Kakashi

Stáhnout Kakashi
Shlédnout Kakashi

Kakashi (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kakashi (2001):

Mladá dívka Karou se vydává do zapadlé vesnice hledat svého bratra. Poté, co se jí rozbije auto, je nucena v této podivné vesnici zůstat. Začíná si všímat, že kolem vesnice je velké množství kakashi - strašáků do polí. Vypadá to, jakoby s nimi vesničané žili. Pomalu objevuje strašlivé tajemství této vesnice a poznává pravou podstatu kakashi.(Chatterer)

Informace o filmu Kakashi

Režie:

Norio Curata

Předloha:

Džundži Itó (komiks)

Hrají:

Maho Nonami, Kó Šibasaki, Jošiki Arizono, Kenzó Kawarasaki, Šunsuke Macuoka, Jódži Tanaka, Lily, Jošijuki Morišita

Scénografie:

Tomoyuki Maruo

(další profese)

Kakashi (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kakashi na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/99398-kakashi/

Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál)

Stáhnout Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál)
Shlédnout Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál)

Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017):

Seriál nás přenese 4 roky před událostmi původního filmu Hotel Transylvánie, Do doby, kdy byla Mavis teenager. Zatímco je Dracula pryč a řeší „oficiální upírské záležitosti", Mavis konečně vidí svou šanci dokázat svému otci, že je schopná se o hotel postarat. S pomocí svých nejlepších přátel se rozhodne aplikovat své geniální nápady, jak zlepšit provoz hotelu. Jen kdyby jí teta Lydia, starší a mnohem zlejší sestra Drákuly, nestála celou dobu za zády...(Disney Channel)

Informace o filmu Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál)

Režie:

Robin Budd

Scénář:

Ben Joseph, Robert Marianetti, David Wachtenheim

Hrají:

Bryn McAuley, Gage Munroe, Ryan Belleville, Julie Lemieux, David Berni, Patrick McKenna, Maria Vacratsis, Paul Braunstein, Martin Roach, Ivan Sherry, Katie Griffin, Linda Kash

Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hotel Transylvánie: Seriál (TV seriál) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/539174-hotel-transylvanie-serial/

Neri, dívka moře (TV seriál)

Stáhnout Neri, dívka moře (TV seriál)
Shlédnout Neri, dívka moře (TV seriál)

Neri, dívka moře (TV seriál) (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Neri, dívka moře (TV seriál) (1994):

Neri žije na opuštěném ostrově a druhým domovem jí je moře. Jejími přáteli jsou velryby, s nimiž díky svým plaveckým schopnostem tráví většinu času. Dívka dokonce dokáže s těmito vodními savci komunikovat. Jednoho dne se na ostrově vylodí dva chlapci z nedaleké podmořské základny ORCA. Přes počáteční nedůvěru se s nimi spřátelí a začne je zasvěcovat do života kytovců. Nabyté vědomosti pak využijí i při výzkumu na vědecké stanici. Zároveň se společně snaží přijít na kloub dívčině podivnému původu, který, jak se později ukáže, je ještě tajemnější než se na první pohled zdálo.(BlackMount)

Informace o filmu Neri, dívka moře (TV seriál)

Režie:

Colin Budds, Brendan Maher

Scénář:

Everett De Roche, Maureen McCarthy, Shane Brennan, Ian Coughlan, Graham Hartley

Kamera:

Craig Barden, Ron Hagen

Hudba:

Laurie Stone, Garry McDonald

Hrají:

Marzena Godecki, Jeffrey Walker, Lauren Hewett, William McInnes, Damien Bodie, Cassandra Magrath, George Henare, Petra Jared, Kerry Armstrong, Doris Younane, Christopher Kirby, Jon English, Martin Copping, Samuel Johnson, Helen Jones, David Hoflin, Nicola Paull, Nick Carrafa, Ramez Tabit, Belinda Davey, Rodney Afif, Anthony Hayes, Pamela Rabe, Jason Raftopoulos, Nicholas Bell, Renai Caruso, David Bradshaw

Neri, dívka moře (TV seriál) (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Neri, dívka moře (TV seriál) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/146157-neri-divka-more/

Shell (festivalový název)

Stáhnout Shell (festivalový název)
Shlédnout Shell (festivalový název)

Shell
(festivalový název) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shell
(festivalový název) (2012):

Shell žije se svým otcem Petem na zapadlé čerpací stanici na skotské vysočině. Společně bojují s živly přírody a s nepředstavitelnou vzájemnou náklonností. Když se Pete stáhne do samoty, Shell se stává „Sirénou", která přitahuje kolemjedoucí. Netuší, že tato zima bude pro ni na benzínce poslední...(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Shell
(festivalový název)

Režie:

Scott Graham

Scénář:

Scott Graham

Kamera:

Yoliswa von Dallwitz

Hrají:

Chloe Pirrie, Morven Christie, Iain De Caestecker, Kate Dickie, Joseph Mawle, Brian McCardie, Michael Smiley

Scénografie:

James Lapsley

Kostýmy:

Rebecca Gore

(další profese)

Shell
(festivalový název) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shell
(festivalový název) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/329674-shell/

Ďáblovo město (festivalový název)

Stáhnout Ďáblovo město (festivalový název)
Shlédnout Ďáblovo město (festivalový název)

Ďáblovo město
(festivalový název) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ďáblovo město
(festivalový název) (2009):

Ďáblovo město je černá komedie odehrávající se v současném Bělehradě. Osudy několika postav se protnou během dne, kdy hrají známí srbští tenisté důležitý turnaj. Chudá dívka, která si chce za každou cenu pořídit tenisové vybavení, podnikatel, který se nedokáže ubránit korupci, bohatý teenager, který si nemůže koupit lásku, luxusní prostitutky, které předstírají štěstí, a taxikář, který své osobní selhání svaluje na okolí. „Ďáblovo město je o lidech hnaných jen jejich základními potřebami, zakořeněnými instinkty, posedlostmi, ambicemi, obavami a frustracemi. Je jejich morální krize pouze důsledkem těžkých časů, v nichž žijí, anebo je to naopak?“ ptá se režisér. [44. MFFKV 2009](oficiální text distributora)

Informace o filmu Ďáblovo město
(festivalový název)

Režie:

Vladimir Paskaljević

Kamera:

Milan Spasič

Hrají:

Lazar Ristovski, Radoslav Milenkovič, Slavko Štimac, Viktor Savić, Goran Jevtič, Nebojša Milovanovič, Uroš Jovčić, Danica Ristovski, Bora Nenic, Radivoj Kneževič, Igor Djordjevič

Střih:

Petar Putnikovič

(další profese)

Ďáblovo město
(festivalový název) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ďáblovo město
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/261706-dablovo-mesto/

Smrt na dálnici

Stáhnout Smrt na dálnici
Shlédnout Smrt na dálnici

Smrt na dálnici (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smrt na dálnici (2004):

Od té doby, co někdo před pěti lety srazil autem jeho ženu na dálnici a ujel, putuje Rennie Cray (Jim Caveziel) napříč Amerikou ve svém vytuněném voze Plymouth Barracuda z roku 1968 a hledá vraha své manželky. Mužem, kterého v této vysokorychlostní hře na kočku a myš hledá, je James Fargo (Colm Feore), nemilosrdný, ochrnutý psychopat. Díky sérii technických inovací udělal Fargo ze svého zuřivého Cadillaku Eldorado ´72 monstrózní nástavbu své pomatené mysli a ochrnutého těla. Jejich boj na život a na smrt, ve kterém oba zapojí naplno svou vůli a inteligenci, se právě blíží vyvrcholení. Světla jejich aut však zachytí na silnici usouženou krásnou dívku (Rhona Mitra), jež nevědomky drží v ruce klíč k jejich konečnému zúčtování.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Smrt na dálnici

Režie:

Robert Harmon

Scénář:

Hans Bauer

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

James Caviezel, Rhona Mitra, Frankie Faison, Gordon Currie, Colm Feore, Andrea Roth, Noam Jenkins, Paul Mota, James Kee, Martin Roach

Producenti:

Bradley Jenkel, Carroll Kemp

Střih:

Chris Peppe

Scénografie:

Paul D. Austerberry

Kostýmy:

Luis Sequeira

(další profese)

Smrt na dálnici (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smrt na dálnici na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/70368-smrt-na-dalnici/

Cyberbully (TV film)

Stáhnout Cyberbully (TV film)
Shlédnout Cyberbully (TV film)

Cyberbully (TV film) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cyberbully (TV film) (2015):

Jak daleko jste ochotni zajít pro záchranu vlastního života? Casey čelí nejhorší noční můře každého teenagera. Anonymní hacker hodlá zveřejnit její soukromé fotografie na internetu a ona svádí boj s časem, aby mu jeho plány překazila.Šedesát devět procent mladých lidí ve Velké Británii má zkušenost s určitou formou kyberšikany. V těch nejzávažnějších případech mohou oběti čelit nástrahám v podobě napadení jejich webových kamer, zneužívání a "sebevražedného trollování". Kampaně proti šikaně vybízejí mladé lidi, aby se k nepřátelskému chování na internetu "obrátili zády". Pro ty, kteří už se stali jeho terčem, ale není snadné uniknout ze spárů svých trýznitelů. V britském thrilleru hraje Maisie Williamsová (Hra o trůny) dospívající dívku Casey Jacobsovou, která svádí boj se svým anonymním kyberstalkerem. Casey je teenager, který má zkušenosti s tím nejhorším, co může internet nabídnout - od nižší formy šikany, kde jsou aktéři na stejné úrovni (tzv. peer-to-peer), až po pokročilé postupy násilného vniknutí do počítače - a ze všech sil se snaží učinit svému utrpení přítrž. Film Cyberbully je inspirován řadou skutečných případů. Přestože je Caseyin příběh extrémní a zformovaný do poutavé a dramatické podoby, všechny líčené události jsou reálné a jednotlivým obětem se opravdu staly.(Cinemax)

Vypadá to jako obyčejné odpoledne, kdy mladá Casey chatuje se svými kamarády. Když však objeví na twitteru příspěvek od svého bývalého kluka, který obsahuje posměšky na její osobu, rozhodne se pomstít, za pomoci spolužáka mu účet "hacknout" a jeho jménem přidat tweet urážející zase jeho. Není to nic neobvyklého, v těchto internetových sporech je velice zběhlá. Netuší však, že důsledkem tohoto rozhodnutí bude další hodiny uvězněna v pokoji a zažije svou noční můru. Casey si totiž neuvědomuje, že její vysmívající se příspěvky v internetových diskuzích můžou mít větší dopad, než jaký si připouští. Navíc na internetu člověk nikdy neví, s kým skutečně komunikuje a kdo se tváří jako nápomocný spolužák, ten jím vůbec nemusí být...(xrubesd)

Informace o filmu Cyberbully (TV film)

Režie:

Ben Chanan

Scénář:

Ben Chanan, David Lobatto

Kamera:

Ben Moulden

Hudba:

Jon Opstad

Hrají:

Maisie Williams, Ella Purnell, Haruka Abe, Daisy Waterstone

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Hayley Nebauer

(další profese)

Cyberbully (TV film) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cyberbully (TV film) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/402975-cyberbully/

Radio Alice

Stáhnout Radio Alice
Shlédnout Radio Alice

Radio Alice (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Radio Alice (2004):

Příběh filmu se točí kolem dvou mladých kamarádů, Squala a Pela, kteří žijí v dělnické čtvrti na okraji italského města Bologna. Každý den se potloukají po ulicích, navštěvují místní kavárny a nudu i nedostatek peněz zahánějí dočasnými výpomocnými pracemi. Neustále však sní o úniku z vlastní každodenní reality. Během pomocných prací při kopání podzemního tunelu v centru města narazí na vysílací stanici Rádia Alice, provozovanou protestním studentským hnutím, a postupně poznávají svět, který je vzdálen od světa "ochránců zákona a pořádku" i od světa jejich vrstevníků žijících na okraji města.(Film Europe)

Film podľa skutočných udalostí z Talianska. V sedemdesiatych rokoch tam skupina revolucionárov spustila vysielanie undergroundového Rádia Alice. Ľudia okolo neho viedli politický boj a kreatívnu anarchiu. Vo filme vidíme ich príbehy, až do marca 1977, kedy karabinieri zastrelili neozbrojeného demonštranta, aby vyvolali nepokoje, pri ktorých Rádio zrušili.(whack)

Informace o filmu Radio Alice

Režie:

Guido Chiesa

Scénář:

Guido Chiesa, Wu Ming

Kamera:

Gherardo Gossi

Hudba:

Teho Teardo

Hrají:

Claudia Pandolfi, Valerio Mastandrea, Marco Luisi, Tommaso Ramenghi, Valerio Binasco, Alison Forest, Giorgio Colangeli, Simone Gandolfo, Wu Ming, Jacopo Bonvicini, Manuel Agnelli, Massimo Coppola

Producenti:

Domenico Procacci

Zvuk:

Remo Ugolinelli

Kostýmy:

Lina Nerli Taviani

(další profese)

Radio Alice (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Radio Alice na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/270919-radio-alice/

Traitors

Stáhnout Traitors
Shlédnout Traitors

Traitors (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Traitors (2013):

Film se odehrává v Maroku a pojednává o mladé ženě, která se zoufale snaží získat peníze, aby mohla s kapelou nahrát desku. Rozhodne se proto přistoupit na nabídku drogového dealera a s autem plným kokainu se vydává na cestu přes hory.Malika je frontmankou dívčí punkrockové kapely Traitors, která má vyhraněné názory na svět, své rodné město Tangier i vlastní místo ve společnosti. Nutně potřebuje peníze k tomu, aby svoji rodinu uchránila před vystěhováním a zároveň uskutečnila své sny s kapelou. Podlehne proto vidině rychlého výdělku, který spočívá v propašování zásilky drog přes hory na zakázku nebezpečného drogového dealera. Doprovází ji Amal, mladá drogová překupnice, kterou se Malika rozhodne vysvobodit z otroctví drogových dealerů. Maličino rebelství, stejně jako její instinkty a nervy, musí v tomto holém boji o přežití podstoupit křest ohněm.(Cinemax)

Malika je frontmankou ženskej punkrockovej kapely Traitors (Zradkyne), ktorá má vyhranené názory na svet, na svoje rodné mesto Tangier a na svoje miesto v ňom. Keďže súrne potrebuje peniaze, aby svoju rodinu uchránila pred vysťahovaním a zároveň uskutočnila svoje sny s kapelou, Malika podľahne vidine rýchleho zárobku, ktorý spočíva v prepašovaní zásielky drog cez hory pre nebezpečného drogového dílera. No keď sa zdanlivo jednoduchá úloha začne vymykať spod kontroly, Malikino rebelantstvo ako aj jej inštinkty a nervy musia podstúpiť krst ohňom prežitia.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Traitors

Režie:

Sean Gullette

Scénář:

Sean Gullette

Hrají:

Chaimae Ben Acha, Soufia Issami, Mourade Zeguendi, Nadia Niazi, Driss Roukhe, Morjana Alaoui, Abdesselam Bounouacha

Střih:

Sabine Hoffman

(další profese)

Traitors (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Traitors na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/350464-traitors/

Malý rytíř Trenk

Stáhnout Malý rytíř Trenk
Shlédnout Malý rytíř Trenk

Malý rytíř Trenk (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Malý rytíř Trenk (2015):

Největším přáním desetiletého Trenka je stát se rytířem. Má spoustu odvahy, ale protože je to chlapec chudý, splnění jeho snu je téměř nemožné. Jeho rodinu zajme zlý sir Wertolt a Trenk se vydá se svým kamarádem, prasátkem Piggeldym, ji zachránit. Ve městě využije příležitosti a vymění si role se zbabělým Zinkem, který se nechce stát rytířem. V přestrojení pronikne na hrad Hohenlob, kde se vydává za rodinu tamního pána a stane se pážetem. Tekla, dcera hradního pána, se také vždy toužila stát rytířem, a tak přesvědčí Trenka, aby ji naučil všemu, co musí rytíř umět a znát. Nepředvídatelné okolnosti způsobí, že Trenk musí nahradit hradního pána v turnaji. Bohužel prohrává a Wertolt musí porazit draka. Trenk a Thekla sledují draka do jeho doupěte, kde jsou uvězněni podlým Wertoltem. Během těžké zkoušky však mladí rytíři objevují i druhou stránku drakovy prudké povahy, která vysvětluje jeho bouřlivé chování.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Malý rytíř Trenk

Režie:

Anthony Power

Hudba:

Mischa Krausz

Hrají:

Georg Sulzer, Axel Prahl, Johannes Zeiler

Malý rytíř Trenk (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Malý rytíř Trenk na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/78614-maly-rytir-trenk/