Takešiho hrad (TV pořad)

Stáhnout Takešiho hrad (TV pořad)
Shlédnout Takešiho hrad (TV pořad)

Takešiho hrad (TV pořad) (1986) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Takešiho hrad (TV pořad) (1986):

Jedná se o japonskou zábavnou show, ve které soutěžili účastníci v nejrůznějších soutěžích. Např. přechod přes řeku, nebo prorážení dvěří.(duklak2)

Japonská show z produkce Craiga Charlese (Red Dwarf), ve které soutěžící musejí projít několik těžkých úseků.(AngelusCZ)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Takešiho hrad (TV pořad)

Účinkují:

Takeši Kitano

Takešiho hrad (TV pořad) (1986) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Takešiho hrad (TV pořad) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/134166-takesiho-hrad/

Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad)

Stáhnout Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad)
Shlédnout Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad)

Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) (2017):

Přímý přenos hudební soutěže, ve které bude Česká republika usilovat o svou druhou finálovou účast v historii.Již 62. ročník tradiční evropské pěvecké soutěže se tentokrát uskuteční podruhé v historii v ukrajinském hlavním městě Kyjevu. Letošního ročníku se účastní celkem 43 zemí, resp. 43 veřejnoprávních televizí, včetně Austrálie, která na Eurovision Song Contest bude vystupovat potřetí. Moderace se zhostí trojice mužů Oleksandr Skichko, Volodymyr Ostapchuk a Timur Miroshnychenko. Tento ročník Eurovision Song Contest, stejně jako loni rozděluje body diváků a body poroty, které následně sečte dohromady. Funguje to tak, že porota rozděluje 1–8, 10 a 12 bodů deseti písním. Tyto body se diváci dozvědí jako první od hlasatelů jednotlivých veřejnoprávních televizí. Stejný počet bodů rozdělují také diváci. Jejich hlasy z jednotlivých zemí se sečtou a připočtou se k hlasům od poroty.V 1. semifinále bude celkem 18 zemí bojovat o umístění v první desítce, která postupuje do Velkého finále. Kromě České reprezentantky Martiny Bárta s její písní My Turn se můžete těšit na písně od interpretů v tomto pořadí – Švédsko, Gruzie, Austrálie, Albánie, Belgie, Černá Hora, Finsko, Ázerbájdžán, Portugalsko, Řecko, Polsko, Moldavsko, Island, Česká republika, Kypr, Arménie, Slovinsko, Lotyšsko... Ve 2. semifinále bude celkem 19 zemí bojovat o umístění v první desítce, která postupuje do Velkého finále. Uslyšíte tak písně od interpretů v pořadí – Srbsko, Rakousko, Rusko, Makedonie, Malta, Rumunsko, Nizozemsko, Maďarsko, Dánsko, Irsko, San Marino, Chorvatsko, Norsko, Švýcarsko, Bělorusko, Bulharsko, Litva, Estonsko, Izrael... Ve finále se střetne 26 zemí. 20 zemí postoupilo ze semifinálových kol konaných 9. a 11. května a doplnilo šestici zemí s jistou finálovou účastí. Těmi jsou Francie, Itálie, Německo, Velká Británie, Španělsko a hostitelská země Ukrajina.(Česká televize)

Informace o filmu Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad)

Účinkují:

Martina Bárta

Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/508463-eurovision-song-contest-2017/

Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad)

Stáhnout Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad)
Shlédnout Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad)

Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018):

Největší televizní událost první poloviny roku je tady. Postoupí Mikolas Josef jako teprve druhý český reprezentant do Velkého Finále? Přímý přenos 63. ročníku Eurovision Song Contest.Česká republika se účastní prvního semifinále spolu s dalšími 18 zeměmi a má historickou šanci postoupit podruhé ve své historii do velkého finále. Mikolas Josef je favorizován se svou písní Lie To Me, se kterou reprezentuje Česko v 63. ročníku Eurovize. Pro naši zemi je to teprve sedmá účast na této největší nesportovní události světa, kterou letos hostí hlavní město Portugalska – Lisabon. O dalších postupujících můžete rozhodnout i vy, a to hlasování přes SMS nebo oficiální aplikaci Eurovize, se kterou bylo možné hlasovat i v českém národním kole. Hlasovat nelze pro domácího interpreta. Postupuje celkem deset zemí z devatenácti. Kromě České republiky se tohoto semifinále účastní také Albánie, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Belgie, Bulharsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Izrael, Kypr, Litva, Makedonie, Rakousko, Řecko a Švýcarsko.Druhé semifinále největší nesportovní události na světě Eurovision Song Contest proti sobě svádí 18 zemí. Postoupit do Velkého finále však může pouze deset z nich. Toto semifinále navíc nabízí souboj tradičně úspěšných zemí v této soutěži, z nichž mnohé již v minulosti minimálně jednou vyhrály nebo se tradičně umísťují velice vysoko ve finálním žebříčku. Ve druhém semifinále se utkají se svou hudbou tyto země – Austrálie, Černá Hora, Dánsko, Gruzie, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Norsko, Nizozemsko, Polsko, Lotyšsko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, San Marino, Srbsko, Švédsko a Ukrajina.Lisabon hostí poprvé ve své historii Velké Finále Eurovision Song Contest. V roce 2017 vyhrál Salvator Sobral jako první Portugalec tuto soutěž s třiašedesátiletou tradicí. Celkem 26 zemí se utká o vítězství, z toho 20 postoupilo ze semifinále a 6 postoupilo automaticky. Mezi nimi domácí Portugalsko jako hostitelská země a dále pak tradičně země velké pětky – Francie, Itálie, Německo, Španělsko a Velká Británie. Tento ročník Eurovision Song Contest, stejně jako loni, rozděluje body diváků a body poroty, které následně sečte dohromady. Funguje to tak, že porota rozděluje 1–8, 10 a 12 bodů deseti písním. Tyto body se diváci dozvědí jako první od hlasatelů jednotlivých veřejnoprávních televizí. Stejný počet bodů rozdělují také diváci. Jejich hlasy z jednotlivých zemí se sečtou a připočtou se k hlasům od poroty.(Česká televize)

Informace o filmu Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad)

Účinkují:

Daniela Ruah (mod.), Catarina Furtado (mod.), Caetano Veloso, Mikolas Josef, Jessica Mauboy

Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/616206-eurovision-song-contest-2018/

Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad)

Stáhnout Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad)
Shlédnout Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad)

Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad) (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad) (2019):

64. ročník největší hudební události na světě se letos odehrává v izraelském Tel Avivu.Česká republika letos bude v prvním semifinále bojovat o svou premiérovou druhou účast ve finále v řadě a třetí celkově. Lake Malawi s písní Friend of a Friend jsou teprve osmými reprezentanty ČR v této soutěži v její 64leté historii. Připraveni mají nejen svou píseň, ale i show, která by měla okouzlit jak porotce v jednotlivých zemích, tak i diváky konkurenčních zemí. Bude to stačit na postup? Dokáží postoupit na úkor zemí v prvním semifinále? Změříme síly s dalšími šestnácti zeměmi, kterými jsou Austrálie, která se stala pevnou součástí soutěže po své první účasti v roce 2015. Dále pak Belgie, Bělorusko, Černá Hora, Estonsko, Finsko, Gruzie, Island, Kypr, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Řecko, San Marino, Slovinsko a Srbsko... Toto semifinále konané v izraelském Tel Avivu se pokládá za velmi nevyzpytatelné a nemá jasné favority. Dostane se ČR podruhé za sebou do finále a celkově do třetího finále v posledních pěti letech? Fanděte. Zorientovat se, komu dát svůj hlas vám pomůže i zkušený a informacemi oplývající komentátor Libor Bouček.Izraelský Tel Aviv hostí i druhé semifinále, ve kterém je plno favoritů na celkovou výhru této soutěže. Přenos tak slibuje velké drama, protože do finále se dostane pouze deset zemí. Někteří tradiční finalisté tak odjedou domů s prázdnou. Bude to favorizované Švédsko, Rusko, Švýcaři nebo Holandsko? Překvapí naopak podceňovaní Rakušané, Litevci, Lotyši či Irové? Semifinále slibuje i dramata, postoupí obě země, mezi kterými je velká rivalita a to Ázerbájdžán a Arménie nebo jako loni nepostoupí ani jedna z nich? Kolik skandinávských zemí se nakonec dostane do finále? Kromě již zmíněného Švédska jsou v tomto semifinále ještě Dánsko a Norsko. Vrátí se do finále i Rumunsko nebo na jejich úkor postoupí sousední Moldavsko? Zajímavé bude sledovat, zdali do finále postoupí i některá z balkánských zemí reprezentované Albánií, Chorvatskem a Severní Makedonií.Již po čtvrté hostí Izrael finále v 64-leté historii soutěže. Spolu s nimi jsou přímými účastníky tradiční zakladatelské země – Francie, Itálie, Německo, Španělsko a Velká Británie. Těchto šest zemí svede souboj s dalšími dvaceti, které prošly semifinálovými koly. O postupu z prvního semifinále jste rozhodovali i vy. Nyní máte možnost pomoci svému favoritovi k vítězství prostřednictvím vašich hlasů. V tomto ročníku soutěže stejně jako loni se budou rozdělovat body diváků a body poroty, které se následně sečtou dohromady. Funguje to tak, že porota rozděluje 1–8, 10 a 12 bodů deseti písním. Tyto body se diváci dozvědí jako první od hlasatelů jednotlivých veřejnoprávních televizí. Stejný počet bodů rozdělují také diváci. Jejich hlasy z jednotlivých zemí se sečtou a připočtou se k hlasům od poroty. Vyhraje váš favorit? Dokážete tipnout první desítku a kdo naopak skončí poslední?(Česká televize)

Informace o filmu Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad)

Účinkují:

Bar Refaeli (mod.), Albert Černý, Jeroným Šubrt, Antonín Hrabal, Darude, Sebastian Rejman, John Lundvik, Sergej Lazarev, Madonna, Conchita Wurst

Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad) (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad) na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/720737-eurovision-song-contest-2019/

Tak neváhej a toč! (TV pořad)

Stáhnout Tak neváhej a toč! (TV pořad)
Shlédnout Tak neváhej a toč! (TV pořad)

Tak neváhej a toč! (TV pořad) (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tak neváhej a toč! (TV pořad) (1995):

Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tak neváhej a toč! (TV pořad)

Režie:

Ján Plesník, Martin Rek

Kamera:

Ján Plesník

Hrají:

Eduard Hrubeš, Petr Jablonský, Václav Faltus, Helena Růžičková, Veronika Žilková, Eva Pilarová, Petra Černocká, Jiří Korn, Uršula Kluková

Tak neváhej a toč! (TV pořad) (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tak neváhej a toč! (TV pořad) na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/262814-tak-nevahej-a-toc/

Klamal by som ti? (TV pořad)

Stáhnout Klamal by som ti? (TV pořad)
Shlédnout Klamal by som ti? (TV pořad)

Klamal by som ti? (TV pořad) (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klamal by som ti? (TV pořad) (2019):

Na obrazovky televízie Markíza prichádza nová zábavná šou plná veľkých prekvapení, v ktorej budú zaujímaví hostia odhaľovať svoje neuveriteľné tajomstvá. Diváci tak zistia, že aj seriózne pôsobiace osobnosti vystrájali detské lotroviny, majú zmysel pre humor a ich život je často plný nechcených trapasov. Moderátor Filip Tůma a stále kapitánky dvoch súperiacich tímov - Petra Polnišová a Zuzana Kubovčíková Šebová, si pozývajú do štúdia vždy dve dvojice divácky atraktívnych osobností. O to zaujímavejšie sú potom ich tvrdenia z osobného života, z ktorých niektoré sú neuveriteľnou pravdou a iné zas uveriteľným klamstvom. Súperiace tímy sa potom trefnými otázkami snažia odhaliť, či ide o reálne tvrdenie alebo o dômyselnú mystifikáciu. Postupne tak diváci budú počuť nielen neuveriteľné osobné historky, hostia tiež predstavia aj niekoho zo svojich často úplne nepravdepodobných priateľov či známych, alebo sa pochvália kuriozitou zo svojej domácej zbierky. Keďže sa vždy bodujú celé tímy, všetko sa zvyčajne rozhodne až v poslednom kole, ktorého sa so svojimi tvrdeniami zúčastňujú aj kapitánky tímov. Výsledné skóre však vôbec nie je podstatné, bodovanie je totiž vo výsledku iba čisto formálne. V šou Klamal by som ti? totiž platí ľahko modifikované olympijské krédo – nie je dôležité zvíťaziť, ale zabaviť sa. Samotné skóre jednotlivých tímov totiž prebíja elixír vtipných a šokujúcich výrokov jednotlivých hostí.(TV Markíza)

Informace o filmu Klamal by som ti? (TV pořad)

Hrají:

Filip Tůma (mod.), Petra Polnišová, Zuzana Kubovčíková Šebová

Klamal by som ti? (TV pořad) (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klamal by som ti? (TV pořad) na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/703202-klamal-by-som-ti/

Hejbni kostrou (TV pořad)

Stáhnout Hejbni kostrou (TV pořad)
Shlédnout Hejbni kostrou (TV pořad)

Hejbni kostrou (TV pořad) (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hejbni kostrou (TV pořad) (1997):

Sportovní zábavná televizní soutěž, kde hlavní protagonisté plnili nejrůznější úkoly v rámci rozličných sportovních disciplín. Vše uváděl známý herec, moderátor a bavič Martin Dejdar.(Paity)

Informace o filmu Hejbni kostrou (TV pořad)

Režie:

