Můj pes Buddy 2

Stáhnout Můj pes Buddy 2
Shlédnout Můj pes Buddy 2

Můj pes Buddy 2 (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Můj pes Buddy 2 (1998):

Čtyřnohý míčový čaroděj Buddy opět všem ukáže, co s míčem umí! Když se trochu neslavně předvede při basketbalovém zápase, všimnou si ho majitelé ruského cirkusu a rozhodnou se získat ho pro sebe za každou cenu. Buddyho kamarád Josh teď studuje na střední škole a se spolužákem Tomem vstoupí do školního družstva amerického fotbalu. Joshova matka se seznámila s novým veterinářem Patrickem a to se Joshovi příliš nelíbí. V prvním fotbalovém zápase se zraní nejlepší obránce družstva a na hřiště pošlou Joshe. Beznadějnou situaci nakonec zachrání odvážný pes Buddy, který zastaví soupeřův pokus o vítězný míč a stane se členem mužstva. Když Josh slyší, že si chce vzít jeho máma Patricka, uteče z domu.Právě tehdy však dva Rusové Buddyho unesou! Při své záchraně bude Buddy potřebovat nejen svou šikovnost, ale i pomoc druhých: jednoho šimpanze a samozřejmě také Joshe i Patricka.(oficiální text distributora)

Buddy, malý štvornohý športový kúzelník s loptou, sa trocha neslávne predvedie v basketbalovom zápase. Všimnú si ho však majitelia ruského cirkusu a rozhodnú sa ho získať za každú cenu ako vzácnu atrakciu. Buddyho kamarát Josh Framm (Kevin Zegers) študuje na strednej škole a so spolužiakom Tomom (Shayn Solberg) vstúpi do školského družstva amerického futbalu. V prvom futbalovom zápase sa zraní najlepší obranca družstva a na ihrisko pošlú Josha. Beznádejnú situáciu nakoniec zachráni odvážny pes Buddy, ktorý zastaví súperov pokus o víťaznú loptu a stane sa členom mužstva. Joshova mama Jackie (Cynthia Stevensonová) sa zoznámi s novým veterinárom Patrickom (Gregory Harrison), čo sa Joshovi vôbec nepáči. Keď Josh počuje, že sa jeho mama chce za Patricka vydať, zo vzdoru utečie z domu. Práve vtedy však Buddyho unesú dvaja Rusi do cirkusu. Pre svoju záchranu bude Buddy potrebovať nielen svoju šikovnosť, ale aj pomoc od svojich známych - Josha, Patricka, a tiež od istého šimpanza...(TV JOJ)

Informace o filmu Můj pes Buddy 2

Režie:

Richard Martin

Scénář:

Paul Tamasy

Kamera:

Mike Southon

Hudba:

Brahm Wenger

Hrají:

Tim Conway, Dick Martin, Kevin Zegers, Cynthia Stevenson, Gregory Harrison, Robert Costanzo, Nora Dunn, Shayn Solberg, Jay Brazeau, Myles Ferguson, Jonathan Adams, David Lewis, Frank Charles Turner, Jeff Gulka, Mark Brandon

Producenti:

Robert Vince

Střih:

Melinda Friedman

Scénografie:

Rex Raglan

Kostýmy:

Patricia Hargreaves

(další profese)

Můj pes Buddy 2 (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Můj pes Buddy 2 na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82843-muj-pes-buddy-2/

Rollerball

Stáhnout Rollerball
Shlédnout Rollerball

Rollerball (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rollerball (1975):

Kultovní sci-fi snímek neméně známého režiséra Normana Jewisona, za nímž stojí například filmové zpracování muzikálu Jesus Christ Superstar, se už dočkal dokonce i remaku. Přivádí nás do světa budoucnosti, jemuž vládnou nemilosrdné nadnárodní korporace. K umlčení po zábavě prahnoucích mas slouží brutální sport jménem rollerball. Kdo vítězí, je celosvětovým hrdinou, kdo prohrává, umírá. O žádnou fair play zde nejde, pouze o přežití. A pokud se nějaký z hráčů znelíbí vedení, může očekávat brzkou likvidaci. Anebo se může vzbouřit proti všeobecnému teroru.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rollerball

Režie:

Norman Jewison

Předloha:

William Harrison (kniha)

Scénář:

William Harrison

Kamera:

Douglas Slocombe

Hudba:

André Previn

Hrají:

James Caan, John Houseman, Maud Adams, John Beck, Moses Gunn, Pamela Hensley, Barbara Trentham, Burt Kwouk, Ralph Richardson, Steve Boyum, Mac McDonald, Barrie Cookson, Robert Ito, Shane Rimmer, Bob Minor, Angus MacInnes, David Griffin, Anthony Chinn, Andy Ho, Miquel Brown, John Harvey, Byron Morrow, Dick Enberg, Valli Kemp, Nancy Bleier, Richard LeParmentier

Producenti:

Norman Jewison

Střih:

Antony Gibbs

Scénografie:

John Box

Kostýmy:

Julie Harris

(další profese)

Rollerball (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rollerball na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4811-rollerball/

Durhamští Býci

Stáhnout Durhamští Býci
Shlédnout Durhamští Býci

Durhamští Býci (1988) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Durhamští Býci (1988):

Nová baseballová sezóna začne v Durhamu poněkud nejistě. Nově najatý zadák Durhamských býků „Crash“ Davis (Kevin Costner) zbije mladého namyšleného nadhazovače „Nuka“ LaLooshe (Tim Robbins). V té chvíli přichází na scénu krásná a svůdná Annie Savoy (Susan Sarandon), která si každoročně vybírá jednoho hráče svého oblíbeného týmu a věnuje mu svou pozornost, přízeň i zkušenosti. Oba temperamentní spoluhráči na hřišti a rivalové mimo něj by tak měli v sezóně předvést nejvíce ze svých umů, aby odměně v tak smyslném podání učarovali.
Ovšem Nuke nemá smysl fair play, což zkušeného a paličatého Crashe přivádí k šílenství.
Nechte se pozvat do úžasné herecké společnosti, podávat se bude nenapodobitelný koktejl vášní, sportu a lásky!(oficiální text distributora)

Premiérový snímek režiséra Rona Sheltona nás přivádí do malého městečka Durham v Severní Karolíně, kde hlavní roli hraje tamní baseballová liga a především jejich milovaný tým Býků. Do mužstva přichazí zkušený hráč Crash Davis (Kevin Costner), aby pomohl mladému nadhazovači Ebbymu (Tim Robbins), který tu promrhává svůj talent i potenciál. Do hry vstupuje atraktivní fanynka Annie (Susan Sarandon), která záhy poplete hlavy oběma spoluhráčům. Annie, která se pyšní, že si pro každý rok vybere a vychová jiného hráče, se pro tuto sezonu bude muset rozhodovat mezi dvěma kandidáty...(tizi3)

Informace o filmu Durhamští Býci

Režie:

Ron Shelton

Scénář:

Ron Shelton

Kamera:

Bobby Byrne

Hudba:

Michael Convertino

Hrají:

Kevin Costner, Susan Sarandon, Tim Robbins, Robert Wuhl, William O'Leary, David Neidorf, Jenny Robertson, Don S. Davis, Trey Wilson, Mark Jeffrey Miller, Henry G. Sanders, C.K. Bibby, Amalie Lindegård, George Buck

Producenti:

Mark Burg, Thom Mount

Střih:

Robert Leighton, Adam Weiss

Scénografie:

Armin Ganz

Kostýmy:

Louise Frogley

(další profese)

Durhamští Býci (1988) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Durhamští Býci na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/8335-durhamsti-byci/

Real je naše vášeň

Stáhnout Real je naše vášeň
Shlédnout Real je naše vášeň

Real je naše vášeň (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Real je naše vášeň (2005):

Pět příběhů z fotbalového prostředí ukazuje tento sport i v momentech, které normálně nevidíme. Real Madrid, jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů, se představuje ve směsici fikce a reality, v zábavných i dojemných momentech, které zaručeně strhnou každého sportovního fanouška.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Real je naše vášeň

Režie:

Borja Manso

Scénář:

Borja Manso, Andrés M. Koppel

Kamera:

Ramiro Civita

Hudba:

Rafael Arnau

Hrají:

Zinédine Zidane, Javier Albalá, Guillermo Herrera, Emilio Butragueño

Zvuk:

