Pět dní jednoho léta

Stáhnout Pět dní jednoho léta
Shlédnout Pět dní jednoho léta

Pět dní jednoho léta (1982) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pět dní jednoho léta (1982):

Držitel čtyř Oscarů, režisér Fred Zinneman, a Sean Connery, to jsou dvě hlavní hvězdy dramatu natočeného v roce 1982 v exteriérech švýcarských Alp. Právě sem přijíždí v roce 1932 na dovolenou skotský doktor ve středním věku, Douglas Meredith. Společnost mu dělá půvabná Kate, kterou všude představuje jako svoji manželku. Jenže díky vzpomínkám, které se v horské chatě derou na povrch, postupně vyplývá pravda. Tihle dva se znají už dlouho, možná příliš dlouho, ale oddáni nikdy nebyli. Přesto Kate Douglase celým srdcem miluje. Tedy alespoň si to myslí. Potíž je však v tom, že ona je jeho neteř a on její strýc. A jejich cesty následujících pět letních dní rozhodně nepovedou společným směrem…(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pět dní jednoho léta

Režie:

Fred Zinnemann

Scénář:

Michael Austin

Kamera:

Giuseppe Rotunno

Hudba:

Elmer Bernstein

Hrají:

Sean Connery, Betsy Brantley, Lambert Wilson, Anna Massey, Günter Clemens, Gérard Buhr, Marc Duret, Georges Claisse, Jerry Brouer, Benoît Ferreux, François Caron, Sheila Reid, Isabel Dean

Střih:

Stuart Baird

Scénografie:

Willy Holt

Kostýmy:

Emma Porteous

(další profese)

Pět dní jednoho léta (1982) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pět dní jednoho léta na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10149-pet-dni-jednoho-leta/

Snění v cizím jazyce

Stáhnout Snění v cizím jazyce
Shlédnout Snění v cizím jazyce

Snění v cizím jazyce (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Snění v cizím jazyce (2017):

Idealista Martin, který studuje lingvistiku, je odhodlaný zdokumentovat a uchovat mexické zanikající jazyky. Vypraví se hluboko do džunglí Veracruzu, aby zachytil poslední dva rodilé mluvčí Zikrilu, staříky Isaura a Jacintau. Ale když Jacinta zemře, Martin zjistí, že existuje ještě jeden člověk, který tento jazyk ovládá - svárlivý a odměřený Evaristo. Mladý lingvista si rychle uvědomí, že přesvědčit Evarista, aby se o svůj jazyk podělil, nebude jednoduché. Oba staří muži totiž skrývají zničující tajemství, které je před padesáti lety rozdělilo. Martin, jemuž pomáhá Evaristova krásná vnučka Lluvia, začne v naléhavé snaze o záchranu zanikajícího způsobu života postupně odhalovat desítky let starou záhadu, která vede v tomto opulentním epickém snímku k nečekaným odhalením.(Cinemax)

S mizejícím jazykem mizí celý jeden svět. Mladý výzkumník Martin se na mexickém venkově jeden takový snaží zaznamenat pro další generace. Poslední dva staříci, kteří jím mluví, ale zásadně odmítají mluvit spolu. Jaký je důvod půl století trvajícího konfliktu a může se mlčení prolomit? Originální miláček festivalových diváků míchá milostné drama, magický realismus i hravou ironii.(Febiofest)

Informace o filmu Snění v cizím jazyce

Režie:

Ernesto Contreras

Scénář:

Carlos Contreras

Kamera:

Tonatiuh Martínez

Hudba:

Andrés Sánchez

Hrají:

Fernando Álvarez Rebeil, José Manuel Poncelis, Eligio Meléndez, Juan Pablo de Santiago, Monica Miguel, Héctor Jiménez, Fátima Molina, Gabriela Cartol

Producenti:

Luis Albores, Mónica Lozano, Raymond van der Kaaij

Střih:

Jorge Macaya

(další profese)

Snění v cizím jazyce (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Snění v cizím jazyce na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/411204-sneni-v-cizim-jazyce/

School Days (TV seriál)

Stáhnout School Days (TV seriál)
Shlédnout School Days (TV seriál)

School Days (TV seriál) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu School Days (TV seriál) (2007):

Cestou vlakem do školy pozoruje Matoko už delší dobu dívku, která se mu velice líbí. Jmenuje se Katsura Kozonoha. Nemá však odvahu ji oslovit. Teprve když se svěří své kamarádce Sekai, dají se věci do pohybu a on začne s Katsurou chodit. Katsura je však velice citlivá a když má dojít k tělesnému kontaktu, je velice nepřístupná. Matoko proto opět hledá pomoc u Sekai, ta ho ovšem už tajně miluje a proto mu celkem ochotně vyhoví. Vzniká tak milostný trojúhelník, který s sebou přináší pochopitelně potíže. Matoko je uchvácen novým světem, který se mu otevřel a brzy do něj vtáhne i jiná děvčata. Katsura je však stále jeho dívkou. Nakonec přijde ovšem chvíle, kdy se musí situace vyjasnit a Matoko si musí vybrat.(Nerat)

Makoto každý deň cestuje vlakom do školy. Tým istým vlakom cestuje aj krásna Kotonaha, do ktorej je Makoto tajne zamilovaný. Zverí sa s tým svojej kamarátke Sekai, ktorá im pomôže zoznámiť sa. Všetko ide bez problémov až do chvíle, kedy Sekai pobozká Makota. Vzniká tak zaujímavý milenecký trojuholník a Makoto sa musí rozhodnúť, ktorú z týchto dvoch dievčat si vyberie. Avšak Kotonaha a Sekai nie sú jediné dievčatá, ktoré k nemu vyznávajú lásku.(TomX2)

Informace o filmu School Days (TV seriál)

Režie:

Keitaró Motonaga

Hrají:

Megu Aširo, Rino Marimo, Čiaki Takahaši, Nene, Tae Okadžima, Rjóko Tanaka, Keiiči Takahaši, Jóko Abe

School Days (TV seriál) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu School Days (TV seriál) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/235267-school-days/

Holka jako lusk

Stáhnout Holka jako lusk
Shlédnout Holka jako lusk

Holka jako lusk (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Holka jako lusk (2001):

Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Holka jako lusk

Režie:

Tommy O'Haver

Scénář:

R. Lee Fleming Jr.

Kamera:

Maryse Alberti

Hudba:

Marc Shaiman, Steve Bartek

Hrají:

Kirsten Dunst, Ben Foster, Melissa Sagemiller, Shane West, Colin Hanks, Zoe Saldana, Mila Kunis, Swoosie Kurtz, Ed Begley Jr., Martin Short, Carmen Electra, Coolio, Christopher Jacot, Dov Tiefenbach, Megan Fahlenbock, Shawn Roberts, Tommy O'Haver, Shawn Fernandez, Michael Boisvert, Sadie LeBlanc, Jordan Madley, Park Bench, Jeanie Calleja, Rukiya Bernard, Jonathan Whittaker, Sisqó

Střih:

Jeff Lawrence Betancourt

Scénografie:

Robin Standefer

Kostýmy:

Mary Jane Fort

(další profese)

Holka jako lusk (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Holka jako lusk na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/21291-holka-jako-lusk/

Orange (TV seriál)

Stáhnout Orange (TV seriál)
Shlédnout Orange (TV seriál)

Orange (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Orange (TV seriál) (2016):

16letá dívka Takamiya Naho dostane podivný dopis, který poslalo její 26leté já. Nejdříve si myslí, že je to jen vtip, ale vše, co je napsané v dopise, se stane. Včetně příchodu nového studenta Naruse Kakeru. Na konci dopisu 26letá Naho píše, že jediné, čeho ve svém životě lituje, je to, že Kakeru už s nimi není, a žádá 16letou Naho, aby na něho dávala dobrý pozor.(Harroc)

Každý z nás něčeho lituje, ať už jde o promarněné příležitosti, špatná rozhodnutí nebo směr, kterým se náš život vydal. Pokud by existovala možnost, jak změnit minulost a těmto chybám se vyhnout, nebylo by hloupé ji nevyužít? Takamiya Naho je obyčejné mladé děvče, které jednoho dne objeví tajemný dopis, jehož autorem je její o jedenáct let starší já. Původně si myslí, že je to vtip, ovšem fakt, že písmo je stejné jako to její, ji znepokojuje. Když se navíc události popsané v dopise začnou naplňovat s hrozivou přesností, začne Naho o významu této zprávy uvažovat. Hlavním obsahem dopisu je kromě vylíčení některých událostí, které se mají stát, i žádost, aby Naho chránila to, co je jí nejcennější a zároveň bedlivě sledovala nového studenta v jejich třídě, chlapce jménem Naruse Kakeru. Ten se velmi rychle stává členem party, v které je i Naho, a mezi oběma mladými lidmi se pomalu začíná vytvářet velmi silné pouto...(Jeoffrey)

Informace o filmu Orange (TV seriál)

Režie:

Hiroši Hamasaki, Takahiko Kjógoku, Júičiró Jano

Hrají:

Kana Hanazawa, Jú Asakawa, Mamiko Noto, Tomohiro Cuboi, Ajane Sakura, Kazujuki Okicu

Orange (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Orange (TV seriál) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/443023-orange/

Mapa lidského srdce

Stáhnout Mapa lidského srdce
Shlédnout Mapa lidského srdce

Mapa lidského srdce (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mapa lidského srdce (1992):

Neuvěřitelný příběh lásky eskymáckého mladíka Avika, který překlenul léta, oceány i nebezpečí 2. světové války, aby našel svou dětskou lásku, míšenku Albertine. Nakonec ale zjistí, že jejich kultury jsou příliš odlišné na to, aby spolu mohli být.Opravdový cit nezlomí ani čas, ani vzdálenost, ani válečná vřava. V roce 1931 přistane v Arktidě pilot, který má zmapovat neprobádaná území. Zpět do civilizace s sebou vezme malého Eskymáckého chlapce Avika nemocného tuberkulózou. V domě katolických pěstounů, kde vyrůstá, chlapec vyzdraví. Tam se také setká s míšenkou Albertine a zamiluje se do ní. Ani po návratu na rodnou Arktidu nemůže na Albertine zapomenout. Po letech se náhodně setká s pilotem, díky kterému se s Albertine vůbec poznali, a pošle po něm své lásce vzkaz. Připojí se k pilotům, kteří ve 2. světové válce bojovali proti Hittlerovi a stále Albertine hledá. Zjišťuje však, že překážky, které ohrožují jeho přátelské i milenecké vztahy, jsou větší, než si byl vůbec kdy ochotný připustit. [28. Letní filmová škola](oficiální text distributora)

Informace o filmu Mapa lidského srdce

Režie:

Vincent Ward

Scénář:

Louis Nowra

Kamera:

Eduardo Serra

Hudba:

Gabriel Yared

Hrají:

Jason Scott Lee, Anne Parillaud, Clotilde Courau, Patrick Bergin, Ben Mendelsohn, John Cusack, Jeanne Moreau, Charlotte Coleman, Monique Spaziani, Annie Galipeau, Robert Joamie, Gordon Masten

Producenti:

Tim Bevan

Střih:

John Scott

Scénografie:

John Beard

Kostýmy:

Renée April, Penny Rose

(další profese)

Mapa lidského srdce (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mapa lidského srdce na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11868-mapa-lidskeho-srdce/

Z for Zachariah

Stáhnout Z for Zachariah
Shlédnout Z for Zachariah

Z for Zachariah (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Z for Zachariah (2015):

Príbeh je zasadený do sveta po nukleárnej vojne. Mladá Ann (Margot Robbie) má strach, že môže byť tou príslovečnou "poslednou ženou na Zemi". Táto obava sa však rozplynie, keď jedného dňa uvidí niečo neuveriteľné: ďalšiu ľudskú bytosť. Je to Loomis (Chiwetel Ejiofor), vedec, ktorý vplyvom radiácie a neúspešného hľadania iných ľudí takmer prišiel o rozum. Medzi týmto párom, aj vďaka okolnostiam, pomaly vzniká romantický vzťah. Keď však do ich údolia zavíta ďalší neznámy, Caleb (Chris Pine), ich krehké puto sa začína rúcať.(xzajox)

Informace o filmu Z for Zachariah

Režie:

Craig Zobel

Předloha:

Robert C. O'Brien (kniha)

Scénář:

Nissar Modi

Kamera:

Tim Orr

Hudba:

Heather McIntosh

Hrají:

Chris Pine, Chiwetel Ejiofor, Margot Robbie

Producenti:

Tobey Maguire

Střih:

Jane Rizzo

Scénografie:

Matthew Munn

Kostýmy:

Bob Buck

(další profese)

Z for Zachariah (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Z for Zachariah na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/306655-z-for-zachariah/

Tohle je válka!

Stáhnout Tohle je válka!
Shlédnout Tohle je válka!

Tohle je válka! (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tohle je válka! (2012):

Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne?(Bontonfilm)

Dva nerozluční přátelé začnou proti sobě navzájem vést válku na život a na smrt poté, co se oba zamilují do stejné ženy.(Greg)

Informace o filmu Tohle je válka!

Režie:

McG

Scénář:

Simon Kinberg, Timothy Dowling

Kamera:

Russell Carpenter

Hudba:

Christophe Beck

Hrají:

Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Chelsea Handler, Til Schweiger, Warren Christie, Leela Savasta, Natassia Malthe, Laura Vandervoort, Angela Bassett, Abigail Spencer, Rosemary Harris, George Touliatos, Emilie Ullerup, Michael Papajohn, Affion Crockett, Lauren Watson, Patrick Viktor Monroe, Daniela Dib, Elizabeth Weinstein, Paul Becker, Patrick Sabongui, Rebel Wilson, Jill Teed, Viv Leacock, Aleks Paunovic, Jesse Reid, Jakob Davies, Louise Hradsky, Tyrell Witherspoon, Kevin O'Grady, John Paul Ruttan, Fred Henderson

Producenti:

Simon Kinberg, Robert Simonds, Will Smith, James Lassiter

Střih:

Nicolas De Toth

Scénografie:

Martin Laing

Kostýmy:

Sophie De Rakoff

(další profese)

Tohle je válka! (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tohle je válka! na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/281865-tohle-je-valka/

Národ snílků

Stáhnout Národ snílků
Shlédnout Národ snílků

Národ snílků (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Národ snílků (2010):

Příběh dívky z města jménem Caroline, která se přestěhuje do malého městečka a zaplete se do milostného trojúhelníku s největším fešákem z fakulty a jejím učitelem ze střední, panem Andersonem a Thurstonem, jejím spolužákem a huličem.Sedmnáctiletá Caroline Wexler čelí noční můře každého dospívajícího: její ovdovělý otec se rozhodl přestěhovat z velkoměsta doprostřed pustiny. Když Caroline zjistí, že se svými novými spolužáky nemá vůbec nic společného, následuje jedinou osobu, která se stala objektem jejího zájmu – svého pohledného mladého učitele, pana Andersona. Vše vyústí v bizarní milostný trojúhelník, když se k nim připojí sladký potížista, spolužák Thurston. Nenechte si ujít tento nadčasový příběh, který doprovází vábivý indie soundtrack.(HBO Europe)

Caroline Wexler se právě přistěhovala do malého města a začala chodit na místní školu. Její matka nedávno zemřela a Caroline je vnímána spíše jako neoblíbená. Začne tedy svádět svého učitele, což jde snáze než čekala. Hned začne vášnivý vztah. Zatímco učitel začne být na Caroline závislý, ona se rozhodne scházet s jedním studentem z důvodu "krytí" jejich vztahu.(sokov)

Informace o filmu Národ snílků

Režie:

Michael Goldbach

Scénář:

Michael Goldbach

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Ohad Benchetrit

Hrají:

Kat Dennings, Reece Thompson, Josh Lucas, Andie MacDowell, Rachel Blanchard, Quinn Lord, Ted Whittall, Katie Boland, Genevieve Buechner, Landon Liboiron, Natasha Calis, Alex Ferris, Luke Camilleri, Michelle Creber, Cole Heppell, Calum Worthy, Jesse Reid, Scott E. Miller, William J. Phillips, Sean Tyson

Producenti:

Cameron Lamb

Střih:

Jamie Alain

Scénografie:

Renee Read

Kostýmy:

Ken Shapkin

(další profese)

Národ snílků (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Národ snílků na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/283340-narod-snilku/

Oslněni sluncem

Stáhnout Oslněni sluncem
Shlédnout Oslněni sluncem

Oslněni sluncem (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oslněni sluncem (2015):

Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z příjemného setkání se pomalu mění v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti...(Bioscop)

Rocková superstar Marianne (T. Swintonová) přišla o hlas. Po operaci hlasivek tráví poklidné léto se svým přítelem, dokumentaristou Paulem (M. Schoenaerts), na italském ostrově Pantelleria. Lenivé dny na slunci naruší návštěva Mariannina kamaráda a bývalé lásky Harryho (R. Fiennes) a jeho přitažlivé dcery Penelope (D. Johnsonová). Čtveřice se na první pohled spřátelí, ale letní idylu začíná narušovat vzrůstající napětí, touha a žárlivost, které vyústí v děsivou tragédii.(Febiofest)

Pár Američanů - slavná rocková hvězda Paul a filmařka Marianne (Matthias Schoenaerts a Tilda Swinton) tráví dovolenou v Itálii, kde odpočívají na idylickém, sluncem zalitém a vzdáleném ostrově Pantelleria. Idyla je narušena nečekanou návštěvou starého přítele Harryho a jeho dcery Marianne (Ralph Fiennes a Dakota Johnson). Jejich příchod s sebou přináší příval žárlivosti, vášní a posléze i nebezpečí ohrožujícího všechny zúčastněné.(mac000)

Slávna rocková hviezda Marianne (Tilda Swinton) prišla o hlas. Po operácii hlasiviek trávi kludnú dovolenku na slnečnom ostrove v Taliansku so svojim mladším partnerom Paulom (Matthias Schoenaerts). Lenivá idylka je narušená nečakanou návštevou Marianninho starého priateľa z mladosti, hudobného producenta milenca Harryho (Ralph Fiennes). Sprevádza ho jeho okúzľujúca a dráždivo zvodná dcéra Penelope (Dakota Johnson). Nesúdržná štvorica sa spočiatku dobre zabáva a užíva si krásne prostredie talianskeho vidieka... Do slnkom zaliatych dní sa pomaly začína vkrádať vzrastajúce napätie. Tiene minulosti prebúdzajú v zdanlivých priateľoch temné stránky. Radosť z príjemného stretnutia sa mení v atmosféru plnú skrytých vášní, nedôvery, podozrenia a žiarlivosti. Rastúca paranoja a deštruktívne správanie neodvratne speje k desivej tragédii...(Magic Box)

Horúce leto, ostrov Pantelleria. Tu trávi svoj voľný čas, ukrytá pred verejnosťou, rocková hviezda Marianne, trpiaca momentálnou hlasovou indispozíciou. Idylku s mladším priateľom Paulom naruší príchod kamaráta a bývalej lásky Harryho s jeho mladučkou dcérou Penelope. Štvorica si na pohľad rozumie, ale horúcu letnú pohodu začne postupne rozbíjať vzrastajúce napätie, túžba a žiarlivosť, ktoré vyústia v nečakanú tragédiu. Erotický triler, voľne inšpirovaný klasickým Bazénom (La piscine, r. Jacques Deray, 1969) s Alainom Delonom a Romy Schneider, bol uvedený v hlavnej súťaži na MFF Benátky 2015.(Art Film Fest)

Informace o filmu Oslněni sluncem

Režie:

Luca Guadagnino

Scénář:

David Kajganich

Kamera:

Yorick Le Saux

Hrají:

Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Corrado Guzzanti, Aurore Clément, Lily McMenamy, Elena Bucci, Luca Guadagnino

Producenti:

Michael Costigan, Luca Guadagnino

Střih:

Walter Fasano

Zvuk:

Yves-Marie Omnes

Scénografie:

Maria Djurkovic

Kostýmy:

Giulia Piersanti

(další profese)

Oslněni sluncem (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oslněni sluncem na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/396920-oslneni-sluncem/