Muž z bulváru Kapucínů

Stáhnout Muž z bulváru Kapucínů
Shlédnout Muž z bulváru Kapucínů

Muž z bulváru Kapucínů (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Muž z bulváru Kapucínů (1987):

Na Divoký západ přijede dosti netypický návštěvník. Jmenuje se Johny First a přiváží s sebou kinematograf bratří Lumièrů. Johnyho touhou není vydělat peníze, smyslem jeho cesty je kultivovat svět prostřednictvím kvalitních filmů. Záměr se mu poměrně rychle daří realizovat, z drsných mužů se stávají laskaví džentlemeni. Ale nic netrvá věčně... Westernová komedie Muž z bulváru Kapucínů připomíná svou poetikou českého Limonádového Joea (1964). I v jejím případě se podařilo věrohodně oživit svět saloonů či vytížených pohřebních ústavů. Titulní postavu vytvořil jako svou poslední filmovou roli populární herec Andrej Mironov (1941–1987), viz též Pozor na auto a Briliantová ruka.(Febiofest)

Z Paříže na Divoký západ cestuje ve westernové hudební parodii Muž z bulváru Kapucínů idealistický Johny First, aby prostřednictvím kinematografu bratří Lumièrů vyvedl svět z hlubin nevědění, zločinu a neřesti. Zásluhou filmů, které v zakouřeném saloonu městečka Santa Carolina promítá, se z hrubiánů stávají muži, kteří už nemají potřebu vše řešit pěstí. Dokonce začnou odmítat i tvrdý alkohol, což majiteli saloonu způsobí nižší zisky. Spojí se proto s místním pastorem a spolu se odhodlají k několika krokům, jejichž cíl je jasný: vrátit městečko ke starým „pořádkům“…(Seminář ruských filmů)

Informace o filmu Muž z bulváru Kapucínů

Režie:

Alla Surikova

Kamera:

Grigorij Belenkij

Hudba:

Gennadij Gladkov

Hrají:

Andrej Mironov, Michail Bojarskij, Oleg Tabakov, Alexandr Inšakov, Lev Durov, Borislav Brondukov, Leonid Jarmolnik, Semjon Farada, Galina Polskich, Oleg Anofrijev, Alexandra Jakovleva, Dmitrij Zolotuchin, Anton Tabakov, Natalja Fatajeva, Natalja Kračkovskaja, Albert Filozov, Igor Vorobjov, Igor Kvaša, Anatolij Kalmykov, Jurij Medveděv, Alexandr Pavlov, Nikolaj Karačencov, Alexandr Slastin, Jurij Dumčev

Muž z bulváru Kapucínů (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Muž z bulváru Kapucínů na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/95359-muz-z-bulvaru-kapucinu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *