Kakashi

Stáhnout Kakashi
Shlédnout Kakashi

Kakashi (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kakashi (2001):

Mladá dívka Karou se vydává do zapadlé vesnice hledat svého bratra. Poté, co se jí rozbije auto, je nucena v této podivné vesnici zůstat. Začíná si všímat, že kolem vesnice je velké množství kakashi - strašáků do polí. Vypadá to, jakoby s nimi vesničané žili. Pomalu objevuje strašlivé tajemství této vesnice a poznává pravou podstatu kakashi.(Chatterer)

Informace o filmu Kakashi

Režie:

Norio Curata

Předloha:

Džundži Itó (komiks)

Hrají:

Maho Nonami, Kó Šibasaki, Jošiki Arizono, Kenzó Kawarasaki, Šunsuke Macuoka, Jódži Tanaka, Lily, Jošijuki Morišita

Scénografie:

Tomoyuki Maruo

(další profese)

Kakashi (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kakashi na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/99398-kakashi/

Všemocný Batman: Zvířecí instinkty

Stáhnout Všemocný Batman: Zvířecí instinkty
Shlédnout Všemocný Batman: Zvířecí instinkty

Všemocný Batman: Zvířecí instinkty (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Všemocný Batman: Zvířecí instinkty (2015):

V Gothamu dojde k sérii bizarních zločinů, jejichž tajemství dokáže odhalit pouze jednička mezi detektivy – Batman! Stopy nevedou k nikomu menšímu než k Tučňákovi a jeho tlupě zabijáků se zvířecí podobou a vlastnostmi. Tahle zdivočelá banda, kam patří Silverback, Cheetah, Killer Croc a obří Muž-Netopýr, se v čele armády robotických masožravců zdá neporazitelná. Jenže Batman má vlastní plán a do boje vyšle hrdiny známé jako Green Arrow, Flash, Nightwing a Robin. Ve zbrusu novém animovaném dobrodružství z dílny DC Comics se tak stanete svědky zuřivého utkání v betonové džungli velkoměsta. Až skončí, budete chtít další!(Magic Box)

Informace o filmu Všemocný Batman: Zvířecí instinkty

Režie:

Butch Lukic

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Hudba:

Kevin Riepl

Hrají:

Roger Craig Smith, Chris Diamantopoulos, Charlie Schlatter, Mo Collins, Eric Bauza

Všemocný Batman: Zvířecí instinkty (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Všemocný Batman: Zvířecí instinkty na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/406280-vsemocny-batman-zvireci-instinkty/

Muži v černém: Globální hrozba

Stáhnout Muži v černém: Globální hrozba
Shlédnout Muži v černém: Globální hrozba

Muži v černém: Globální hrozba (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Muži v černém: Globální hrozba (2019):

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.(Falcon)

Muži v čiernom odnepamäti chránia našu Zem pred vesmírnou háveďou. V novom dobrodružstve však stoja proti hrozbe, s akou sa ešte nestretli: zradcovi v ich vlastných radoch.(Itafilm)

Informace o filmu Muži v černém: Globální hrozba

Režie:

F. Gary Gray

Scénář:

Matt Holloway, Art Marcum

Kamera:

Stuart Dryburgh

Hudba:

Chris Bacon, Danny Elfman

Hrají:

Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Liam Neeson, Emma Thompson, Rafe Spall, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Stephen Wight, Anatole Taubman, Marcy Harriell, Jess Radomska, Andy Beckwith, Ania Sowinski

Producenti:

Laurie MacDonald, Walter F. Parkes

Střih:

Christian Wagner

Scénografie:

Charles Wood

Kostýmy:

Penny Rose

(další profese)

Muži v černém: Globální hrozba (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Muži v černém: Globální hrozba na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337244-muzi-v-cernem-globalni-hrozba/

X-Men: Dark Phoenix

Stáhnout X-Men: Dark Phoenix
Shlédnout X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu X-Men: Dark Phoenix (2019):

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich.(CinemArt)

V dalším díle mutantské série, tentokrát s názvem Dark Phoenix, se X-Meni musí postavit tomu nejhrozivějšímu a nejmocnějšímu nepříteli. Tím nepřítelem je někdo z jejich vlastní řady - Jean Grey (Sophie Turner). Během záchranné operace je Jean téměř zabita, když ji udeří záhadná kosmická síla. Po návratu domů ji tato síla učiní nejen mnohonásobně mocnější, než byla dřív, ale také velice nevyrovnanou. Bojujíc s touto silou uvnitř sebe sama, Jean uvolní své schopnosti způsobem, který nedokáže pochopit ani kontrolovat. Poté, co zraní své přátele, se začne rozpadat to nejdůležitější pouto, které drží X-Meny pohromadě. Na hádky ale není čas. X-Meni se musí znovu rychle spojit, aby mohli zachránit nejen Jean, ale také naši planetu, na kterou míří vesmírné bytosti, které chtějí z Jean udělat svou zbraň a ovládnout tak celou galaxii.(JustMeeKatie)

Keď skupina X-Menov vyrazí na celkom rutinnú záchrannú misiu na obežnú dráhu k ohrozenej posádke raketoplánu, zdá sa, že majú všetko pod kontrolou a operácia prebieha bez problémov. Ale zdanie klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasiahnutá neznámou a smrtiacou vesmírnou silou, ktorá ju premení v jedného z najsilnejších mutantov. Jean musí zápasiť nielen so svojou novo nabitou a nestabilnou silou, ale aj so svojimi osobnými démonmi. Postupne sa dostáva do desivej špirály a stráca nad sebou kontrolu. Navyše jej myslenie začína ovplyvňovať tajomná postava (Jessica Chastain), ktorá prichádza s nebezpečnými návrhmi na využitie jej ničivej sily. Grey sa mení na Dark Phoenix a stáva sa hrozbou nielen pre svojich teraz už bývalých priateľov z radov mutantov, ale pre celú planétu. X-Meni tak musia čeliť svojmu najbližšiemu a najničivejšiemu nepriateľovi.(CinemArt SK)

Informace o filmu X-Men: Dark Phoenix

Režie:

Simon Kinberg

Scénář:

Simon Kinberg

Kamera:

Mauro Fiore

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey

Producenti:

Simon Kinberg, Hutch Parker, Lauren Shuler Donner, Bryan Singer

Střih:

Lee Smith

Scénografie:

Claude Paré

Kostýmy:

Daniel Orlandi

(další profese)

X-Men: Dark Phoenix (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu X-Men: Dark Phoenix na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/508450-x-men-dark-phoenix/

Cloak & Dagger (TV seriál)

Stáhnout Cloak & Dagger (TV seriál)
Shlédnout Cloak & Dagger (TV seriál)

Cloak & Dagger (TV seriál) (2018–2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cloak & Dagger (TV seriál) (2018–2019):

Tandy Bowen (Olivia Holt) a Tyrone Johnson (Aubrey Joseph) při náhodném setkání zjistí, že mají superschopnosti. Postupně se je učí ovládat a zjišťují, že schopnosti nejlépe fungují, když jsou spolu. Zároveň se oba snaží vypořádat se svou minulostí a chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. A na ochranu města nejsou sami, kromě nich je tu ještě detektivka Brigid O'Reilly (Emma Lahana), ochotná vyčistit město za každou cenu.(Adasin)

Informace o filmu Cloak & Dagger (TV seriál)

Tvůrci:

Joe Pokaski

Režie:

Gina Prince-Bythewood, Alex Garcia Lopez, Wayne Yip, Peter Hoar, Ami Canaan Mann, Ry Russo-Young, Paul A. Edwards, Jennifer Phang

Předloha:

Ed Hannigan (komiks), Rick Leonardi (komiks)

Scénář:

Joe Pokaski, Marcus J. Guillory

Kamera:

Tami Reiker, Cliff Charles

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

Olivia Holt, Aubrey Joseph, Gloria Reuben, Andrea Roth, J.D. Evermore, James Saito, Emma Lahana, Wayne Pére, Jim Klock, Divine Prince Ty Emmecca, Carl Lundstedt, Jaime Zevallos, Gary Weeks, Chelle Ramos, Marqus Clae, Luray Cooper, Gralen Bryant Banks, Ally Maki, Dalton E. Gray, Billy Slaughter, John L. Armijo, Tim Kang, Chelsea Bruland, Dalon J. Holland, Andrea Frankle, Deneen Tyler, Dean J. West, Josh Ventura, Maceo Smedley, Preston Vanderslice, Devyn A. Tyler, Anthony Michael Frederick

Střih:

William Yeh, Gena Bleier, Ian S. Tan

Scénografie:

Meghan C. Rogers, Hugh D.G. Moody

Kostýmy:

Lauren Bott

(další profese)

Cloak & Dagger (TV seriál) (2018–2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cloak & Dagger (TV seriál) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/508402-cloak-dagger/

My Friend Dahmer

Stáhnout My Friend Dahmer
Shlédnout My Friend Dahmer

My Friend Dahmer (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu My Friend Dahmer (2017):

Jefferrey Dahmer byl americký sériový vrah, který mezi roky 1978 až 1991 zavraždil 17 obětí.Tento snímek odhaluje příběh jeho dospívání. Mladý Jefferrey Dahmer má problémy ve škole a jeho rodinné zázemí je v troskách. Svůj volný čas tráví sběrem mrtvých zvířat a jejich vycpáváním. Jeho problémy se vztahy a přijmutí sebe samotného vedou postupně k rozkladu jeho osobnosti, alkoholismu a kompletní izolaci od přátel a rodiny.(didas)

Príbeh sa zameriava na stredoškolský život Jeffreyho Dahmera (Ross Lynch), ktorý sa neskôr stal jedným z najznámejších sériových vrahov v americkej histórii a bol odsúdený za 17 vrážd.(Marceloo)

Informace o filmu My Friend Dahmer

Režie:

Marc Meyers

Předloha:

Derf Backderf (kniha)

Scénář:

Marc Meyers

Kamera:

Daniel Katz

Hudba:

Andrew Hollander

Hrají:

Vincent Kartheiser, Anne Heche, Dallas Roberts, Alex Wolff, Ross Lynch, Miles Robbins, Tommy Nelson, Katie Stottlemire, Cameron McKendry, Liam Koeth, Harrison Holzer, Maryanne Nagel

Producenti:

Marc Meyers, Milan Chakraborty

Střih:

Jamie Kirkpatrick

Scénografie:

Jennifer Klide

Kostýmy:

Carla Shivener

(další profese)

My Friend Dahmer (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu My Friend Dahmer na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/507731-my-friend-dahmer/

Reign of the Supermen

Stáhnout Reign of the Supermen
Shlédnout Reign of the Supermen

Reign of the Supermen (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Reign of the Supermen (2019):

Informace o filmu Reign of the Supermen

Režie:

Sam Liu

Hrají:

Jerry O'Connell, Nathan Fillion, Rebecca Romijn, Rainn Wilson, Khary Payton, Patrick Fabian, Cameron Monaghan, Rosario Dawson

Reign of the Supermen (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Reign of the Supermen na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/619819-reign-of-the-supermen/

Polar

Stáhnout Polar
Shlédnout Polar

Polar (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Polar (2019):

Informace o filmu Polar

Režie:

Jonas Åkerlund

Scénář:

Jayson Rothwell

Kamera:

Pär M. Ekberg

Hrají:

Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Robert Maillet, Ruby O. Fee, Inga Cadranel, Nia Roam, Josh Cruddas

Producenti:

Jeremy Bolt, Keith Goldberg, Robert Kulzer, Mike Richardson

Střih:

Doobie White

Scénografie:

Emma Fairley

Kostýmy:

Susie Coulthard

(další profese)

Polar (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Polar na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/679617-polar/

Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Stáhnout Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)
Shlédnout Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008):

Batmana a jeho boj za spravedlnost nedokáže, v těchto čtyřech akčních epizodách vzrušující nové série, nic zastavit! Spolu s dalšími superhrdiny vydavatelství DC, Aquamanem, Plastic Manem, Modrým broukem a Tornadem, čelí Batman géniům zločinu, intergalaktickým podvodníkům a ďábelským diktátorům v dobrodružstvích za hranicemi našeho světa, která ho vedou skrz červí díru, do hlubin oceánů a do vánoční kampaně za potírání zločinu, jež ho postaví proti armádě hraček! Tato nová verze legendárního hrdiny kombinuje úžasného, sebejistého “Batse” (jak je známý mezi kamarády) s osudovým nebezpečím a strašlivými souboji a výsledkem je neuvěřitelné vzrušení, které si nesmíte nechat ujít!(oficiální text distributora)

Batmana a jeho boj za spravodlivosť nedokáže nič zastaviť! Spolu s ďalšími superhrdinami DC sveta čelí géniom zločinu, intergalaktickým podvodníkom a diabolskými diktátorom v dobrodružstvách za hranicami nášho sveta.(MFF Cinematik Piešťany)

Informace o filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Režie:

Michael Chang, Brandon Vietti, Ben Jones, Michael Goguen

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Byrne (komiks), Ross Andru (komiks), Robert Kanigher (komiks), Don Heck (komiks)

Scénář:

Adam Beechen, Todd Casey, J.M. DeMatteis, James Krieg, Greg Weisman, Kevin Hopps, Alan Burnett

Hudba:

Kristopher Carter, Lolita Ritmanis, Michael McCuistion

Hrají:

Diedrich Bader, Corey Burton, Tom Everett Scott, Billy West, Liliana Mumy, John DiMaggio, James Arnold Taylor, R. Lee Ermey, Nika Futterman, Kevin Conroy, Zachary Gordon, Tyler James Williams, Neil Patrick Harris, Mark Hamill, Julie Newmar, Stephen Root, Robin Atkin Downes, Diane Delano, Tara Strong, Gary Anthony Sturgis, Yuri Lowenthal, Michael Dorn, Tom Kenny, Henry Winkler, Morena Baccarin, Michael T. Weiss, Roger Rose, Greg Ellis, Hunter Parrish, Kevin Michael Richardson, Jim Piddock, Hynden Walch, Jeff Ross, Jeremy Shada, Paul Nakauchi, Eliza Schneider, Keone Young, Gary Owens, Loren Lester, Ryan Ochoa

Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/250329-batman-odvazny-hrdina/

Lovec nestvůr

Stáhnout Lovec nestvůr
Shlédnout Lovec nestvůr

Lovec nestvůr (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lovec nestvůr (2010):

Dylan Dog je jediný soukromý detektiv na světě, který se specializuje na nemrtvé. Jak stojí na jeho vizitce, pracuje jako „vyšetřovatel paranormálních jevů: žádný puls, žádný problém“. Dylan zná všechna jejich tajemství z podsvětí i bratrovražedné spory a jako každý normální člověk je i on stále více přesvědčený o tom, že čím méně se s nemrtvými a jejich nesčetnými problémy zaplete, tím lépe. Zmizelý artefakt, krásná dědička a brutální vražda jej však stáhnou zpět do temného světa nemrtvých. „Dead of Night“ je gotický thriller podle jedné z nejprodávanějších komiksových sérií na světě, „Dylan Dog“. Odehrává se v téměř evropské atmosféře zapadlých uliček města New Orleans, které se pyšní dlouhou a legendami opředenou historií spojenou s nadpřirozenem.(Filmbox)

Soukromé očko Dylan Dog se snaží hodit za hlavu svoji minulost a vydělávat si počestně právě jako běžný privátní detektiv. Když ale ve městě začne řádit vlkodlak, znovu se otvírají dveře minulosti, za nimiž se ukrývá hrůzná skutečnost, že ONI, nemrtvé zombies, upíři a vlkodlaci, žijí, nebo spíše tlejí, mezi námi. Dylan a jeho nemrtvý partner musí co nejrychleji vyřešit záhadu spletitých událostí, které by zas a znovu mohly srazit svět na kolena a dost možná ještě níž.(MartinezZ)

Dylan Dog, nyní se živící jako obyčejný soukromý detektiv, je bývalým zvláštním vyšetřovatelem, zvoleným pro vyšetřování zločinů mezi nemrtvými. Je nucen navrátit se z důchodu díky sérii vražd, mezi které se připlete jako jedna z obětí i jeho partner. Brzy však zjišťuje, že křehký mír mezi znepřátelenými rasami se může stát minulostí díky ztracenému artefaktu, který v nesprávných rukou může vyvolat masakr.(SaNcHeZ_cz)

Súkromný detektív Dylan Dog už pred rokmi skončil so svojou minulosťou a usiluje sa žiť normálnym životom, ale jedného dňa jeho starý život znovu ožije – v meste začne vyčíňať vlkolak. Dylan sa tak opäť dostane do spoločnosti upírov, vlkolakov a zombie, hoci to doteraz vyzeralo, že už medzi nami nie sú. Dylan a jeho „nemŕtvy“ partner musia čo najrýchlejšie vyriešiť záhadu spletitých udalostí, ktoré by zas a znovu mohli zraziť svet na kolená ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lovec nestvůr

Režie:

Kevin Munroe

Scénář:

Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer

Kamera:

Geoffrey Hall

Hudba:

Klaus Badelt, Andrew Raiher

Hrají:

Brandon Routh, Taye Diggs, Peter Stormare, Anita Briem, Sam Huntington, Brian Steele, Marco St. John, Kimberly Whalen, Laura Spencer, Ada Michelle Loridans, Laura Shipley, Kurt Angle, Mitchell Whitfield, Dacia Fernandez, Dan Braverman, Jon Eyez, Andrew Sensenig, Ladson Deyne, James Landry Hébert, Randal Reeder, Douglas M. Griffin, Harvey Lowry, Kyle Clements

Producenti:

Gilbert Adler

Střih:

Paul Hirsch

Scénografie:

Raymond Pumilia

Kostýmy:

Caroline Eselin

(další profese)

Lovec nestvůr (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lovec nestvůr na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234817-lovec-nestvur/