Petr Soukup

Hrají:

Martin Dejdar, Lucie Výborná, Pavel Nový, Jiří Pomeje, Michaela Kuklová, Pavel Kříž, Daniel Hůlka, Rey Koranteng, Jan Čenský, Ondřej Vetchý, Michal Suchánek, Sabina Laurinová

Hejbni kostrou (TV pořad) (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hejbni kostrou (TV pořad) na ČSFD

32%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264293-hejbni-kostrou/

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Stáhnout Česko Slovensko má talent (TV pořad)
Shlédnout Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010):

Původně Britská televizní show, kterou vysílá v oficální licenci v kooperaci TV Prima (ČR) a TV JOJ (SR). Účastníci soutěže zde předvádí svůj talent, který se může týkat od tančení, zpěvu, přes žonglování až po třeba akrobatickou show. Úkolem je zaujmout porotu a diváky a postoupit do dalšího kola, případně celou soutěž vyhrát, za což vítěze čeká odměna ve výši 2,5 milionu Kč, angažmá v Las Vegas a případnou nominaci do celosvětového finále Got Talent.(Kratoc)

Nová show je tu konečně pro vás. Lidé, kteří mají v sobě aspoň trochu talentu se ukáží a předvedou své dovednosti. Vítěz si odnese 2,5 milionu korun a angažmá v Las Vegas.(Pepy)

Informace o filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Režie:

Jeffo Minařík

Hrají:

Jakub Prachař, Martin "Pyco" Rausch, Lucie Bílá, Jan Kraus, Ján Gordulič, Jaroslav Slávik, Dominik Hašek, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, František Soukup, Marta Jandová, Adéla Francová, Marián Zázrivý, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Braňo "Bruno" Ciberej, Richard Nedvěd, Jana Kadeřávková, Jozef Pátrovič, Xindl X, Jakub Gulík, František Borovský, Andrea Gabrišová

Zvuk:

Matej Hlaváč

Scénografie:

Daniel Šichman

(další profese)

Česko Slovensko má talent (TV pořad) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Česko Slovensko má talent (TV pořad) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282634-cesko-slovensko-ma-talent/

Máme rádi Česko (TV pořad)

Stáhnout Máme rádi Česko (TV pořad)
Shlédnout Máme rádi Česko (TV pořad)

Máme rádi Česko (TV pořad) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Máme rádi Česko (TV pořad) (2013):

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Máme rádi Česko (TV pořad)

Režie:

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Hrají:

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Gabriela Partyšová, Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radoslav Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Doubravová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Vojtěch Kotek, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yveta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Bára Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Gregor Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Jan Dolanský, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuel Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Žofie Dařbujánová, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva, Michaela Gemrotová, Pavel Callta, Sabina Křováková, Josef Polášek, Klára Vytisková, Sebastian Navrátil, Richard Tesařík, Václav Knop, Alena Doláková, Eva Burešová, Petr Salava, Kamil Střihavka, Daniel Hůlka, Radek Štěpánek, Jan Mühlfeit, Marcela Březinová, Lukáš Příkazký, Jarmil Škvrna, Dagmar Čárová, Jan Kříž, Světlana Nálepková, Imran Musa Zangi, Jaromír Bosák, Petra Vraspírová, Denisa Pfauserová, Denisa Nesvačilová, Radek Balaš, Michal Dvořák, Bára Basiková, Anna Julie Slováčková, Dasha, Marek Holeček

Máme rádi Česko (TV pořad) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Máme rádi Česko (TV pořad) na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/338178-mame-radi-cesko/

Riskuj! (TV pořad)

Stáhnout Riskuj! (TV pořad)
Shlédnout Riskuj! (TV pořad)

Riskuj! (TV pořad) (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Riskuj! (TV pořad) (1994):

Vědomostní soutěž. Na začátku jsou tři, vyhraje jen jeden. Zajímavé otázky, zajímavý moderátor, napínavý průběh soutěže a lákavé výhry - to vše tento pořad přináší!(cheyene)

Jedná se o televizní soutěž, která byla uváděna na TV NOVA. Moderoval ji Petr Svoboda a později Jan Rosák. Soutěžící hádali otázky, které se odkrývaly na obrazovce. V dnešní době se už tato soutěž nevysílá.(duklak2)

Informace o filmu Riskuj! (TV pořad)

Režie:

Antonín Kopřiva, Petr Burian, Luděk Ausobský

Hrají:

Pavel Svoboda, Ivan Vyskočil, Petr Svoboda, Jan Rosák, Petr Novotný, Jan Krasl

Riskuj! (TV pořad) (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Riskuj! (TV pořad) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/250660-riskuj/