Farmářova dcera

Stáhnout Farmářova dcera
Shlédnout Farmářova dcera

Farmářova dcera (1947) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Farmářova dcera (1947):

Romantická komedie vznikla podle divadelní hry finské autorky Helly Wuolijokiové, nazvané Juurakon Hulda (1937), což bylo původní jméno hlavní hrdinky. V rukou hollywoodských scenáristů se změnilo nejen jméno (i když skandinávský původ zůstal) ale i řada dalších náležitostí. Původně dost levicový (autorka byla mj. spolupracovnicí Bertolta Brechta) a feministický text se stal příjemným romantickým příběhem selského děvčete Katie (Loretta Youngová, oceněná Oscarem), jež svým zdravým rozumem nejprve ovlivní chod domácnosti svého zaměstnavatele (Joseph Cotten), který je shodou okolností svobodný, pohledný a navíc kongresman, a následně i věci veřejné. Katiin vstup do politiky je rázný a samozřejmě úspěšný. Upřímná mladá žena má z rodné farmy zakořeněny ty správné politické názory a dokáže je přesvědčivě podat i zdůvodnit, takže své politické odpůrce lehce převálcuje, i když nepoužívají právě čisté metody.
Snímek svým laděním připomíná některá díla Franka Capry (zejména Pan Smith přichází - 1939) a i když nedosahuje jejich úrovně, zůstává i po letech dobrou zábavou s trochou ponaučení.
Vedle oscarové Loretty Youngové nejvíc zaujmou Ethel Barrymoreová v úloze matriarchy politicky angažované rodiny a Charles Bickford jako moudrý majordomus. Epizodní roli jednoho z Katiiných bratrů si zahrál začínající Lex Barker, později známý coby Tarzan a v našich končinách zejména jako Old Shatterhand.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Farmářova dcera

Režie:

H.C. Potter

Scénář:

Allen Rivkin, Laura Kerr

Kamera:

Milton R. Krasner

Hudba:

Leigh Harline

Hrají:

Loretta Young, Joseph Cotten, Ethel Barrymore, Charles Bickford, Rose Hobart, Rhys Williams, Harry Davenport, William Harrigan, Tom Powers, Keith Andes, Lex Barker, Harry Shannon, Thurston Hall, Art Baker, Don Beddoe, James Arness, Anna Q. Nilsson, John Gallaudet, William B. Davidson, Cy Kendall, Frank Ferguson, William Bakewell, Charles Lane, Robert Clarke, Charles McGraw, Forrest J Ackerman, Bess Flowers, Mike Lally, Dale Van Sickel, Sam Harris, Franklyn Farnum, Larry Steers, Jessie Arnold, William Bailey, James Conaty, Sol Gorss, Jason Robards Sr., Florence Wix, Dick Rush, Tony Barrett, Jack Gargan, Sven Hugo Borg, Bud Wolfe (a.z.), Douglas Evans, Albert Cavens, Mary Newton

Producenti:

Dore Schary

Střih:

Harry Marker

Scénografie:

Albert S. d'Agostino

(další profese)

Farmářova dcera (1947) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Farmářova dcera na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11588-farmarova-dcera/

Koulovačka (festivalový název)

Stáhnout Koulovačka (festivalový název)
Shlédnout Koulovačka (festivalový název)

Koulovačka
(festivalový název) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Koulovačka
(festivalový název) (2015):

Dojemný příběh velmi nepravděpodobného hrdiny! Hvězdně obsazené dobrodružství o opravdovém přátelství je zde jen pro vás. Během školních prázdnin se Luc a Sophie rozhodnou uplatnit svá práva vůči pevnosti masivní koulovačkou. S pomocí roztomilého psa Clea se vydávají za vzrušujícím dobrodružstvím, jímž nejen stmelí celé město, ale také dokážou, že pravé přátelství je možné nalézt i za těch nejnepravděpodobnějších okolností. Dostane se jim však také několika životních lekcí. Animovaný celovečerní film je remakem slavného hranému snímku Pes, který zastavil válku, za kterým stojí uznávaný kanadský producent Rock Demers.(Zlín Film Festival)