Manuel Cora

(další profese)

Real je naše vášeň (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Real je naše vášeň na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/228335-real-je-nase-vasen/

Nobeureshing

Stáhnout Nobeureshing
Shlédnout Nobeureshing

Nobeureshing (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nobeureshing (2013):

Won-ll (In-guk Seo) byl kdysi slibným plavcem, nadějným dítětem, v jehož krvi kolovala krev bojovníka. Vyhrával jednu plaveckou soutěž za druhou, když se jednoho dne stal svědkem smrti vlastního otce. Ten zemřel před zraky konsternovaných diváků a televizních kamer přímo během plaveckého závodu. Život si pro některé jedince připraví překážky mnohdy obtížnější než pro druhé. Netrvá dlouho a Won-ll stojí před další životní nástrahou. Tou je náhlý skon vlastní matky, jediného blízkého člověka, kterému na něm záleží. Život jakoby rázem pro Woon-ll ztratil veškeré atributy své proklamované jedinečnosti. Dny se pro něj stávají neuvěřitelně dlouhými a jeho mysl nesoustředěnou. Zatímco jiní bojují o udržení v prestižních školách, Woon-ll je středem celé řady incidentů. Střídá jednu školu za druhou a život pro něj představuje jen jakousi nutnost, nutné zlo, s nímž je nutno žít. Jae-suk (Cheol-min Park), leč se o navrácení chlapcova sebevědomí snaží sebevíc, nemá s ním život vůbec snadný. Po smrti chlapcových rodičů převzal jeho výchovu, neboť chlapcův otec mu byl kdysi dobrým přítelem. Navzdory své sportovní absenci se Won-ll neúčastní národního šampionátu v plavání. Jeho místo zaujímá privilegovaný Woo-sang (Jong-suk Lee), o jehož účasti je záhy rozhodnuto, když se ocitá vprostřed skandálního incidentu, díky němuž je ze soupisky plavců vyřazen. Dvojice, která na sebe v rámci plaveckých turnajů naráží pravidelně od raného dětství, se opět setkává v novém prestižním školně-sportovním zařízení, kde se s dalšími adepty připravuje k výběru do soupisky národních reprezentantů v plavání pro nadcházející Olympijské hry. Oba začínají od samotného začátku, od nuly, a oba musejí nejenom svým rodičům a blízkým, ale především sobě samotným, dokázat, že jsou bojovníky s velkým srdcem, v něž stojí za to věřit.(Conspi)

Příběh dvou korejských plavců a jednoho světového šampionátu v plavání. Woo-Sang (Lee Jong-Suk) je nejlepším národním plavcem a jeho konkurentem je Won Il, velmi talentovaný plavec, který se pokouší o svůj comeback. Film o přátelství, lásce a touze vyhrát.(Hanassi)

Informace o filmu Nobeureshing

Režie:

Yong-sun Jo

Scénář:

Yong-sun Jo, Yeong-ah Yoo

Hrají:

Jeong-cheol Park, Jong-suk Lee, Cheol-min Park, In-guk Seo, Min-seong Jeong, Jae-young Kim, Yuri, Min-chul Shin, Bo-mi Jeon, Jeong-hak Kim, Da-reum Nam, In-hye Oh, Mi-nam Jeong, Gyoon-sang Yoon, Ga-rim Han, Doh-hyeong Nam

Nobeureshing (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nobeureshing na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/355080-nobeureshing/

Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál)

Stáhnout Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál)
Shlédnout Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál)

Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál) (2013):

Indy 500 šampion Turbo a jeho přátelé závodí s ostatními druhy a bojují s nepřáteli ve šnečím městě Starlight.(TV Minimax)

Informace o filmu Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál)

Režie:

Anthony Chun, Anthony Lioi, Chris Prynoski

Scénář:

Adam F. Goldberg, David Soren, John O'Bryan

Hudba:

Halli Cauthery, Henry Jackman, Ali Dee

Hrají:

