Země ledních medvědů

Stáhnout Země ledních medvědů
Shlédnout Země ledních medvědů

Země ledních medvědů (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Země ledních medvědů (2007):

Mimo signál. Žádný internet, mobily nefungují. Zůstali bez spojení s civilizací.

Kalli je chlapec žijící ve světě imaginárních postav, který veškeré své životní zkušenosti čerpá pouze z filmů a počítačových her. Je závislý na svém mobilním telefonu a internetu.

Když má strávit Vánoce se svým otcem a jeho novou rodinou na drsném severu, rozhodne se raději utéci. Najednou ale musí zapomenout na svůj imaginární svět a postavit se reálným problémům a nebezpečím.(oficiální text distributora)

Islandský film o chlapci jménem Kalli, který žije pouze se svou matkou. Chlapcovy zájmy se točí jen kolem moderní techniky. Hraje si na počítači, sleduje televizi a neodkáže vydržet ani bez mobilního telefonu. Zvrat v jeho životě přichází v okamžiku, kdy ho matka posílá na Vánoce za jeho otcem. Kalliho táta žije se svou novou rodinou na odlehlé farmě v horách. Chlapec se tak ocitá v krutém severském podnebí - bez počítače, bez připojení… Cestu a celý pobyt u otce snáší Kalli velice těžce. Na tento život v drsných podmínkách nebyl zvyklý. Do oka si nepadne ani se svou nevlastní sestrou. Musí se postavit vzniklé situaci, ve které se nedobrovolně ocitl a začít řešit problémy po svém.(Zbyisek)

Informace o filmu Země ledních medvědů

Režie:

Ari Kristinsson

Scénář:

Ari Kristinsson

Kamera:

Kjell Vassdal

Hrají:

Margrét Vilhjálmsdóttir, Steinn Ármann Magnússon, Magnús Ólafsson, Arnar Jónsson, Margrét Ákadóttir, Brynhildur Guðjónsdóttir, Erlendur Eiríksson, Árni Beinteinn Árnason, Bryndís Gunnlaugsdóttir, Bergþór Þorvaldsson, Þórdís Hulda Árnadóttir

Střih:

Elísabet Ronaldsdóttir

(další profese)

Země ledních medvědů (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Země ledních medvědů na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/244009-zeme-lednich-medvedu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *