Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film)

Stáhnout Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film)
Shlédnout Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film)

Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film) (2014):

Bývalý agent MI5 Johnny Warricker se ukrývá na ostrovech Turks a Caicos. Zdánlivě náhodou se tu seznámí s Curtisem Pelissierem, který ho zavede na večeři s americkými manažery z firmy Gladstone, kteří přijeli na konferenci o světové finanční krizi. Následujícího rána je jeden z mužů nalezen mrtvý na pláži. Pelissier prozradí Johnovi, že je tajným agentem CIA a že zná jeho pravou identitu. Výměnou za mlčení o tom, kde se nachází, Johnny nabídne Curtisovi pomoc při vyšetřování. Zjistí, že manažeři jsou nějak napojeni na britského finančního magnáta Stirlinga Rogerse. A nebyl by to Johnny Worricker, kdyby mu opět nešlo o život. A nejen jemu.(TV Nova)

Turks & Caicos je volné pokračování k filmu Na straně osm (2011). Agent Johnny Warricker (Bill Nighy) je v důchodu a skrývá se v Karibiku na ostrovech Turks a Caicos. Zdánlivě náhodné setkání s Pelissierem (Christopher Walken), který je ve skutečnosti agent CIA a zná Johnnyho identitu, vede k řadě podezřelých událostí. Bývalý agent MI5 je nucen vyšetřovat společnost Gladstone, přičemž mu z Londýna pomáhá bývalá přítelkyně a kolegyně Margot Tyrellová (Helena Bonham Carter).(AduskaV)

Informace o filmu Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film)

Režie:

David Hare

Scénář:

David Hare

Kamera:

Thomas Townend

Hudba:

Paul Englishby

Hrají:

Bill Nighy, Winona Ryder, Christopher Walken, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Ewen Bremner, Dylan Baker, Zach Grenier, Saskia Reeves, James Naughton, Meredith Eaton, Rupert Graves, Malik Yoba, Kobna Holdbrook-Smith

Producenti:

Christine Langan

Střih:

Nick Fenton

Zvuk:

Martin Jensen

Scénografie:

Stevie Herbert

Kostýmy:

Louise Stjernsward

(další profese)

Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Johnny Worricker: Turks a Caicos (TV film) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/344677-johnny-worricker-turks-a-caicos/

Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film)

Stáhnout Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film)
Shlédnout Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film)

Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014):

Po útěku z ostrovů Turks and Caicos se Johnny a Margot neustále snaží měnit místo svého pobytu a cestují různě po Evropě, aby je agenti MI5 nenašli. Johnny kontaktuje Rolla Maverleyho, aby tisku vyzradil informaci, že premiér Alec Beasley je podplácen charitativní nadací Stirlinga Rogerse. Tajné složky sledují i Johnnyho těhotnou dceru Julianne, což se mu nelíbí, a proto se chce vrátit do Londýna. Aby zmátli své pronásledovatele, Johnny a Margot se rozdělí, zpět do Británie jede každý sám. Margot agenti MI5 vypátrají a chtějí ji zatknout. Pomůže jí Rollo, stihne ji naložit do auta a odvézt k Johnnyho příteli z Cambridge. Johnny se pak sejde s Tankardovou, která mu prozradí, že to byla ona, kdo připravil premiérův pád, a žádá ho, aby se vrátil k MI5. Johnny to přijímá výměnou za Julianninu a Margotinu bezpečnost.(TV Nova)

Salting the Battlefield je posledním TV filmem z trilogie (Na straně osm, Turks & Caicos) o agentovi Johnnym Worrickerovi (Bill Nighy). Po útěku z ostrova je společně se svou přítelkyní Margot Tyrrell (Helena Bonham Carter) sledován. Snaží se zůstat o krok napřed před bezpečnostními složkami, jsou tedy stále v pohybu, ale jelikož je do sledování zapletena i Johnnyho těhotná dcera (Felicity Jones), vrací se do Londýna. Chce si se svým nepřítelem, předsedou vlády (Ralph Fiennes), promluvit mezi čtyřma očima a donutit ho k rezignaci.(AduskaV)

Informace o filmu Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film)

Režie:

David Hare

Scénář:

David Hare

Kamera:

Thomas Townend

Hudba:

Paul Englishby

Hrají:

