Španělská princezna (TV seriál)

Stáhnout Španělská princezna (TV seriál)
Shlédnout Španělská princezna (TV seriál)

Španělská princezna (TV seriál) (2019–2020) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Španělská princezna (TV seriál) (2019–2020):

Osmidílné historické drama "Španělská princezna" pojednává o Kateřině Aragonské, krásné mladé španělské princezně, které je již od dětství zaslíben anglický trůn. Přijíždí proto do pošmourné, deštěm bičované Anglie se svým pompézním a rozmanitým královským dvorem včetně dvorní dámy Liny, pocházející ze subsaharské Afriky. Stane se princeznou z Walesu, ale po náhlé smrti prince Artura, za něhož se provdala, vše nasvědčuje tomu, že je pro ni trůn navždy ztracen. Kateřina však tvrdí, že její manželství nikdy nebylo naplněno, takže je stále pannou. Začne se zajímat o nového dědice, charismatického a umíněného prince Jindřicha, který bude jednoho dne vládnout jako král Jindřich VIII.(HBO Europe)

Informace o filmu Španělská princezna (TV seriál)

Režie:

Stephen Woolfenden, Birgitte Stærmose, Daina Reid, Lisa Clarke

Předloha:

Philippa Gregory (kniha)

Scénář:

Emma Frost, Helen Childress, Andrea Thornton

Kamera:

Maja Zamojda

Hudba:

Samuel Sim

Hrají:

Charlotte Hope, Elliot Cowan, Stuart McNeil, Ruairi O'Connor, Richard Pepper, Alan McKenna, Bradley Birkholz, Olly Rix, Laura Carmichael, Jack Baggs, Philip Cumbus, Alicia Borrachero, Daniel Cerqueira, Georgie Henley, Angus Imrie, Alexandra Moen, Harriet Walter, Mamadou Doumbia, Patrick Gibson, Kenneth Cranham, Luka Peros, Fra Fee, Alba Galocha, Philip Andrew, Luke Mullins

Střih:

Jo Smyth

(další profese)

Španělská princezna (TV seriál) (2019–2020) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Španělská princezna (TV seriál) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/684111-spanelska-princezna/

Post Bellum (TV film)

Stáhnout Post Bellum (TV film)
Shlédnout Post Bellum (TV film)

Post Bellum (TV film) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Post Bellum (TV film) (2009):

„Jako se píše douška Post scriptum, tak existoval po prusko-rakouské válce v roce 1866 celkem bezvýznamný termín: Post Bellum. Jako dodatečné označení stavu pro ty, co v oné válce byli a přežili své druhy...," touto větou začíná příběh scenáristy Vladimíra Körnera o mladém důstojníkovi rakouské armády Pavlu von Hebrovi, který sice přežil bitvu u Hradce Králové a byl vyznamenán samotným císařem, teď hledá důvod proč dál žít v tom zdivočelém světě. Najde ho ve službě v armádě? Najde ho v lásce k mladičké šičce Adéle?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Post Bellum (TV film)

Režie:

Jaroslav Brabec

Předloha:

Vladimír Körner (kniha)

Scénář:

Vladimír Körner

Hudba:

Václav Vondráček

Hrají:

Braňo Holiček, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Vladimír Dlouhý, Hana Maciuchová, František Němec, Martin Huba, Johanna Tesařová, Jiří Lábus, Marika Šoposká, Pavel Liška, Ladislav Potměšil, Jan Vondráček, Jaromír Meduna, Marie Spurná, Vilém Udatný, Hartmut Krug, Jan Kačer, Martin Učík, Pavel Václavík, Petr Srna, Zdeněk Sněhule, Roman Vejdovec, Jitka Jirsová, Radek Balcárek, Rudolf Mašata

Střih:

Filip Issa

Scénografie:

Václav Vohlídal

Masky:

Lenka Dýcková, Tomáš Richter

Kostýmy:

Hana Káclová, Božena Měchurová, Simona Rybáková

(další profese)

Post Bellum (TV film) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Post Bellum (TV film) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/280282-post-bellum/

Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film)

Stáhnout Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film)
Shlédnout Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film)

Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film) (2013):

Deset rozhodujících strojů, které operovaly na zemi, ve vzduchu a na moři při největším globálním konfliktu historie.Německá ponorka, nákladní vůz dodávaný na východní frontu Američany po statisících, japonská stíhačka, letadlová loď nebo radar – to jsou jen některé z deseti převratných zbraní a technologií, které hrály rozhodující roli při bojích druhé světové války. Podíváme se na žebříček deseti zbraní, které odborníci na vojenskou historii označili za klíčové a převratné. Zbraně a jejich největší výhody uvidíme v přehledných infografikách a na archivních záběrech z doby, kdy byl technologický rozvoj společnosti směrován téměř výhradně za cílem vítězství ve válce.(Česká televize)

Dokumentárny film predstavuje špeciálne zbrane, stroje, vozidlá, technické zariadenia ale aj unikátne nápady, ktoré formovali a menili taktiku druhej svetovej vojny a podieľali sa na jej výsledku - od skromného automobilu Studebaker až po atómovú bombu. Budeme svedkami pútavej analýzy pôsobenia kľúčových hráčov, ktorí menili výsledky vojnového zápasu. Skupina expertov vysvetľuje neznáme fakty o priebehu a zlomových okamihoch najväčšieho vojnového konfliktu všetkých čias a objasňuje úlohu kľúčovej techniky a zbraní, ktoré postupne nastolili rovnováhu síl a zmenili svet.(TV JOJ)

Informace o filmu Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film)

Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nejdůležitější zbraně 2. světové války (TV film) na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/421084-nejdulezitejsi-zbrane-2-svetove-valky/

Car a Matilda

Stáhnout Car a Matilda
Shlédnout Car a Matilda

Car a Matilda (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Car a Matilda (2017):

Historické výpravné drama se odehrává v Rusku na konci 19. století. Budoucí car, mladý Nikolaj Romanov, se zmítá mezi milostným vztahem s primabalerínou Matildou Kšesinskou a smyslem pro povinnost.(TV JOJ)

Historické melodrama s milostnou zápletkou vypráví o vztahu mladé baletky a následníka trůnu a těží především z bohaté výpravy od detailů na šatech po výstavbu celých scén. Životopisný snímek ze života posledního cara vyvolal v Rusku řadu ostrých reakcí, zejména ze strany pravoslavné církve, která na přelomu milénia prohlásila Mikuláše II. za svatého.(Febiofest)

Je konec 19. století a mladý Nikolaj, následník ruského trůnu, se má brzy oženit s německou princeznou, se kterou si již dlouhou dobu dopisuje. Právě v této době se mladý Nikolaj seznámí s krásnou a ambiciózní primabalerínou Matyldou, která je schopna muže pobláznit jediným pohledem. Kouzlu mladé baletky neodolá ani on a začíná se s ní scházet. Postupně se jeden do druhého vášnivě zamilují, avšak carevna, matka Nikolaje, je absolutně proti a nekompromisně si stojí za tím, že její syn se má oženit s německou nevěstou. Brzy nato starý car umírá a Nikolaj se má stát novým ruským carem, čeká ho korunovace a dlouho připravovaná svatba, o které nechce ani slyšet. Dokáže se právoplatný dědic ruského trůnu vzepřít zažitým zvyklostem a uposlechne hlas svého srdce, nebo se podřídí přání rodiny?(Dazzy)

