Malý rytíř Trenk

Stáhnout Malý rytíř Trenk
Shlédnout Malý rytíř Trenk

Malý rytíř Trenk (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Malý rytíř Trenk (2015):

Největším přáním desetiletého Trenka je stát se rytířem. Má spoustu odvahy, ale protože je to chlapec chudý, splnění jeho snu je téměř nemožné. Jeho rodinu zajme zlý sir Wertolt a Trenk se vydá se svým kamarádem, prasátkem Piggeldym, ji zachránit. Ve městě využije příležitosti a vymění si role se zbabělým Zinkem, který se nechce stát rytířem. V přestrojení pronikne na hrad Hohenlob, kde se vydává za rodinu tamního pána a stane se pážetem. Tekla, dcera hradního pána, se také vždy toužila stát rytířem, a tak přesvědčí Trenka, aby ji naučil všemu, co musí rytíř umět a znát. Nepředvídatelné okolnosti způsobí, že Trenk musí nahradit hradního pána v turnaji. Bohužel prohrává a Wertolt musí porazit draka. Trenk a Thekla sledují draka do jeho doupěte, kde jsou uvězněni podlým Wertoltem. Během těžké zkoušky však mladí rytíři objevují i druhou stránku drakovy prudké povahy, která vysvětluje jeho bouřlivé chování.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Malý rytíř Trenk

Režie:

Anthony Power

Hudba:

Mischa Krausz

Hrají:

Georg Sulzer, Axel Prahl, Johannes Zeiler

Malý rytíř Trenk (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Malý rytíř Trenk na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/78614-maly-rytir-trenk/

Rodeo za ostnatým drátem

Stáhnout Rodeo za ostnatým drátem
Shlédnout Rodeo za ostnatým drátem

Rodeo za ostnatým drátem (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rodeo za ostnatým drátem (2006):

16 června 1995 zabil Jerry Brown ve svých osmnácti letech člověka kvůli malému balíčku marihuany. Byl odsouzen na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění a poslán do státní věznice v Angole ve státě Louisiana, nejobávanějšího a největšího vězení s nejvyšší ostrahou v Americe. Nyní je Jerry Brown hvězdou brutální a kontroverzní události - vězeňského rodea. Každou říjnovou neděli se vězni bez tréninku dobrovolně pouštějí do soubojů s býky. Tato akce jim umožňuje užít si pár vteřin slávy před davem čítajícím 10 000 lidí a vydělat si peníze. Prostřednictvím postavy Jerryho Browna dokument zkoumá nedostatky jednoho z nejpřísnějších justičních systémů na světě, v němž jsou nerozlučně spjaty spravedlnost a politika.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rodeo za ostnatým drátem

Režie:

Nicolas Pallay

Rodeo za ostnatým drátem (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rodeo za ostnatým drátem na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/268411-rodeo-za-ostnatym-dratem/

Zázračná záchrana bílých hřebců

Stáhnout Zázračná záchrana bílých hřebců
Shlédnout Zázračná záchrana bílých hřebců

Zázračná záchrana bílých hřebců (1963) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zázračná záchrana bílých hřebců (1963):

Na sklonku války je stádo vídeňské jezdecké školy rozděleno, klisny se dostanou do Sudet, do ruské zóny, a hrozí, že budou snědeny, podobně jako se tomu stalo v Budapešti. Velitel školy Alois Podhajsky přesvědčí Američany, že koně je třeba získat zpět, a ti provedou spanilou jízdu za demarkační linii s pokusem koně zachránit.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Zázračná záchrana bílých hřebců

Režie:

Arthur Hiller

Scénář:

AJ Carothers

Kamera:

Günther Anders

Hudba:

Paul J. Smith

Hrají:

Robert Taylor, Lilli Palmer, Curd Jürgens, Eddie Albert, James Franciscus, John Larch, Philip Abbott, Erik Schumann, Douglas Fowley, Fritz Wepper, Max Haufler, Michael Janisch, Helmut Janatsch, Brigitte Horney, Harry Hornisch, Margarethe Dux, Fritz Eckhardt, Hugo Lindinger, Charles Regnier, Hal Galili, Philo Hauser, Günther Haenel, Peter Jost, Josef Krastel, Herbert Prikopa

Producenti:

Walt Disney

Střih:

Alfred Srp, Cotton Warburton

Scénografie:

Werner Schlichting

Kostýmy:

Leo Bei

(další profese)

Zázračná záchrana bílých hřebců (1963) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zázračná záchrana bílých hřebců na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/27015-zazracna-zachrana-bilych-hrebcu/

Jezdec

Stáhnout Jezdec
Shlédnout Jezdec

Jezdec (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jezdec (2017):

Po tragické nehodě se sny o úspěšné kariéře mladého kovboje Bradyho (Brady Jandreau), někdejší vycházející hvězdy v rodeu, ze dne na den rozplynou. Po návratu z nemocnice Brady přemítá o tom, proč žít, když už nemůže dělat to, co dávalo jeho existenci smysl – jezdit a soutěžit. Ve snaze znovu získat kontrolu nad svým osudem se Brady snaží najít novou identitu a také odpověď na otázku, co znamená být mužem v současném světě.(Cinemax)

Brady byl vycházející hvězdou v rodeu. Po téměř smrtelném úrazu hlavy se jeho sny o úspěšné kariéře ze dne na den rozplynou a po návratu z nemocnice je Brady postaven před životní rozhodnutí. Co udělá se svým životem? Lyrický debut režisérky Chloé Zhao vypráví příběh o hledání identity nejen v intencích jedné postavy. Snaží se také najít odpověď na otázku, co znamená být mužem v současném světě.(Febiofest)

Informace o filmu Jezdec

Režie:

Chloé Zhao

Scénář:

Chloé Zhao

Kamera:

Joshua James Richards

Hudba:

Nathan Halpern

Hrají:

Brady Jandreau, Tim Jandreau, Lilly Jandreau, Cat Clifford, Terri Dawn Pourier

Producenti:

Chloé Zhao, Bert Hamelinck, Mollye Asher

Střih:

Alex O'Flinn

(další profese)

Jezdec (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jezdec na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/514480-jezdec/

Longwoodská legenda

Stáhnout Longwoodská legenda
Shlédnout Longwoodská legenda

Longwoodská legenda (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Longwoodská legenda (2014):

Napínavé a magické dobrodružství vypráví o dvanáctileté Američance Mickey Millerové. Statečná dívka byla předurčena k prolomení prastaré kletby, která byla uvržena na jedno zapadlé irské městečko a jeho obyvatele.Mickey Millerová je moderní dvanáctiletá Newyorčanka, která není zrovna nadšená z toho, že by měla se svou matkou a mladším bratrem začít nový život v zapadlém irském městečku na samém konci světa. Jejich příchod do Longwoodu se kryje s návratem Černého rytíře - legendárního vládce, který po ztrátě své dcery už nikdy nenašel klid a jehož zjevení vždycky signalizovalo, že se někomu z vesničanů stane něco zlého. Mickey je schopna slyšet a vidět věci, které ostatní nevnímají, a okamžitě přilne k Silverovi, nejhrdějšímu, nejpovýšenějšímu a nejdivočejšímu koni široko daleko, se kterým ji pojí silné pouto. Když si Mickey uvědomí, že je přímo spojená s příběhem Černého rytíře, vydává se společně se svým novým kamarádem Seanem na cestu k rytířovu vykoupení. Nejdřív ale bude muset zachránit život sedmi koním a zmařit ďábelské plány chamtivé, ctižádostivé ženy - což je velké sousto i pro tu nejstatečnější dívku!(HBO Europe)

Mickey Millerová je moderní dvanáctiletá dívka, jejíž velkou láskou jsou koně. Je nucena přestěhovat se svou rodinou do zděděného sešlého mlýna v Longwoodu – zafoukaném irském městečku na samém konci světa, kde mají začít nový život... Jejich příchod do Longwoodu se kryje s návratem Černého rytíře – legendárního vládce, který po ztrátě své dcery již nikdy nenašel klid a jehož zjevení vždycky signalizovalo, že se stane někomu z vesničanů něco zlého. Mickey je schopna slyšet a vidět věci, které ostatní nevnímají. Díky Silverovi – nejdivočejšímu koni široko daleko, se kterým ji pojí silné pouto – se vydává na cestu k vykoupení Rytíře, a tím nastolení trvalého klidu v Longwoodu.(Zlín Film Festival)

Mickey Miller má dvanásť rokov, žije v New Yorku a má len malé pochopenie pre plán jej matky na začiatok nového života v zapadnutej írskom mestečku Longwood, kde zdedila starý mlyn. Čoskoro po sťahovaní do jej života vstúpi tajomná miestna legenda o Čiernom rytierovi, ktorý sa do mestečka pravidelne vracia a desí jej obyvateľov. Mickey musí urobiť všetko preto, aby prekazila plány Zla a zachránila nielen stádo bielych koní, ale aj obyvateľov Longwoodu...(STV)

Informace o filmu Longwoodská legenda

Režie:

Lisa Mulcahy

Scénář:

Nadadja Kemper, Lisa Mulcahy, Gwen Eckhaus

Kamera:

Richard Van Oosterhout

Hudba:

Patrick Neil Doyle

Hrají:

Lucy Morton, Thekla Reuten, Fiona Glascott, Sean Mahon, Lorcan Cranitch, Miriam Margolyes, Lorcan Bonner, Paul Tylak, Aaron Kinsella

Producenti:

Paul Myler, Rob Vermeulen

Zvuk:

Aza Hand

Scénografie:

Diana van de Vossenberg

(další profese)

Longwoodská legenda (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Longwoodská legenda na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50251-longwoodska-legenda/

Dostih

Stáhnout Dostih
Shlédnout Dostih

Dostih (1981) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dostih (1981):

V hlavním dostihu nedělního odpoledne zvítězí v Chuchli kůň Titan s jezdcem Pečenkou, žokej Sochor je jako obyčejně poslední. Trenér Janoušek druhý den Sochorovi vyčítá, že ze staré slávy žít nemůže. Sochor je přesvědčený, že k tomu, aby byl znovu v čele, mu schází dobrý kůň. Těch je ale málo Sochor běhá, aby snížil váhu, zatímco jeho kamarád, úspěšný Pečenka, se cpe buchtami s koněm, jako je Titan, si je jistý. V dalším nedělním dostihu je opět favoritem Titan s Pečenkou, ale oba se při pádu zraní. Přichází přítelkyně jejich známého herce, ke kterému chodí oba na mejdany, zeptat se na Pečenkovo zdraví, a zůstává přes noc se Sochorem. Tomu láska k ní vlije novou chuť do života a druhý den jde za trenérem, potlačí svou hrdost a vznětlivost a požádá ho, aby mu svěřil do péče zraněného Titana. Kůň se vyléčí a Sochor s ním začíná trénovat. Po čase mu ředitel nabídne, aby s Titanem trénoval na Velkou pardubidckou v příštím roce. Pak se vrací Pečenka z lázní Sochor mu o ředitelově nabídce nestačil říct, když si uvědomí, že s jeho návratem ztrácí Helenu. Zakrátko se oba bývalí přátelé dostávají do sporu o TitanaDěj filmu se odehrává v prostředí mezinárodně proslulé Velké pardubické steeplechase, přičemž představitelé hlavních rolí se jezdeckému sportu věnovali i mimo natáčení.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dostih

Režie:

Jaroslav Soukup

Scénář:

Miroslav Vaic

Kamera:

Richard Valenta

Hudba:

Zdeněk Barták

Hrají:

Ladislav Mrkvička, Pavel Zedníček, Josef Větrovec, Gabriela Osvaldová, Jiří Tomek, Jiří Kodeš, Karel Hlušička, Ferdinand Krůta, Milan Klásek, Jan Teplý st., Ota Sklenčka, Vladimír Hlavatý, Václav Mareš, Karel Chromík, Miroslav Masopust, Ivo Niederle, Dana Syslová, Alena Kreuzmannová, Marta Malá, Ivana Bílková, Lena Birková, Zdena Burdová, Hana Čížková, Pavel Jiras, Eliška Kuchařová, Vladimír Novotný, Jiří Ornest

Střih:

Jiří Brožek

Scénografie:

Bohumil Nový

Kostýmy:

Theodor Pištěk ml.

(další profese)

Dostih (1981) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dostih na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/8594-dostih/

Farma zvířat (TV film)

Stáhnout Farma zvířat (TV film)
Shlédnout Farma zvířat (TV film)

Farma zvířat (TV film) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Farma zvířat (TV film) (1999):

Život je krásný! Všechna zvířata jsou si rovna a žijí podle teorie dvě nohy špatné, čtyři nohy dobré. Jak dlouho může vydržet jejich ráj na zemi?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Farma zvířat (TV film)

Režie:

John Stephenson

Předloha:

George Orwell (kniha)

Hudba:

Richard Harvey

Hrají:

Kelsey Grammer, Ian Holm, Julia Louis-Dreyfus, Julia Ormond, Pete Postlethwaite, Paul Scofield, Patrick Stewart, Peter Ustinov, Alan Stanford, François Marthouret, Féodor Atkine, Jer O'Leary, Pierre Santini, Charles Dale (vyp.)

Farma zvířat (TV film) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Farma zvířat (TV film) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13271-farma-zvirat/

Znamení koně (TV seriál)

Stáhnout Znamení koně (TV seriál)
Shlédnout Znamení koně (TV seriál)

Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015):

13. dílný seriál z prostředí chovatelů anglických plnokrevníků a dostihů.Příběh seriálu se odehrává mezi dvěma rodinnými farmami. Jedna se zabývá trénováním koní a má výsledky v dostizích (Jan Hora), druhá je specializovaná na chov anglického plnokrevníka (Marcel Kalina). Dobré umisťování Horových koní na závodech je to, co vzbuzuje v Kalinovi žárlivost a zášť. Horův syn z prvního manželství David se v Praze zaplete do podivných obchodů a pronásledují ho vymahači. Přesto, že farmu svého otce (který se znovu oženil a má dalšího syna Lukáše) David téměř nenavštěvoval, teď za otcem přijíždí. Potřebuje půjčit peníze. Otec mu půjčku odmítne. Tak velké peníze nemá. David se vrátí do Prahy a brzy se dozví, že jeho otec ještě týž večer zemřel na srdeční selhání. David se musí na farmu vrátit. Nepřijede ale sám. Je s ním jeho čtrnáctiletá dcera Adéla, která odmítla odletět se svou matkou do Bruselu. Davida pronásleduje minulost a Adéla je pro něj v téhle situaci přítěží. Navíc na farmě není všechno zdaleka tak idylické, jak by se na první pohled zdálo. Konkurence nespí – chovatel Kalina usiluje stále drsnějšími prostředky o odkoupení Horovy farmy. Dáša, druhá manželka Hory, je ostře proti. David s Lukášem se tajně domlouvají o prodeji za jejími zády. Což vyvolá Dášin silný odpor proti Davidovi. Navíc Dášu sužují pochybnosti, zda její muž zemřel přirozenou smrtí. Některé indicie posilují její podezření, že Janovi do hrobu někdo pomohl. Ukáže se, že Hora měl intenzivní milostný poměr s veterinářkou Bety a v bance si vzal úvěr, který teď Dáša nemá z čeho splácet. Podá trestní oznámení a znovu otevře vyšetřování manželovy smrti. Nic však objasněno není. David prochází peklem, když vymahači objeví jeho úkryt na farmě a zapálí jeho luxusní auto. Má strach o Adélu. Nicméně nakonec se jeho problémy podaří vyřešit a on zůstane na farmě a pokusí se ji postavit na nohy. Nejde to hned, musí překonat několik překážek. Od onemocnění koní až po Kalinovy intriky. David usiluje o otevření chovu anglického plnokrevníka. A Kalina dělá všechno pro to, aby mu v tom zabránil. David se na farmě potýká i s milostnými problémy. Nejdřív má krátký intenzivní poměr s veterinářkou Bety. Ale když se dozví, co bylo mezi ní a jeho otcem, vztah ukončí. Trvale se pak zamiluje do dcery svého konkurenta Kaliny, což samozřejmě přinese řadu dramaticky vypjatých situací. Seriál je hlavně o koních a o koňácích. „Detektivní“ linka kolem Horovy smrti vnáší mezi postavy napětí. Koně působí jako uklidňující prvek, který vyvažuje lidský svět závisti a sobectví. Racionální David nikdy neplánoval, že by se na farmě svého otce trvale usadil, přesto v sobě nakonec objeví Horovy geny a stane se z něho zodpovědný a úspěšný chovatel. Pokračuje v odkazu svého otce. Přesto, že se za Janova života téměř nevídali, sejdou se otec se synem symbolicky až ve chvíli, kdy už si spolu nemohou vyjet na koních.(Česká televize)

Informace o filmu Znamení koně (TV seriál)

Režie:

Milan Cieslar

Scénář:

Roman Kopřivík, Magdalena Turnovská

Kamera:

Ervín Sanders, Jakub Ševčík, Karel Fairaisl

Hudba:

David Solař

Hrají:

Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Igor Bareš, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Bolek Polívka, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Miroslav Donutil, Karel Dobrý, Jan Novotný, Vanda Konečná Károlyi, Petr Franěk, Eva Perkausová, Jan Zadražil, Zdeněk Mahdal, Vojtěch Štulc, Jan Komínek, Milan Němec, Ivan Řehák, Tomáš Slepánek, Pavel Leicman, František Pavelka, Jan Říha, Jan Demele, Josef Koller, Lenka Ouhrabková, Petra Domžalová, Zuzana Dubová, Filip Sanders, Petr Světlík, Kara Němečková, Lenka Chadimová, Radim Koráb, Pavel Vacek, Helena Čermáková, Kateřina Rakovčíková, Jana Baletková, Karel Hegner, Dušan Sitek, Rostislav Marek, Kateřina Sedláčková, Jan Ptáčník, Martin Sláma, Tomáš Šulaj, Marta Bačíková, Kristína Svarinská, Pavel Majkus, Lukáš Hejlík, Ondřej Brett, Dalimil Klapka, Vilém Čápek, Alžběta Kynclová, Antonín Černocký, František Musil, Miloslav Maršálek, Miroslav Vladyka, Luděk Randár, Igor Stránský, Michal Němec, Miloslav Halík, David Matásek, Martin Donutil, Richard Velísek, Markéta Kalužíková, Anna Kočicová, Josef Vaverka, David Bowles, Daniel Ondráček, Jana Štvrtecká, Jiřina Eisenhamerová, Jan Horák, Pavel Hasmuk, Zdena Herfortová, Hana Holišová, Petr Macháček, Zdeněk Bureš, Michal Kopp, Petr Štěpán, Pavel Zatloukal

Producenti:

Darina Levová, David Ziegelbauer

Střih:

Alois Fišárek

Zvuk:

Petr Forejt, Michal Deliopulos

Scénografie:

Petr Smola

Masky:

Ivo Strangi, Lucie Kuprová, Lenka Nosková, Michaela Hanušová, Roman Fiurášek, Jitka Valová

Kostýmy:

Kateřina Mírová, Patricie Šoptenková

(další profese)

Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Znamení koně (TV seriál) na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/145171-znameni-kone/

Kovbojky a andělé

Stáhnout Kovbojky a andělé
Shlédnout Kovbojky a andělé

Kovbojky a andělé (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kovbojky a andělé (2012):

Ida, kurážná rebelka, sní o tom, že jednoho dne najde svého otce, jezdce rodea. Její matka jí léta tajila jeho pravou totožnost. Když se Ida vydá na místní rodeo, seznámí se s týmem jezkyň rodea, který si říká Sweethearts (Zlatíčka). Vede je kovkojská legenda Terence Parker. Terence brzy zjistí, že Ida je vnučka jeho kamaráda, který zemřel před mnoha lety a rozhodne se jí pomoci. A tak se Ida přidá k jezdkyním a vyrazí s nimi na rodeo turné po západě. Doufá, že po cestě najde svého otce, ale objeví mnohem víc, včetně lásky ke koním, jež dá jejímu životu nový směr.(HBO Europe)

Informace o filmu Kovbojky a andělé

Režie:

Timothy Armstrong

Scénář:

Stephan Blinn, Timothy Armstrong

Kamera:

John Barr

Hudba:

Alan Williams

Hrají:

Bailee Madison, Drew Waters, Frankie Faison, James Cromwell, Jackson Rathbone, Leslie-Anne Huff, Kathleen Rose Perkins, Dora Madison, Alicia Witt, Justin Lauer, Noell Coet, Andrew Sensenig, Lou Anne Stephens, Lindsay Sawyer

Producenti:

Timothy Armstrong

Střih:

Michael Rafferty

Scénografie:

Rebekah Bell

Kostýmy:

Jillian Bundrick

(další profese)

Kovbojky a andělé (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kovbojky a andělé na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/297882-kovbojky-a-andele/

Shergar

Stáhnout Shergar
Shlédnout Shergar

Shergar (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shergar (1999):

Zázračný kůň, největší irský šampión, vítěz mnoha dostihů. Toto je jeho skutečný příběh!
Kevin je synem známého žokeje a hodlá kráčet v otcových stopách. Vinou okolností se však dostává do centra teroristického spiknutí, když Gavin O'Rourke s komplici unesou dostihového šampióna - koně Shergara. Kevin se tajně ukryje na farmě, kam šampióna unesou, a čeká na vhodnou příležitost, při které by s koněm utekl. Zjistí však, že zločinci chtějí Shergara zabít. To jej vyděsí a rozhodne se proto jednat okamžitě. Shergara zamaskuje a v jeho sedle uniká... Má ale v patách nejen teroristy, ale i policii. Na útěku potkává starého rančera s vnučkou, kteří mu nabídnou útočiště. Nachází přátelství a poprvé v životě prožívá upřímnou lásku. Teroristé se ale nevzdávají, Kevin je nucen prchat dál a udělat nejtěžší rozhodnutí svého života...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Shergar

Režie:

Dennis C. Lewiston

Kamera:

David Lewis

Hudba:

John Scott

Hrají:

Andrew Connolly, Dave Duffy, Julian Fellowes, Ian Holm, Gary Lydon, Mickey Rourke, Gary Stretch, David Warner, Paul Ronan, Gary Cady, Fintan McKeown

Producenti:

Jeff Geoffray

Střih:

Alan Strachan

Kostýmy:

Louise Stjernsward

(další profese)

Shergar (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shergar na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13314-shergar/