Kung fu Yoga

Stáhnout Kung fu Yoga
Shlédnout Kung fu Yoga

Kung fu Yoga (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kung fu Yoga (2017):

Dva profesoři se spojí, aby našli ztracený poklad, a podniknou dobrodružství, které je zavede do tibetské ledové jeskyně, do Dubaje i do horského chrámu v Indii.(Filmbox)

Jack Čchen (Jackie Chan) je proslulý profesor archeologie. Jednoho dne za ním přijede z Indie profesorka Ašmita (Disha Patani), aby ho požádala o pomoc při hledání pokladu Magadhy. Společně se svým týmem se pak vydávají na dobrodružnou cestu, která je zavede do pohoří Kchun-lun-šan, Dubaje a Indie.(LangiJ)

Informace o filmu Kung fu Yoga

Režie:

Stanley Tong

Scénář:

Stanley Tong

Kamera:

Horace Wong, Mark Lee

Hudba:

Nathan Wang

Hrají:

Jackie Chan, Disha Patani, Sonu Sood, Aarif Rahman, Amyra Dastur, Guoli Zhang, Eric Tsang, Lay, Joshua Linder, Sajjad Delafrooz, Eskindir Tesfay

Producenti:

Jackie Chan

Střih:

Chi-Leung Kwong

(další profese)

Kung fu Yoga (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kung fu Yoga na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/396234-kung-fu-yoga/

Noční můry z temnot

Stáhnout Noční můry z temnot
Shlédnout Noční můry z temnot

Noční můry z temnot (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Noční můry z temnot (2019):

V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná děsivých příběhů a ještě děsivějších monster, ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Parta teenagerů se dostala na místo neobvyklého zla. Neměli tuhle knihu nikdy otevírat a měli včas utéct. Neutekli. Proto teď musí čelit svému strachu, nočním můrám a děsům, které je přišly zabít.(Bontonfilm)

V opustenom dome úplne na konci mesta nájde partia tínedžerov knihu, ktorá je strašnejšia než čokoľvek, čo si kedy dokázali predstaviť. Zanechalo ju tu mladé dievča s hrozivým tajomstvom ešte pred tým, než samo bez stopy zmizlo. Starobylá kniha je plná desivých príbehov a ešte desivejších monštier, ale nie je tak úplne na čítanie. Kniha naopak číta toho, kto s ňou príde do styku. Prečíta jeho najväčšie nočné mory, napíše z nich príbeh a začne ho rozprávať a odvíjať aj v skutočnom živote. A to vrátane hrozivých príšer. Partia tínedžerov sa dostala na miesto neobvyklého zla. Nemali túto knihu nikdy otvárať a mali včas utiecť. Neutiekli. Preto teraz musia čeliť svojmu strachu, nočným morám a desu, ktoré ich prišli zabiť.(Bontonfilm SK)

Informace o filmu Noční můry z temnot

Režie:

André Øvredal

Scénář:

Dan Hageman, Kevin Hageman

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Marco Beltrami, Anna Drubič

Hrají:

Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Austin Abrams, Gil Bellows, Dean Norris, Lorraine Toussaint, Natalie Ganzhorn, Javier Botet, Stephanie Belding, Mark Steger

Producenti:

Guillermo del Toro, J. Miles Dale, Sean Daniel, Jason F. Brown, Elizabeth Grave

Střih:

Patrick Larsgaard

Scénografie:

David Brisbin

Kostýmy:

Ruth Myers

(další profese)

Noční můry z temnot (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Noční můry z temnot na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/649289-nocni-mury-z-temnot/

Osudná předtucha (TV film)

Stáhnout Osudná předtucha (TV film)
Shlédnout Osudná předtucha (TV film)

Osudná předtucha (TV film) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Osudná předtucha (TV film) (2014):

Karen jede na sraz střední školy po 10 letech, kde se setká s dávnými kamarádkami Jessicou a Cynthií. Jessica se Cynthií odletí další den z malého městečka zpátky do Washingtonu. Karen s Jessicou zůstanou v kontaktu a na internetu závislá Jessica sleduje její online příspěvky. Po roce si Jessica všimne, že Karen dává na internet podivné komentáře o důvěře a manželství. Jessica se snaží Karen kontaktovat, že se Cynthií jedou na týden do městečka, ale nemůže se Karen dovolat. Jessica si všimne příspěvku od Karen, že letí na Havaj, což se jí zdá nepravděpodobné, protože ví, že Karen má strach z lítání, a navíc jsou příspěvky z jejího pobytu nahrávány odsud. Jessica se v baru setká se spolužákem Joshem a stráví spolu pěkný večer. Pak jede ke Karen, kde uvidí jejího manžela Paula, jak táhne něco zabaleného v plachtě do kůlny, a všimne si jeho zakrvácené ruky. Paul řídí firmu, která kdysi patřila Kareninu otci a teď patří jí. Jessica jí nechává vzkazy, ale Karen se stále neozývá. Jessica se svěří Joshovi, že si myslí, že Paul schovává Karenino mrtvé tělo. Jessica se dostane do kůlny a pak do jejich domu, kde najde Kareniny doklady, bez kterých by odletět nemohla. Uvidí také, jak se Paul líbá s přítelkyní ze školy Rebeccou. Večer se Jessica vyzpovídá Cynthii a dívce z města Dianě, která znervózní a raději odejde. Jessica skončí v posteli s Joshem, přes noc někdo napadne web stránky, které spravuje, a vyvěsí na ně fotografie z jejich nočních radovánek v hotelu...(TV Prima)

Informace o filmu Osudná předtucha (TV film)

Režie:

Vanessa Parise

Scénář:

Griff Furst, Marcy Holland

Kamera:

Andrew Strahorn

Hudba:

Andrew Morgan Smith

Hrají:

Stacey Oristano, Stephen Colletti, Brea Grant, Griff Furst, Stephanie Honoré, Hilty Bowen, Jaqueline Fleming

Producenti:

Daniel Lewis, Kenneth M. Badish

Střih:

Misty Talley

(další profese)

Osudná předtucha (TV film) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Osudná předtucha (TV film) na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/376077-osudna-predtucha/

Krátká noc skleněných panenek (festivalový název)

Stáhnout Krátká noc skleněných panenek (festivalový název)
Shlédnout Krátká noc skleněných panenek (festivalový název)

Krátká noc skleněných panenek
(festivalový název) (1971) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Krátká noc skleněných panenek
(festivalový název) (1971):

Jsou gialli, v nichž se tvůrci rozhodli, že nevystačí s psychopatickým maskovaným řezníkem, trýznícím v temných zákoutích parků či panoptikálních starožitnických příbytků náhodně kolemjdoucí sexbombu. Aldo Lado se rozhodl naplno vytěžit atmosféru staré Prahy a vetknout do její syrové, normalizačně oprýskané krásy notně psychedelický příběh, balancující na hraně čiré kafkárny a satanistického thrilleru ve stylu Polanského Rosemary má děťátko. Do toho připočtěme společensko-kritický tón, implantovaný odkudsi z politického thrilleru z rozdělené Evropy, a výsledkem je explozivní koktejl, na který jen tak nezapomenete. Ladův snímek se sice rozvíjí pozvolna, ale o to více zaujme jeho finále. Do té doby se divák může nechat unášet absolutním souladem kameramanské práce a vynikající Morriconeho hudby, které režisér spojuje se suverenitou zkušeného matadora, i když měl za sebou pouze jeden realizovaný scénář.(Letní filmová škola)

Americký novinář Gregory Moore je dovezen do pražské nemocnice, kde ho lékaři prohlásí za mrtvého. Gregory nemá žádný puls ani jiné známky života. Jen jedna věc je divná. Jeho tělesná teplota neklesá. Lékařům to nepřijde divné a pošlou ho do chladírny, kde čeká na pitvu. Jenže Gregory není opravdu mrtvý, ale je v kataleptickém stavu. Při čekání na pitvu si začíná vybavovat události z předešlé noci a skládat dílky puzzle pomalu dohromady. Kdo chce Gregoryho zabít? Proč chce, aby trpěl? A kam zmizela jeho přítelkyně?(Chatterer)

Informace o filmu Krátká noc skleněných panenek
(festivalový název)

Režie:

Aldo Lado

Scénář:

Aldo Lado

Kamera:

Giuseppe Ruzzolini

Hudba:

Ennio Morricone

Hrají:

Ingrid Thulin, Jean Sorel, Mario Adorf, Barbara Bach, Relja Bašić, Petar Buntic, José Quaglio, Luciano Catenacci, Hrvoje Svob, Ivo Kadic, Daniele Dublino, Jürgen Drews, Franca Sciutto, Sergio Serafini, Piero Vida, Sven Lasta

Producenti:

Dieter Geissler, Enzo Doria

Střih:

Mario Morra

Zvuk:

Raul Montesanti, Erik Molnar

Kostýmy:

Gitt Magrini

(další profese)

Krátká noc skleněných panenek
(festivalový název) (1971) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Krátká noc skleněných panenek
(festivalový název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/39469-kratka-noc-sklenenych-panenek/

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Stáhnout Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)
Shlédnout Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018):

Slavný detektiv Hercule Poirot musí přerušit poklidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy, v kterých mu pisatel sděluje, že se stane vrahem bez tváře. Policie ale nebere Poirotova varování vážně a vysměje se mu. Záhy dojde ke třem vraždám s podobným scénářem, který sleduje první písmena abecedy...Píše se rok 1933 a v Londýně se v penzionu Rose Marburyové ubytuje Alexander Bonaparte Cust. Z balíčků, které mu došly, vybalí sady dámských punčoch, železničního průvodce a psací stroj. Marburyové řekne, že přijel podnikat. Bývalý slavný detektiv Hercule Poirot začne každý den dostávat anonymní dopisy. Neznámý mu píše, že se stane zrůdou, vrahem bez tváře. Poirot je na penzi a v Anglii žije již devatenáct let. Přesto je stále považován za cizince. Jeho známý ve Scotland Yardu, inspektor Japp, je také ve výslužbě a zemře. Poirotovi přijde dopis, v němž vrah píše, že je připraven, a zmíní město Andover. Poirot se vydá za Cromem a varuje ho. Crome ho nebere vážně a později ho dokonce obviní, že zatajil dopisy jako důležité důkazy. Policie z Andoveru žádnou vraždu nezaznamená. Ve výčtu událostí v Andoveru si Poirot všimne, že majitelka koloniálu Alice Asherová policii neotevřela. Poirot odjede do Andoveru, v koloniálu najde Asherovou mrtvou a vedle ní železničního průvodce otevřeného na stránce A. Policie si od Poirota nenechá poradit a zatkne jejího muže, notorického opilce. Zanedlouho je v městě Bexhill nalezena na pláži zavražděná servírka Betty Barnardová. Vedle ní leží železniční průvodce s písmenem B. Poirot je dopisem informován v den vraždy. Její sestra Megan řekne Poirotovi, že Betty ráda flirtovala. Na panství v Churstonu žije sir Carmichael Clarke s nemocnou lady Hermionou. Clarkemu nadbíhá jeho sekretářka Thora Greyová. Sir Clarke však svou ženu miluje, Thoru odmítne a dá jí výpověď. Když Poirot dostane dopis informující o Churstonu, volá Clarkemu, že mu hrozí nebezpečí. Je ale pozdě, sir Clarke je nalezen mrtvý na zahradě. Anglii zachvátí panika a tisk kritizuje Poirota. Franklin, bratr sira Carmichaela, si detektiva váží a chce, aby vraždu vyšetřil...(TV Prima)

Informace o filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál)

Režie:

Alex Gabassi

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Scénář:

Sarah Phelps

Hudba:

Isobel Waller-Bridge

Hrají:

John Malkovich, Andrew Buchan, Eamon Farren, Freya Mavor, Tara Fitzgerald, Rupert Grint, Michael Shaeffer, Ali Cook, Jack Farthing, Gregor Fisher, Henry Goodman, Shirley Henderson, Craig Thomas Lambert, Kevin McNally, Cyril Nri, Craig Oxley, Suzanne Packer, Ian Pirie, Christopher Villiers, Olwen May, Tina Louise Owens, Bronwyn James

Střih:

Robert Hall

Kostýmy:

Lindsay Pugh

(další profese)

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Agatha Christie: Vraždy podle abecedy (TV seriál) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/667057-agatha-christie-vrazdy-podle-abecedy/

Žena v černém (TV film)

Stáhnout Žena v černém (TV film)
Shlédnout Žena v černém (TV film)

Žena v černém (TV film) (1989) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Žena v černém (TV film) (1989):

Detektivní příběh o záhadné ženě, která s sebou nese smrtelnou kletbu.Rok1925. Slibný mladý advokát Arthur Kidd (Adrian Rawlins) cestuje do Crythin Giffordu, aby vyřídil záležitost náhle zesnulé Alice Drablowé.Ve vlaku potkává Sama Tooveyho (Bernard Hepton), který popisuje paní Drablowou jako samotářku. Příští den je Arthur na pohřbu paní Drablowé pouze jedním ze dvou truchlících - mimo postavy postávající opodál a celé zahalené v černém. Jeho otázky na danou osobu jsou místními zodpovídány velice vyhýbavě a s hrůzou v hlase. Pouze neobydlený dům po paní Drablowé může odhalit tajemství strachu, který dopadá na všechny, jež ženu v černém spatří.(HBO Europe)

Po smrti staré a přátelské vdovy přijíždí do přímořského městečka Crythin mladý právník, aby prošel a zkontroloval její poslední majetek. Vesničané se však o staré paní zdráhají mluvit. Dokonce mají strach se přiblížit k jejímu domu. Za vše může tajemná žena v černém, která tam po nocích obchází. Právník neuposlechne varování vesničanů a vydává se do domu odhalit jeho hrůzyplnou historii a poznat prokleté dědictví.(Chatterer)

Informace o filmu Žena v černém (TV film)

Režie:

Herbert Wise

Předloha:

Susan Hill (kniha)

Scénář:

Nigel Kneale

Hudba:

Rachel Portman

Hrají:

Adrian Rawlins, Pauline Moran, Clare Holman, Steven Mackintosh, Andy Nyman, Tony Red Richards, David Ryall, Albie Woodington, Peter Guinness, Trevor Cooper, William Simons, Fiona Walker, Caroline John, John Cater, David Daker, Bernard Hepton, John Franklyn Robbins

Scénografie:

Jon Bunker

(další profese)

Žena v černém (TV film) (1989) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Žena v černém (TV film) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/80522-zena-v-cernem/

K (TV seriál)

Stáhnout K (TV seriál)
Shlédnout K (TV seriál)

K (TV seriál) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu K (TV seriál) (2012):

Isana Yashiro žil obyčajným životom v meste pokročilých technológií Shizume City a navštevoval Ashinakavskú strednú školu, ktorá sa nachádza na ostrove mimo mesta. Bol ku všetkým priateľský, s ničím nemal problém, až na to, že zabúdal, kde je jeho školský vreckový počítač. Všetko sa však zmení po náhlej vražde Totsuky Tatara, člena známeho klanu HOMRA. Nikto nevie naisto, kto ho zabil, ale vinník sa až príliš podobá Yashirovi. Všetci preto mladíka podozrievajú a HOMRA chce pomstu, i keď nie je jasné, či je Yashiro za Totsukovu smrť skutočne vinný, alebo sa do celého prípadu zaplietol iba náhodou.(Chinese Ashio)