Príbeh o romantickom vzťahu medzi následníkom ruského trónu Nikolajom Alexandrovičom Romanovom a primabalerínou poľského pôvodu Matildou Kšesinskou (Matyldou Krzesińskou) sa začína v roku 1890, kedy 22-ročný cárovič prvý raz stretne 18-ročnú baletku Mariinského divadla v Petrohrade, a končí sa korunováciou Mikuláša II. a jeho manželky Alexandry Fiodorovny v roku 1896... Je koniec 19. storočia a mladý Nikolaj Alexandrovič Romanov (Lars Eidinger), následník ruského trónu, sa má čoskoro oženiť s princeznou, s ktorou si už dlhší čas vymieňa listy. Práve v tomto čase sa Nikolaj zoznámi s krásnou a ambicióznou primabalerínou Matildou (Michalina Olszańska), ktorá je schopná mužov poblázniť jediným pohľadom. Čaru mladej baletky neodolá ani on a začne sa s ňou stretávať. Postupne sa jeden do druhého zamilujú, no Nikolajova matka nekompromisne stojí za tým, že jej syn si vezme nemeckú nevestu Alix. Cár Alexander III. však umiera a Nikolaj má po ňom nastúpiť na trón. Čaká ho korunovácia a dlho pripravovaná svadba, o ktorej nechce ani počuť. Dokáže sa právoplatný dedič ruského trónu vzoprieť starým zvykom a vyberie sa za hlasom svojho srdca?(TV JOJ)

Informace o filmu Car a Matilda

Režie:

Alexej Učitěl

Scénář:

Alexej Učitěl

Kamera:

Jurij Klimenko

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

Michalina Olszańska, Lars Eidinger, Danila Kozlovskij, Ingeborga Dapkunajtě, Grigorij Dobrygin, Jevgenij Mironov, Sarah Stern, Galina Ťjunina, Vitalij Kiščenko, Thomas Ostermeier, Luise Wolfram, Vitalij Kovalenko, Yan Ge, Jekatěrina Dar, Sergej Maljugov, Alina Gumeňuk, Sergej Koreňkov, Irina Tolčilščikova, Stěpan Pivkin, Andrej Vergelis, Denis Šlenkov

Producenti:

Alexej Učitěl

Scénografie:

Jelena Žukova

Kostýmy:

Naděžda Vasiljeva

(další profese)

Car a Matilda (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Car a Matilda na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/430596-car-a-matilda/

Hochelaga, země duší

Stáhnout Hochelaga, země duší
Shlédnout Hochelaga, země duší

Hochelaga, země duší (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hochelaga, země duší (2017):

Montreal zachvátila průtrž mračen a přímo na trávníku hřiště stadionu Percival Molson se propadne zem. Stadion je evakuován a o několik hodin později se z místa stává střežené archeologické naleziště. Pod povrchem hřiště jsou objeveny artefakty z mnoha předcházejících staletí. Mohavský archeolog Baptiste Asigny začíná s důkladným průzkumem a brzy přijde na to, že na tomto území žila celá řada generací, každá skrývající nějaké tajemství. Baptiste se snaží najít to, po čem pátrá celou svou profesní kariéru – pozůstatky vesnice Hochelaga, kde jeho irokézští předkové potkali francouzského průzkumníka Jacquese Cartiera v říjnu roku 1535. Snímek "Hochelaga, země duší", odhaluje 750 let našich dějin na jednom jediném místě, kde se střetly duše z mnoha staletí i kultur.(Cinemax)

Informace o filmu Hochelaga, země duší

Režie:

François Girard

Scénář:

François Girard

Kamera:

Nicolas Bolduc

Hrají:

Raoul Max Trujillo, Tanaya Beatty, David La Haye, Vincent Perez, Gilles Renaud, Roman Blomme, Paul Doucet, Mark Antony Krupa, Karelle Tremblay, Emmanuel Schwartz, Sébastien Ricard

Producenti:

Roger Frappier

Střih:

Gaétan Huot

Kostýmy:

Mario Davignon

(další profese)

Hochelaga, země duší (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hochelaga, země duší na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/535804-hochelaga-zeme-dusi/

Rabin, poslední den (festivalový název)

Stáhnout Rabin, poslední den (festivalový název)
Shlédnout Rabin, poslední den (festivalový název)

Rabin, poslední den
(festivalový název) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rabin, poslední den
(festivalový název) (2015):

Rekonstrukce událostí 4. listopadu 1995, kdy byl po velké mírové manifestaci uprostřed Tel Avivu zavražděn Jicchak Rabin, izraelský prezident a nositel Nobelovy ceny za mír. Dojem autenticity všech situací, předcházejících brutálnímu aktu nenávisti extremistických kruhů, budí dojem dokumentu, ačkoliv jde o hrané vsuvky.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Rabin, poslední den
(festivalový název)

Režie:

Amos Gitai

Scénář:

Amos Gitai, Marie-Jose Sanselme

Kamera:

Eric Gautier

Hudba:

Amit Poznansky

Hrají:

Yaël Abecassis, Yariv Horowitz, Rotem Keinan, Mali Levi, Šimon Peres, Yona Rozenkier

Producenti:

Cyril Colbeau-Justin, Jean-Baptiste Dupont, Michael Tapuah, Sylvie Pialat, Laurent Truchot

(další profese)

Rabin, poslední den
(festivalový název) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rabin, poslední den
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/66945-rabin-posledni-den/

The Red Sea Diving Resort

Stáhnout The Red Sea Diving Resort
Shlédnout The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Red Sea Diving Resort (2019):

Informace o filmu The Red Sea Diving Resort

Režie:

Gideon Raff

Scénář:

Gideon Raff

Kamera:

Roberto Schaefer

Hudba:

Mychael Danna

Hrají:

Chris Evans, Haley Bennett, Michiel Huisman, Ben Kingsley, Michael Kenneth Williams, Greg Kinnear, Alessandro Nivola, Mark Ivanir, Chris Chalk

Producenti:

Aaron L. Gilbert, Gideon Raff

Střih:

Tim Squyres

Scénografie:

Jeff Mann

Kostýmy:

Neil McClean, Ruth Myers

(další profese)

The Red Sea Diving Resort (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Red Sea Diving Resort na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/529465-the-red-sea-diving-resort/

Stavitel chrámu

Stáhnout Stavitel chrámu
Shlédnout Stavitel chrámu

Stavitel chrámu (1919) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Stavitel chrámu (1919):

Příběh je adaptací pražské pověsti o architektovi Petru Parléři, kterému Karel IV. zadal úkol dostavět v Praze gotický chrám, velkolepé dílo tehdejší architektury. Petr přijede na hrad Karlštejn předložit králi plány na stavbu a po jejich schválení se pouští do odvážného díla. Čím více se blíží den, kdy má být sňato podpůrné trámoví, tím více se zvětšuje žárlivost jiných stavitelů a jejich snaha překazit Petrovo dílo. Rozšíří mezi dělníky zprávu, že chrám je dílo ďáblovo a že se zřítí. Dělnící ze strachu odmítnou odstranit ze stavby dřevěné lešení. I Petr je vyděšen, má pochybnosti, zda se klenba nezhroutí a spojí se proto s ďáblem, který mu slíbí pomoc a donutí vystrašeného Petra spálit lešení. Petr před možnými následky prchá z města. Stavba však vydržela a lid hledá svého architekta, aby mu zvěstoval dobrou zprávu. Petr prchající před davem lidí se zastaví na skále. Ďábel srazí Petra dolů a získává jeho duši jako svou odměnu.(oficiální text distributora)

Jeden z průkopníků českého filmu Karel Degl se jako první chopil historického tématu a ve spolupráci s historikem Antonínem Novotným realizoval adaptaci pověsti o architektu Petru Parléřovi. Karel IV. zadal svému staviteli úkol dokončit gotický chrám, velkolepé architektonické dílo. Aby se však umělci podařilo dostát zadání, musí se spolčit se samotným ďáblem. Stavitel chrámu se stal nejen prvním hraným počinem filmové výrobny Bratři Deglové, ale zároveň také jejím dílem nejvýznamnějším. Pro historické drama ze 14. století angažoval převážně kameraman a posléze ctěný pedagog FAMU Karel Degl herecké osobnosti Národního divadla Jakuba Seiferta, Rudolfa Deyla st. a Evu Vrchlickou. Film s odvážnou kamerou byl s úspěchem promítán také ve Francii.(Letní filmová škola)

Informace o filmu Stavitel chrámu

Režie:

Karel Degl, Antonín Novotný

Kamera:

Jindřich Brichta

Hudba:

Karel Loula (nepůvodní)

Hrají:

Jakub Seifert, Rudolf Deyl st., Karel Kolár, Eva Vrchlická st., Jaroslav Hurt, Florentin Steinsberg, Karel Váňa, Vladimír Šrámek, Milada Zázvorková, Rudolf Deyl ml.

Scénografie:

Josef Wenig

(další profese)

Stavitel chrámu (1919) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Stavitel chrámu na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/205781-stavitel-chramu/

Kamerdyner

Stáhnout Kamerdyner
Shlédnout Kamerdyner

Kamerdyner (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kamerdyner (2018):

Mateusz Krol je kašubský chlapec, ktorého sa po smrti jeho matky ujme pruská aristokratka Gerda von Krauss. Vyrastá v jej paláci spolu s deťmi von Kraussovcov. Blízko má najmä k ich dcére Marite, ktorá je v rovnakom veku. Postupne sa medzi nimi rodí láska, ale ich rozdielny pôvod jej nepraje. Svet von Kraussovcov je však odsúdený na zánik a veľké historické udalosti prvej polovice 20. storočia navždy zmenia život v oblasti, kde spolu žili Poliaci, Kašubi a Prusi...(RTVS)

Dej filmu sa odohráva medzi prvou a druhou svetovou vojnou, kedy v dôsledku porážky a následne Versaillskej zmluvy (1919) Nemecko prichádza o svoje pôvodné hranice. Aj územie Kašubska pri pobreží Baltského mora pripadne Poľsku. Malého Mateusza Krola, kašubského chlapca, sa po smrti matky, slúžky v pruskej aristokratickej rodine Kraussovcov, ujme Gerda, manželka majiteľa panstva. Mati vyrastá s ich dvoma deťmi Maritou a Kurtom, ktorý ním pohŕda a otvorene ho neznáša. Blíži sa druhá svetová vojna a medzi Nemcami, Kašubmi a Poliakmi, žijúcimi vedľa seba stáročia, rastie napätie. Rodina Kraussovcov stráca nielen vplyv, ale aj veľkú časť majetku. Kurt sa v Berlíne pridáva k jednotkám SS a Maritu s Matim spája milostný vzťah. Vojnové udalosti však všetko prevrátia naruby.(Art Film Fest)

Informace o filmu Kamerdyner

Režie:

Filip Bajon

Scénář:

Mirosław Piepka, Michał Pruski, Marek Klat

Kamera:

Łukasz Gutt

Hudba:

Antoni Komasa-Łazarkiewicz

Hrají:

Sebastian Fabijański, Janusz Gajos, Marianna Zydek, Adam Woronowicz, Anna Radwan, Borys Szyc, Kamilla Baar, Marcel Sabat, Diana Zamojska, Łukasz Simlat, Sławomir Orzechowski, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior, Maciej Konopiński, Piotr Łukawski, Dorota Androsz, Michał Kowalski, Justyna Bartoszewicz, Dobromir Dymecki, Marcin Kwaśny, Robert Ninkiewicz, Jakub Krawczyk, Mariusz Jakus, Marta Dąbrowska, Anna Kociarz

Zvuk:

Piotr Pastuszak, Marcin Kasiński, Kacper Habisiak, Miroslaw Makowski

Scénografie:

Zbigniew Dalecki, Pawel Jarzebski

Kostýmy:

Malgorzata Gwiazdecka, Iza Stronias, Małgorzata Braszka, Ewa Krauze

(další profese)

Kamerdyner (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kamerdyner na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/621748-kamerdyner/

Čtenář tváří (festivalový název)

Stáhnout Čtenář tváří (festivalový název)
Shlédnout Čtenář tváří (festivalový název)

Čtenář tváří
(festivalový název) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čtenář tváří
(festivalový název) (2013):

Padesátá léta patnáctého století, dynastie Čoson. Nae Kyung je nejtalentovanější čtenář tváří v celé zemi. Z tváře dokáže vyčíst lidský charakter a budoucnost. Žije v ústraní se svým bratrem a synem až do doby, než ho krásná konkubína přesvědčí, aby pro ni pracoval. Díky svým schopnostem se dostává do paláce a najímá královské úředníky. Zanedlouho se ocitá uprostřed spletité konspirace proti králi. Kostýmní dramata jsou v Koreji často zpracovávaným žánrem, hlavně tím televizním. Čtenář tváří se výrazně neodlišuje, dodržuje kombinaci počáteční odlehčené komedie a následujícího dramatu.(Filmasia)

Nae-gyeong (Song Kang-ho), nejzručnější čtenář tváří v období korejského království Joseon, žil, i přes fakt svého vznešeného původu, v ústraní, daleko od lidských neduhů a problémů, poklidným životem cestovatele, vědce a pozorovatele. Za léta studijní praxe v rozpoznávání lidských charakterů jen dle pohledu do jejich tváří, si vydobyl pověst vůbec nejzdatnějšího čtenáře tváří. Díky jedinému pohledu dokázal odhadnout nejenom konkrétní lidské neduhy, trápení, či mentální rozpoložení daného jedince, ale také jeho zlozvyky, blízkou budoucnost, či fakt, zda-li daný jedinec mluví pravdu nebo lže. Nae-gyeong, i přes nepříznivé zázemí zničené rodiny, jejíž jméno kdysi znamenalo o mnoho víc než jména mnohých vznešených rodin současnosti, vždy tajně doufal, že se jednoho dne dokáže propracovat k oficiální funkci u královského dvora.Jednoho pozdního odpoledne jej osloví žena Yeon-hong (Kim Hye-soo). Ta, doufajíc, že jej přiměje ke spolupráci, předkládá mu svůj návrh společného podniku ve městě Hanyang. Nae-gyeong se po zvážení všech pro a proti vydává s bratrem Paeng-hun (Cho Jung-seok), sdílejícím vidinu značného zisku, na cestu do města, kde záhy začíná provozovat vlastní fyziognomický podnik. Slova Yeon-hong se po krátké době stávají skutečností a značně talentovaný Nae-gyeong rozšiřuje svoji pověst od jednoho domu k druhému. A zisk z toho má i Yeon-hong, která stačí sotva obsluhovat příval stále nových hostů. Po úspěšném vyřešení spletité vraždy se o jeho talentu záhy dozvídá i Kim Jong-seo (Baek Yoon-sik), druhý nejmocnější muž v zemi. Ten jej povolává do královského paláce a své vlastní podřízené pověřuje využíváním Nae-gyeongových schopností. Situace v paláci se ale záhy mění, když současný panovník, král Munjong (Kim Tae-woo), umírá. V ten okamžik začíná nemilosrdný mocenský boj o výstavní postavení v dějinách říše Joseon. Velké naděje na trůn si dělá mladý ambiciózní princ Sooyang (Lee Jung-jae). Ten spřádá stěžejní plán na sesazení mladého krále (Chae Sang-woo) z trůnu a podvolit si třeba i násilím celou zemi. Nae-gyeong, věrný mladému králi, se ocitá vprostřed jednoho z největších mocenských bojů Joseonské říše.(Conspi)

Informace o filmu Čtenář tváří
(festivalový název)

Režie:

Jae-rim Han

Scénář:

Jae-rim Han

Kamera:

Nak-seon Go

Hudba:

Byeong-woo Lee

Hrají:

Kang-ho Song, Yoon-shik Baek, Jeong-seok Jo, Hye-soo Kim, Jeong-jae Lee, Jong-suk Lee, Tae-woo Kim, Jae-myeong Yoo, Gyoo-soo Jeong, Chang-seok Ko, Eui-sung Kim, Ran Park, Gil-dong Kim, Jin-woo Park, Chae-yeong Yoon, Kang-hyeon Kim, Jin-ki Jeon, Kyu-hyung Lee, Kyeong-ho Yoon, Sang-jae Yoo, Hyun-woo Seo

Scénografie:

Ha-jun Lee

(další profese)

Čtenář tváří
(festivalový název) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čtenář tváří
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/346778-ctenar-tvari/