V jedné zasněžené kanadské vesničce právě začaly prázdniny. Je to krásné a příjemné místo, které si člověk zamiluje, obzvlášť když je mladý chlapec. Je tady obrovské množství sněhu, skvělí lidé, spousta kamarádů a málo otravných děvčat. Co vše se s tím dá počít? Místní parta studentů má vcelku jasno! Rozhodnou se rozdělit do dvou skupin s tím, že jedna postaví skvělou sněhovou pevnost a ta druhá se ji pak bude během prázdnin snažit dobýt. Týmy jsou rozděleny, pravidla pevně určena. Má však válka nějaká pravidla? A jak se vše zamotá, když se do konfliktu připlete všemi oblíbený bernardýn Cleo a také dvě mladé dívky, které se právě přistěhovaly do města a z nichž jedna zamotala hlavu jednomu z generálů a nyní stojí na opačném konci barikády?(Jeoffrey)

Informace o filmu Koulovačka
(festivalový název)

Režie:

Jean-François Pouliot, François Brisson

Scénář:

Roger Cantin

Hrají:

Mariloup Wolfe, Ross Lynch, Lucinda Davis, Catherine Trudeau

Koulovačka
(festivalový název) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Koulovačka
(festivalový název) na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/62643-koulovacka/

Kung fu Yoga

Stáhnout Kung fu Yoga
Shlédnout Kung fu Yoga

Kung fu Yoga (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kung fu Yoga (2017):

Dva profesoři se spojí, aby našli ztracený poklad, a podniknou dobrodružství, které je zavede do tibetské ledové jeskyně, do Dubaje i do horského chrámu v Indii.(Filmbox)

Jack Čchen (Jackie Chan) je proslulý profesor archeologie. Jednoho dne za ním přijede z Indie profesorka Ašmita (Disha Patani), aby ho požádala o pomoc při hledání pokladu Magadhy. Společně se svým týmem se pak vydávají na dobrodružnou cestu, která je zavede do pohoří Kchun-lun-šan, Dubaje a Indie.(LangiJ)

Informace o filmu Kung fu Yoga

Režie:

Stanley Tong

Scénář:

Stanley Tong

Kamera:

Horace Wong, Mark Lee

Hudba:

Nathan Wang

Hrají:

Jackie Chan, Disha Patani, Sonu Sood, Aarif Rahman, Amyra Dastur, Guoli Zhang, Eric Tsang, Lay, Joshua Linder, Sajjad Delafrooz, Eskindir Tesfay

Producenti:

Jackie Chan

Střih:

Chi-Leung Kwong

(další profese)

Kung fu Yoga (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kung fu Yoga na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/396234-kung-fu-yoga/

Prince Avalanche

Stáhnout Prince Avalanche
Shlédnout Prince Avalanche

Prince Avalanche (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prince Avalanche (2013):

Hrdiny nezávislé komedie, která získala Stříbrného medvěda na letošním Berlinale, jsou dva mladí silničáři, kteří pracují na opravě silnice uprostřed texaských lesů, poničených nedávným požárem. Dva povahově odlišní muži se zaplétají do osidel nevraživosti a teprve postupně se mezi nimi rodí porozumění... Hlavních rolí se ujali Paul Rudd a Emile Hirsch.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Prince Avalanche

Režie:

David Gordon Green

Scénář:

David Gordon Green

Kamera:

Tim Orr

Hudba:

David Wingo, Explosions in the Sky

Hrají:

Paul Rudd, Emile Hirsch, Lynn Shelton, Lance LeGault

Producenti:

David Gordon Green, Lisa Muskat, Derrick Tseng

Střih:

Colin Patton

Scénografie:

Richard A. Wright

Kostýmy:

Jill Newell

(další profese)

Prince Avalanche (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prince Avalanche na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/321188-prince-avalanche/

Můj pes Buddy 2

Stáhnout Můj pes Buddy 2
Shlédnout Můj pes Buddy 2

Můj pes Buddy 2 (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Můj pes Buddy 2 (1998):

Čtyřnohý míčový čaroděj Buddy opět všem ukáže, co s míčem umí! Když se trochu neslavně předvede při basketbalovém zápase, všimnou si ho majitelé ruského cirkusu a rozhodnou se získat ho pro sebe za každou cenu. Buddyho kamarád Josh teď studuje na střední škole a se spolužákem Tomem vstoupí do školního družstva amerického fotbalu. Joshova matka se seznámila s novým veterinářem Patrickem a to se Joshovi příliš nelíbí. V prvním fotbalovém zápase se zraní nejlepší obránce družstva a na hřiště pošlou Joshe. Beznadějnou situaci nakonec zachrání odvážný pes Buddy, který zastaví soupeřův pokus o vítězný míč a stane se členem mužstva. Když Josh slyší, že si chce vzít jeho máma Patricka, uteče z domu.Právě tehdy však dva Rusové Buddyho unesou! Při své záchraně bude Buddy potřebovat nejen svou šikovnost, ale i pomoc druhých: jednoho šimpanze a samozřejmě také Joshe i Patricka.(oficiální text distributora)

Buddy, malý štvornohý športový kúzelník s loptou, sa trocha neslávne predvedie v basketbalovom zápase. Všimnú si ho však majitelia ruského cirkusu a rozhodnú sa ho získať za každú cenu ako vzácnu atrakciu. Buddyho kamarát Josh Framm (Kevin Zegers) študuje na strednej škole a so spolužiakom Tomom (Shayn Solberg) vstúpi do školského družstva amerického futbalu. V prvom futbalovom zápase sa zraní najlepší obranca družstva a na ihrisko pošlú Josha. Beznádejnú situáciu nakoniec zachráni odvážny pes Buddy, ktorý zastaví súperov pokus o víťaznú loptu a stane sa členom mužstva. Joshova mama Jackie (Cynthia Stevensonová) sa zoznámi s novým veterinárom Patrickom (Gregory Harrison), čo sa Joshovi vôbec nepáči. Keď Josh počuje, že sa jeho mama chce za Patricka vydať, zo vzdoru utečie z domu. Práve vtedy však Buddyho unesú dvaja Rusi do cirkusu. Pre svoju záchranu bude Buddy potrebovať nielen svoju šikovnosť, ale aj pomoc od svojich známych - Josha, Patricka, a tiež od istého šimpanza...(TV JOJ)

Informace o filmu Můj pes Buddy 2

Režie:

Richard Martin

Scénář:

Paul Tamasy

Kamera:

Mike Southon

Hudba:

Brahm Wenger

Hrají:

Tim Conway, Dick Martin, Kevin Zegers, Cynthia Stevenson, Gregory Harrison, Robert Costanzo, Nora Dunn, Shayn Solberg, Jay Brazeau, Myles Ferguson, Jonathan Adams, David Lewis, Frank Charles Turner, Jeff Gulka, Mark Brandon

Producenti:

Robert Vince

Střih:

Melinda Friedman

Scénografie:

Rex Raglan

Kostýmy:

Patricia Hargreaves

(další profese)

Můj pes Buddy 2 (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Můj pes Buddy 2 na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82843-muj-pes-buddy-2/

Čarodějnice ze Zugarramurdi

Stáhnout Čarodějnice ze Zugarramurdi
Shlédnout Čarodějnice ze Zugarramurdi

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013):

Jedna z nejbláznivějších komedií, jaké si dokážete představit. Spojuje v sobě typický španělský humor, morbiditu, satiru na klišé o španělském machismu i ironický náhled na separatistické tendence některých oblastí. Děj se točí kolem peripetií skupiny přátel, kteří se rozhodnou pro poněkud neobvyklé přepadení. José je rozvedený a stará se ve střídavé péči o syna Sergia. Den loupeže připadá právě na jejich společný den. Tony pracoval jako PR pro diskotéku s poněkud podezřelým názvem Sperma, ale nyní je už nezaměstnaný. Taxikář Manuel trpí řadou neuróz a obdivuje slavného novináře Ikera Jiméneze. Po loupeži se rozhodnou utéct do Francie, aby Sergio mohl navštívit Disneyland. Nicméně jeho matka tento výlet považuje za únos a ani policie nezůstane nečinná. Zloději se ale shodou okolností musí zastavit v navarrské vesnici Zugarramurdi, kde byla v 16. století odhalena údajná komunita 40 čarodějnic. A řada z nich v očekávání příchodu matky všech čarodějnic provozuje černou magii až do současnosti...(La Película)