Informace o filmu K (TV seriál)

Režie:

Susumu Kudó

Hrají:

Daisuke Namikawa, Kendžiró Cuda, Jui Horie, Mamoru Mijano, Mijuki Sawaširo, Šózó Iizuka, Džun Fukujama, Tomokazu Sugita, Takahiro Sakurai, Júiči Nakamura, Maaja Učida, Satomi Sató, Aja Endó, Šó Hajami, Nozomi Jamamoto, Kanami Sató, Mikako Komacu, Džun'iči Janagita, Kentaró Tone, Daisuke Ono

K (TV seriál) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu K (TV seriál) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/324288-k/

Paříž patří nám

Stáhnout Paříž patří nám
Shlédnout Paříž patří nám

Paříž patří nám (1961) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Paříž patří nám (1961):

Ústřední postavou filmu je mladá studentka Anne, kterou víc než dokončení vysoké školy zajímá spolek intelektuálních přátel jejího bratra Pierra, chystající se v čele s divadelním režisérem Gérardem adaptovat Shakespearovu hru „Perikles“. Jejich záměr komplikuje nečekaná smrt jednoho z nich, ze které se ostatní pomalu vzpamatovávají. Podle oficiálních zdrojů spáchal Juan sebevraždu, ale bylo tomu skutečně tak? Není možné, že by jeho život měla na svědomí jakási tajná organizace? Alespoň takovou domněnku předestírá paranoidní Philip.(Letní filmová škola)

Režisér francouzské nové vlny nás ve svém prvním celovečerním filmu zavádí do zběsilého dějového labyrintu. Studentka literatury Anne se začne stýkat se zvláštními přáteli svého bratra Pierra, mezi něž patří divadelní režisér Gérard, jeho přítelkyně Terry a Američan Philip. Na jedné party se dozví, že před nějakou dobou Juan, bývalý přítel Terry, spáchal za podivných okolností sebevraždu. Anne mezitím začne nacvičovat Shakespearovu hru Perikles s divadelním kroužkem, který vede Gérard. Philip Anne řekne, že Juan byl zavražděn tajnou organizací a že stejný osud čeká i Gérarda, do kterého se Anne zamiluje...(crass.48)

Informace o filmu Paříž patří nám

Režie:

Jacques Rivette

Scénář:

Jacques Rivette, Jean Gruault

Kamera:

Charles L. Bitsch

Hudba:

Philippe Arthuys

Hrají:

Betty Schneider, Giani Esposito, Françoise Prévost, Daniel Crohem, François Maistre, Jean-Claude Brialy, Jean Martin, Henri Poirier, Jean-Luc Godard, Jacques Demy, Claude Chabrol, Malka Ribowska, Paul Bisciglia, André Thorent, Jean-Pierre Delage, Louison Roblin, Jean-Marie Robain, François Robert

Střih:

Denise de Casabianca

(další profese)

Paříž patří nám (1961) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Paříž patří nám na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/37462-pariz-patri-nam/

Dovidenia v pekle, priatelia

Stáhnout Dovidenia v pekle, priatelia
Shlédnout Dovidenia v pekle, priatelia

Dovidenia v pekle, priatelia (1970) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dovidenia v pekle, priatelia (1970):

Film zasiahnutý "normalizáciou" mal pohnutý osud. Od verzie, dokončenej talianskym koproducentom sa autor v r. 1972 dištancoval, po rokoch sa v nových podmienkach k dávnemu projektu vrátil, výrazne ho prepracoval, dokrútil niekoľko sekvencií, zmenil dialógy. Bizarná feéria s prvkami čierneho humoru v charakteristickom prebujnelom štýle je rámcovaná symbolickou ideovou rovinou, značne poplatnou revolučnej súčasnosti.Skupinka čudných ľudí sa oddáva hrám na akomsi vidieckom sídle. Živočíšne scény sú sprevádzané úvahami o smrti, "filozofickými" meditáciami, surrealistickými motívmi i narážkami na národnú tému. To všetko sa rozvíja v retrospektíve: svet je postihnutý katastrofou, z ktorej sa má ľudstvo zachrániť v arche. Hrdinovia sa odmietnu podriadiť krutému diktátu terorizujúcich "záchrancov", vyvolajú revolúciu a odchádzajú tam, odkiaľ nedávno prišli. Tajomná špirála večného ľudského boja sa dostáva do ďalšieho bodu... Bohatá obraznosť (Jakubisko tentoraz aj kameramanom) nenachádza odraz v proklamovanej závažnosti "výpovede", zamýšľaný presah sa utopil v inscenačných výstrednostiach. Zaujímavým prvkom je využitie zostarnutých hercov v dokrútkach.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dovidenia v pekle, priatelia

Režie:

Juraj Jakubisko

Scénář:

Juraj Jakubisko, Karol Sidon

Kamera:

Juraj Jakubisko

Hudba:

Štěpán Koníček, Fiorenzo Carpi

Hrají:

Olga Schoberová, Ján Melkovič, Míla Beran, Dušan Kosorínsky, Jana Březinová, Zdeněk Dušek, Augustín Kubán, Jana Stehnová - Čechová, Ján Kosorínsky, Ján Kapríny, Kateřina Sidonová, Pavol Hammel, Jiří Krytinář, Nino Besozzi, Carlo Capannelle

Střih:

Patrik Pašš

Zvuk:

Alexander Pallós

Scénografie:

Slavomír Procházka, Miloš Kalina

Masky:

Jozef Škopek

Kostýmy:

Miloš Pietor ml., Enrico Rufini

(další profese)

Dovidenia v pekle, priatelia (1970) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dovidenia v pekle, priatelia na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4718-dovidenia-v-pekle-priatelia/

Malý bílý koníček (TV seriál)

Stáhnout Malý bílý koníček (TV seriál)
Shlédnout Malý bílý koníček (TV seriál)

Malý bílý koníček (TV seriál) (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Malý bílý koníček (TV seriál) (1994):

Šestidílný koprodukční seriál podle předlohy anglické spisovatelky Elizabeth Gondge, který na Mezinárodním festivalu v New Yorku v roce 1994 získal Stříbrnou medaili v kategorii rodinných programů.
Znovu se tedy setkáme s obyvateli tajuplného Měsíčního údolí, v němž ke smíru dvou znepřátelených rodů a k naplnění dávné legendy přispěje citlivá a odvážná dívka Marie Merryweatherová. Romantický příběh začíná ve chvíli, kdy osiřelí sourozenci, patnáctiletá Marie a osmiletý Petr, odjíždějí s vychovatelkou do Měsíčního údolí k jedinému příbuznému, strýci Benjaminovi, aby tu našli nový domov. Setkávají se tu s mnoha záhadami. Bílý koník, který se Marii zjevuje v lesním šeru, pes Wrolf, dávno zmizelý a znovu se objevující a fascinující legenda o Měsíční princezně předznamenávají pobyt sourozenců v údolí, zmítaném nenávistí mezi dvěma rody - Merryweathery a Blackhearty.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Malý bílý koníček (TV seriál)

Režie:

Robin Crichton

Hrají:

Miriam Margolyes, Petr Pelzer, Jaroslava Adamová, Ondřej Kepka, Jaroslava Kretschmerová, Daniel Rous, Marta Hrachovinová, Camilla Power, Noah Huntley, Jean Anderson, Iain Cuthbertson, Graham Stark, Richard Elfyn, Mick Walter

Malý bílý koníček (TV seriál) (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Malý bílý koníček (TV seriál) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/118730-maly-bily-konicek/