Reid Scott, Amir Talai, Phil LaMarr, Daran Norris, Maurice LaMarche, Diedrich Bader, Jeff Bennett, John DiMaggio, Mark Hamill, Brendon Small, Billy West, Jim Cummings, Gary Anthony Williams, Ken Jeong, Steve Valentine, Dave Willis, Steve Blum, Jess Harnell, Lauren Tom, Tara Strong, Dawnn Lewis, Laraine Newman, Loretta Devine, Will Friedle, Jennifer Hale, Yuri Lowenthal, Daniella Monet, Jon Schnepp, James Patrick Stuart, Fred Tatasciore, Tia Texada, Bruce Thomas, JB Blanc, Kevin Conroy, Corey Feldman, John Michael Higgins, Tom Kenny, Kate Micucci, Paul Reubens, Roger Rose, Casey Wilson, Kevin Michael Richardson, Jim Piddock, Jim Breuer, Eric Bauza, Keone Young, Vicki Lewis, Rachael MacFarlane, Rachel Butera, Dana Snyder

Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Turbo R.A.Ke.Ta. (TV seriál) na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/66317-turbo-r-a-ke-ta/

Kakegurui XX (TV seriál)

Stáhnout Kakegurui XX (TV seriál)
Shlédnout Kakegurui XX (TV seriál)

Kakegurui XX (TV seriál) (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kakegurui XX (TV seriál) (2019):

V pokračování anime Kakegurui (2017) se zaběhnutý pořádek na soukromé akademii Hyakkaou, kde veškerý osud studentů určuje hazard a není nic, co by nemohlo být předmětem sázky, začíná velmi rychle hroutit. Z části za to může příchod Jabami Yumeko, která svou herní posedlostí rozvířila už tak neklidné vody této zvláštní akademie a jejíž vítězství nad několika členy školní rady nemohlo nezanechat následky. Hlavním důvodem je však rozhodnutí předsedkyně školní rady Kirari, která se rozhodne školní radu rozpustit a sama rezignuje na svojí funkci s tím, že bude volba nové předsedkyně, která proběhne zcela v duchu zdejší školy, tedy za pomoci hazardních her. Kandidátem může být každý, a jelikož jde o velkou moc, tak se do školy sjíždí i někteří další dosud nepoznaní studenti a vášniví hráči. Ve hře totiž není jen tato lukrativní pozice, pro některé účastníky půjde o mnohem víc...(Jeoffrey)

Informace o filmu Kakegurui XX (TV seriál)

Režie:

Júičiró Hajaši

Hrají:

Minami Tanaka, Saori Hajami, Akira Išida, Ajahi Takagaki, Ajaka Fukuhara, Ajana Taketacu, Jošimasa Hosoja, Jú Serizawa, Jumi Učijama, Karin Nanami, Marija Ise, Megumi Han, Micuki Saiga, Mijuki Sawaširo, Romi Paku, Rumi Ókubo, Sajaka Kitahara, Tomokazu Sugita

Kakegurui XX (TV seriál) (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kakegurui XX (TV seriál) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/683132-kakegurui-xx/

Alex a já

Stáhnout Alex a já
Shlédnout Alex a já

Alex a já (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Alex a já (2018):

Dospívající dívka Reagan Willisová sní o tom, že bude jednou hrát fotbal jako její hrdinka Alex Morganová. Její pokoj ve skutečnosti vypadá jako svatyně plná nejrůznějších věcí s Alex, včetně plakátu této zlaté olympijské medailistky v životní velikosti. V domě Willisových však Reagan žije ve stínu svého velice úspěšného bratra Logana, nejužitečnějšího hráče středoškolského fotbalového týmu. Když se Reagan na druhém stupni nedostane do školního fotbalového klubu a je ponížena svou rivalkou Claire, je si jistá, že její loď už odplula. Když pak ale utrží ránu do hlavy, její plakát s Alex Morganovou náhle ožije a všechno se změní! Komedie Alex & Me vypráví povznášející příběh o vášni a úsilí vedoucím k úspěchu a síle rodiny, s jejíž pomocí můžete uskutečnit své sny.(HBO Europe)

Informace o filmu Alex a já

Režie:

Eric Champnella

Scénář:

Eric Champnella

Kamera:

Alice Brooks

Hudba:

Philip White

Hrají:

Siena Agudong, Alex Morgan, Ava Acres, Julia Antonelli, James Moses Black, Colin Critchley, Jim Klock, Jessica Treska, Chuti Tiu

Producenti:

Mike Karz, Todd Williams

Scénografie:

