekstedtová je pozvána na opuštěný ostrov na setkání přátel ze studií, aby oslavili slunovrat. Jedním z nich je i Eje, se kterým se Puck pozvolna sbližuje. Bouřlivé oslavy však naruší příchod nezvaných hostů, kteří zacloumají emocemi mnoha zúčastněných. Puck nakonec objeví mrtvé tělo jedné z žen a posléze i muže, který ji obdivoval, a na místo je přivolán inspektor Christer Wijk, aby odhalil vraha.(TV Barrandov)

Série vznikla na základě kriminálních románů Marie Lang a odehrává se v ryze švédském prostředí nádherného až magického Bergslagenu. V šesti dílech se setkáme s Puckou a Einarem Burem, kteří společně s policejním náčelníkem Christerem Wijkem pátrají po vrazích. Pachatelem je pokaždé "někdo z nás" a kriminální zápletkou je zločin z vášně. Každý díl je klasickou detektivkou, kdy sledujeme životy a osudy zajímavých postav ve vzrušujícím thrilleru naplněném láskou, sexem, intrikami, zradami, tajemstvími, lží a smrtí...Univerzitní lektor pozve Puck na oslavu letního slunovratu, kterou pořádá ve své odlehlé chatě na ostrově společně se skupinou přátel, včetně Einara Burea. Puck a Einar mají spolu tajný poměr a kvůli jeho přítomnosti Puck přijme pozvání na oslavu. Letní noci jsou svůdně krásné a erotické napětí bují mezi hosty. Při romantickém dovádění s Einarem objeví Puck zavražděnou ženu, která byla na oslavě. Einar kontaktuje svého kamaráda Christera Wijka, ale než dorazí, mrtvola zmizí. Kontakt s okolním světem je přerušen, když zmizí jediná loď na ostrově. Všichni jsou uvězněni na ostrově a někdo z nich je vrah. Za těchto okolností se Puck blíže pozná Einara a Christera. Před tím než je vražda vyřešena, jsou zabiti další dva lidé a jeden člověk spáchá sebevraždu.(Filmbox)

Informace o filmu Zločiny z vášně: Smrt milovaného

Režie:

Birger Larsen

Hudba:

Karl Frid, Pär Frid

Hrají:

Tuva Novotny, Linus Wahlgren, Ola Rapace, Suzanna Dilber, Peter Viitanen, Andreas Utterhall, Ida Engvoll, Fanny Risberg, Gustaf Hammarsten, Sanna Krepper

Střih:

Jacob Thuesen

Scénografie:

Annelie Wemstad

Masky:

Therese Sandersson

(další profese)

Zločiny z vášně: Smrt milovaného (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zločiny z vášně: Smrt milovaného na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/339229-zlociny-z-vasne-smrt-milovaneho/Spoluvina

Stáhnout Spoluvina
Shlédnout Spoluvina

Spoluvina (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Spoluvina (2000):

Cameron Colley je reportérem skotského listu Caledonian a je znám svými levicovými a radikálními názory. Pravda, již dávno není tak nesmiřitelný jako v dobách svého bouřlivého mládí, léta přece jen vykonala své, nicméně konformní pragmatik se z něho ještě nestal. Snad právě proto si jej vybral ten tajemný neznámý, kontaktující jej občas po telefonu s kusými, zpočátku nepříliš jasnými informacemi. Společné mají jen jedno: smrt, ošklivou smrt. Ale kdo jsou oběti? Proč museli zemřít? A co je spojuje? Čím dál víc je Cameron vtahován do sítě zločinu a trestu, vražedné sítě, z níž možná není úniku...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Spoluvina

Režie:

Gavin Millar

Předloha:

Iain Banks (kniha)

Scénář:

Bryan Elsley

Hudba:

Colin Towns

Hrají:

Jonny Lee Miller, Brian Cox, Keeley Hawes, Bill Paterson, Samuel West, Rachael Stirling, Stephen McCole, Ford Kiernan, Alex Norton, Richard Madden, Paul Higgins, Bill Little, Michael MacKenzie, Valerie Edmond, John Murtagh

Producenti:

Richard Jackson, Neil Dunn

Střih:

Niven Howie, Angus Newton

Scénografie:

Paul Kirby

Kostýmy:

Kate Carin

(další profese)

Spoluvina (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Spoluvina na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/35527-spoluvina/Gamgi

Stáhnout Gamgi
Shlédnout Gamgi

Gamgi (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gamgi (2013):

Zatiaľ čo záchranár Kang Ji-gu (Jang Hyuk), vysiac na lane, vyťahuje doktorku Kim (Soo Ae) zo šachty, do ktorej vletela svojím autom, na opačnom konci Bundangu, zaľudneného predmestia Soulu s takmer pol miliónom obyvateľov, otvára skorumpovaný policajt kontajner s utečencami. Po otvorení ho čaká hrôza a smrad z rozkladajúcich sa tiel nelegálnych prisťahovalcov, z ktorých len jeden akoby zázrakom prežil. Smrtiaca epidémia sa začína bleskurýchle šíriť...(sochoking)

Informace o filmu Gamgi

Režie:

Seong-soo Kim

Scénář:

Seong-soo Kim, Young-jong Lee

Kamera:

Mo-gae Lee

Hudba:

Tae-seong Kim

Hrají:

Soo-ae, In-pyo Cha, Hyo-joo Park, Hae-jin Yoo, Hyeok Jang, Dong-seok Ma, Hee-joon Lee, Sang-yeob Lee, Ki-hyeon Kim, Jeong-min Park, Yong-goo Do, Dong-jin Lee, Jin-seong Ham, Byeong-mo Choi, Moon-cheol Nam, Min-ha Park, Myeong-heon Yang, Ji-hyeon Ahn, Boris Stout

Gamgi (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gamgi na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/344652-gamgi/Camino

Stáhnout Camino
Shlédnout Camino

Camino (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Camino (2015):

Píše sa rok 1985, v kolumbijskej džungli naša hlavná hrdinka - fotoreportérka Avery Taggertová (Zoë Bell) dokumentuje skupinu revolucionárov, ktorých cieľom je zlepšiť život všetkých a všetkým. Revolucionárov vedie charizmatický Guillermo (Nacho Vigalondo), známy aj ako „El Guero“. Avery však veľmi rýchlo pochopí, že tento obdivovaný muž je v skutočnosti chladnokrvný násilník. Náhodou sa jej podarí nafotiť, ako El Guero podreže malého chlapca. Dôvod vraždy? Chlapec videl Guillerma pri pašovaní drog. Odvtedy je fotografka na úteku a ukrýva sa v džungli. Jej snímky môžu Guillerma diskreditovať, je preto rozhodnutý za každú cenu Avery nájsť a zbaviť sa jej. Tento brilantný psychopat je však aj veľmi dobrý taktik a vojna s ním nebude vôbec jednoduchá. Avery napriek tomu neprestáva bojovať – za svoj život a príbeh, ktorý zachytil jej fotoaparát...(TV Markíza)

Informace o filmu Camino

Režie:

Josh C. Waller

Scénář:

Daniel Noah

Kamera:

Noah Greenberg

Hudba:

Pepijn Caudron

Hrají:

Zoë Bell, Nacho Vigalondo, Francisco Barreiro, Sheila Vand, Tenoch Huerta, Dominic Rains, Kevin Pollak, Bruce Thomas, Jason Canela

Producenti:

Ehud Bleiberg, Daniel Noah

Střih:

Brett W. Bachman

Scénografie:

Susannah Honey

Kostýmy:

Carly Molnaire, Shi Tang

(další profese)

Camino (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Camino na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/179842-camino/The Oxford Murders

Stáhnout The Oxford Murders
Shlédnout The Oxford Murders

The Oxford Murders (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Oxford Murders (2008):

Na Oxfordské univerzitě se profesor společně s absolvujícím studentem pokoušejí zamezit sérii potencionálních vražd, které se zdánlivě řídí podle matematického vzorce. V hlavních rolích John Hurt a Elijah Wood.(Lavran)

Na režisérské židličce sedící Álex de la Iglesia nám ve svém snímku představí mladého studenta Martina (Elijah Wood), toho času studujícího na Oxfordu. Martin, travíc svůj studijní život naprosto běžným způsobem (tedy bohapusté mejdany, ženy a alkohol), je však jednoho dne vytržen z tohoto kolotoče kocovin. A to právě ve chvíli, kdy se na proslulé anglické univerzitě objeví záhadný sériový vrah. Tento vrah, dozajista nesvéprávný pomatenec, však za sebou nechává stopy v podobě různých matematických symbolů. Policie je bezradná a tak se této výzvy chopí Martin se svým profesorem Arthurem (John Hurt - 1984) a pokusí se sami dopadnout onoho vraha.(maverick10)

Informace o filmu The Oxford Murders

Režie:

Álex de la Iglesia

Scénář:

Álex de la Iglesia, Jorge Guerricaechevarría

Kamera:

Kiko de la Rica

Hudba:

Roque Baños

Hrají:

Elijah Wood, John Hurt, Leonor Watling, Julie Cox, Burn Gorman, Dominique Pinon, Tom Frederic, Danny Sapani, Anna Massey, James Weber Brown, Tim Wallers, Ian East, Duane Henry

Producenti:

Kevin Loader, Álvaro Augustín, Vérane Frédiani, Gerardo Herrero, Franck Ribière

Střih:

Alejandro Lázaro

Scénografie:

Cristina Casali

Kostýmy:

Paco Delgado

(další profese)

The Oxford Murders (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Oxford Murders na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/227759-the-oxford-murders/Cam

Stáhnout Cam
Shlédnout Cam

Cam (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cam (2018):

Informace o filmu Cam

Režie:

Daniel Goldhaber

Scénář:

Isa Mazzei

Kamera:

Katelin Arizmendi

Hudba:

Gavin Brivik

Hrají:

Madeline Brewer, Patch Darragh, Melora Walters, Devin Druid, Imani Hakim, Isa Mazzei, Michael Dempsey, Flora Diaz, Quei Tann, Samantha Robinson, Jessica Parker Kennedy, Clint Jung, Carl Donelson, Elijah Stevenson

Producenti:

Greg Gilreath, Adam Hendricks, John H. Lang

Střih:

Daniel Garber

Scénografie:

Emma Rose Mead

Kostýmy:

Christina Flannery

(další profese)

Cam (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cam na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/636347-cam/Studené denní světlo

Stáhnout Studené denní světlo
Shlédnout Studené denní světlo

Studené denní světlo (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Studené denní světlo (1996):

Další z řady adaptací románu "Stalo se za bílého dne" (Die Verdacht) z pera Friedricha Dürrenmatta. Po zfilmování z roku 1958 je tato verze (pokud vím) první barevnou adaptací tohoto tématu. Následně byl tento příběh zfilmován pod názvem "Es geschah am hellichten Tag" ještě roku 1997 v Německu a roku 2001 v USA v hlavní roli s Jackem Nicholsonem pod názvem The Pledge.
Celý příběh se točí okolo vraha malých blonďatých holčiček (v červených šatech), který uniká policii, nikoliv už ale detektivovi Viktorovi Markovi (Richard E. Grant). Ten si musí vyhlédnout další oběť a použít ji jako volavku, než padne do spárů vraha.(Fary)

Informace o filmu Studené denní světlo

Režie:

Rudolf van den Berg

Scénář:

Friedrich Dürrenmatt (divadelní hra), Doug Magee

Kamera:

Igor Luther

Hrají:

Richard E. Grant, Heathcote Williams, Vladimír Kulhavý, Robert Cavanah, Nela Boudová, Thom Hoffman, Perdita Weeks, James Laureson

Producenti:

Chris Brouwer

Střih:

Kant Pan

Kostýmy:

Linda Bogers

(další profese)

Studené denní světlo (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Studené denní světlo na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/27401-studene-denni-svetlo/Kletba vlkodlaka

Stáhnout Kletba vlkodlaka
Shlédnout Kletba vlkodlaka

Kletba vlkodlaka (1961) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kletba vlkodlaka (1961):

