Turkey Shoot

Stáhnout Turkey Shoot
Shlédnout Turkey Shoot

Turkey Shoot (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Turkey Shoot (2014):

Rick Tyler (Dominic Purcell) je poslán do Libye, aby zavraždil místního diktátora. O tři roky později je odsouzen k trestu smrti, ale „zachrání" ho Meredith Baxter (Belinda McClory), která mu nabídne účast v reality show Turkey Shoot, kde jsou vězni loveni lovci z celého světa. Rick výzvu přijme a postupně odhaluje pravdu o svém uvěznění.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Turkey Shoot

Režie:

Jon Hewitt

Scénář:

Jon Hewitt, Belinda McClory

Hudba:

Cezary Skubiszewski

Hrají:

Dominic Purcell, Viva Bianca, Belinda McClory, Nicholas Hammond, Robert Taylor, Roger Ward, Carmen Duncan, Dinka Džubur, Antony I. Ginnane, Ra Chapman, Suzannah McDonald

Producenti:

Antony I. Ginnane

Střih:

Jes Simpson

(další profese)

Turkey Shoot (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Turkey Shoot na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/377392-turkey-shoot/

Pistole sedmi statečných

Stáhnout Pistole sedmi statečných
Shlédnout Pistole sedmi statečných

Pistole sedmi statečných (1969) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pistole sedmi statečných (1969):

Sedm statečných se opět hodlá postavit obrovské přesile. Tentokrát chtějí osvobodit vůdce mexických rolníků z vězeňské pevnosti.Mexičtí obyvatelé se chtějí vzepřít vojákům, kteří je utlačují a využívají rolníky jako své otroky. Quintero je vůdcem chystající se vzpoury, musí však nejdřív přimět vlivné lidi, aby se k revoluci přidali. Plukovník Diego zjistí místo další schůzky Quintera s jeho lidmi a zatkne je. Quintera zavře do vězení a ostatní rolníky nechá k smrti uvláčet za koňmi. Jen jediný Maxmilián se osvobodí, najde Lobera s jeho lidmi a požádá ho o pomoc. Ten však nemá tolik lidí a zbraní a žádnou odvahu k tomu, aby ho vysvobodil. Maxmilián najde známého pistolníka Chrise a požádá ho, aby za 600 dolarů dostal Quintera z věznice. Chris najde pět nejlepších mužů a každému slíbí 100 dolarů a Max se osvobozování chce zúčastnit zadarmo. Chris, Max spolu s expertem na házení noži Levim Morgonem, odborníkem na střelné zbraně Kenem a dále PJem, jednorukým skvělým pistolníkem Slaterem a obrovským černochem Cassiem tvoří sedmičku statečných. Maxmilián muže zavede do hor, kde žijí mexičtí obyvatelé. Plukovník Diego je krutý vojenský velitel, nelítostný, využívá nelidských praktik, mučí a krutě nechává zabíjet své vězně. Sedm statečných mužů musí nejprve obhlédnout okolí a zjistit, jak to ve vězení funguje. Nedobytnou vězeňskou pevnost hlídá 200 vojáků. Muži také zjistí, že každou neděli přijíždí vojáky navštívit manželky. Chrisovi a mužům se podaří přepadnout malý oddíl vojáků v horách, osvobodí přitom některé rolníky a získají více zbraní. Přepadení věznice si naplánují na neděli. V neděli se dostanou dovnitř do vězeňské pevnosti, všichni střílejí a mnoho mužů zemře. Chris zastřelí plukovníka Diega a Quintero je osvobozen. Mexický lid je všem pistolníkům velmi vděčný. Odvážní muži jsou rádi, že pomohli dobré věci, a ani své peníze si neodvezou.(TV Prima)

V pořadí třetí dobrodružný příběh o hrstce mužů, kteří měli odvahu postavit se několikanásobné přesile a v nerovném boji nasazovat vlastní životy výměnou za spravedlnost pro druhé.Mexické kontrarevoluci vedené nelítostným plukovníkem Diegem se podařilo zajmout vůdce rebelů Quintera, který je poté dopraven do dobře střežené vězeňské pevnosti. Mexičané mají šest set dolarů na jeho vysvobození, chybí jím ale zbraně a především odvaha, se kterou by mohli na pevnost plnou ozbrojených vojáků zaútočit. Přichází řada na Chrise a jeho statečné.(dopitak)

Informace o filmu Pistole sedmi statečných

Režie:

Paul Wendkos

Scénář:

Herman Hoffman

Kamera:

Antonio Macasoli

Hudba:

Elmer Bernstein

Hrají:

George Kennedy, James Whitmore, Monte Markham, Reni Santoni, Bernie Casey, Scott Thomas, Joe Don Baker, Michael Ansara, Frank Silvera, Wende Wagner, Sancho Gracia, Fernando Rey, George Rigaud, Vicente Sangiovanni

Producenti:

Vincent M. Fennelly

Střih:

Walter Hannemann

(další profese)

Pistole sedmi statečných (1969) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pistole sedmi statečných na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/36618-pistole-sedmi-statecnych/

God’s Not Dead: A Light in Darkness

Stáhnout God’s Not Dead: A Light in Darkness
Shlédnout God’s Not Dead: A Light in Darkness

God's Not Dead: A Light in Darkness (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu God's Not Dead: A Light in Darkness (2018):

Pastor David Hill (David A.R. White) je propuštěn z vězení. Někdo ale prohodí oknem jeho kostela kámen, což zapříčiní požár a smrt jeho blízkého přítele Judyho (Benjamin Onyango). Univerzita, na jejímž pozemku kostel stojí, toho využije a chce kostel definitivně zbourat. Pastor David se ale rozhodne bojovat a na pomoc si povolá svého bratra, právníka Pearceho (John Corbett). Boj za záchranu kostela začíná.(KrestanFilms)

Informace o filmu God's Not Dead: A Light in Darkness

Režie:

Michael Mason

Scénář:

Michael Mason, Howard Klausner

Kamera:

Brian Shanley

Hudba:

Pancho Burgos-Goizueta

Hrají:

Jennifer Taylor, John Corbett, Ted McGinley, Tatum O'Neal, Shane Harper, David A.R. White, Gregory Alan Williams, Anne Leighton, Mark Sivertsen, Dean Denton, Benjamin A. Onyango, Mike C. Manning, Samantha Boscarino, Caitlin Leahy, Jude S. Walko, Adam Marsden, David Maldonado, Barry Clifton, Jennifer Cipolla, Shwayze, Frederick Keeve

Producenti:

Alysoun Wolfe, Brittany Yost

Střih:

Joseph Sandoval

Scénografie:

Mitchell Crisp

Kostýmy:

Dana Konick

(další profese)

God's Not Dead: A Light in Darkness (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu God's Not Dead: A Light in Darkness na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/578478-god-s-not-dead-a-light-in-darkness/

Kdyby ulice Beale mohla mluvit (festivalový název)

Stáhnout Kdyby ulice Beale mohla mluvit (festivalový název)
Shlédnout Kdyby ulice Beale mohla mluvit (festivalový název)

Kdyby ulice Beale mohla mluvit
(festivalový název) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kdyby ulice Beale mohla mluvit
(festivalový název) (2018):

Intenzivní milostný příběh o nerozbitném poutu zamilovaného páru, který musí za své štěstí tvrdě bojovat, se odehrává na počátku sedmdesátých let v černošském Harlemu. Intimní a poetické výtvarné záběry překračují dobový rámec světa, který je ovlivněn rasismem, a ukazují nepotlačitelnou sílu lásky, přátelství a rodinných svazků.(Febiofest)

Děj filmu je zasazen do newyorského Harlemu v 70. letech minulého století. Očima Tish Riversové (KiKi Layne) je vyprávěn příběh - love story mezi devatenáctiletou Tish a jejím přítelem, umělcem Alonzem Huntem přezdívaným Fonny (Stephan James). Tish a Fonny se přátelí od dětství a sní o společné budoucnosti v manželství, když je Fonny zatčen a uvězněn za zločin, který nespáchal…(mac000)

Informace o filmu Kdyby ulice Beale mohla mluvit
(festivalový název)

Režie:

Barry Jenkins

Předloha:

James Baldwin (kniha)

Scénář:

Barry Jenkins

Kamera:

James Laxton

Hudba:

Nicholas Britell

Hrají:

KiKi Layne, Stephan James, Regina King, Teyonah Parris, Colman Domingo, Brian Tyree Henry, Ed Skrein, Emily Rios, Michael Beach, Aunjanue Ellis, Finn Wittrock, Diego Luna, Pedro Pascal, Dave Franco, Doris McCarthy, Marcia Jean Kurtz, Marko Caka, Faith Logan

Producenti:

Megan Ellison, Dede Gardner, Barry Jenkins, Jeremy Kleiner, Adele Romanski, Sara Murphy

Střih:

Joi McMillon, Nat Sanders

Scénografie:

Mark Friedberg

Kostýmy:

Caroline Eselin

(další profese)

Kdyby ulice Beale mohla mluvit
(festivalový název) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kdyby ulice Beale mohla mluvit
(festivalový název) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/571654-kdyby-ulice-beale-mohla-mluvit/

Cela smrti

Stáhnout Cela smrti
Shlédnout Cela smrti

Cela smrti (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cela smrti (1996):

Sam Cayhall, někdejší člen Ku-klux-klanu, čeká v cele smrti na vykonání rozsudku za rasisticky motivovaný bombový atentát, který provedl v roce 1967 a při němž zahynuli dva židovští chlapci. O celý případ se začne zajímat mladý advokát Adam Hall, který je Cayhallovým vnukem. Ten je rozhodnut objasnit onu smutnou událost za každou cenu a žádá pro svého klienta udělení milosti...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Cela smrti

Režie:

James Foley

Předloha:

John Grisham (kniha)

Scénář:

William Goldman

Kamera:

Ian Baker

Hudba:

Carter Burwell

Hrají:

Chris O'Donnell, Gene Hackman, Faye Dunaway, Robert Prosky, Raymond J. Barry, Lela Rochon, David Marshall Grant, Harve Presnell, Richard Bradford, Jane Kaczmarek, Millie Perkins, Josef Sommer, Jack Conley, Ken Colquit, Nicholas Pryor, Thom Gossom Jr.

Producenti:

Brian Grazer, John Davis, Ron Howard

Střih:

Mark Warner

Scénografie:

David Brisbin

Kostýmy:

Tracy Tynan

(další profese)

Cela smrti (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cela smrti na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2826-cela-smrti/

Gentleman s pistolí (festivalový název)

Stáhnout Gentleman s pistolí (festivalový název)
Shlédnout Gentleman s pistolí (festivalový název)

Gentleman s pistolí
(festivalový název) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gentleman s pistolí
(festivalový název) (2018):

Biografické drama vychází ze skutečných událostí a zachycuje Forresta Tuckera, zloděje a legendárního specialistu na útěky z vězení, jež mu vynášely obdiv veřejnosti a nesmiřitelnou nenávist policie. Svůj nejslavnější únik uskutečnil v sedmdesáti letech. V hlavní roli exceluje Robert Redford, přičemž jde o jeho poslední filmové angažmá před odchodem do důchodu.(Febiofest)

Forrest Tucker (Robert Redford) byl kriminálníkem, který poprvé skončil za mřížemi už v 15 letech. Proslavil se velkou řadou útěků z vězení - podle jeho slov jich bylo 18 úspěšných a 12 neúspěšných. Snímek ho sleduje od slavného útěku z věznice v San Quentin v 70. letech a zachycuje řadu loupeží, kterými dopaloval ochránce zákona a okouzloval veřejnost.(Stoka)

Film inšpirovaný skutočným príbehom Forresta Tuckera, ktorému sa podarilo osemnásťkrát utiecť z väzenia, vnáša sviežosť do tradičného amerického žánru o osamelých zločincoch. Tucker strávil od svojich 15 rokov veľkú časť života za mrežami. Teraz by si ako sedemdesiatnik mohol užívať slobodu a dôchodok, no zdá sa, že nevie odolať pokušeniu zorganizovať ďalšiu bankovú lúpež. Dá dokopy partiu, ktorá sa pri lúpeži spolieha najmä na svoj dôvtip. Tuckera stvárňuje Robert Redford, ktorý sa vracia k svojim niekdajším úlohám a umne pracuje so svojim obrazom symbolu maskulinity.(IFF Bratislava)

Informace o filmu Gentleman s pistolí
(festivalový název)

Režie:

David Lowery

Předloha:

David Grann (povídka)

Scénář:

David Lowery

Kamera:

Joe Anderson

Hudba:

Daniel Hart

Hrají:

Robert Redford, Casey Affleck, Sissy Spacek, Danny Glover, Tom Waits, Tika Sumpter, Elisabeth Moss, Keith Carradine, John David Washington, Isiah Whitlock Jr., Augustine Frizzell, Gene Jones, Barlow Jacobs, Al Harland, Jordan Trovillion, Larry Jack Dotson, Marissa Woolf, Teagan Johnson, Robert Longstreet, Todd Terry, Kevin McClatchy, Leah Roberts

Producenti:

Robert Redford, Toby Halbrooks, Bill Holderman, James M. Johnston, Anthony Mastromauro, James D. Stern

Střih:

Lisa Zeno Churgin

Scénografie:

Scott Kuzio

Kostýmy:

Annell Brodeur

(další profese)

Gentleman s pistolí
(festivalový název) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gentleman s pistolí
(festivalový název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/528285-gentleman-s-pistoli/

Rodeo za ostnatým drátem

Stáhnout Rodeo za ostnatým drátem
Shlédnout Rodeo za ostnatým drátem

Rodeo za ostnatým drátem (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rodeo za ostnatým drátem (2006):

16 června 1995 zabil Jerry Brown ve svých osmnácti letech člověka kvůli malému balíčku marihuany. Byl odsouzen na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění a poslán do státní věznice v Angole ve státě Louisiana, nejobávanějšího a největšího vězení s nejvyšší ostrahou v Americe. Nyní je Jerry Brown hvězdou brutální a kontroverzní události - vězeňského rodea. Každou říjnovou neděli se vězni bez tréninku dobrovolně pouštějí do soubojů s býky. Tato akce jim umožňuje užít si pár vteřin slávy před davem čítajícím 10 000 lidí a vydělat si peníze. Prostřednictvím postavy Jerryho Browna dokument zkoumá nedostatky jednoho z nejpřísnějších justičních systémů na světě, v němž jsou nerozlučně spjaty spravedlnost a politika.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rodeo za ostnatým drátem

Režie:

Nicolas Pallay

Rodeo za ostnatým drátem (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rodeo za ostnatým drátem na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/268411-rodeo-za-ostnatym-dratem/

Death House

Stáhnout Death House
Shlédnout Death House

Death House (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Death House (2018):

Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít.(Raziel_cz)

Dvaja agenti sú poslaní do tajnej väznice s názvom Death House. Oboznámia sa so všetkými výdobytkami modernej techniky, ktoré sú na mieste používané k vykonávaniu rôznych experimentov. Tieto technológie ale prestanú pracovať, keď príde k neočakávanému výpadku prúdu. Z väznice plnej najhorších kriminálnikov, ktorí kedy kráčali po povrchu Zeme, sa stane bojové pole.(Marceloo)

Informace o filmu Death House

Režie:

B. Harrison Smith

Scénář:

B. Harrison Smith, Gunnar Hansen (původní scénář)

Kamera:

Matt Klammer

Hudba:

John Avarese

Hrají:

Cody Longo, Cortney Palm, Dee Wallace, Adrienne Barbeau, Michael Berryman, Vernon Wells, Sid Haig, Tony Todd, Lindsay Hartley, Richard Speight Jr., Barbara Crampton, Kane Hodder, Sean Whalen, Bill Moseley, Tiffany Shepis, Camille Keaton, Felissa Rose, Debbie Rochon, Lloyd Kaufman, Brinke Stevens, Tony Moran, Bernhard Forcher, Graham Denman, Bill Oberst Jr., Gabrielle Stone, Elissa Dowling, Beverly Randolph, Vincent M. Ward, R.A. Mihailoff, Stelio Savante, Sarah French, Gregory Blair, Genoveva Rossi, Larry Zerner, Nicole Cinaglia, Ed Heavey, Alex Napiwocki, Loren W. Lepre, Marv Blauvelt, Tim O'Hearn, Del Howison, John J Thomassen, Michael O'Hear, Steven Chase, Erik Aude, Michael Wainwright, Yan Birch

Producenti:

Steven Chase, Rick Finkelstein

Střih:

Colin Smith

Scénografie:

Chase Wright

Kostýmy:

Lindsey Kruichak

(další profese)

Death House (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Death House na ČSFD

30%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/368851-death-house/

Zajatec (neoficiální název)

Stáhnout Zajatec (neoficiální název)
Shlédnout Zajatec (neoficiální název)

Zajatec
(neoficiální název) (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zajatec
(neoficiální název) (1990):

Že vězení není žádný med, to ví každý - a co teprve ten, kdo je odsouzen neprávem? A když je pak jedinou vládnoucí mocí nejvyšší důstoník, je jen otázkou času, kdy dojde k problémům a k boji o holý život. Útěky a vzpoury vězňů jsou jen začátkem "války". Války odpadlíků a vyšší moci. Je jen otázkou, kdo z ní vyvázne živý...?(predators)

Informace o filmu Zajatec
(neoficiální název)

Režie:

Yen-ping Chu

Kamera:

Jung-Shu Chen

Hrají:

Jackie Chan, Sammo Hung Kam-Bo, Andy Lau, Tony Leung Ka-fai, Jack Kao, Wang Yu, Teddy Wing-Cho Yip, Barry Wong, Kuo-Chu Chang, Ming Go, Min-Jan Ni, Chien Tsao, Lai Wang

Zajatec
(neoficiální název) (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zajatec
(neoficiální název) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11387-zajatec/

V hodině rysa (festivalový název)

Stáhnout V hodině rysa (festivalový název)
Shlédnout V hodině rysa (festivalový název)

V hodině rysa
(festivalový název) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V hodině rysa
(festivalový název) (2013):

Zasněženou krajinou se vleče postava zkřehlého kluka. Nalezne útočiště v chatě u postaršího páru – ale toto setkání končí nesmyslnou a brutální tragédií. Uplynou dva roky a mladá psycholožka Lisbeth osloví farářku Helen, aby se s ní vydala na cestu do temnoty jedné traumatizované mysli – než bude příliš pozdě. Lisbeth totiž odstartovala experiment, ve kterém duševně nemocní násilní vězni dostanou domácí zvíře, o nějž pečují a které jim má pomoct navázat kontakt. V tomto případě ale spustila něco, s čím si neví rady. Adaptace minimalistické divadelní hry dává vyniknout hereckým výkonům ústředního trojúhelníku a realistickému obrazu prostředí.(Febiofest)

Informace o filmu V hodině rysa
(festivalový název)

Režie:

Søren Kragh-Jacobsen

Scénář:

Per Olov Enquist (divadelní hra), Jonas T. Bengtsson, Tobias Lindholm, Søren Kragh-Jacobsen

Kamera:

Lasse Frank

Hrají:

Sofie Gråbøl, Søren Malling, Lia Boysen, Signe Egholm Olsen, Jens Jørn Spottag, Börje Ahlstedt, Jacob Ulrik Lohmann, Barbro Enberg, Pelle Falk Krusbæk, Henrik Birch, Frederik Johansen, Jens Lundman, Susan A. Olsen, Julie Carlsen, Donald Högberg, Maria Rossing, Mads Rømer Brolin-Tani, Nis Bank-Mikkelsen, Michael Gade Thomsen

Producenti:

Lars Bredo Rahbek

Střih:

Peter Brandt

Scénografie:

Jette Lehmann

Kostýmy:

Margrethe Rasmussen

(další profese)

V hodině rysa
(festivalový název) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V hodině rysa
(festivalový název) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337504-v-hodine-rysa/