Vánoce a spol.

Stáhnout Vánoce a spol.
Shlédnout Vánoce a spol.

Vánoce a spol. (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoce a spol. (2017):

Štědrý den je již za rohem a nic nejde podle plánu. 92 000 skřítků v Santově dílně na dárky z ničeho nic onemocní a všichni popadají na zem jako kuželky!  Kdo pro děti z celého světa připraví dárky pod stromeček?  Pro Santu je to strašná rána. Nemá na vybranou. Se svými soby a sáněmi se musí neplánovaně vypravit na Zemi, aby sehnal účinný lék, kterým své pomocníčky vyléčí. Po poměrně dobrodružném letu v bouři přistane se svým spřežením v Paříži a sáně zaparkuje nedaleko proslulého kabaretu Moulin Rouge. Pak konečně důstojně vstoupí do lékárny s žádostí o potřebné léky mezi nic netušící lidi… A právě v této chvíli zjistí, že jeho výprava nebude až tak jednoduchá. Poměrně rychle a nedobrovolně se díky neočekávaným nedorozuměním přesune na policejní stanici a poté dokonce i do cely předběžného zadržení. Naštěstí si v této nezáviděníhodné situaci dokáže najít nové spojence, s jejichž pomocí se mu snad podaří kouzlo Vánoc zachránit.(CinemArt)

Blíží se Vánoce a situace je vskutku tragická - všech 92 000 skřítků, kteří mají vyrábět dárky pro děti, najednou onemocní. Pro Santu (Klause), spíše známého pod označením Ježíšek, je to tvrdá rána. Nezbývá mu tedy než rychle zapřáhnout soby a vydat se na Zem, aby pro skřítky zajistil lék. Má-li však zachránit kouzlo Vánoc, bude tu muset rychle najít spojence.(Festival francouzského filmu)

Štedrý večer je už za rohom a nič nejde podľa plánu. 92 000 škriatkov v Santovej dielni na darčeky z ničoho nič ochorie a všetci padajú na zem ako podťatí! To je pre Santu veľká rana. Kto pre deti z celého sveta pripraví darčeky pod stromček? Nemá inú možnosť, len so svojimi sobmi a saňami sa musí neplánovane vypraviť na Zem, aby zohnal účinný liek, ktorým svojich pomocníkov vylieči. Po pomerne dobrodružnom lete v búrke pristane so svojím záprahom v Paríži a sánky zaparkuje neďaleko slávneho kabaretu Moulin Rouge a potom konečne dôstojne vstúpi do lekárne so žiadosťou o potrebné lieky medzi nič netušiacich ľudí… A práve v tejto chvíli zistí, že jeho výprava nebude až taká jednoduchá. Pomerne rýchlo a nedobrovoľne sa vďaka neočakávaným nedorozumeniam presunie na policajnú stanicu a potom dokonca aj do cely predbežného zadržania. Našťastie si v tejto zložitej situácii dokáže nájsť nových spojencov, s ktorých pomocou sa mu snáď podarí kúzlo Vianoc zachrániť.(CinemArt SK)

Informace o filmu Vánoce a spol.

Režie:

Alain Chabat

Scénář:

Alain Chabat

Kamera:

Antoine Sanier

Hudba:

Matthieu Gonet

Hrají:

Alain Chabat, Pio Marmaï, Bruno Sanches, Golshifteh Farahani, Audrey Tautou, Grégoire Ludig, Jean-Pierre Bacri, Mark Grosy, Kyan Khojandi, Patrick Timsit, Thomas Vandenberghe, Foued Nabba

Producenti:

Alain Goldman, Alain Chabat

Střih:

Grégoire Sivan

Zvuk:

Pierre Excoffier

Scénografie:

Jean-Philippe Moreaux

Kostýmy:

Olivier Bériot

(další profese)

Vánoce a spol. (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoce a spol. na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/528239-vanoce-a-spol/

To All a Good Night

Stáhnout To All a Good Night
Shlédnout To All a Good Night

To All a Good Night (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu To All a Good Night (1980):

Pred dvomi rokmi, tesne pred Vianocami, zažila dievčenská škola Calvin Finishing School tragédiu. Dievčatá si chceli vystreliť z jednej spolužiačky, nevinne vyzerajúci žartík však skončil pádom z balkóna a zlomenými väzmi. Opäť sú tu Vianoce. Skupinka dievčat sa počas vianočných prázdnin rozhodla ostať na internáte a poriadne sa odviazať. Stačí k tomu tak málo: pozvať si chlapcov, nasypať niečo na spanie vychovávateľke a divoká vianočná párty môže začať. Je tu však jeden háčik, nezvaný hosť, ktorý nepozná zľutovanie. Jeho jediným cieľom je konečne napraviť všetky staré krivdy.(beso74)

Informace o filmu To All a Good Night

Režie:

David Hess

Scénář:

Alex Rebar

Kamera:

Bil Godsey

Hrají:

Jennifer Runyon, Forrest Swanson, Linda Gentile, Harry Reems, Kiva Lawrence, Sam Shamshak, Jay Rasumny

Producenti:

Sandy Cobe, Jay Rasumny

Střih:

William J. Waters

Scénografie:

Joseph T. Garrity

(další profese)

To All a Good Night (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu To All a Good Night na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/105442-to-all-a-good-night/

Letos Vánoce nebudou

Stáhnout Letos Vánoce nebudou
Shlédnout Letos Vánoce nebudou

Letos Vánoce nebudou (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Letos Vánoce nebudou (2014):

Vánoce bývají svátky klidu. To by je ale Boyd se svou rodinou nesměl trávit v domě svých rodičů, navíc v přítomnosti otce, kterému se už dlouhá léta vyhýbá. Když si Boyd uvědomí, že dárky pro syna zapomněl doma, musí se se svým otcem vydat na cestu sněhovou vánicí, aby dárky přivezli před svítáním a Vánoce zachránili.(Bontonfilm)

Informace o filmu Letos Vánoce nebudou

Režie:

Tristram Shapeero

Scénář:

Phil Johnston

Kamera:

Giovani Lampassi

Hudba:

Jonathan Sadoff, Ludwig Göransson

Hrají:

Robin Williams, Lauren Graham, Joel McHale, Oliver Platt, Wendi McLendon-Covey, Candice Bergen, Pierce Gagnon, Ryan Lee, Tim Heidecker, Amara Miller, Matt Jones, Amir Arison, Gene Jones, Bebe Wood, Clark Duke, Mark Proksch

Producenti:

Tom Rice

Střih:

Christian Kinnard

Scénografie:

John Collins

Kostýmy:

Sara O'Donnell

(další profese)

Letos Vánoce nebudou (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Letos Vánoce nebudou na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/343723-letos-vanoce-nebudou/

Vánoce v New Yorku (TV film)

Stáhnout Vánoce v New Yorku (TV film)
Shlédnout Vánoce v New Yorku (TV film)

Vánoce v New Yorku (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoce v New Yorku (TV film) (2008):

Tento kouzelný příběh vypráví o chlapci jménem Leo, jenž se musel přestěhovat i se svojí rodinou do New Yorku, a o jeho rozkošné a uličnické fence Ramoně.

Když se Ramona Leovi ztratí, vydává se ji sám hledat do nočního velkoměsta.

Obavy ovšem brzy vystřídá údiv. K hledajícímu Leovi se brzy přidá kouzelný skřítek a stane se Leovým průvodcem při jeho vánočním dobrodružství.

Leo se během svého putování setkává s lidmi z mnoha kultur a postupně překonává svůj strach z cizího města, jemuž říkají New York City.

Soundtrack k filmu pochází z dílny hudebního skladatele Duncana Sheika, který je držitelem prestižních cen Tony i Grammy.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoce v New Yorku (TV film)

Režie:

Leopoldo Gout

Scénář:

Leopoldo Gout

Hrají:

Michael Hall D'Addario, Danny DeVito, Lucy Liu, Freddy Rodríguez, Brenda Song, Sharon Wilkins, Ramsey Faragallah

Producenti:

Leopoldo Gout

(další profese)

Vánoce v New Yorku (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoce v New Yorku (TV film) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/255837-vanoce-v-new-yorku/

The Holiday Calendar

Stáhnout The Holiday Calendar
Shlédnout The Holiday Calendar

The Holiday Calendar (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Holiday Calendar (2018):

Informace o filmu The Holiday Calendar

Režie:

Bradley Walsh

Scénář:

Amyn Kaderali, Carrie Freedle

Kamera:

Peter Benison

Hudba:

Sean Nimmons-Paterson

Hrají:

Kat Graham, Ron Cephas Jones, Quincy Brown, Genelle Williams, Laura de Carteret, Martha Girvin, Telysa Chandler, Ethan Peck, Ali Hassan, Nicola Correia-Damude, Rodrigo Fernandez-Stoll

Producenti:

David Anselmo

Střih:

Gordon McClellan

Kostýmy:

Margaret Mohr

(další profese)

The Holiday Calendar (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Holiday Calendar na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/666844-the-holiday-calendar/

Vánoční rande (TV film)

Stáhnout Vánoční rande (TV film)
Shlédnout Vánoční rande (TV film)

Vánoční rande (TV film) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční rande (TV film) (2011):

Kate usiluje o návrat bývalého přítele Jacka a myslí si, že nejvhodnějším dnem, kdy by si s ním mohla promluvit, je Štědrý den. Kvůli tomu zruší rande naslepo se sympatickým Milesem. Dozví se ale také, že Jack má novou známost a je zjevně zamilovaný. Zvláštní hrou osudu dostane Kate šanci prožívat tento Štědrý den dvanáctkrát po sobě. Nakonec se rozhodne přijmout, co se jí pokaždé nabízí - milující rodinu, skvělé přátelé a Milese, ze kterého se vyklube úžasný chlapík. Jenže právě v momentě, kdy už si začíná myslet, že vše nakonec dobře dopadlo, hodiny odbijí půlnoc a Kate čeká další naprosto stejný Štědrý den. Pokaždé se dozví něco víc nejen o druhých, ale i o sobě, až nakonec pochopí, kde je její štěstí.(TV Nova)

Mladá žena Kate každý rok na Vianoce prežíva dokola stále to isté prvé rande. V snahe získať späť svojho bývalého priateľa práve na Štedrý večer, zruší Kate svoje rande naslepo so sympatickým mladíkom Milesom. Zvláštnou hrou osudu dostala Kate šancu prežívať tento Štedrý večer znova a znova dvanásťkrát po sebe. Kate sa nakoniec rozhodne prijať to, čo sa jej ponúka – milujúca rodina, skvelí priatelia a Miles, z ktorého sa vykľuje úžasný chlapík. Lenže práve v momente, keď už si začína myslieť, že je všetko v poriadku, hodiny odbijú polnoc a Kate musí prežiť ďalší rovnaký Štedrý večer. Za týchto podivných okolností si uvedomí, že treba mať radosť aj z toho, čo človek dáva druhým. A vďaka vianočnému čaru Kate konečne nájde šťastie a vieru v osud.(TV JOJ)

Informace o filmu Vánoční rande (TV film)

Režie:

James Hayman

Scénář:

Janet Brownell

Kamera:

Derick V. Underschultz

Hudba:

Danny Lux

Hrají:

Amy Smart, Mark-Paul Gosselaar, Jayne Eastwood, Peter MacNeill, Stephan James, Richard Fitzpatrick, Benjamin Ayres, Martin Roach

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Scot J. Kelly

Scénografie:

Karen Bromley

Kostýmy:

Catherine Ashton

(další profese)

Vánoční rande (TV film) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční rande (TV film) na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/359407-vanocni-rande/

A Garfield Christmas Special (TV film)

Stáhnout A Garfield Christmas Special (TV film)
Shlédnout A Garfield Christmas Special (TV film)

A Garfield Christmas Special (TV film) (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu A Garfield Christmas Special (TV film) (1987):

Jeden z několika krátkých animovaných filmů o kocourovi Garfieldovi. Garfield právě zažívá vánoční čas. Leží si ve své hřejivé posteli a už se těší na dárky. Jon ale jeho pohodlí naruší a odjíždí spolu s ním a se psem Odie na starou rodinnou farmu, kde nechybí Jonova máma, táta, babička i mladší bratr "Doktůrek". Ačkoliv z této návštěvy není Garfield z počátku nadšen, nakonec prožije krásné Vánoce.(Tichošlápek)

Informace o filmu A Garfield Christmas Special (TV film)

Režie:

Phil Roman

Hudba:

Ed Bogas

Hrají:

Gregg Berger, Pat Harrington Jr., Pat Carroll, David L. Lander, Julie Payne

A Garfield Christmas Special (TV film) (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu A Garfield Christmas Special (TV film) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71450-a-garfield-christmas-special/

Santa Claus

Stáhnout Santa Claus
Shlédnout Santa Claus

Santa Claus (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Santa Claus (1985):

Za devatero horami a devatero řekami, až na samém vrcholku světa, je prý prazvláštní království plné divů a kouzel. Nikdo z lidí do této krajiny ještě nevkročil. A pokud by se tak stalo, spatřil by jen vysoké hory z ledu. Křišťálový led a bílý sníh. Za mrazivých nocí, když se hvězdy na obloze třpytí jak drahokamy, se na nebi objevuje záře. Je překrásná jako duha po dešti, plná barev, jaké jinde neuvidíte. A nad tím vším svítí hvězda Polárka. V tu chvíli se ledové hory rozestoupí a z té nádherné, kouzelné záře, z jejího nitra, začnou vycházet skřítkové. Jsou jich zástupy v pohádkově pestrých šatech. Jsou to takoví malí mužíčci, kteří žijí v ledových horách na samém vrcholku světa. Přímo pod hvězdou Polárkou. Někteří z nich jsou dokonce ještě menší než děti. Ale vypadají jako dospělí. Mezi skřítky se vypráví jedna legenda o vyvoleném muži, který během jedné noci rozdá dárky všem dětem na celém světě - a pokaždé se tak bude dít - na Štědrý den! Hádejte kdo je to?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Santa Claus

Režie:

Jeannot Szwarc

Scénář:

David Newman

Kamera:

Arthur Ibbetson

Hudba:

Henry Mancini

Hrají:

Dudley Moore, John Lithgow, David Huddleston, Burgess Meredith, Peter O'Farrell, Carrie Kei Heim, Christopher Ryan, Anthony O'Donnell, Judy Cornwell, Jeffrey Kramer, Christian Fitzpatrick, John Hallam, Caroline John, Aimée Delamain, Nancy Paul

Producenti:

Pierre Spengler

Střih:

Peter Hollywood

Scénografie:

Anthony Pratt

Kostýmy:

Bob Ringwood

(další profese)

Santa Claus (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Santa Claus na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/20349-santa-claus/

Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film)

Stáhnout Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film)
Shlédnout Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film)

Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film) (2004):

Přišla zima a všude se všichni chystají oslavit Vánoce. Také na farmě, kde žije ošklivé káčátko se zvířecími kamarády, si všichni užívají zimních radovánek. Ne všichni jsou však bez starostí. A protože káčátko je vždy ochotné pomoci, vyslyší prosbu sněhuláka. Společně s prasátkem Nicem se vydávají hledat magickou horu, na níž se setkávají všichni sněhuláci, aby se mohli stát hvězdami, zářícími na obloze.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film)

Režie:

Josep Viciana

Scénář:

Josep Viciana

Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ošklivé káčátko slaví Vánoce (TV film) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/251563-osklive-kacatko-slavi-vanoce/

Země vánočních zázraků

Stáhnout Země vánočních zázraků
Shlédnout Země vánočních zázraků

Země vánočních zázraků (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Země vánočních zázraků (2017):

Helenin manžel utekl s mladší ženou. Vánoce jsou za dveřmi, život se zpomalil a nic není jako dřív. Helenina nejlepší kamarádka Ulli přijde s nápadem strávit Vánoce na jediném místě, které si mohou dovolit, a kde ještě nemají beznadějně plno. Těší se na staré dobré Vánoce na venkově strávené v ženské společnosti. Vánoce na ekologické farmě pořádají Tuure a Unna, dva nezkušení farmáři, kterým nabízené ubytování na farmě skýtá příležitost utužit místní vztahy. Svátky utečou jako voda a život hostů i hostitelů nečekaně nabere zcela nový směr. Ženy z Wonderlandu náhle musí čelit zásadním životním otázkám.(Cinemax)

Helenin manžel odešel s mladší ženou. Vánoce se blíží, život plyne pomalu a nic není jak bývalo. Helena se rozhodla na podnět kamarádky Ulli trávit vánoční čas staromódně-na ekologické farmě, kde je hostí mladí zemědělci Tuure a Unna. Všichni zde získávají zcela nové zážitky a ženy v "Zemi divů" budou muset čelit novým životním otázkám.(Severský filmový podzim)

Informace o filmu Země vánočních zázraků

Režie:

Inari Niemi

Scénář:

Inari Niemi

Kamera:

Sari Aaltonen

Hudba:

Joel Melasniemi

Hrají:

Milka Ahlroth, Mari Rantasila, Martti Suosalo, Eero Ritala, Anna Paavilainen, Irmeli-Unelma Hyde, Tommi Korpela, Eino Heiskanen, Niina Koponen, Samuli Niittymäki, Julia Lappalainen

Producenti:

Miia Haavisto

Střih:

Hanna Kuirinlahti

Zvuk:

Mikko Mäkelä

Scénografie:

Heini Erving

Masky:

Hanna Minkkinen

Kostýmy:

Sari Suominen, Tiina Wilén

(další profese)

Země vánočních zázraků (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Země vánočních zázraků na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/570420-zeme-vanocnich-zazraku/