Toreador

Stáhnout Toreador
Shlédnout Toreador

Toreador (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Toreador (2007):

Manuel Laureano Rodríguez Sánchez, známý pod jménem Manolete byl významným španělským matadorem. Jeho styl je odborníky považován jak za elegantní, tak za razantní. Svým provedením býčích zápasů ovlivnil všechny své budoucí následovníky. Životopisný snímek TOREADOR nás zavede do poloviny 40. let minulého století. Manolete se vydává navštívit matku. Zde si vybavuje útržky svého života, vzpomínky na velká vítězství i na chvíle s milovanou herečkou Lupe Sino. Dosáhl na nejvyšší možné mety a nyní je čas ukončit kariéru.(oficiální text distributora)

Manuel Laureano Rodríguez Sánchez (Adrien Brody), který je spíše známý pod jménem Manolete byl významným španělským matadorem. Tento životopisný snímek nás zavádí do poloviny 40. let minulého století. Začíná líčením cesty do Linares, kam se Manolete vydává navštívit matku. Manolete si zde vybavuje útržky svého života, vzpomíná na velká vítězství, na chvíle s milovanou herečkou Lupe Sino (Penélope Cruz) a přemýšlí nad ukončením své kariéry.(Petrushka5)

Informace o filmu Toreador

Režie:

Menno Meyjes

Scénář:

Menno Meyjes

Kamera:

Robert D. Yeoman

Hudba:

Gabriel Yared

Hrají:

Adrien Brody, Penélope Cruz, Santiago Segura, Juan Echanove, Ann Mitchell, Pedro Casablanc, Josep Linuesa, Luis Hostalot, Enrique Arce, Rubén Tobías, Pepe Ocio, Denise Moreno

Producenti:

Andrés Vicente Gómez

Střih:

Sylvie Landra

Kostýmy:

Sonia Grande

(další profese)

Toreador (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Toreador na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/230684-toreador/Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film)

Stáhnout Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film)
Shlédnout Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film)

Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film) (2004):

Životní příběh slavného revolucionáře, který ovládl Kubu a stal se na půlstoletí jejím neomezeným vládcem... Kubánský vůdce Fidel Castro přežil několik generací amerických prezidentů, sovětských nejvyšších tajemníků, ředitelů špionážní rozvědky CIA a neúspěšných rádoby atentátníků. Legendární revolucionář zůstal u moci celé dekády, déle než kterýkoli jiný vůdce nebo jakákoli jiná vláda. Všichni ho znají, obdivují i nenávidí. Muž pod maskou revolučního vůdce přesto zůstává prakticky neznámý. Kým skutečně je Fidel Castro? Jak je možné vysvětlit sílu jeho vůle? Na co je pyšný? Co přispívá k jeho sex-appealu? Jak se projevuje jeho rezervovanost nebo krutost? Castro na dlouhá léta uzavřel své skutečné já před zraky světa. Jen několik málo lidí ví, jaký doopravdy je. Z jeho života se stala obrovská záhada, kterou vám nyní rozkryjeme.(TV Prima)

Informace o filmu Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film)

Režie:

Stephan Lamby, Volker Skierka

Scénář:

Volker Skierka

Hrají:

Fidel Castro (a.z.), Ernesto 'Che' Guevara (vyp.), Michail Sergejevič Gorbačov, Henry Kissinger

Producenti:

Volker Skierka, Stephan Lamby

(další profese)

Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Fidel Castro: Život pro revoluci (TV film) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/450449-fidel-castro-zivot-pro-revoluci/Život hvězdy

Stáhnout Život hvězdy
Shlédnout Život hvězdy

Život hvězdy (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Život hvězdy (2000):

Mladá Jacqueline Susannová snila o tom, že se stane slavnou herečkou. Užívala si života plnými doušky a byla svému snu ochotna obětovat vše. Věnovala se však i tajné zálibě, všechny své zážitky zapisovala do svého deníčku-postelové aférky, polykání tabletek, zákulisní klepy i honbu za úpěchem. Později vydala své vzpomínky v knize s názvem "Údolí panenek" a tato skandální kniha, ve které otevřeně psala o sexu, o vlastních i cizích postelových, drogových a jiných pletkách, se přes noc stala absolutním trhákem a Jacqueline jako její autorka jednou z nejslavnějších celebrit své doby. V tvrdém světě showbyznysu dosáhla slávy a bohatství díky své upřímnosti, humoru i slavné Kleopatřině paruce, která z kýče udělala módu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Život hvězdy

Režie:

Andrew Bergman

Scénář:

Paul Rudnick

Kamera:

Karl Walter Lindenlaub

Hudba:

Burt Bacharach

Hrají:

Bette Midler, Nathan Lane, Stockard Channing, David Hyde Pierce, John Cleese, John Larroquette, Amanda Peet, Christopher McDonald, Dina Waters, William Hill, John Cunningham, Steven McCarthy, David Costabile, Frank Vincent, Ricky Mabe, Paul Benedict, Elizabeth Lawrence, David Lawrence, Dan Ziskie, Brett Gillen, Jacklin Webb, Olga Merediz, Jeff Ross, Larry Block, Carl Alacchi

Producenti:

Mark Gordon, Mike Lobell

Střih:

Barry Malkin

Scénografie:

Stuart Wurtzel

Kostýmy:

Julie Weiss

(další profese)

Život hvězdy (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Život hvězdy na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14626-zivot-hvezdy/Casanova jako symbol umění svádět (TV film)

Stáhnout Casanova jako symbol umění svádět (TV film)
Shlédnout Casanova jako symbol umění svádět (TV film)

Casanova jako symbol umění svádět (TV film) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Casanova jako symbol umění svádět (TV film) (2013):

Casanovovy paměti známé pod titulem Příběh mého života nedávno zakoupil francouzský stát za sedm milionů eur. Jde tedy o nejdražší rukopis na světě. A život, který autor popisuje na třech tisících stran, vyznívá více než překvapivě. Slavný Benátčan se nám vůbec nepředstavuje jako dobrodruh typu Dona Juana nebo jako bezcitný sexuální dravec, mnohem spíše jako originální myslitel, přítel žen a jeden z prvních feministů.(TV Spektrum)

Giacomo Casanova je považován za jednoho z největších svůdců všech dob. Jeho životní příběh zahrnuje všechny prvky velkého dobrodružství – krásné ženy, souboje, vězení a politické intriky...(TV Prima)

Informace o filmu Casanova jako symbol umění svádět (TV film)

Režie:

Eike Schmitz

Scénář:

Eike Schmitz, Philipp Grieß

Hrají:

Ann-Marlene Henning, Katja Bienert, Thomas Knauf, Hussi Kutlucan, Kerstin Reimann

Casanova jako symbol umění svádět (TV film) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Casanova jako symbol umění svádět (TV film) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/437659-casanova-jako-symbol-umeni-svadet/Mahler na gauči

Stáhnout Mahler na gauči
Shlédnout Mahler na gauči

Mahler na gauči (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mahler na gauči (2010):

Podle Gustava Mahlera bylo jeho manželství s Almou spokojené. Podle ní šlo o naprosté sebepopření z její strany, které od ní její muž vyžadoval.„Stalo se to určitě. Jak se to stalo, jsme si vymysleli my.“ Tímto titulkem začíná snímek o setkání mezi slavným rakouským skladatelem Gustavem Mahlerem a neméně slavným rakouským psychoanalytikem Sigmundem Freudem. Mahler váhavě rozebírá manželskou krizi se svou mladší ženou Almou. Zatímco podle něj šlo až donedávna o bezproblémový vztah, postupně se ukazuje, že skladatel svou ženu umělecky dusil, ba využíval. Snímek do dramatu manželů Mahlerových zapojuje několik inovativních rovin. Jednak právě rámec rozhovoru mezi Mahlerem a Freudem, kdy psychoanalytik upozorňuje skladatele na mnohé nepříjemné skutečnosti, a dále pak krátké monology lidí z okolí Mahlerových. Ti ve svých stručných výpovědích, kdy se obracejí přímo na diváky a porušují tím „čtvrtou stěnu“, sdělují, co si o celé věci myslí.(Česká televize)

Vzťahová dráma Percyho a Felixa Adlonovcov (prvá spolupráca otca so synom) zo sveta symfonickej hudby zachytáva manželskú krízu Gustava Mahlera, najväčšieho hudobného génia 20. storočia, a jeho manželky Almy, ktorú sa Mahler rozhodne riešiť na pohovke u samotného Freuda. Príbeh obrovskej lásky génia k nevernej múze z leta 1910 je popri nádherných melódiách plný humorných momentov, odvíjajúcich sa od momentu, kedy Sigmund Freud preruší dovolenku, aby sa venoval prominentnému pacientovi.(*hviezda*)

Informace o filmu Mahler na gauči

Režie:

Percy Adlon

Kamera:

Benedict Neuenfels

Hrají:

Johannes Silberschneider, Barbara Romaner, Karl Markovics, Friedrich Mücke, Eva Mattes, Lena Stolze, Karl Fischer, Michael Rotschopf, Manuel Witting, Johanna Orsini-Rosenberg, Daniel Keberle, Nina Berten, Simon Hatzl, Michael Dangl, Max Mayer, Matthias Franz Stein

Producenti:

Hans-Wolfgang Jurgan, Hubert von Spreti, Heinrich Mis, Konstantin Seitz

Zvuk:

Dietmar Zuson

Scénografie:

Bernt Amadeus Capra

Kostýmy:

Caterina Czepek

(další profese)

Mahler na gauči (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mahler na gauči na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/254685-mahler-na-gauci/Operation Finale

Stáhnout Operation Finale
Shlédnout Operation Finale

Operation Finale (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Operation Finale (2018):

Historický thriller je založený na příběhu, kdy skupina izraelských tajných agentů zajala proslulého důstojníka a strůjce konečného řešení židovské otázky Adolfa Eichmanna. Oscar Isaac ztvárnil legendárního agenta Mosadu Petra Malkina, zatímco Ben Kingsley hraje jeho emočně manipulativního úhlavního nepřítele. Po nalezení Eichmanna v Buenos Aires jej Malkin a jeho muži zajmou a přivedou do Izraele před historický osm měsíců dlouhý soudní proces.(pan_ponozka)

Informace o filmu Operation Finale

Režie:

Chris Weitz

Scénář:

Matthew Orton

Kamera:

Javier Aguirresarobe

Hudba:

Alexandre Desplat

Hrají:

Oscar Isaac, Ben Kingsley, Nick Kroll, Mélanie Laurent, Haley Lu Richardson, Joe Alwyn, Greta Scacchi, Peter Strauss, Pêpê Rapazote, Lior Raz, Michael Aronov, Torben Liebrecht, Ohad Knoller, Iván Steinhardt, Simon Russell Beale, Allan Corduner

Producenti:

Fred Berger, Oscar Isaac, Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Pamela Martin

Scénografie:

David Brisbin

Kostýmy:

Connie Balduzzi

(další profese)

Operation Finale (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Operation Finale na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/602653-operation-finale/Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

Stáhnout Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
Shlédnout Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018):

Informace o filmu Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Režie:

Gus Van Sant

Předloha:

John Callahan (kniha)

Scénář:

Gus Van Sant

Kamera:

Christopher Blauvelt

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Joaquin Phoenix, Jonah Hill, Rooney Mara, Jack Black, Olivia Hamilton, Udo Kier, Kim Gordon, Carrie Brownstein, Emilio Rivera, Angelique Rivera, Rebecca Rittenhouse, Rebecca Field, Amir Talai, Kyle Dunnigan, Christopher Thornton, Joseph Baken, Ron Perkins, Heather Matarazzo, John Bishop, Jahmin Assa, Torian Miller, Beth Ditto, Michael Chow

Producenti:

Charles-Marie Anthonioz, Steve Golin

Střih:

Gus Van Sant, David Marks

Scénografie:

Jahmin Assa

Kostýmy:

Danny Glicker

(další profese)

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Don't Worry, He Won't Get Far on Foot na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/523830-don-t-worry-he-won-t-get-far-on-foot/Šest žen Jindřicha VIII.

Stáhnout Šest žen Jindřicha VIII.
Shlédnout Šest žen Jindřicha VIII.

Šest žen Jindřicha VIII. (1933) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Šest žen Jindřicha VIII. (1933):

Zábavný snímek, mapující s typickým anglickým humorem pestrý život Jindřicha VIII. a jeho šesti manželek, se nezabývá politickými intrikami té doby ani církevními spory. Soustředí se pouze na osobnost tohoto panovníka a jeho milostný život. V krátkých epizodách poznáme s výjimkou jeho první ženy Kateřiny, o níž je tu jen zmínka, všechny manželky i okolnosti králových sňatků.
Příběh, který začíná popravou Anny Boleynové, nás provede manželstvím s Janou Seymourovou, která zemřela při porodu syna Eduarda, krátkým manželstvím s nevzhlednou Němkou Annou Klevskou, která se po půl roce prozíravě s králem rozvedla a s další popravenou nevěrnicí Kateřinou Howardovou. Poslední Jindřichovou ženou se stala Kateřina Paarová, která se o něho starala ve stáří a jediná ho přežila.(Skuby47)