Bill Nighy, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Judy Davis, Ewen Bremner, Saskia Reeves, Pip Carter, Felicity Jones, Olivia Williams, Rupert Graves, Jd Roth-round, James McArdle, Valeria Vereau, Renate Becker, Lasco Atkins, Alan Bond, George Lenz, Daniel Ryan, Pip Torrens, Shazad Latif, Ben Ryan-Steele, Leanne Best, Kirsty Oswald

Producenti:

Christine Langan

Střih:

Nick Fenton

Zvuk:

Martin Jensen

Scénografie:

Stevie Herbert

Kostýmy:

Louise Stjernsward

(další profese)

Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/346386-johnny-worricker-bitevni-pole/

Osobní spravedlnost

Stáhnout Osobní spravedlnost
Shlédnout Osobní spravedlnost

Osobní spravedlnost (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Osobní spravedlnost (2007):

Federální agent (R.Gere) před odchodem na odpočinek zaučuje svou nástupkyni (C. Danes) a přitom hledá nezvěstnou dívku. Je přesvědčen, že za její zmizení je odpovědný propuštěný sexuální násilník, kterého vyšetřuje. Přestože ho tlačí čas, rozmotá klubko stop vedoucí k potencionálnímu vrahovi.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Osobní spravedlnost

Režie:

Andrew Lau

Scénář:

Hans Bauer

Kamera:

Enrique Chediak

Hudba:

Guy Farley

Hrají:

Richard Gere, Claire Danes, KaDee Strickland, Ray Wise, Avril Lavigne, Kristina Sisco, Matt Schulze, Ed Ackerman, French Stewart, Twink Caplan, J. Nathan Simmons, James Blackburn, Carmen Serano, Dylan Kenin, Debrianna Mansini, Cyd Schulte, J.D. Garfield, Stephen Eiland, Frank Bond, Andrea Good, Tavia Schwartz, Z. Ray Wakeman, Ric Maddox, Josh Berry

Producenti:

Elie Samaha, Philippe Martinez

Střih:

Tracy Adams, Martin Hunter

Scénografie:

Lester Cohen

Kostýmy:

Deborah Everton

(další profese)

Osobní spravedlnost (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Osobní spravedlnost na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224840-osobni-spravedlnost/

Death House

Stáhnout Death House
Shlédnout Death House

Death House (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Death House (2018):

Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít.(Raziel_cz)

Dvaja agenti sú poslaní do tajnej väznice s názvom Death House. Oboznámia sa so všetkými výdobytkami modernej techniky, ktoré sú na mieste používané k vykonávaniu rôznych experimentov. Tieto technológie ale prestanú pracovať, keď príde k neočakávanému výpadku prúdu. Z väznice plnej najhorších kriminálnikov, ktorí kedy kráčali po povrchu Zeme, sa stane bojové pole.(Marceloo)

Informace o filmu Death House

Režie:

B. Harrison Smith

Scénář:

B. Harrison Smith, Gunnar Hansen (původní scénář)

Kamera:

Matt Klammer

Hudba:

John Avarese

Hrají:

Cody Longo, Cortney Palm, Dee Wallace, Adrienne Barbeau, Michael Berryman, Vernon Wells, Sid Haig, Tony Todd, Lindsay Hartley, Richard Speight Jr., Barbara Crampton, Kane Hodder, Sean Whalen, Bill Moseley, Tiffany Shepis, Camille Keaton, Felissa Rose, Debbie Rochon, Lloyd Kaufman, Brinke Stevens, Tony Moran, Bernhard Forcher, Graham Denman, Bill Oberst Jr., Gabrielle Stone, Elissa Dowling, Beverly Randolph, Vincent M. Ward, R.A. Mihailoff, Stelio Savante, Sarah French, Gregory Blair, Genoveva Rossi, Larry Zerner, Nicole Cinaglia, Ed Heavey, Alex Napiwocki, Loren W. Lepre, Marv Blauvelt, Tim O'Hearn, Del Howison, John J Thomassen, Michael O'Hear, Steven Chase, Erik Aude, Michael Wainwright, Yan Birch

Producenti:

Steven Chase, Rick Finkelstein

Střih:

Colin Smith

Scénografie:

Chase Wright

Kostýmy:

Lindsey Kruichak

(další profese)

Death House (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Death House na ČSFD

30%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/368851-death-house/

Tiger Zinda Hai

Stáhnout Tiger Zinda Hai
Shlédnout Tiger Zinda Hai

Tiger Zinda Hai (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tiger Zinda Hai (2017):

Salman Khan se jakožto elitní tajný agent s krycím jménem Tygr vrací ve volném pokračování populární akční komedie Ek Tha Tiger (2012). V boji s fanatickými teroristy mu tentokrát pomáhá tým specialistů i jeho partnerka Zoya (Katrina Kaif), která stojí v čele bojové jednotky vyslané z Pákistánu. Velkolepý snímek se tentokrát soustředí více na akci než na humor a ukazuje vstřícnou tvář indického nacionalismu.(Festival bollywoodského filmu)

Informace o filmu Tiger Zinda Hai

Režie:

Ali Abbas Zafar

Scénář:

Ali Abbas Zafar

Kamera:

Arkadiusz Tomiak, Marcin Laskawiec

Hudba:

Julius Packiam

Hrají:

Salman Khan, Katrina Kaif, Sajjad Delafrooz, Angad Bedi, Paresh Pahuja, Kumud Mishra, Anupriya Goenka, Paresh Rawal, Girish Karnad, Anant Vidhaat Sharma, Gavie Chahal, Nawab Shah, Zachary Coffin, Daniela Ilian

Producenti:

Aditya Chopra

Střih:

Rameshwar S. Bhagat

Kostýmy:

Alvira Khan, Ashley Rebello, Ellawadi Leepakshi

(další profese)

Tiger Zinda Hai (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tiger Zinda Hai na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/476892-tiger-zinda-hai/

Temné hlubiny

Stáhnout Temné hlubiny
Shlédnout Temné hlubiny

Temné hlubiny (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Temné hlubiny (2018):

Agent CIA Wheeler (Jean-Claude Van Damme) je uväznený v jadrovej ponorke, ktorá sa nachádza na neznámom mieste potom, čo bol označený za zradcu. S pomocou spoluväzňa Marca (Dolph Lundgren) musí očistiť svoje meno skôr, než navždy zmizne.(m.a.t.o.)

Informace o filmu Temné hlubiny

Režie:

Pasha Patriki

Scénář:

Chad Law

Kamera:

Pasha Patriki

Hudba:

Spencer Creaghan

Hrají:

Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Courtney B Turk, Jasmine Waltz, Patrick Kilpatrick, Kristopher Van Varenberg, John Posey, Al Sapienza, Aaron O'Connell, Christopher Heskey, Tom DeNucci, Lance E. Nichols, David 'Shark' Fralick, Adrian Lockett, Tandi Tugwell

Producenti:

Tyler W. Konney, Richard Switzer

Scénografie:

Fernando Valdes

Kostýmy:

Ashley Nicole Allen

(další profese)

Temné hlubiny (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Temné hlubiny na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/481017-temne-hlubiny/

Beirut

Stáhnout Beirut
Shlédnout Beirut

Beirut (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Beirut (2018):

Informace o filmu Beirut

Režie:

Brad Anderson

Scénář:

Tony Gilroy

Kamera:

Björn Charpentier

Hudba:

John Debney

Hrají:

Jon Hamm, Rosamund Pike, Dean Norris, Shea Whigham, Larry Pine, Mark Pellegrino, Alon Aboutboul, Jonny Coyne, Leïla Bekhti, Mohamed Zouaoui, Zita Hanrot, Douglas Hodge, Kate Fleetwood, Sonia Okacha, Idir Chender

Producenti:

Ted Field, Tony Gilroy

Střih:

Andrew Hafitz

Scénografie:

Arad Sawat

Kostýmy:

Carlos Rosario

(další profese)

Beirut (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Beirut na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/455172-beirut/

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)

Stáhnout Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)
Shlédnout Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál) (2014 - 2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál) (2014 - 2018):

New Orleans je městem plným hudby, zábavy a dekadence – a rozhodně není bez zločinců! Kriminální drama NCIS: New Orleans sleduje případy lokální pobočky Námořní vyšetřovací služby, která se zabývá případy týkajícími se vojenského personálu. V čele týmu stojí zvláštní agent Dwayne Pride (Scott Bakula), neworleanský rodák, jehož pohání silná touha po spravedlnosti. Mezi jeho spolupracovníky patří nesmlouvavý a pracovitý agent Christopher LaSalle (Lucas Black) a agentka Meredith Brody (Zoe McLellan), charismatická a tvrdá vyšetřovatelka, která v New Orleans po přeložení hledá nový začátek. Pomáhat jim bude také výstřední, ale inteligentní soudní lékařka Loretta Wade (CCH Pounder).(AXN)

Informace o filmu Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál)

Režie:

James Hayman, Tony Wharmby, Michael Zinberg, James Whitmore Jr., Edward Ornelas, Terrence O'Hara, Oz Scott, Laura Belsey, Leslie Libman, Randy Zisk, Elodie Keene, Mary Lou Belli, Dennis Smith, Tessa Blake, Bethany Rooney, Alrick Riley, Rob Morrow, Gordon Lonsdale, Nina Lopez-Corrado, LeVar Burton, Sharat Raju, Alex Zakrzewski, Geary McLeod, Arvin Brown, Michael Pressman, Hart Bochner, Rob J. Greenlea, Deborah Reinisch

Scénář:

Cathryn Humphris, Chad Gomez Creasey, Ron McGee, Judy McCreary, Brooke Roberts, Zach Strauss, Christopher Ambrose, Jack Bernstein

Kamera:

Gordon Lonsdale

Hudba:

Tree Adams

Hrají:

Scott Bakula, Lucas Black, Rob Kerkovich, CCH Pounder, Daryl Mitchell, Shalita Grant, Zoe McLellan, Vanessa Ferlito, Steven Weber, Derek Webster, Shanley Caswell, Christopher Meyer, Martin Bats Bradford, Julian Acosta, Sharon Conley, Callie Thorne, Clayne Crawford, Rocky Carroll, Chelsea Field, Ivan Sergei, Dylan Walsh, Diane Neal, James McDaniel, David McCallum, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Dora Madison, Meredith Eaton, Erika Alexander, James Eckhouse, Cliff Simon, Karen Gonzalez, Jackie Tuttle, Jimmy Gonzales, Dacia Fernandez, Ross Britz, Christopher Matthew Cook, Vanessa Marano, Gabriel Olds, Mark Harmon, Lance Tafelski, Kyle Davis, Matt Riedy, David Burke, Tim DeZarn, Brea Grant, Aarti Mann, Justin Prentice, Torin White, Brett Zimmerman, Brandon Stacy, Roberto Aguire, Lance E. Nichols, Scott Gulino, Deneen Tyler, Nazeema Bartek, Andrea Vittoria Alvarado, Jessica Honsinger, Devin Posey, Will Koberg, Kim Collins, Jim Gleason, Preston James Hillier, Molly Conarro, Divine Prince Ty Emmecca, Jason Kirkpatrick, Kenneth Kynt Bryan, Skip Bolen, Sadarias Harrell, Sharon Landry, Juan Gaspard, Randal Gonzalez, Jacquelyn Twodat Jackson, John L. Armijo, Frank Duffy, Nicholas James, Alec Rayme, Evan Gamble, Ilan Srulovicz, Lily Holleman, Richard T. Jones, Ian Casselberry, Scott Michael Campbell, Grant Harvey, John Livingston, Philip Anthony-Rodriguez, Darri Ingolfsson, Emily Marie Palmer, Brett Lapeyrouse, Hunter Burke, Yohance Myles, Jon Cleary, Terry Dale Parks, Elliott Grey, Antonio Evan Romero, Chris Angerdina, Joe Massingill, Brian Oerly, James MacDonald, Charlene Amoia, Alexander DiPersia, James Moses Black, Kerry Cahill, Scott Klace, Said Faraj, Kamille McCuin, Hakim Callender, Richard Holden, Jaqueline Fleming, Blake Heron, Kate Beahan, Andrene Ward-Hammond, Lyle Brocato, Carlos Antonio, Chester Rushing, Mike Seal, Laura Allen, Matt Bushell, Brandon Fobbs, Hawn Tran, Shaquita Smith, Jannette Sepwa, Anthony Michael Frederick, David Tom, Maxwell Jenkins, Janee Michelle, Maurice Hall, A. Russell Andrews, Larry Clarke, John Newberg, Kelvin Harrison Jr., Amanda Clayton, Kelly Lind, Lindsay Musil, Peter Jaymes Jr., Carrie Lazar, Isaiah LaBorde, Bert Belasco, Cyd Strittmatter, Adam Aalderks, Marcus Lyle Brown, Kristina Emerson, Felisha Terrell, Greg Fallon, Cassie Hernandez, Geraldine Singer, Sylvia Grace Crim, Maren Morris, Jason Woods, Russell Richardson, Chelle Ramos, Yancey Arias, Patrick Brennan, Clare Carey, Derek Ray, Mitchell Fink, Matthew Jones, Chad Michael Collins, David Clayton Rogers, Ellen Wroe, Leslie Hope, Maria Soccor, Titus Makin Jr., Abbie Cobb, Matt Battaglia, Meg Steedle, Joe Egender, Donny Boaz, Nelson Lee, Camille Balsamo, Dustan Costine, Annie Potts, Jay Thomas, Alex Fernandez, Kirsten Nelson, Johnny Sneed, Jessica Tuck, Jason Gray-Stanford, Michael Grant Terry, Alexandra Metz, Christopher Berry, Christina Cox, Rick Peters, Erica Dasher, Brian Dietzen, Emily Wickersham, Cassidy Freeman, Tina Benko, Bryan Batt, Samrat Chakrabarti, Ilia Volok, Brian McNamara, Marlene Forte, Max Arciniega, Clint James, Lidia Porto, Lee Tergesen, Chris McKenna, David Starzyk, James DuMont, Chasty Ballesteros, Deanna Meske, Chris McGarry, Sean Patrick Thomas, Jackson Beals, Eugenie Bondurant, Lauren Alexandra, Samaire Armstrong, Jayson Warner Smith, Mike Mayhall, Jaynee-Lynne Kinchen, Oscar Gale, Amy Price-Francis, Lilli Birdsell, James Hiroyuki Liao, David Hoflin, Isabella Hofmann, Garikayi Mutambirwa, Melissa Farman, Matt Socia, Julie Ann Emery, Barry Shabaka Henley, Kathleen Munroe, Matthew Alan, Gary Basaraba, Silas Cooper, Kate Adair, Nicholas Lea, Jude Ciccolella, John Getz, Clark Freeman, Katie Savoy, Skipp Sudduth, Molly Hagan, Tom Schanley, Melanie Merkosky, Dave Davis, Kaitlyn Black, Toni Trucks, Stephanie Erb, Douglas M. Griffin, Mark Ashworth, Doris Morgado, Kwajalyn Brown, GiGi Erneta, Tom Arnold, Sprague Grayden, Brad James, Debbon Ayer, Demetrius Grosse, Wendie Malick, Nick Gracer, Patrick Kilpatrick, Anya Monzikova, Reggie Austin, Susan Santiago, Brianna Lynn Brown, Troy Winbush, John Posey, Jon-Michael Ecker, Ray Campbell, Judd Lormand, Meghan Ory, Wil Traval, Garrett Hines, Elton LeBlanc, Christine Woods, Debra Monk, Jim Beaver, James Black, Cliff Chamberlain, David Kallaway, Lawrence Kao, Sean Murray, Wilmer Valderrama, Nicole I. Butler, Mustafa Shakir, David Alan Basche, Stephanie Honoré, Michael Reilly Burke, Cedric Sanders, Michael Filipowich, Gil Darnell, Ed Quinn, John Hensley, Tom Degnan, Randy Vasquez, Candice Coke, Jeremy Ratchford, Wolé Parks, Jeff Chase, J. Downing, Sheryl Crow, Wilbur Fitzgerald, Montrel Miller, Maury Sterling, Arjay Smith, Essam Ferris, April Grace, Matt Servitto, Annika Marks, Gino Anthony Pesi, Dorian Brown, Chelsey Crisp, Joe Spano, Lauren Gros, Paige Turco, Rodney Rowland, Eyal Podell, Adam Rose, Melinda Page Hamilton, Adam Harrington, Wes Brown, Vanessa Cloke, Dean Stockwell, Cristine Rose, Jeff Kober, Angela Gots, Corbin Bernsen, B.D. Wong, Russell Wong, Anne Dudek, Ron Melendez, Jay Jablonski, Sabrina Gennarino, Stacy Keach, Yetide Badaki, Harold 'House' Moore, Rocky Marquette, Michael Papajohn, Gillian Alexy, Jon Eyez, Ashton Leigh, Luke Mably, Michael Welch, Phil Austin, Endre Hules, Ramon De Ocampo, Oliver Kieran-Jones, Michael Graziadei, Jim Klock, Gralen Bryant Banks, Colin Walker, Jef Ayres, Becky Ann Baker, Tim Guinee, Amanda Warren, Major Dodge, Tree Adams, Dendrie Taylor, Mackenzie Astin, Jaren Mitchell, Tawny Cypress, Jamie Bernadette, Will Brill, Brian Distance, Hans Obma, Jenna Kanell, Natan Cruz, Natalie Hall, Mike Pniewski, Eric Morris, Kelly Hu, Nina Lisandrello, Evan Parke, Will Peltz, Drago Sumonja, Dylan Kenin, Amy Rutberg, Ele Bardha, Kristen Hager, Tim Russ, Samantha Marie Ware, Robert Beitzel, Brent Henry, Ninja N. Devoe, Adam Fristoe, Elena Sanchez, Jason Bayle, Alex Livinalli, Bob McCracken, Shawn Parsons, Frankie Smith, Aidan Langford, Nicole Barré, Tyler Ritter, J.R. Ramirez, Melanie Nicholls-King, Brandon Rush, Greg Sproles, Michael King, Jon Bernthal, Toby Holguin, Kevin Jackson, Riann Steele, Lucy Walters, Roger Yuan, Dennis Oh, Morgan Roberts, Rebecca Luker, Andrew Stewart-Jones, John P. Fertitta, Deirdre Lovejoy, Jaclyn Betham, Carlos Gómez

Producenti:

Joseph Zolfo

Střih:

Augie Hess, Debra Beth Weinfeld

Scénografie:

Victoria Paul

Kostýmy:

Billy Ray McKenna, Ann Walters

(další profese)

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál) (2014 - 2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (TV seriál) na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/388960-namorni-vysetrovaci-sluzba-new-orleans/

MI5 (TV seriál)

Stáhnout MI5 (TV seriál)
Shlédnout MI5 (TV seriál)

MI5 (TV seriál) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu MI5 (TV seriál) (2002):

Oficiálně jsou bezpečnostní služba, neoficiálně MI5 nebo prostě jen "pětka". Jejich hlavní úkol: bránit národní bezpečnost Británie. A bezpečnost země může být ohrožena čímkoli. Mezinárodním terorismem, rasismem, fanatismem nejrůznějšího druhu... S tím vším je zapotřebí bojovat - a oni s tím bojují. Nejužší výběr: dva muži, jedna žena a jejich šéf. Tom, Danny, Zoe a Harry. Oddělení je samozřejmě mnohem rozsáhlejší a na některých případech nejen může, ale i musí pracovat větší tým. Tihle čtyři však tvoří jeho páteř. Čtyři lidé, kteří se v zájmu vyšších cílů museli vzdát mnohého, bez čeho si většina z nás nedokáže svůj život představit: rodiny, lásky, zázemí klidného domova. Protože člověk, který se bojí o své nejbližší, je strašně zranitelný. A protože jejich nejbližší by mohli na jejich práci krutě doplatit. Je jen jedna cesta, jak mít obojí - práci i domov: dvojí život. Ani to ovšem není záruka bezpečí. Protože i oni jsou jen lidé a život, který dnes a denně nasazují, mají jen jeden...
Šestnáctidílný seriál televize BBC o instituci, zabývající se nejaktuálnějšími, nejpalčivějšími problémy současného světa, by mohl být označen za moderní, dnešní "Profesionály". Dobře napsané scénáře, věrohodné příběhy, dynamické zpracování, sympatičtí představitelé... První (šestidílná) řada získala cenu BAFTA za nejlepší seriál roku 2002, na tento úspěch navázali tvůrci dalšími deseti díly.
Zajímavost: Skutečná MI5 se okamžikem zahájení vysílání seriálu začala těšit zvýšenému zájmu veřejnosti: počet uchazečů o zaměstnání stoupl ze 70 denně na 130, její webové stránky navštívilo za týden o celé čtyři tisíce lidí víc než obvykle.(oficiální text distributora)

Informace o filmu MI5 (TV seriál)

Režie:

Andy Wilson, Bharat Nalluri, Jonny Campbell, Cilla Ware, Charles Beeson, David Farr, Edward Hall, Stefan Schwartz, Justin Chadwick, Colm McCarthy, Andy Hay, Kenneth Glenaan, Michael Caton-Jones, Antonia Bird, Sam Miller, Omar Madha, Ciaran Donnelly, Peter Hoar

Scénář:

Neil Cross, David Farr, Raymond Khoury, James Moran, Steve Bailie, Russell Lewis, Jonathan Brackley, Sam Vincent, James Dormer, Richard McBrien, George Tiffin, Zinnie Harris

Kamera:

Sean Bobbitt, Shane Daly, Kieran McGuigan, Fabian Wagner, Ben Smithard, Jake Polonsky, Simon Chaudoir, Balazs Bolygo, Nigel Willoughby, Jan Jonaeus, Giulio Biccari, Nic Morris, Baz Irvine, Tony Slater Ling, Sue Gibson, James Welland, Adam Suschitzky

Hudba:

Paul Leonard-Morgan, Jennie Muskett

Hrají:

Peter Firth, Nicola Walker, Rupert Penry-Jones, Matthew MacFadyen, Miranda Raison, Hermione Norris, David Oyelowo, Richard Armitage, Raza Jaffrey, Keeley Hawes, Shauna Macdonald, Gemma Jones, Robert Glenister, Max Brown, Megan Dodds, Simon Abkarian, Jenny Agutter, Agni Scott, Esther Hall, Heather Cave, Colin Stinton, John Sharian, Martine McCutcheon, Saskia Reeves, Santiago Cabrera, Harriet Walter, Mark Long, Rad Lazar, Khalid Abdalla, Lennie James, David Burke, Hugh Laurie, Ben Uttley, Oona Chaplin, Simon Kassianides, Anatole Taubman, Laura Pyper, Jules Werner, Karel Roden, Mac McDonald, David Threlfall, Simon Woods, Roger Allam, Benedict Cumberbatch, Kevin McNally, Cheryl Campbell, Tim Pigott-Smith, Paloma Baeza, Vera Filatova, Naoko Mori, Anupam Kher, Philip Arditti, Shivani Ghai, David Yelland, Jacob Anderson, Ralph Brown, Henry Goodman, Roshan Seth, Adrian Rawlins, Steve Nicolson, Caroline Carver, John Hopkins, William Gaminara, Christopher Fulford, Richard Durden, Augustus Prew, Adam Deacon, Mark Bazeley, Shanika Warren-Markland, Andy Hay, Amanda Hale, Guy Henry, Mido Hamada, Cristian Solimeno, Patrick Kennedy, Ariyon Bakare, Genevieve O'Reilly, George Harris, Gugu Mbatha-Raw, Owen Teale, Jeff Rawle, Natasha Little, Dave Legeno, Lara Pulver, Steve Toussaint, Peter Brooke, Simon Russell Beale, Arkie Reece, Alexander Siddig, Phyllis Logan, Joe Montana, San Shella, Tom Goodman-Hill, Tom Beard, Stuart Wilson, Sam Spruell, Dermot Crowley, Benedict Wong, Sophia Myles, Rebecca Palmer, Jeff Mash, Olga Sosnovska, Dragan Mićanović, Anton Lesser, Adhir Kalyan, Paul Jesson, Ian Virgo, Kayvan Novak, Steve Nicholson, Tom Weston-Jones, Antonia Campbell-Hughes, Silas Carson, Anastasia Hille, Shaun Dingwall, Jack Doolan, Ray Panthaki, Maisie Dimbleby, Lisa Eichhorn, Victor Zaragoza, Jon Ivay, Paul Sharma, Mary Nighy, John Castle, Anthony Flanagan, Roger Ringrose, Alex Jennings, Jonathan Aris, Reece Dinsdale, Jack Eve, Todd Boyce, Tim Bentinck, Joey Ansah, Ben Loyd-Holmes, Adrian Lukis, Lucy Scott, Fiona Glascott, Leo Bill, Demetri Goritsas, Sam Reid, Claire Cox, Selina Cadell, Jeremy Bulloch, Rebecca Johnson, Mark Lewis Jones, David Fynn, Andrew Byron, James Holmes, Nigel Lindsay, William Hope, Peter Sullivan, Mem Ferda, Hi Ching, Chris Walker, Debra Stephenson, Lisa Faulkner, Joan Blackham, Lorcan Cranitch, Richard Harrington, Daniel Evans, Kieran Bew, Matthew Delamere, Constantine Gregory, Jill Baker, Alan McKenna, Alicya Eyo, Jukka Hiltunen, Ace Bhatti, Jonny Phillips, Luke de Lacey, Tom McKay, Rachel Power, Rod Hallett, Zubin Varla, Alec Utgoff, Pasha Bocarie, Julia Krynke, Stewart Wright, Shaheen Khan, Larry Lamb, Stanley Townsend, Anna Chancellor, Michael Müller, Michael Maloney, Ralph Ineson, Elizabeth Chambers, Shaban Arifi, Jenny Howe, Ulas Kilic, Aneirin Hughes, Georg Nikoloff, Ellora Torchia, Christopher Fairbank, Vincenzo Nicoli, Georgina Rich, Alisdair Simpson, James Weber Brown, Michael Carter, Phoebe Nicholls, Frances Tomelty, Paul Cawley, Daniel Rabin, Emilio Doorgasingh, Richard Hansell, Joanna Burnett, Andrew Havill, Munir Khairdin, Greg Bennett, Jalaal Hartley, Alan Bond, Trevor Cooper, Owen McDonnell, Michael Cochrane, Raad Rawi, Guy Williams, Andrew Scarborough, Ed Cooper Clarke, Richard McCabe, James Greene, David Cann, Dale Rapley, Teresa Churcher, Ellie Fox, Ruth Gemmell, Ken Bones, Khalid Laith, Kae Bahar, Richard Dillane, Shazad Latif, Nigel Whitmey, Luke Neal, Pascal Langdale, Rosalie Craig, Bentley Kalu, Jo Joyner, Akin Gazi, Andrew Burt, Ania Sowinski, Bijan Daneshmand, Tommy Campbell, Dhaffer L'Abidine, Alex Dee, Mark Aiken, Hassani Shapi, Alex Lanipekun, Linda Marlowe, Angela Bruce, Tom Mannion, Sharlene Whyte, Marcia Ashton, David Calder, Tara Moran, Ged Simmons, Richard Braine, Peter Bankolé, Michael Culver, Gary Milner, Nicholas Jones, Amelda Brown, Harmage Singh Kalirai, John Salthouse, Amanda Drew, William El-Gardi, Roger Brierley, Steph Bramwell, John Kazek, Shane Zaza, Joseph Long, Geoffrey Newland, Daphne Cheung, James Laureson, John Pirkis, Nicola Goodchild, Graham Curry, Marsha Leanne Crosby, Tyronne Lewis, Daniel Cerqueira, Dominic Mafham, Aaron Neil, Josette Simon, Bill Buckhurst, Alan Williams, Alastair Parker, Geoffrey Streatfeild, Nicholas Khan, Adam Kotz, Chris Wilson, James Barriscale, Badria Timimi, Davood Ghadami, Dinah Stabb, Darrell D'Silva