Informace o filmu Čarodějnice ze Zugarramurdi

Režie:

Álex de la Iglesia

Scénář:

Álex de la Iglesia, Jorge Guerricaechevarría

Kamera:

Kiko de la Rica

Hudba:

Joan Valent

Hrají:

Javier Botet, Mario Casas, Carmen Maura, Hugo Silva, Carlos Areces, Carolina Bang, Macarena Gómez, María Barranco, Terele Pávez, María Jesús Hoyos, Pepón Nieto, Secun de la Rosa, Itziar Castro, Enrique Villén, Priscilla Delgado, Jaime Ordóñez, Manuel Tallafé

Producenti:

Enrique Cerezo

Střih:

Pablo Blanco

Zvuk:

Carlos Schmukler

Scénografie:

José Luis Arrizabalaga, Biaffra

Kostýmy:

Paco Delgado

(další profese)

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čarodějnice ze Zugarramurdi na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337197-carodejnice-ze-zugarramurdi/

Knights of Badassdom

Stáhnout Knights of Badassdom
Shlédnout Knights of Badassdom

Knights of Badassdom (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Knights of Badassdom (2013):

Skupinka zapálených larpových (Live Action Role-Playing) hráčů prožívá fantasy světy především ve své mysli a na akcích, kde si s ostatními hrají na hrdiny. To se ale změní v okamžiku, kdy omylem vyvolají z podsvětí succubu. Následky, se kterými se budou muset vypořádat, jsou reálnější, než si kdy dokázali představit.
Komedie Joea Lynche je splněným snem geeků a larperů nejen díky své zápletce, ale i hereckému obsazení. Mezi protagonisty hlavních rolí totiž najdeme taková jména jako Ryan Kwanten (True blood), Summer Glau (Firefly) nebo Peter Dinklage (Hra o trůny).(Drirr)

Od režiéra snímků Pach krve 2 a Chillerama přichází nový, tantokrát zaměřený na milovníky her na hrdiny. Hráči LARP při svém nespoutaném herním dobrodružství omylem vyvolají z pekel démona a nestačí se divit následkům svého činu, se kterými se budou muset vyrovnat a postavit se jim.(Amarria)

Beznádejný metalista Joe (Ryan Kwaten) je po nešťastnom rozchode so svojou priateľkou Beth (Margarita Levieva) deprimovaný a osamelý. Aby ho trochu rozveselili, jeho spolubývajúci Hung (Peter Dinklage) a Eric (Steve Zahn) sa ho rozhodnú zasvätiť do sveta LARPu, imaginárnej akčnej hry na hrdinov, ktorej účastníci sa prezliekajú za bojovníkov, čarodejov a rozličné nadprirodzené bytosti. Joe si hru situovanú do lesného prostredia s penovými mečmi a lepenkovými brneniami skutočne užíva, dokonca sa zoznámi s Gwen (Summer Glau), bojovníčkou, ktorá mu padne do oka. Zdanlivo idylické prostredie sa zmení, keď amatérsky čarodejník Eric za pomoci skutočnej knihy kúzel vyvolá z pekelných plameňov succubu – ľudožravú démonickú bytosť ženského pohlavia. Tá začne zmätených hráčov okamžite masakrovať a aby toho nebolo málo, vezme na seba podobu Beth, čo Joeovu situáciu ešte skomplikuje. V brutálnom boji proti skutočnému nepriateľovi musia LARPisti zložiť falošné zbrane a dokázať, že im v srdciach horí skutočný plameň hrdinstva.(SarumanKo)

Informace o filmu Knights of Badassdom

Režie:

Joe Lynch

Scénář:

Kevin Dreyfuss, Matt Wall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Peter Dinklage, Summer Glau, Margarita Levijeva, Ryan Kwanten, Steve Zahn, Jimmi Simpson, Joshua Malina, Danny Pudi, W. Earl Brown, Douglas Tait, Larry Zerner, Tom Hopper, Brian Posehn, Michael Gladis, Sean Cook, Basil Harris

Producenti:

Mark Burton

Střih:

Howard E. Smith

Scénografie:

Vincent DeFelice

Kostýmy:

Lisa Caryl-Vukas

(další profese)

Knights of Badassdom (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Knights of Badassdom na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282348-knights-of-badassdom/

Superlópez

Stáhnout Superlópez
Shlédnout Superlópez

Superlópez (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Superlópez (2018):

Informace o filmu Superlópez

Režie:

Javier Ruiz Caldera

Scénář:

Borja Cobeaga, Diego San José

Kamera:

Arnau Valls Colomer

Hudba:

Fernando Velázquez

Hrají:

Maribel Verdú, Alexandra Jiménez, Dani Rovira, Pedro Casablanc, Gonzalo de Castro, Gracia Olayo, Julián López, Marc Rodríguez, Carlos Zabala, Josep Maria Alejandre, Nao Albet, León Martínez, David Fernández

Producenti:

Álvaro Augustín, Ghislain Barrois, Francisco Ramos

Střih:

Alberto de Toro

Zvuk:

Oriol Tarragó, Marc Orts

Scénografie:

Balter Gallart

Kostýmy:

Cristina Rodríguez, Alberto Valcárcel

(další profese)

Superlópez (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Superlópez na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/642046-superlopez/

Vše pro lásku (TV film)

Stáhnout Vše pro lásku (TV film)
Shlédnout Vše pro lásku (TV film)

Vše pro lásku (TV film) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vše pro lásku (TV film) (2017):

Sympatická Jo píše milostné romány. Odborná část jejích knih však není úplně na výši. Když se rozhodne napsat knihu o námořnících, sežene jí proto její nakladatelka pro jistotu odborného poradce. Jo a Colin na sebe ale neudělají zrovna nejlepší první dojem...(TV Prima)

Informace o filmu Vše pro lásku (TV film)

Režie:

Lee Friedlander, Michel Estime

Scénář:

Tracy Andreen, Mark Famiglietti, Lee Friedlander, Michel Estime, Michael Testa

Kamera:

Randal Platt

Hudba:

Hal Beckett

Hrají:

Sara Rue, Steve Bacic, Reese Alexander, David Bloom, Jordana Largy, Lindsay Maxwell, Teryl Rothery, Drew Ray Tanner, Michel Estime, Ashley Ross

Producenti:

Harvey Kahn, Michel Estime

Střih:

Luis Lam

Scénografie:

Sean Kirkby

Kostýmy:

Valerie Halverson

(další profese)

Vše pro lásku (TV film) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vše pro lásku (TV film) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/526736-vse-pro-lasku/

Klassentreffen 1.0 – Die unglaubliche Reise der Silberrücken

Stáhnout Klassentreffen 1.0 – Die unglaubliche Reise der Silberrücken
Shlédnout Klassentreffen 1.0 – Die unglaubliche Reise der Silberrücken

Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018):

Informace o filmu Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken

Režie:

Til Schweiger

Scénář:

Til Schweiger

Kamera:

Adrian Cranage

Hudba:

Martin Todsharow

Hrají:

Til Schweiger, Samuel Finzi, Milan Peschel, Lilli Schweiger, Stefanie Stappenbeck, Jeanette Hain, David Schütter, Katharina Schüttler, Simon Schwarz, Alessandro Schuster, Ralf Moeller, Lisa Tomaschewsky, Max Befort, Valerie Huber, Jeanne Goursaud, Sonja Kirchberger, Marie Burchard, Cosima Henman, Steffen Wink, Constantin von Jascheroff, Timur Bartels, Ramona Kunze-Libnow, Ilka Bessin, Sami Nasser, Tara Fischer, Martin Baden, Gisa Flake, Carmen Molinar, Jerry Hoffmann, Gesche Tebbenhoff, Oscar Lauterbach, Isabel Vollmer, Max Hemmersdorfer, Hannes Schmidt, Florentine Schara, Marie Schöneburg, Eva Luca Klemmt, Noah Lakmes, India Antony, Jaela Probst, Vladimir Weigl, Bianca Nawrath

Producenti:

Til Schweiger

Scénografie:

Isabel von Forster

(další profese)

Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/641180-klassentreffen-1-0-die-unglaubliche-reise-der-silberrucken/