Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál)

Stáhnout Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál)
Shlédnout Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál)

Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál) (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál) (1996):

Seznam dílů:Jaro:
První zastavení z romantického ostrova – z Žofína, věnované jaru. Průvodcem celého cyklu je Viktor Preiss. Z historických osobností se zde setkáme s J. K. Tylem, Boženou Němcovou a Janem Nerudou, s dobovými písničkami a popěvky i dobovými tanci. Jak se totiž zpívá v písničce v samém závěru pořadu, zpívané Yvettou Simonovou, „Žofín láká ke vzpomínkám“.
V pořadu zazní písně a melodie: Bettina polka, Našim děvám, Peníze jsou pány světa, Pochod studentské legie, Na Barvířském ostrově, Citlivá večerní, Cyklistky, Máj, Tak tedy sbohem, Dáma v kalhotách, Já viděl Helenu, Pročpak si nezatancovat.Léto:
Druhé zastavení z romantického ostrova – z Žofína, věnované létu. Průvodcem bude opět Viktor Preiss. V pořadu zazní písně a melodie: Kočka na okně, Na motoru, Po starodávnu, Hoj, Mařenko, Vyrašily lístečky, Muziky, muziky, Čtvrtého července, Píšťaločka, My do světa díru uděláme, Poslušně hlásím, Pojď holčičko na sluníčko, Loďka letí jako šipka, Jevany, ach Jevany, Vždyť je léto, Rybka, Na Žofíně kvete modrá fialka, Kos, Študent s rudýma ušima, Perly panny Serafínky, Lví silou, Za sokolským praporem, Marta…Podzim:
Třetí ze čtyř zastavení z romantického ostrova – z Žofína, věnované podzimu. Průvodcem celého cyklu je Viktor Preiss. V pořadu zazní písně a melodie: Pane kapelníku, Štěpánka–Gavota, Švestkové knedlíky, Strejda z Čabúz, V podvečer, op. 39, Josefínka, Podzimní píseň, My tancujem swing, Meditace, Písnička ze Žofína, Jiřinková polka, Já mám koně, Strejček Nimra, Cigánské melodie, op. 55…Zima:
Poslední zastavení z romantického ostrova – z Žofína, věnované zimě. Průvodcem bude opět Viktor Preiss. Z historických osobností se zde setkáme s mladým Nerudou, Hálkem, Smetanou, Mošnou, ale i Vejvarou a rodinou Kondelíkovou. Prostor tu je i pro dobový šanson, kuplet, píseň i dobový i současný tanec.
V pořadu zazní písně a melodie: Česká beseda, Kvapík D'Helenenthaler, Chvála gardedám, Když jsem byl na Letné v bále, Míšenský porcelán, Kavalírský valčík, Koncert C dur pro kytaru, smyčce a continuo, RV 425, České koledy, Když takové věci vidím, Zimní píseň, Růžová krinolína, Když padá v Praze první sníh…(oficiální text distributora)

Informace o filmu Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál)

Režie:

Ivo Paukert

Hrají:

Viktor Preiss, Kateřina Brožová, Zora Jandová, Sabina Laurinová, Jitka Molavcová, Yvetta Simonová, Petr Nárožný, Bronislav Poloczek, David Prachař, Ilja Racek, Jaroslav Satoranský, Svatopluk Skopal, Dana Batulková, Naďa Konvalinková, Denisa Kubová, Alena Procházková, Jan Čenský, Stanislav Fišer, Ladislav Gerendáš, Petr Haničinec, Jan Hrušínský, Jiří Langmajer, Saša Rašilov nejml., Petr Rychlý, Jiří Suchý, Pavel Zedníček, Martin Zounar, Marta Kubišová, Leona Machálková, Kamila Špráchalová, Otakar Brousek ml., Marek Eben, Jan Jiráň, Jiří Krampol, Luděk Munzar, Petr Pelzer, Jan Mrázek, Ivo Pešák, Václav Postránecký, Pavel Trávníček, Petr Vacek, Miroslav Vladyka, Iveta Bartošová, Yveta Blanarovičová, Jana Hlaváčová, Světlana Nálepková, Gabriela Vránová, Michal Dlouhý, Vladimír Dlouhý, Václav Hybš, Radovan Lukavský, Antonín Molčík, Karel Štědrý, Pavel Vítek, František Nedvěd

Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál) (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Žofín, ostrov vzpomínek a snů (TV seriál) na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/275666-zofin-ostrov-vzpominek-a-snu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *