Tropický deštný prales

Stáhnout Tropický deštný prales
Shlédnout Tropický deštný prales

Tropický deštný prales (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tropický deštný prales (1992):

TROPICKÝ DEŠTNÝ PRALES nás zavede na 400 milionů let dlouhou cestu, aby ilustroval rozmanitost a krásu jeho života. Tento film, který viděly miliony lidí v IMAX a OMNIMAX kinech celého světa, se vyznačuje neuvěřitelným zvukem a filmovým obrazem. V hlavních rolích vystupuje ptactvo a primáti žijící v korunách stromů i hmyz, který žije u jejich kořenů. V TROPICKÉM DEŠTNÉM PRALESE se také seznámíme s dobrodružnou prací výzkumníků směřující k pochopení lesů dříve, než zaniknou. Od extrémně detailních záběrů až po panoramatické záběry vrcholků stromů nám film umožní vnímat les svým specifickým způsobem, abychom lépe pochopili a ocenili poklad, který představuje toto výjimečné prostředí.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tropický deštný prales

Režie:

Ben Shedd

Tropický deštný prales (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tropický deštný prales na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/221385-tropicky-destny-prales/

Vlci

Stáhnout Vlci
Shlédnout Vlci

Vlci (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vlci (1999):

Film Vlci vypráví pozoruhodný příběh jednoho z našich nerozlučných živočišných druhů a našeho nejbližšího predátora. Během osmiměsíčního natáčení, které představovalo 45 kilometrů filmu, sedmičlenný štáb vedený známým režisérem Davidem Douglasem sledoval úskočný subjekt odlehlou krajinou s cílem zachytit jeho životní cesty, dosud známe pouze hrstce vědců. Příběh dokazuje, že vlci se navracejí do přírody nejen díky projektu na americkém kontinentu, ale i měnícímu se názoru lidí na naší planetě. Proti všem předpokladům se odhodláním a spoluprací lidí daří pospojovat zlomený článek ekologického řetězce naší planety.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vlci

Režie:

David Douglas

Scénář:

David Douglas, Marc Strange

Kamera:

David Douglas

Hudba:

Michel Cusson

Hrají:

Robbie Robertson

Vlci (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vlci na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/94304-vlci/

Vznik života v oceánech

Stáhnout Vznik života v oceánech
Shlédnout Vznik života v oceánech

Vznik života v oceánech (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vznik života v oceánech (2001):

Ponořte se s námi do hlubin ve filmu VZNIK ŽIVOTA V OCEÁNECH, který vás nadchne magií velkého formátu a okouzlující hudbou.
Film nás zve na mimořádné dobrodružství: 4 miliardy let v oceánu, od počátků života až po úžasnou chvíli, kdy se první obratlovec dostal na souš a otevřel tak cestu k dobývání kontinentů. V úžasných záběrech živočichů, kteří se přežili až do dneška, nafilmovaných mikro a makro kamerovou technikou, nám VZNIK ŽIVOTA V OCEÁNECH ukazuje, jak se formy života diversifikovaly poté, co se objevily první mikroorganismy. Vše je podkresleno úžasnou hudbou Bruna Coulaise (Mikrokosmos, Himalaya). Tento film je pozvánkou do vodních hlubin za vznikem života.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vznik života v oceánech

Režie:

Gérald Calderon

Scénář:

Gérald Calderon

Hudba:

Bruno Coulais

Hrají:

Didier Sandre

Vznik života v oceánech (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vznik života v oceánech na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/188546-vznik-zivota-v-oceanech/

Kaňon Zion: Poklady bohů

Stáhnout Kaňon Zion: Poklady bohů
Shlédnout Kaňon Zion: Poklady bohů

Kaňon Zion: Poklady bohů (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kaňon Zion: Poklady bohů (1996):

Poklad Bohů umožňuje divákovi prozkoumat skrytá zákoutí a závratné výšky kaňonu v detailech, které berou dech. Úžasné panoráma vyplňuje obrazovku tak, že se divák stává součástí výpravy odhalující pravdivě Kaňon Zion s jeho poklady a také bohatství ostatních kaňonů jihozápadu. Zion je pradávným hebrejským výrazem znamenajícím úkryt nebo svatyni. Kaňon leží mezi plošinou Colorado, Velkou pánví a Mohavskou pouští. Unikátní geografická poloha a přírodní rozmanitost parku dělají Zion význačným místem s neobyčejně bohatým světem rostlin i živočichů. Zion je výzvou pro tělo a útulkem pro duši… místem přírodních zázraků překypujícím životem s nepopsatelnou krásou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kaňon Zion: Poklady bohů

Režie:

Kieth Merrill

Hudba:

Sam Cardon

Kaňon Zion: Poklady bohů (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kaňon Zion: Poklady bohů na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/222272-kanon-zion-poklady-bohu/

Žraloci 3D

Stáhnout Žraloci 3D
Shlédnout Žraloci 3D

Žraloci 3D (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Žraloci 3D (2004):

Film Žraloci 3D Vás zavede na 40 minut pod hladinu moře a nabídne Vám trojrozměrný zážitek z neskutečně blízkého setkání s řadou druhů žraloků, včetně velkého bílého žraloka a žraloka kladivouna. Poznáte je takové, jací ve skutečnosti jsou: ne zlověstní lidožrouti, ale divocí, fascinující a ohrožení živočichové, kteří obývali Zemi ještě miliony let před dinosaury. Filmaři strávili pod hladinou během devíti měsíců 500 hodin a natočili 100 hodin materiálu z různých koutů světa. Výsledkem je úchvatný snímek, který si klade za cíl mimo jiné připomenout, že i žraloci jsou ohrožený druh a je nutné je chránit. Film uvádí Jean-Michel Cousteau, ekolog, oceánolog, filmový producent a prezident Ocean Future Society (společnosti zaměřující se na ochranu a boj za lepší budoucnost oceánů).¨(oficiální text distributora)

Informace o filmu Žraloci 3D

Režie:

Jean-Jacques Mantello

Žraloci 3D (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Žraloci 3D na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/221449-zraloci-3d/

Skrytá Havaj

Stáhnout Skrytá Havaj
Shlédnout Skrytá Havaj

Skrytá Havaj (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skrytá Havaj (1993):

Od svého objevení Polynésany před více než 1500 lety a první výzkumné evropské výpravy prošla Havaj dramatickými změnami. Ostrov se zrodil z ohnivých sopečných erupcí a potoků žhavé lávy. Staneme se svědky zrození Loihi, nejmladšího havajského ostrova, ležícího na samém dně oceánu.

Staneme se svědky výpravy havajského přírodovědce podél překrásného pobřeží ostrova Molokai, který se pokouší zachránit jedinečnou rostlinu Alula, která roste pouze zde, na nejvyšších útesech Havaje.

Dále se podíváme na samotný okraj kráteru Haleakala na ostrově Maui, kde jednou za desetiletí vykvete nádherný květ Stříbrného meče a pak umírá. V tomto filmu poznáte veškerou krásu a záhady Havaje tak, jak jste je dosud nespatřili.

Film SKRYTÁ HAVAJ vás seznámí s nekonečnou bitvou o zachování křehké rovnováhy v tomto jedinečném ekosystému, který dodnes skrývá mnohá neobjevená a skrytá tajemství.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Skrytá Havaj

Režie:

Robert Hillmann

Hudba:

Mark Isham

Skrytá Havaj (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skrytá Havaj na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/221393-skryta-havaj/

Inhumans (IMAX)

Stáhnout Inhumans (IMAX)
Shlédnout Inhumans (IMAX)

Inhumans (IMAX) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Inhumans (IMAX) (2017):

Jedná se o speciální IMAX projekci prvních dvou epizod seriálu. Prosíme uživatele, aby hodnotili a komentovali jednotlivé epizody v jejich vlastních profilech – Epizoda 1 / Epizoda 2Seriál Inhumans od studia Marvel vypráví rozsáhlou ságu královské rodiny Inhumanů, jíž vládne záhadný král Black Bolt s tak silným hlasem, že jeho sebemenší šepot může zničit celé město. Královská rodina Inhumanů je rozdělena vojenským pučem. Stěží uniknou na Havaj a jejich překvapivé setkání s tamní bujnou přírodou a lidmi může zachránit nejen je, ale i samotnou Zemi.(Forum Film CZ)

Informace o filmu Inhumans (IMAX)

Režie:

Roel Reiné

Scénář:

Scott Buck

Kamera:

Jeff Jur

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Anson Mount, Serinda Swan, Iwan Rheon, Eme Ikwuakor, Ken Leung, Sonya Balmores, Ellen Woglom, Isabelle Cornish, Mike Moh, Tanya Clarke

Střih:

Radu Ion, Kristina Hamilton-Grobler

Kostýmy:

Roland Sanchez

(další profese)

Inhumans (IMAX) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Inhumans (IMAX) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/535220-inhumans-imax/

Tajemství Mayů

Stáhnout Tajemství Mayů
Shlédnout Tajemství Mayů

Tajemství Mayů (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tajemství Mayů (1995):

Hluboko v džunglích Mexika a Guatemaly, až na poloostrově Yucatán leží pyramidy, chrámy a paláce Mayů. Zatímco Evropa dřímá v dávných časech, tento vyspělý národ pozoruje oblohu, vytváří písmo, kalendáře a dělá ohromné pokroky v matematice. Bez použití kovových nástrojů, tažného dobytka a kola dokázali Mayové postavit rozsáhlá města s úžasnou architektonikou přesností a rozmanitostí. Film byl natáčen na mnoha posvátných místech Střední Ameriky, včetně Palenque, Tikal, Tulum, Chich`en a Itz`a, Copal a Uxmal. Odhalte kulturu, dovednost a historii mayské civilizace.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tajemství Mayů

Režie:

Barrie Howells

Hrají:

Susan Glover

Tajemství Mayů (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tajemství Mayů na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/221394-tajemstvi-mayu/

Mumie: Tajemství faraonů 3D

Stáhnout Mumie: Tajemství faraonů 3D
Shlédnout Mumie: Tajemství faraonů 3D

Mumie: Tajemství faraonů 3D (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mumie: Tajemství faraonů 3D (2007):

V dechberoucích detailech formátu IMAX® budete moci rozluštit záhadu zahalených lidských ostatků, které se staly jedním z nejvíce fascinujících tajemství naší historie – egyptských mumií. Prozkoumejte starověké hrobky, seznamte se s jejich pečlivě skrývaným obsahem a prožijte dramatické dobrodružství jejich odkrývání. Sledujte špičkové vědce, jak při forenzním výzkumu získávají z dávné minulosti cenné poznatky, které by v budoucnosti mohly sehrát významnou roli v rozvoji lékařské vědy.(oficiální text distributora)

V trojrozměrném filmu Mumie 3D se dozvíte spoustu informací o životě faraónů a jejich posmrtném životě v podobě zakonzervovaných mumií. Snímek dostal několik zajímavých ocenění(ČSFD.cz)

Informace o filmu Mumie: Tajemství faraonů 3D

Režie:

Keith Melton

Kamera:

Reed Smoot

Hudba:

Sam Cardon

Hrají:

William Hope, Boris Terral, Christopher Lee, Crispin Redman

Střih:

Harry B. Miller III

(další profese)

Mumie: Tajemství faraonů 3D (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mumie: Tajemství faraonů 3D na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/242827-mumie-tajemstvi-faraonu-3d/

Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů

Stáhnout Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů
Shlédnout Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů

Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů (2008):

Ponořte se do hlubin v kině IMAX a poznejte život fascinujících mořských tvorů dosud nevídaným způsobem. První skutečně trojrozměrný dokument o podmořském světě Vám představí pozoruhodný a vysoce emotivní příběh přežívajících kytovců. Můžete se těšit na velmi blízká setkání s velrybami a delfíny, ale také s běluhami, kosatkami či kapustňáky. Na filmu se podílel světoznámý oceánograf J.M. Cousteau či „královna oceánu“ Silvia Earle.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů

Režie:

Jean-Jacques Mantello

Hrají:

Daryl Hannah

Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Delfíni a velryby 3D: tuláci oceánů na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/230838-delfini-a-velryby-3d-tulaci-oceanu/