Zmizení Eleanor Rigby: On

Stáhnout Zmizení Eleanor Rigby: On
Shlédnout Zmizení Eleanor Rigby: On

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zmizení Eleanor Rigby: On (2013):

Režisér a scenárista Ned Benson natočil najednou dva filmy vyprávějící jeden a ten samý příběh, příběh dvou mladých lidí, Conora a Eleanor. Prožívají opravdovou lásku a štěstí. Společný život a radost z něj ale nečekaně protne osobní tragédie, na kterou nebyli a ani nemohli být připraveni. Jejich do té chvíle pevný vztah se v tom okamžiku hroutí. Conor a Eleanor na stejnou událost reagují pro ně nečekaně odlišným způsobem. Jsou zmatení, cítí se být druhým nepochopení a opuštění. Ve filmu Zmizení Eleanor Rigbyové: On, věnovaném především subjektivnímu pohledu Conora, sledujeme jeho usilovnou snahu spojit se s Eleanor, překonat vzájemné odcizení a společně obnovit jejich dříve tak intenzivní lásku. Ve druhém snímku a zároveň tomtéž příběhu, Zmizení Eleanor Rigbyové: Ona, pak pozorujeme Eleanor, která se snaží překročit trosky zničeného vztahu a svým odchodem z něj najít sama sebe a ztracenou životní rovnováhu.(CinemArt)

Newyorčané Conor a Eleanor byli šťastným párem, dokud do jejich životů nevstoupila nečekaná osobní tragédie, na kterou nebyli, a ani nemohli být připraveni. Do duší jim vstoupil zmatek, osamělost a odcizení, které zastřely lásku, jež je pojila. Talentovaný režisér s empatií a citem nahlíží do nitra dvou raněných bytostí ve snaze zjistit, zda silné citové pouto může ustát i prožité neštěstí. Poukazuje na subjektivní prožívání lásky, emocí či vyrovnávání se se ztrátou. Strhující a nesmírně lidský snímek je vizuálně uhrančivým dialogem mezi hlavními hrdiny, které nezapomenutelným způsobem ztvárnili Jessica Chastainová a James McAvoy, jimž ve vedlejších rolích přihrávají neméně skvělí Isabelle Huppertová, William Hurt, Viola Davisová či Ciarán Hinds. Část On vypráví o snaze muže opět se spojit s milovanou, ale odcizenou ženou, zatímco část Ona pojednává o mladé ženě, která se snaží znovu nalézt samu sebe.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Zmizení Eleanor Rigby: On

Režie:

Ned Benson

Scénář:

Ned Benson

Kamera:

Christopher Blauvelt

Hudba:

Son Lux

Hrají:

James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Ciarán Hinds, Isabelle Huppert, Viola Davis, Jess Weixler, Nina Arianda, Marta Milans, Wyatt Ralff, Christian Coulson, Patrick Carroll, Nikki M. James, Isabelle McNally, Johnathan Fernandez

Producenti:

Emanuel Michael

Střih:

Kristina Boden

Scénografie:

Kelly McGehee

Kostýmy:

Stacey Battat

(další profese)

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zmizení Eleanor Rigby: On na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/321332-zmizeni-eleanor-rigby-on/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *