Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Stáhnout Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)
Shlédnout Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018):

Slavný detektiv Hercule Poirot musí přerušit poklidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy, v kterých mu pisatel sděluje, že se stane vrahem bez tváře. Policie ale nebere Poirotova varování vážně a vysměje se mu. Záhy dojde ke třem vraždám s podobným scénářem, který sleduje první písmena abecedy...Píše se rok 1933 a v Londýně se v penzionu Rose Marburyové ubytuje Alexander Bonaparte Cust. Z balíčků, které mu došly, vybalí sady dámských punčoch, železničního průvodce a psací stroj. Marburyové řekne, že přijel podnikat. Bývalý slavný detektiv Hercule Poirot začne každý den dostávat anonymní dopisy. Neznámý mu píše, že se stane zrůdou, vrahem bez tváře. Poirot je na penzi a v Anglii žije již devatenáct let. Přesto je stále považován za cizince. Jeho známý ve Scotland Yardu, inspektor Japp, je také ve výslužbě a zemře. Poirotovi přijde dopis, v němž vrah píše, že je připraven, a zmíní město Andover. Poirot se vydá za Cromem a varuje ho. Crome ho nebere vážně a později ho dokonce obviní, že zatajil dopisy jako důležité důkazy. Policie z Andoveru žádnou vraždu nezaznamená. Ve výčtu událostí v Andoveru si Poirot všimne, že majitelka koloniálu Alice Asherová policii neotevřela. Poirot odjede do Andoveru, v koloniálu najde Asherovou mrtvou a vedle ní železničního průvodce otevřeného na stránce A. Policie si od Poirota nenechá poradit a zatkne jejího muže, notorického opilce. Zanedlouho je v městě Bexhill nalezena na pláži zavražděná servírka Betty Barnardová. Vedle ní leží železniční průvodce s písmenem B. Poirot je dopisem informován v den vraždy. Její sestra Megan řekne Poirotovi, že Betty ráda flirtovala. Na panství v Churstonu žije sir Carmichael Clarke s nemocnou lady Hermionou. Clarkemu nadbíhá jeho sekretářka Thora Greyová. Sir Clarke však svou ženu miluje, Thoru odmítne a dá jí výpověď. Když Poirot dostane dopis informující o Churstonu, volá Clarkemu, že mu hrozí nebezpečí. Je ale pozdě, sir Clarke je nalezen mrtvý na zahradě. Anglii zachvátí panika a tisk kritizuje Poirota. Franklin, bratr sira Carmichaela, si detektiva váží a chce, aby vraždu vyšetřil...(TV Prima)

Informace o filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Režie:

Alex Gabassi

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Scénář:

Sarah Phelps

Hudba:

Isobel Waller-Bridge

Hrají:

John Malkovich, Andrew Buchan, Eamon Farren, Freya Mavor, Tara Fitzgerald, Rupert Grint, Michael Shaeffer, Ali Cook, Jack Farthing, Gregor Fisher, Henry Goodman, Shirley Henderson, Craig Thomas Lambert, Kevin McNally, Cyril Nri, Craig Oxley, Suzanne Packer, Ian Pirie, Christopher Villiers, Olwen May, Tina Louise Owens, Bronwyn James

Střih:

Robert Hall

Kostýmy:

Lindsay Pugh

(další profese)

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/667057-agatha-christie-vrazdy-podle-abecedy/

Kulička a Toník

Stáhnout Kulička a Toník
Shlédnout Kulička a Toník

Kulička a Toník (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kulička a Toník (1999):

Bohatí rodiče Kuličky jsou svými společenskými závazky natolik zaneprázdněni, že na svou dceru nemají téměř žádný čas. Toník naopak pochází z velmi chudé rodiny, a tak každý večer zaskakuje v malém zmrzlinářství za svou nemocnou matku. I přes sociální rozdíly jsou Kulička a Toník nejlepší přátelé. Ve filmové verzi stejnojmenné dětské knihy od Ericha Kaestnera Kulička neprodává sirky, aby pomohla Toníkovi vydělat nějaké peníze, ale místo toho zpívá v centru Mnichova. Její rodiče jsou v té době v opeře. Kulička se zpívat naučila od francouzské chůvy Laurence, kterou brali věčně nepřítomní rodiče jako ideální garde pro svou dceru. Když se umaštěný chůvin přítel Carlos snaží vloupat do domu Kuličky, naštěstí je přítomen i Anton. A hospodyně, velká tlustá Berta, dostane skvělý nápad...(Zlín Film Festival)

Rodina nie je len slovo... je to celá veta. Ak ovšem všetko dobre funguje. My sa v rodinnom filme Bodka a Anton dostávame hneď do dvoch rodín. Tá, v ktorej žije Bodka (Elea Geisslerová), je kompletná a úspešná. Matka je väčšinu roka v zahraničí a otec je uznávaný a - samozrejme - zaneprázdnený lekár. Bodka má všetko, čo potrebuje, ale najviac zo všetkého jej chýba prítomnosť, pohladenie a vnímavosť mamy. Ešte že má Bodka dobrú opatrovateľku a najmä úžasného kamaráta Antona (Mak Felder). Ten zase pochádza z nekompletnej rodiny. Mame sa veľmi nedarí a ešte ju zmáha aj choroba, takže Antonovi neostáva iné, ako ju nahradiť v práci. Im zasa chýbajú finančné prostriedky a nádej na lepšiu budúcnosť. Možno práve neutešená situácia priomäje Antona k tomu, že na večierku ukradne práve v byte Bodkiných rodičov drahý zapaľovač. Urobil to s dobrým úmyslom chcel mame pomôcť, aby sa čím skôr vyliečila. Tá však takúto pomoc odmieta a zapaľovač vráti majiteľke, teda pani Poggeovej (Juliane Kohler), Bodkinej mame. Tá však reaguje ináč, ako si to Bodka predstavovala a tým sa začína séria kaskádovitých situácií...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kulička a Toník

Režie:

Caroline Link

Předloha:

Erich Kästner (kniha)

Kamera:

Torsten Breuer

Hudba:

Niki Reiser

Hrají:

Max Felder, Elea Geissler, Juliane Köhler, August Zirner, Meret Becker, Sylvie Testud, Gudrun Okras, Benno Fürmann, Ulrich Tukur, Hubert Mulzer, Arnd Klawitter, Helmfried von Lüttichau, Michael Hanemann, Ursula Dirichs, Dorothea Walda, Andreas Heinzel

Střih:

Patricia Rommel

Scénografie:

Susann Bieling

Kostýmy:

Katharina von Martius

(další profese)

Kulička a Toník (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kulička a Toník na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/36149-kulicka-a-tonik/

Ostermanův víkend

Stáhnout Ostermanův víkend
Shlédnout Ostermanův víkend

Ostermanův víkend (1983) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ostermanův víkend (1983):

Nic není, jak vypadá na první pohled. Drama ze zákulisí sdělovacích prostředků a mezinárodní špionáže.John Tanner, populární speakr televizních show, je obviněn zástupcem CIA, že se v jeho domě scházejí zástupci špionáže jiných zemí. Aby se „vykoupil“ z obvinění, k němuž jsou mu předkládány důkazy, přistoupí Tanner na to, aby další schůzka byla pod kontrolou pomocí utajených videokamer. Nevědomky tak rozpoutá doslova peklo, v němž se ocitne i jeho vlatní žena a děti… Film podle románu Roberta Ludluma natočil známý americký režisér Sam Peckinpah (Jízda vysočinou, Divoká banda, Balada o Cable Hogueovi, Pat Garrett a Billy Kid, Železný kříž). Úlohu Johna Tannera ztvárnil Rutger Hauer, roli agenta CIA hraje John Hurt. Hudbu k filmu připravil Lalo Schifrin.(Česká televize)

John Tanner (Rutger Hauer) je oblíbený televizní publicista, jenž ve svém pořadu Tváří v tvář každý týden křižuje jednoho dalšího nehodného politika nebo armádního funkcionáře, a že jich je. Jednoho dne za ním přijde agent CIA Lawrence Fassett (John Hurt) s nabídkou spolupráce na odhalení nebezpečných špionů skupiny Omega. Potíží je, že špioni jsou Tannerovi přátelé Bernard Osterman (Craig T. Nelson), Richard Tremayne (Dennis Hopper) a Joseph Cardone (Chris Sarandon), s nimiž má onedlouho prožít další z jejich tradičních každoročních přátelských víkendů. Jenže podezření a strach změní přátelství ve vztek a nenávist...(monolog)

Informace o filmu Ostermanův víkend

Režie:

Sam Peckinpah

Předloha:

Robert Ludlum (kniha)

Scénář:

Alan Sharp

Kamera:

John Coquillon

Hudba:

Lalo Schifrin

Hrají:

Rutger Hauer, John Hurt, Craig T. Nelson, Dennis Hopper, Chris Sarandon, Meg Foster, Helen Shaver, Sandy McPeak, Burt Lancaster, Christopher Starr, Jan Tříska, Tim Thomerson, Jimmy Williams, John Bryson, Walter Kelley, Bruce A. Block, Den Surles, Cassie Yates, Anne Haney, Buddy Joe Hooker

Producenti:

Peter S. Davis, William N. Panzer

Střih:

Edward M. Abroms, David Rawlins

(další profese)

Ostermanův víkend (1983) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ostermanův víkend na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7177-ostermanuv-vikend/

After: Polibek

Stáhnout After: Polibek
Shlédnout After: Polibek

After: Polibek (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu After: Polibek (2019):

Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Hlavní hrdinka Tessa je vzorem hodné holky. Příkladná pilná studentka, vzorná dcera, pozorná a věrná kamarádka, skvělá studentka prvního semestru s velkými ambicemi a plány do budoucna. Její učebnicový životní plán ovšem nepočítal s tím, že se objeví tajemný kluk Harding Scott. Nijak zvlášť oblíbený, drzý a nafoukaný samotář s pronikavým pohledem a s pověstí „od něj se drž radši dál“. Je nebezpečný... a nebezpečně přitažlivý. Zakázané ovoce přitahuje i hodné holky a Tessa se přes veškerá varování vrhá do vztahu, který se všeho nejvíc připomíná horskou dráhu. Je stejně děsivý jako vzrušující, přináší pláč i nepopsatelné štěstí, něhu i krutost a nikdy nejede v klidu po rovině. Má takhle vypadat láska? Síla jejich vztahu a vášně mění všechno, co doteď znala a co od svého života čekala.(Bontonfilm)

Po vašom „poprvé“ už nebude život ako predtým. Hlavná hrdinka Tessa je vzorom dobrého dievčaťa. Príkladná usilovná študentka, vzorná dcéra, pozorná a verná kamarátka, skvelá študentka prvého semestra s veľkými ambíciami a plánmi do budúcnosti. Jej učebnicový životný plán však nepočítal s tým, že sa objaví tajomný chlapec Harding Scott. Nijako zvlášť obľúbený, drzý a nafúkaný samotár s prenikavým pohľadom a s povesťou "od neho sa drž radšej ďalej". Je nebezpečný... a nebezpečne príťažlivý. Zakázané ovocie priťahuje aj dobré dievčatá a Tessa sa cez všetky varovania vrhá do vzťahu, ktorý zo všetkého najviac pripomína horskú dráhu. Je rovnako desivý ako vzrušujúci, prináša plač i neopísateľné šťastie, nehu i krutosť a nikdy nejde v pokoji po rovine. Má takto vyzerať láska? Sila ich vzťahu a vášne menia všetko, čo doteraz poznala a čo od svojho života čakala.(Bontonfilm SK)

Informace o filmu After: Polibek

Režie:

Jenny Gage

Předloha:

Anna Todd (kniha)

Scénář:

Susan McMartin

Kamera:

Tom Betterton, Adam Silver

Hrají:

Hero Fiennes-Tiffin, Josephine Langford, Selma Blair, Jennifer Beals, Peter Gallagher, Meadow Williams, Jessica Barth, Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Dylan Arnold, Rebecca Lee Robertson, Swen Temmel, Pia Mia

Producenti:

Mark Canton, Jennifer Gibgot, Adam Shankman, Courtney Solomon, Anna Todd

Střih:

Michelle Harrison

Scénografie:

Rusty Smith, Lynne Mitchell

Kostýmy:

Alana Morshead

(další profese)

After: Polibek (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu After: Polibek na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/641348-after-polibek/

První parta

Stáhnout První parta
Shlédnout První parta

První parta (1959) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu První parta (1959):

Smolná 30. léta postihla i studenta Standu Půlpána. Z existenčních důvodů musel zanechat studií a nastoupil do dolů. S postaršími horníky, drsnými chlapy do sebe uzavřenými, se však sbližuje jen pomalu a těžce. Teprve statečný postoj při záchraně lidí zavalených při důlní havárii mu zjedná solidaritu celého hornického kolektivu. I předloha Karla Čapka se kdysi hodila k podpoření vyhroceně třídního výkladu společenských vztahů.(oficiální text distributora)

Informace o filmu První parta

Režie:

Otakar Vávra

Předloha:

Karel Čapek (kniha)

Scénář:

Otakar Vávra

Kamera:

Jan Kališ

Hudba:

Jiří Srnka

Hrají:

Eduard Cupák, Gustáv Valach, Jaroslav Vojta, Rudolf Deyl ml., Jaroslav Rozsíval, Milan Kindl, Bohuš Záhorský, Marie Tomášová, Vladimír Ráž, Miriam Hynková, Otomar Krejča st., František Vnouček, Václav Lohniský, Valentina Thielová, Gabriela Bártlová-Buddeusová, Ladislav Gzela, Margit Harníčková, Adolf Král, Otto Lackovič, Alena Kreuzmannová, Anna Kadeřábková, Svatopluk Matyáš, Svatopluk Majer, Libuše Šetelová, Václav Švec, Karel Pavlík, Hynek Němec, Jan Tříska, Bedřich Vrbský, Dagmar Doubravská

Střih:

Antonín Zelenka

Zvuk:

Miloslav Hůrka

Scénografie:

Karel Škvor

Masky:

Otakar Košťál

Kostýmy:

Jarmila Romanová

(další profese)

První parta (1959) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu První parta na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9480-prvni-parta/

Stříbrná oblaka

Stáhnout Stříbrná oblaka
Shlédnout Stříbrná oblaka

Stříbrná oblaka (1938) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Stříbrná oblaka (1938):

Tklivá vyprávěnka se odehrává v prostředí umělecké bohémy: manželka očního specialisty se zahledí do mladého malíře postiženého vážnou oční chorobou. Dílem tak učiní ze soucitu, dílem z citových sympatií, nemilovaný manžel ovšem s takovým stavem příliš spokojený není... Je to rutinně zpracovaná historka, která chce především dojímat.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Stříbrná oblaka

Režie:

Čeněk Šlégl

Předloha:

Jan Drda (kniha)

Kamera:

Jan Stallich

Hudba:

Otto Lampel

Hrají:

Jan Stanislav Kolár, Jaroslav Marvan, Marie Blažková, Zita Kabátová, Jiří Dohnal, Marie Glázrová, Helena Bušová, Theodor Pištěk, Ella Nollová, Jiří Steimar, Marie Grossová, Ladislav Hemmer, Stanislav Neumann, Eman Fiala, František Kovářík, Jan W. Speerger, Alois Peterka, Jarmila Šmídová, Jarmila Holmová, R. A. Strejka, Emanuel Kovařík, Drahomíra Hůrková, Josef Kotalík, Ferdinand Kohout, Josef Steigl, Václav Menger, Václav Piskáček, František Beranský, Bohumil Langer, Ferry Seidl, Antonín Drvota, Otto Lampel, Jaroslava Vacková

Střih:

Božena Vališová

Zvuk:

Stanislav Vondraš

Scénografie:

Bohumil Heš

(další profese)

Stříbrná oblaka (1938) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Stříbrná oblaka na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/30451-stribrna-oblaka/

Hovory s TGM

Stáhnout Hovory s TGM
Shlédnout Hovory s TGM

Hovory s TGM (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hovory s TGM (2018):

Toho dne na podzim roku 1928 jsou dva symboly československé demokracie na vrcholu, stejně jako celé Československo. Kniha, která vznikala celý rok a která má národu představit jeho prezidenta, je hotová. Karel Čapek vyhledá v zahradě zámku v Topolčiankách Masaryka. Chce mu nabídnout část honoráře za knihu jejich hovorů, která vzniká k 10. výročí mladé Československé republiky. Prezident ale není v dobrém rozmaru, jeho dcera mu totiž zakázala knihu vydat. Toto setkání nebude snadné. Čapek sice spěchá, celou situaci nemůže ale nechat bez odezvy a nechává se zatáhnout do vzrušené debaty. Debaty o dcerách, o světě, o politice i politicích, o Češích, o lásce a o ženách. Masaryk ukazuje, že není pouze tatíček zakladatel a chladná ikona z učebnic, ale muž z masa a kostí. Vedle svých dějotvorných myšlenek a světonázorů odhaluje i schopnost vysoké politiky či dokonce intrik. Hovoří mimo jiné o svém mileneckém poměru a znovuobjevené sexualitě. Střet dvou velikánů z různých generací má výbušný potenciál, přestože jejich jedinou zbraní jsou vycházkové hole a slova.(Bontonfilm)

Další příspěvek do specifického subžánru oživené historie z pera scenáristy Pavla Kosatíka. Ráno 26. září 1928 se v zahradách zámku v Topolčiankách potkávají Karel Čapek a prezident Masaryk, aby rozhodli o osudu svého společného literárního díla. Z citátů z budoucí knihy i vzájemné korespondence se rodí fabulovaný filmový dialog, oprošťující původní formát literárního rozhovoru od svazujících konvencí. Čapek s Masarykem si vzájemně vyčítají různé věci, urážejí se, ale zároveň se v úvahách dotýkají klíčových otázek osobní povahy i své společenské funkce politika a literáta.(MFDF Ji.hlava)

V ten deň na jeseň v roku 1928 sú dva symboly československej demokracie na vrchole, rovnako ako celé Československo. Ich kniha, ktorá vznikala celý rok, je konečne hotová. Karel Čapek preto vyhľadá v zámockej záhrade prezidenta Masaryka a chce mu ponúknuť časť honoráru za knihu ich rozhovorov, ktorá vzniká k 10. výročiu stále mladej republiky. Prezident ale nie je v dobrej nálade, jeho dcéra mu totiž zakázala knihu vydať. Toto stretnutie nebude ľahké. Čapek nemôže nechať celú situáciu bez odozvy a necháva sa zatiahnuť do vzrušujúcej a dramatickej debaty. Debaty o svete, o politike i politikoch, o Čechoch, i do osobnej debaty o láske, o ženách a zradách. Masaryk ukazuje, že nie je iba otec zakladateľ a chladná ikona z učebníc, ale muž z mäsa a kostí. Vedľa svojich dejotvorných myšlienok odhaľuje schopnosť intríg a hovorí aj o svojom mileneckom pomere a znovuobjavenej sexualite. Stret dvoch velikánov z rôznych generácií má výbušný potenciál, hoci ich jedinou zbraňou sú vychádzkové palice a slová.(Bontonfilm SK)

Na jeseň roku 1928 je kniha rozhovorov medzi Karlom Čapkom a Tomášom Garrigueom Masarykom konečne hotová. Čapek preto vyhľadá v záhrade zámku v Topoľčiankach prezidenta a chce mu ponúknuť časť honoráru za knihu, ktorá vzniká pri príležitosti desiateho výročia republiky. Prezident ale nie je v dobrej nálade, jeho dcéra mu totiž zakázala knihu vydať. Tak začína ďalší rozhovor medzi týmito dvoma mužmi. Oživená história vzniká na základe citátov z knihy i vzájomnej korešpondencie. Filmový dialóg pojednáva o svete i politike, no zároveň vyjavuje osobnú povahu oboch postáv. Slovami autora, je to film o tom, „že emócie môžu byť niekedy silnejšie než myšlienka – i v prípade tak výnimočných ľudí.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Hovory s TGM

Režie:

Jakub Červenka

Scénář:

Pavel Kosatík

Kamera:

Jan Malíř

Hrají:

Martin Huba, Jan Budař, Roman Luknár, Lucia Siposová

Producenti:

Jakub Červenka

Střih:

Martin Palouš

Zvuk:

Josef Mašek

Scénografie:

Jan Šorm

Masky:

Zuzana Paulini, Juraj Steiner

Kostýmy:

Katarína Štrbová-Bieliková

(další profese)

Hovory s TGM (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hovory s TGM na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/548197-hovory-s-tgm/

Cela smrti

Stáhnout Cela smrti
Shlédnout Cela smrti

Cela smrti (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cela smrti (1996):

Sam Cayhall, někdejší člen Ku-klux-klanu, čeká v cele smrti na vykonání rozsudku za rasisticky motivovaný bombový atentát, který provedl v roce 1967 a při němž zahynuli dva židovští chlapci. O celý případ se začne zajímat mladý advokát Adam Hall, který je Cayhallovým vnukem. Ten je rozhodnut objasnit onu smutnou událost za každou cenu a žádá pro svého klienta udělení milosti...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Cela smrti

Režie:

James Foley

Předloha:

John Grisham (kniha)

Scénář:

William Goldman

Kamera:

Ian Baker

Hudba:

Carter Burwell

Hrají:

Chris O'Donnell, Gene Hackman, Faye Dunaway, Robert Prosky, Raymond J. Barry, Lela Rochon, David Marshall Grant, Harve Presnell, Richard Bradford, Jane Kaczmarek, Millie Perkins, Josef Sommer, Jack Conley, Ken Colquit, Nicholas Pryor, Thom Gossom Jr.

Producenti:

Brian Grazer, John Davis, Ron Howard

Střih:

Mark Warner

Scénografie:

David Brisbin

Kostýmy:

Tracy Tynan

(další profese)

Cela smrti (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cela smrti na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2826-cela-smrti/

Nebezpečné známosti (TV seriál)

Stáhnout Nebezpečné známosti (TV seriál)
Shlédnout Nebezpečné známosti (TV seriál)

Nebezpečné známosti (TV seriál) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nebezpečné známosti (TV seriál) (2003):

Snad jen té nejmladší generaci je nutné vyprávět příběh nejslavnějšího románu v dopisech, který vydal v roce 1782 Choderlos de Laclos pod názvem Nebezpečné známosti, aby tak odhalil mravy ne-li celé aristokracie, tedy alespoň její nejelegantnější části. Opět se tedy staneme svědky sázky Valmonta a paní de Merteuil, která zničí nejeden lidský osud, protože jak praví tato navenek úctyhodná dáma: "Jsou lidé, kteří při sobě stojí v dobrém, kdežto my při sobě stojíme ve zlém."(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nebezpečné známosti (TV seriál)

Režie:

Josée Dayan

Předloha:

Choderlos de Laclos (kniha)

Kamera:

Caroline Champetier

Hudba:

Angelo Badalamenti

Hrají:

Catherine Deneuve, Rupert Everett, Nastassja Kinski, Leelee Sobieski, Danielle Darrieux, Françoise Brion, Andrzej Żuławski, Josiane Stoléru, Didier Flamand, Valentina Vargas, Sébastien Huberdeau, Romain Rondeau, Dominique Besnehard, Jacques Collard, Cyrille Thouvenin, Lynne Adams, Frédéric Gilles, Emilie Lafarge

Střih:

Marie-Josèphe Yoyotte

Kostýmy:

Jean-Paul Gaultier

(další profese)

Nebezpečné známosti (TV seriál) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nebezpečné známosti (TV seriál) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82226-nebezpecne-znamosti/

Vampiros lesbos

Stáhnout Vampiros lesbos
Shlédnout Vampiros lesbos

Vampiros lesbos (1971) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vampiros lesbos (1971):

Informace o filmu Vampiros lesbos

Režie:

Jesús Franco

Předloha:

Bram Stoker (kniha)

Scénář:

Jaime Chávarri

Kamera:

Manuel Merino

Hrají:

Ewa Strömberg, Soledad Miranda, Paul Müller, Dennis Price, Jesús Franco, Grischa Huber, Heidrun Kussin

Producenti:

Artur Brauner

(další profese)

Vampiros lesbos (1971) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vampiros lesbos na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/37103-vampiros-lesbos/