Prince Avalanche

Prince Avalanche (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prince Avalanche (2013):

Hrdiny nezávislé komedie, která získala Stříbrného medvěda na letošním Berlinale, jsou dva mladí silničáři, kteří pracují na opravě silnice uprostřed texaských lesů, poničených nedávným požárem. Dva povahově odlišní muži se zaplétají do osidel nevraživosti a teprve postupně se mezi nimi rodí porozumění… Hlavních rolí se ujali Paul Rudd a Emile Hirsch.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Prince Avalanche

Režie:

David Gordon Green

Scénář:

David Gordon Green

Kamera:

Tim Orr

Hudba:

David Wingo, Explosions in the Sky

Hrají:

Paul Rudd, Emile Hirsch, Lynn Shelton, Lance LeGault

Producenti:

David Gordon Green, Lisa Muskat, Derrick Tseng

Střih:

Colin Patton

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

Jill Newell

(další profese)

Prince Avalanche (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prince Avalanche na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/321188-prince-avalanche/

Všechno bude

Všechno bude (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Všechno bude (2018):

Typický outsider čtrnáctiletý Mára (Tomáš Mrvík) a jeho kamarád dvanáctiletý Heduš (Jan František Uher) podniknou cestu za svobodou. Mára ukradne auto a svými průšvihy ohromí i mladou stopařku (Eliška Křenková). Všichni jsou na útěku, na dobrodružné cestě, užívají si náhlou svobodu, kterou už možná nikdy nezažijí. Až do okamžiku, kdy Máru chytne policie. Vyslýchá ho policistka (Lenka Vlasáková) s policistou (Martin Pechlát) a my spolu s nimi váháme, co je realita a co smyšlený chlapecký svět, někdy je těžké rozlišit pravou skutečnost od té vyfantazírované…(CinemArt)

Rošťácky sebejistý Mára a trochu podivínský Heduš vyjíždějí do promrzlé krajiny za dobrodružstvím, jak jinak než autem. Vždyť Márovi zanedlouho bude patnáct. Road movie o mouchách, které občas vylézají i v zimě, na policejní stanici končící příběh o nepopsatelném poutu klučičího přátelství, o nezkrotné touze něco zažít, i když přesně nevíte co.(MFF Karlovy Vary)

Dva nezletilí jedou v autě napříč republikou. Vytahují se jeden před druhým, hrají si na dospělé, ale něčím jsou pořád ještě obyčejné vystrašené děti. Režisér Olmo Omerzu se i ve svém třetím filmu věnuje teenagerům a jejich nelehké cestě k dospělosti, tentokrát ale zvolil žánr zimní road movie.(Letní filmová škola)

Třetí celovečerní film Olma Omerzu je zimní road movie o dvou klucích, kteří vyráží ukradeným autem objevovat svobodu a svou probouzející se sexualitu. Tedy jen dokud je víc než sto kilometrů od domova nechytí policie. Čtrnáctiletý Mára pak policistce (Lenka Vlasáková) vypráví průběh cesty – jak potkal dvanáctiletého Heduše, jak se oba zakoukali do mladé stopařky (Eliška Křenková)… A možná říká pravdu, možná si trochu vymýšlí. Svět klučičích dobrodružství a průšvihů zkoumá režisér spolu s bravurně vedenými dětskými neherci (Tomáš Mrvík a Jan František Uher).(Finále Plzeň)

Road movie o klučičím přátelství, dobrodružství a velké svobodě. Čtrnáctiletý Mára, typický outsider, a jeho dvanáctiletý kamarád Heduš podniknou cestu za svobodou. Mára ukradne auto a svými průšvihy ohromí i mladou stopařku. Všichni jsou na útěku, na dobrodružné cestě, užívají si náhlou svobodu, kterou už možná nikdy nezažijí. Až do okamžiku, kdy Máru chytne policie. Vyslýchá ho policistka s policistou, kteří váhají věřit, co je realita a co smyšlený chlapecký svět – někdy je těžké rozlišit pravou skutečnost od té vyfantazírované…(Zlín Film Festival)

Typický outsider štrnásťročný Mára a jeho kamarát dvanásťročný Heduš podniknú cestu za slobodou. Mára ukradne auto a svojimi kúskami ohromí aj mladú stopárku. Všetci sú na úteku, na dobrodružnej ceste, užívajú si nečakanú slobodu, akú už možno nikdy nezažijú. Až do okamihu, kedy Máru chytí polícia. Vypočúva ho policajtka s policajtom a my spolu s nimi váhame, čo je realita a čo chlapčenské výmysly. Niekedy je ťažké rozlíšiť medzi realitou a fantáziou…(Filmtopia)

Na policajnej stanici vypočúvajú 14-ročného chlapca Máru, ktorého chytili za volantom stovky kilometrov od jeho bydliska. Spolu so svojim kamarátom, 12-ročným Hedušom sa totiž vydali na dobrodružný road trip. Podarí sa im očariť mladú stopárku, užívajú si slobodu – no iba do chvíle, kým ich nechytí polícia. Vypočúvajúci však začínajú mať pochybnosti, či si Mára iba nevymýšľa. Všetko bude je tínedžerská komédia pre festivalové publikum, príbeh dvoch outsiderov, dospievania i chlapčenského puta.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Všechno bude

Režie:

Olmo Omerzu

Scénář:

Petr Pýcha

Kamera:

Lukáš Milota

Hudba:

Šimon Holý, Monika Midriaková, Paweł Szamburski

Hrají:

Tomáš Mrvík, Jan František Uher, Eliška Křenková, Zdeněk Mucha, Lenka Vlasáková, Martin Pechlát, Štěpán Kozub, Martin Havelka, Roman Slovák, Alexander Borodin, Zdeněk Trčálek, Štěpán Benyovszký, Miroslav Chýle

Producenti:

Jiří Konečný

Střih:

Jana Vlčková

Zvuk:

Daniel Němec

Scénografie:

Antonín Šilar

Masky:

Kristýna Jurečková

Kostýmy:

Marjetka Kürner Kalous, Anna Marešková

(další profese)

Všechno bude (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Všechno bude na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/624693-vsechno-bude/

Triple Frontier

Triple Frontier (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Triple Frontier (2019):

Santiago “Pope” Garcia (Oscar Isaac) je členem zásahové jednotky, který má spadeno na místního narcobosse, kapitána Loreu, který díky svému kartelu a zločinnému obchodu terorizuje celou oblast na hranici tří států – Peru, Kolumbie a Brazílie. Pope se rozhodne přizvat do akce své kolegy z bývalé elitní vojenské speciální jednotky s cílem zabít Loreu a navíc mu ukradnout veškeré jeho nelegálně vydělané peníze. Své přátele se mu k akci podaří přemluvit, ale jakmile pětice válečníků dorazí na místo určení, začínají se objevovat problémy a předem nevyřčená fakta.(C0r0ner)

Informace o filmu Triple Frontier

Režie:

J.C. Chandor

Scénář:

Mark Boal, J.C. Chandor

Kamera:

Roman Vasyanov

Hudba:

Rich Vreeland

Hrají:

Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Pedro Pascal, Garrett Hedlund, Adria Arjona, Reynaldo Gallegos, Sheila Vand, Christine Horn, Louis Rodriguez, Juan Camilo Castillo, Michael Benjamin Hernandez

Producenti:

Alex Gartner, Charles Roven

Střih:

Ron Patane

Scénografie:

Greg Berry

Kostýmy:

Jacqueline West

(další profese)

Triple Frontier (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Triple Frontier na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/276547-triple-frontier/

Poslední smích

Poslední smích (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední smích (1995):

Americká černá komedie o chutném jídle, dobrém víně a pádných názorech vypráví o trojici vysokoškoláků, kteří se rozhodnou, že zbaví společnost těch nejútočnějších osob a osvobodí svět od hypotetických hrůz budoucnosti.

Jude (Cameron Diazová), Paulie (Annabeth Gishová) a Pete (Ron Eldard) jsou liberálové, kteří o víkendech pořádají večírky, na něž zvou pečlivě vybrané, politicky kontroverzní hosty (Jason Alexander, Bill Paxton, Mark Harmon, Ron Perlman). Bez ohledu na konverzaci je jídlo vždy delikátní, příjemné a smrtící… Pozoruhodná satira režisérky Stacy Titleové dává ostrou a elegantní rotaci tématu, co je v současné americké politice napravo a co nalevo, co je v ní správné a co špatné.(oficiální text distributora)

Kdybyste měli možnost vrátit se zpátky v čase do doby, kdy byl Adolf Hitler teprve neškodný malíř pokojů, zabili byste ho? To je jedna z akademických otázek, nad nimiž filosofuje pětice přátel, žijící pohromadě ve společné vilce. Nemají v lásce všeobecně rozšířené předsudky a dogmaticky vyhraněné názory. Jednoho večera přijmou na večeři hosta, z něhož se vyklube militantní nacista. Dojde k emotivní hádce a zápasu, jehož důsledkem je hostovo usmrcení. Po počáteční panice se v hlavách hrdinů zrodí bizarní nápad – co takhle zvát každou neděli na večeři hosta s omezeneckými názory? Buď se jim podaří ho diskusí “polepšit”, nebo ho zprovodí ze světa otráveným vínem…(Oskar)

Informace o filmu Poslední smích

Režie:

Stacy Title

Scénář:

Dan Rosen

Kamera:

Paul Cameron

Hudba:

Mark Mothersbaugh

Hrají:

Cameron Diaz, Ron Eldard, Annabeth Gish, Courtney B. Vance, Bill Paxton, Nora Dunn, Jonathan Penner, Ron Perlman, Dan Rosen, Charles Durning, Mark Harmon, Amy Hill, Jason Alexander, Elisabeth Moss, Rachel Chagall, Matt Cooper, Nicholas Sadler, Larry Weinberg

Producenti:

Matt Cooper, Larry Weinberg

Střih:

Luis Colina

Scénografie:

Linda Burton

Masky:

Desne J. Holland

Kostýmy:

Leesa Evans

(další profese)

Poslední smích (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední smích na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15303-posledni-smich/

Vilík: Rychle a vesele

Vilík: Rychle a vesele (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vilík: Rychle a vesele (2018):

Malé autíčko Vilík má velký sen – chce se stát králem silnic ve svém rodném městě Gasket City. Navíc je “až po duši” zamilovaný do modelky Belly. Jenže v cestě mu stojí její přítel Ben a také zlý náklaďák Kaiser, který Bellu unese. Vilík brzy zjistí, že zůstat věrný sám sobě je těžší úkol než získat osobní slávu a také srdce své lásky.(Vertical Ent.)

Malý žltý Taxík, ktorému pod kapotou bije srdce skutočného pretekára, sníva o titule „Kráľa ciest“ v jeho rodnom meste Gasket City. Počas pretekov však urobí chybu a nešťastne nabúra do slávnej talianskej modelky Belly di Monetti, do ktorej sa na prvý pohľad zamiluje. Lenže Bella patrí do úplne inej kategórie luxusných áut, ktoré sa na takých ako Taxík pozerajú zhora. Navyše má Bella priateľa a zálusk na ňu si robí aj obrovský a nebezpečný kamión Kaiser, vodca neslávne známeho gangu. Keď sa Taxík a jeho najlepší kamarát Putt Putt ocitnú v nebezpečenstve, rýchlo zistia, že zostať verný sám sebe je omnoho ťažšia úloha ako získať slávu či srdce svojej lásky.(Forum Film SK)

Informace o filmu Vilík: Rychle a vesele

Režie:

Yusry Abdul Halim

Scénář:

Keith Brumpton, Peter Hynes, Yusry Abdul Halim

Hudba:

Reza Ramsey

Hrají:

Ogie Banks, Gavin Yap, Francis Lee, Brock Powell, Jay Sheldon, Barbara Goodson, Thomas Pang, Raymond Orta, Armando Valdes-Kennedy, Diong Chae Lian, Chris Jai Alex, Joe Murray, Ghafir Akbar

Producenti:

Archie Nasution

Střih:

Izuann Jamalle

(další profese)

Vilík: Rychle a vesele (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vilík: Rychle a vesele na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/546945-vilik-rychle-a-vesele/

Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film)

Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film) (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film) (2000):

Annin príbeh pokračuje. Na pozvanie snúbenca Gilberta prichádza do New Yorku, kde sa Gibert uchádza o prácu v nemocnici. Všetko vyzerá tak nádejne a bezstarostne, ale život nie je iba o šťastí a oboch na ich spoločnej ceste životom stretne dezilúzia. Gilbert krátko na to podlieha tlaku a odhádza bojovať do Európy. Na starom kontinente zúri prvá svetová vojna a aj keď Anna zostáva v pozadí a publikuje, po strate kontaktu odchádza do bojov zmietaného kontinentu, aby opäť našla svoju nezvestnú lásku…(TV Markíza)

Informace o filmu Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film)

Režie:

Stefan Scaini

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Scénář:

Kevin Sullivan

Kamera:

Robert Saad

Hudba:

Peter Breiner

Hrají:

Megan Follows, Cameron Daddo, Douglas Campbell, Patricia Hamilton, Barry Morse, Nigel Bennett, Janet-Laine Green, Kyra Harper, Matthew Edison, Colette Stevenson, Zack Ward, Normand Bissonnette, Victoria Snow, Andrée Bernard, Carlo Rota, Shannon Lawson, Meredith McGeachie, Miranda de Pencier, Jonathan David Crombie, Dan Lett, R.D. Reid, Sonia Laplante, Martha Henry

Kostýmy:

Ruth Secord

(další profese)

Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film) (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Anne of Green Gables: The Continuing Story (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/100826-anne-of-green-gables-the-continuing-story/

Totálně našrot

Totálně našrot (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Totálně našrot (2012):

Juha Berg je třicetiletý beznadějný opilec žijící kousek od Helsinek v Kallio. Nemá v plánu měnit své způsoby – baví ho náhodné sexuální románky, adrenalin včetně špetky násilí a samozřejmě alkohol, kterým se nejen baví, ale i dokonce na něm i vydělává – sem tam odnese vratné lahve. Jeho spokojený život v alkoholovém oparu se ocitá v ohrožení ve chvíli, kdy se zamiluje do Tiiny. Jejich randění se rychle mění v partnerství a Juha tak neohrabaně balancuje mezi zdánlivě funkčním intimním vztahem a svým starým životem. Jeho nejlepší kamarád Kristian a expert přes erotiku Mikael se snaží získat starého opilce Juhu zpátky.(Cinemax)

Informace o filmu Totálně našrot

Režie:

Lauri Maijala

Předloha:

Juha Vuorinen (kniha)

Kamera:

Rike Jokela

Hudba:

Kerkko Koskinen

Hrají:

Joonas Saartamo, Santtu Karvonen, Krista Kosonen, Johannes Holopainen, Nina Boström, Tommi Rantamäki, Heidi Herala, Ari Murto, Miika Laakso, Pyry Nikkilä, Franky Ba, Mia Hellstén, Niina Koponen, Abdesselam Chellaf, Kristina Vahvaselkä, Emmi Parviainen, Paavo Kinnunen, Mikko Penttilä, Pekka Huotari, Tom Petäjä, Jari Pehkonen, Tuire Tuomisto, Lauri Tilkanen, Esko Salminen, Ylermi Rajamaa, Lauri Maijala, Jussi Johnsson, Markku Pätilä, Maarit Friman, Matti Liimatainen, Juha Kotilainen, Toni Kamula, Ville Norra, Markku Jäppinen, Aaro Huhtala, Matti Jalava, Linda Wallgren, Riikka Oksanen, Seppo Maijala, Veera Karhuvaara, Lauri Kottonen, Denise Kanervo

Producenti:

Juha Vuorinen, Aleksi Bardy

Střih:

Harri Ylönen

Zvuk:

Janne Jankeri, Olli Huhtanen, Mika Niinimaa

Scénografie:

Markku Pätilä

Masky:

Salla Yli-Luopa

Kostýmy:

Tiina Wilén

(další profese)

Totálně našrot (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Totálně našrot na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/329187-totalne-nasrot/

Skating to New York

Skating to New York (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skating to New York (2013):

Nebezpečná a mrazivá cesta pěti dospívajících chlapců (Connor Jessup, Wesley Morgan, Gage Munroe, Matthew Knight a Dylan Everett), kteří opouštějí své malé kanadské město a riskují bruslení přes jezero Ontario do New Yorku v nejchladnějším dni v roce. Během své dobrodružné cesty pět chlapců překoná překážky, podrobí se zkoušce a posílí svoje přátelství.(ARI50)

Informace o filmu Skating to New York

Režie:

Charles Minsky

Scénář:

Monte Merrick

Kamera:

François Dagenais

Hrají:

Connor Jessup, Wesley Morgan, Gage Munroe, Matthew Knight, Dylan Everett, Michelle Nolden, Jason Gedrick, Niamh Wilson, Brandon McGibbon, Duane Murray, Diana Bentley

Střih:

Ken Blackwell

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

Alex Kavanagh

(další profese)

Skating to New York (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skating to New York na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/394608-skating-to-new-york/

Králové zlodějů

Králové zlodějů (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Králové zlodějů (2018):

Kriminální příběh Králové zlodějů je natočen podle skutečného případu, který před pár lety ohromil policii i veřejnost. V dubnu 2015 došlo v Londýně k největší loupeži v historii Velké Británie. Během velikonočního víkendu zmizely z úschovny klenotů v Hatton Garden šperky a peníze za více než 200 milionů liber. Vzhledem k provedení si byla policie jistá, že se jedná o extrémě profesionální a velmi dobře organizovanou skupinu pachatelů. Pátrání po lupičích však přineslo odhalení, které ve světě vyvolalo doslova senzaci. Geniální loupež měl na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků ve věku mezi 60 až téměř 80 lety. Hlavou celé akce byl 77letý Brian Reader (Michael Caine), který se svou partou seniorů dokázal naplánovat a provést jednu z nejodvážnějších a nejdokonalejších loupeží.(Bioscop)

Kriminálna dráma inšpirovaná pravdivým príbehom. V roku 2015 sa v Londýne odohrala jedna z najväčších lúpeží v britskej histórii. Odhalenie ukázalo, že ju má na svedomí gang dôchodcov a vyslúžilých podvodníkov. Táto informácia spôsobila obrovskú senzáciu. Brian Reader (Michael Caine) je 77 ročný dôchodca bol vo svojich mladšom veku „preslávený“ zlodej. Ani na staré kolená sa mu nechce zaháľať . Dá dokopy skupinku postarších pánov z rovnakej branže. Plánovanie tejto lúpeže im trvalo tri roky. Schádzali sa pravidelne v jednej pivárni v severnom Londýne. Počas veľkonočného víkendu v roku 2015 sa vlámali do sejfu v budove trezorovej spoločnosti Hatton Garden Safety Deposit. Na prvý pokus sa im trezor nepodaril vylomiť, ale vrátili sa a na druhy deň vykradli 73 z 999 trezorových schránok. Podarilo sa im ulúpiť šperky, zlato, diamanty a finančnú hotovosť v hodnote 14 miliónov libier.(Magic Box)

Informace o filmu Králové zlodějů

Režie:

James Marsh

Scénář:

Joe Penhall

Kamera:

Danny Cohen

Hudba:

Benjamin Wallfisch

Hrají:

Michael Caine, Jim Broadbent, Ray Winstone, Tom Courtenay, Charlie Cox, Paul Whitehouse, Michael Gambon, Francesca Annis, Martha Howe-Douglas, Phil Hodges, Rich Keeble, Adam Leese, Ann Akin

Producenti:

Tim Bevan, Eric Fellner

Střih:

Jinx Godfrey, Nick Moore

Kostýmy:

Consolata Boyle

(další profese)

Králové zlodějů (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Králové zlodějů na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/594477-kralove-zlodeju/

Pohřbena zaživa

Pohřbena zaživa (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pohřbena zaživa (2007):

Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pohřbena zaživa

Režie:

Robert Kurtzman

Scénář:

Art Monterastelli

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Terence Jay

Hrají:

Erin Reese, Tobin Bell, Steve Sandvoss, Leah Rachel, Terence Jay

Producenti:

Gigi Pritzker, David S. Greathouse

Střih:

Cari Coughlin

Scénografie:

Mark Alan Duran

Kostýmy:

Barcie Waite

(další profese)

Pohřbena zaživa (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pohřbena zaživa na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/225782-pohrbena-zaziva/