Christopher Stull

(další profese)

Alex a já (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Alex a já na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/627087-alex-a-ja/

Skutečný Rocky Balboa

Stáhnout Skutečný Rocky Balboa
Shlédnout Skutečný Rocky Balboa

Skutečný Rocky Balboa (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skutečný Rocky Balboa (2016):

Biografické sportovní drama inspirované životem boxera těžké váhy Chucka Wepnera, který měl v životě to štěstí a utkal se v ringu s Muhammadem Alim... Na počátku sedmdesátých let 20.století byl Chuck Wepner boxerem v Bayonne, New Jersey a boxoval v těžké váze. Nebyl stylovým boxerem, ale  dvě věci svědčily v jeho prospěch: uměl přijmout úder a měl srdce. Poté, co se účastnil místní  soutěže a dostal soupeře podobné úrovně, jeho výkon nebyl slavný a během boje utrpěl těžkou ránu do oka. Vypadalo to, že Wepner prohraje. Rozhodčí mu radil, aby boj v příštím kole vzdal kvůli závažnosti zranění. Chuck dokázal, že rozhodčí se mýlí, když vstoupil do ringu a v dalším kole vyhrál knockoutem. Zní to neuvěřitelně, ale tímto vítězstvím se Wepner probojoval do světového žebříčku. To znamenalo, že mohl zápasit a soutěžit na světovém šampionátu v těžké váze, ačkoli nikdo nevěřil, že toto by se někdy mohlo stát... Chuck Wepner je mužem, který boxoval patnáct kol v ringu s Muhammadem Alim. Stal se žijící inspirací pro  film Rocky (1976).(TV JOJ)

Film inspirovaný osobou boxera v těžké váze Chucka Wepnera.(Listeroman)

Informace o filmu Skutečný Rocky Balboa

Režie:

Philippe Falardeau

Scénář:

Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl

Kamera:

Nicolas Bolduc

Hudba:

Corey Allen Jackson

Hrají:

Liev Schreiber, Naomi Watts, Elisabeth Moss, Jim Gaffigan, Pooch Hall, Morgan Spector, Ron Perlman, Georgia Ximenes Lifsher, Ivan Martin, Wass Stevens, Liz Celeste, Alex Ziwak, Leslie Lyles, William Hill, Charlie Meany, J.J. Kandel, Robert C. Kirk, Darren Whitfield, Sadie Sink, Catherine Corcoran, Zina Wilde, Mareli Miniutti

Producenti:

Liev Schreiber, Michael Tollin, Carl Hampe

Střih:

Richard Comeau

Scénografie:

Inbal Weinberg

(další profese)

Skutečný Rocky Balboa (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skutečný Rocky Balboa na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300914-skutecny-rocky-balboa/

Za pomezní čarou

Stáhnout Za pomezní čarou
Shlédnout Za pomezní čarou

Za pomezní čarou (1990) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Za pomezní čarou (1990):

V komediálním dramatu režiséra Petera Israelsona se setkáváme s Monroem, studentem práv z amerického Středozápadu, který přijíždí do Kalifornie za strýcem na prázdninovou praxi v jeho firmě. Volný čas tráví na pláži, kde se seznámí se Zackem Barnesem, někdejším volejbalovým šampiónem, a půvabnou Samathou. Zack Monroeovi nabídne účast ve volejbalovém klání o titul "Král pláže" a mladík se při tréninku naučí leccos o tom, co znamená být součástí týmu a kolik sil je třeba vynaložit na to, aby se dosáhlo vítězství.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Za pomezní čarou

Kamera:

Ronald Víctor García

Hrají:

C. Thomas Howell, Peter Horton, Courtney Thorne-Smith, Christopher Rydell, Harley Jane Kozak, Tony Burton, Kathy Ireland, Terry Kiser, Hope Marie Carlton, Gianni Russo, Felicity Waterman, Lance E. Nichols, Brian Eric Johnson, Bebe Louie, Selma Archerd

Producenti:

Gary Foster

Střih:

Conrad Buff IV

Scénografie:

Daniel A. Lomino

Kostýmy:

Marlene Stewart

(další profese)

Za pomezní čarou (1990) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Za pomezní čarou na ČSFD

38%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/24617-za-pomezni-carou/