Producenti:

Simon Crawford Collins

Střih:

Søren B. Ebbe, Jonathan Amos, Jamie Pearson, Luke Dunkley, Barney Pilling, Adam Recht, Daniel Gethic, Guy Bensley, Victoria Boydell

Scénografie:

Paul Cross, Matt Gant, Stevie Herbert

Masky:

Laura Schalker

Kostýmy:

Iain Macaulay

(další profese)

MI5 (TV seriál) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu MI5 (TV seriál) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/97677-mi5/

Telefon

Stáhnout Telefon
Shlédnout Telefon

Telefon (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Telefon (1977):

Uprchlý agent KGB Nikolaj Dalchimsky (Donald Pleasence) před svým zmizením ukradl seznam spících agentů, kteří byli během padesátých let posláni do Spojených států. Agentům, kteří byli součástí operace s krycím jménem TELEFON, byl nejprve vymyt mozek a pod určitou formou hypnózy dostal každý z nich instrukce týkající se klíčových vojenských základen. Aktivováni měli být pouze v případě války jistým veršem z básně Roberta Frosta. Dalchimsky seznamu využije a začne spící agenty budit. Když několik zdánlivě obyčejných lidí zničí vojenská zařízení po celém území USA, je po jeho stopě sověty vyslán Major Grigorij Borzov (Charles Bronson), který má za úkol Dalchimského zlikvidovat a zabránit krizi, jež by mohla vést až ke třetí světové válce.(3DD!3)

Informace o filmu Telefon

Režie:

Don Siegel

Předloha:

Walter Wager (kniha)

Scénář:

Stirling Silliphant, Peter Hyams

Kamera:

Michael C. Butler

Hudba:

Lalo Schifrin

Hrají:

Charles Bronson, Lee Remick, Donald Pleasence, Tyne Daly, Alan Badel, Patrick Magee, Sheree North, Frank Marth, Jacqueline Scott, George Petrie, John Mitchum, Roy Jenson, Carmen Zapata, Robert Phillips, Kathleen O'Malley, Derek Rydall, Helen Page Camp, John Carter, Burton Gilliam, Cliff Emmich, Hank Brandt, Lew Brown, Regis Cordic, James Nolan

Producenti:

James B. Harris

Střih:

Douglas Stewart

Scénografie:

Ted Haworth

Kostýmy:

Luster Bayless

(další profese)

Telefon (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Telefon na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/8401-telefon/