Komedie "Jindřich VIII. a jeho šest žen" začíná sňatkem s jeho třetí ženou Janou Seymourovou (ale nejsme ve vzpomínkách ochuzeni ani o jeho předchozí ženy). Jana umírá při porodu, a tak se Jindřich žení po čtvrté. Anna z Kleve nám pak předvede, jak se rychle a výhodně zbavit manžela. A v případě své páté ženy, Kateřiny Howardové, nám to zas předvede Jindřich. S Kateřinou Parrovou se ožení jen proto, aby měl kdo snášet jeho stařecké vrtochy.(Jezinka)

Informace o filmu Šest žen Jindřicha VIII.

Režie:

Alexander Korda

Scénář:

Lajos Biró

Hrají:

Charles Laughton, Robert Donat, Franklin Dyall, Miles Mander, William Austin, John Loder, Gibb McLaughlin, Merle Oberon, Wendy Barrie, Elsa Lanchester, Hay Petrie, Binnie Barnes, Claud Allister, Everley Gregg, John Turnbull

Šest žen Jindřicha VIII. (1933) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Šest žen Jindřicha VIII. na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/25013-sest-zen-jindricha-viii/Poslední láska Robina Hooda

Stáhnout Poslední láska Robina Hooda
Shlédnout Poslední láska Robina Hooda

Poslední láska Robina Hooda (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední láska Robina Hooda (2013):

Životopisné drama Poslední láska Robina Hooda mapuje poslední dny v životě legendárního hollywoodského herce Errola Flynna.(oficiální text distributora)

Držitel Ceny Akademie® Kevin Kline (Ryba jménem Wanda) září v roli Errola Flynna, jednoho z nejvýznačnějšíchmužů Hollywoodu: dychtivého a temperamentního herce, který si užíval prostopášného života plného krásy a skandálůna filmovém plátně i mimo něj. Jen málokdo si ale pamatuje na jeho poslední lásku, která šokovala celý národ.(Bontonfilm)

Informace o filmu Poslední láska Robina Hooda

Režie:

Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Scénář:

Richard Glatzer, Wash Westmoreland

Kamera:

Michael Simmonds

Hudba:

Nick Urata

Hrají:

Dakota Fanning, Susan Sarandon, Kevin Kline, Sean Flynn, Max Casella, Ric Reitz, Matt Kane, Bryan Batt, Jackie Prucha, Jane McNeill, Martin Seifert, Kelly O'Neal, Emily Marie Palmer, Jade Healy, Jason Davis, Patrick St. Esprit, Judd Lormand, Ben Winchell

Producenti:

Christine Vachon, Declan Baldwin, Pamela Koffler

Střih:

Robin Katz

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Karyn Wagner

(další profese)

Poslední láska Robina Hooda (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední láska Robina Hooda na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/336650-posledni-laska-robina-hooda/Wellington (TV film)

Stáhnout Wellington (TV film)
Shlédnout Wellington (TV film)

Wellington (TV film) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wellington (TV film) (2015):

Porazil Napoleona, byl mizerným manželem a špatným otcem... Vévoda z Wellingtonu změnil svým vítězstvím nad Napoleonem u Waterloo v roce 1815 běh dějin, a stal se nejslavnějším Britem první poloviny devatenáctého století. Vítězství u Waterloo a Trafalgaru zajistilo Británii postavení první světové velmoci, které si udržela sto let. Wellingtonův ocelový pohled a dlouhá úzká čelist se staly po následující generace ztělesněním samotné podstaty britství. Margaret Thatcherová to řekla nadneseně: „Z Wellingtonova úžasného portrétu přímo vyzařuje odhodlání. Je to opravdový 'Železný vévoda'." Skuteční muži však nejsou ukuti ze železa. Sám Wellington to shrnul: „Mám zlomené srdce... po prohrané bitvě je druhým největším utrpením – vyhraná bitva."(Česká televize)

Informace o filmu Wellington (TV film)

Hrají:

Richard E. Grant

Wellington (TV film) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wellington (TV film) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/455781-wellington/