Jednoho dne navštívil Santa Veru, malé městečko kdesi ve Španělsku, špinavý žebrák. Tamní krutý a zlomyslný vladař ho dal z rozpustilosti zavřít do podzemního žaláře. Dlouhá léta si pak na toho nebožáka nikdo nevzpomněl, jen němá služka mu pravidelně nosila jídlo. Panovník mezitím zestárl a ovdověl. Jednou se mu zachtělo krásné služky, ta ho ale odmítla a skončila za to ve vězení. V tom samém vězení, v jakém už dlouho, zbaven jakékoliv možnosti komunikace s lidmi, živořil bývalý žebrák. Ten znásilnil služku, i když to bylo to poslední, co ve svém životě stihl. Z tohoto nechtěného a krutého spojení se zrodilo dítě - chlapec, a jeho narození bylo vykoupeno životem němé nešťastnice. Leona, neboť takové jméno chlapec dostal, se ujal Don Alfredo a ve svém domě ho vychoval. Kletba vlkodlactví však visela nad hochem jako Damoklův meč a stačilo, aby Leon ochutnal cizí krev…(dopitak)

Informace o filmu Kletba vlkodlaka

Režie:

Terence Fisher

Předloha:

Guy Endore (kniha)

Scénář:

Anthony Hinds

Kamera:

Arthur Grant

Hudba:

Benjamin Frankel

Hrají:

Clifford Evans, Oliver Reed, Yvonne Romain, Catherine Feller, Anthony Dawson, Peter Sallis, Hira Talfrey, Desmond Llewelyn, Francis De Wolff, Michael Ripper, Alister Williamson

Střih:

Alfred Cox

(další profese)

Kletba vlkodlaka (1961) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kletba vlkodlaka na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2678-kletba-vlkodlaka/Groteska

Stáhnout Groteska
Shlédnout Groteska

Groteska (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Groteska (1995):

Sir Hugo je zaujat rekonstrukcí dinosauřích koster, a nevěnuje pozornost své manželce Lady Harriet. Není nijak nadšen, když si jeho dcera Cleo privede domů snoubence Sineyho, který chce být básníkem. Nový komorník, Fledge, skýtá lady Harriet pozornost, která jí tolik chyběla. Pak svádí i Sydneyho. Má komorník prsty také v Syneyho zmizení?(vanessagun)

Informace o filmu Groteska

Režie:

John-Paul Davidson

Předloha:

Patrick McGrath (kniha)

Scénář:

Patrick McGrath

Kamera:

Andrew Dunn

Hudba:

Anne Dudley

Hrají:

Alan Bates, Theresa Russell, Sting, Lena Headey, Anna Massey, Trudie Styler, Maria Aitken, James Fleet, Steven Mackintosh, John Mills, Richard Durden, Geoffrey Freshwater, Chris Barnes, Annette Badland, Michael Cronin

Střih:

Tariq Anwar, Tracey Wadmore-Smith

Scénografie:

Jan Roelfs

Kostýmy:

Colleen Atwood

(další profese)

Groteska (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Groteska na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/23257-groteska/Pouta, která svazují (TV film)

Stáhnout Pouta, která svazují (TV film)
Shlédnout Pouta, která svazují (TV film)

Pouta, která svazují (TV film) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pouta, která svazují (TV film) (2010):

Hope opustí svůj pohodlný domov na předměstí New Yorku, aby mohla vyřešit záležitosti své nejlepší kamarádky Rachel, která byla nedávno zavražděna. Bohužel Hope netuší, že byla vtažena do víru intrik, ve kterém nic není takové, jaké se zdá – včetně toho, co se stalo Rachel. Nakonec si sama Hope bude muset dát pozor, aby z tohoto víru unikla živá.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pouta, která svazují (TV film)

Režie:

Frédéric D'Amours

Scénář:

J.B. White

Kamera:

Daniel Villeneuve

Hudba:

Claude Castonguay, Marc Ouellette

Hrají:

Kristanna Loken, Warren Christie, Kristen Hager, Angela Asher, Danny Blanco Hall, Milauna Jackson, Domini Blythe

Producenti:

Jean Bureau

(další profese)

Pouta, která svazují (TV film) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pouta, která svazují (TV film) na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282851-pouta-ktera-svazuji/